نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 98 از 119 نخست ... 48889596979899100101108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 971 به 980 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    جناب برادران ساعت 12 آقا حجت مي خوان بخوابند ديگه حتما پس همين ساعت خوبه چون بعدش حتما بايد تنظيمات رو انجام بدن.
    خدا پدرتو بیامرزه، یکی پیدا شد از ما هم حمایت کنه.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

سلام به همه
    آکنتور:
    این نماد در بلند مدت موج دوم رو پایان رسونده، در میان مدت با خط میانی چنگال نزولی برخورد کرده و حمایت شده است. و در کوتاه مدت بعد از ایجاد یک گپ تا سطح 76.4 درصد فیبوناچی اصلاح شد، در نمودار الگوی سر و شانه معکوس در پایان موج اصلاحی میتونه، گپ ایجاد شده رو پر کنه. ضمن اینکه قیمت روی میانگین 200 روزه که همپوشانی با محدوده 61.8 و میانگین 20 روزه داره حمایت شده، ضمنا محدوده فعلی قیمت بالاترین حجم معاملات رو در یک سال اخیر داشته، که میتونه خودش یک حمایت حجم محسوب بشه. در نتیجه با توجه به مطالب گفته شده دور از ذهن هست که قیمت از محدوده فعلی پایین تر نفوذ کنه. میتونیم در کوتاه مدت یک واگرایی مخفی در نمودار رو بین قیمت و آر اس آی در نظر داشته باشیم، این مهم خودش میتونه محدوده برگشت قیمت و تشکیل روند صعودی رو نوید بده. شاخص هیجانات خرید در دوره های کوتاه تر نشان از اقبال بازار به خرید سهم دارد. ضمن اینکه ام اف آی (شاخص نقدینگی سهم) نیز روند صعودی خودش رو حفظ کرده. همچنین استوکاستیک استاندارد 28.9.9 سیگنال ورود به سهم رو صادر کرده است. که این مطلب در مکدی با عبور مکدی لاین از سیگنال لاین و در آر اس آی با شکل گیری روند کوتاه مدت صعودی به تایید رسیده است. از حمایتهای معتبر میتوان به روند صعودی کوتاه مدت کندلهای قیمت و خط پایینی چنگال اندروز و محدوده 7600 در پیووتهای قبلی اشاره کرد، سخت ترین حمایت روی 6700 خواهد بود که بعید به نظر میرسه قیمت تا این محدوده افت داشته باشه، از مقاومتهای معتبر میتوان به محدوده 8570 در محدوده پیووتهای قبلی و خط میانی چنگال صعودی و محدوده 9670 در سطح 61.8 درصدی بست فیبوناچی و قله تاریخی سهم در 10200 اشاره کرد.
    پر سود باشید.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال

آكنتور

با تشكر از آقا حجت گل به خاطر تحليل خوبشون:
    با اجازه ي آقا حجت؛
    در مورد آكنتور چند نكته به ذهنم رسيد كه بيانش خالي از لطف نيست.
    در آكنتور به دليل واگرايي مخفي منفي (اگر اشتباه نكرده باشم) احتمال شكست حفره قبلي و نزول تا 620 خيلي دور از انتظار نيسيت. بنابراين تا وقتي درگير اين واگرايي باشه ميتونه براي سهامداراش خطر آفرين باشه. علاوه بر سروشانه معكوسي كه فرموديد يه سرو شانه نزولي بزرگتري نيز مشاهده ميشود كه خط گردن به پايين شكسته شده و در برگشت به آن در حال تقلا براي صعود است. بنابراين به نظر بنده حقير تا زماني كه قيمت درگير اين مقاومت باشد نميتوان به صعود سهم اميدوار بود.
    معاملات و نوسانات روزهاي آتي ميتواند به تشخيص روند ميان مدت سهم كمك كند

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

محمود جان سلام، سر و شانه در موج نزولی نداریم دادا، میشه یک تصویر ازش بدی ممنون.

روند صعودی من ندیدم، که توی سقفش سر و شونه داشته باشیم.؟؟؟؟!!!!
    ویرایش توسط (حجت) : 2011/06/09 در ساعت 12:14

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

درسته. سروشونه اي كه ازش نام بردم زياد منطقي نيست ولي تاوقتي كه از شر واگرايي مخفي منفي رها نشده خطرناكه حسن ...

يادآوري: علاوه بر سروشانه هاي برگشتي كه در عكس نشان داديد. سروشانه ادامه دهنده هم داريم
    ویرایش توسط محمود شریعت : 2011/06/09 در ساعت 17:35

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Mousavi آواتار ها
    تشکر شده 838 بار در 215 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی ؛ در خصوص پاسخ، خودم نتونستم، مطلبي رو آماده کنم، از طرفي ميخواستم اين سوال بي جواب نمونه، از جزوه درس استاد هلالات چند صفحه تصوير برداري کردم. (اميدوارم ايشون راضي باشن.) در غالب هفت تصوير در اينجا قرار ميدم. البته فيبوناچي مبحث بسيار بزرگي هست. اميدوارم اساتيد بعدا کاملش کنن. ما هم استفاده کنيم.
    ]
    متشکرم دوست گرامی

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Mousavi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود شریعت نمایش پست ها
    درسته. سروشونه اي كه ازش نام بردم زياد منطقي نيست ولي تاوقتي كه از شر واگرايي مخفي منفي رها نشده خطرناكه حسن ...

يادآوري: علاوه بر سروشانه هاي برگشتي كه در عكس نشان داديد. سروشانه ادامه دهنده هم داريم
    آخه جیگر، اولا وقتی منطقی نیست و با الیوتشم جور درنمی یاد، با آر اس آی هم که مشکل داره، استوکاستیک هم با این سر و شونه که میگی مخالفه و .... دیگه نمیشه این یکی رو در مقابل چند دلیل پذیرفت، تازه حرف شما متین که گاهی سر و شونه ادامه دهنده میشه، که کم پیش میاد، باید با آر اس آی و استوکاستیک و مکدی بخونه که بگیم ادامه دهنده هست. ضمنا این واگرایی منفی رو من نمی بینم، پایان موج اول یک واگرایی داشت، که به هدفش یعنی اصلاح 76.4 رسید، الانم داره موج سوم رو با سر و شونه معکوس استارت میزنه. که روند آر اس آی هم شکسته. به هر حال نظر من روی سهم خیلی مساعد هست. با 20 درصد سبد.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    آخه جیگر، اولا وقتی منطقی نیست و با الیوتشم جور درنمی یاد، با آر اس آی هم که مشکل داره، استوکاستیک هم با این سر و شونه که میگی مخالفه و .... دیگه نمیشه این یکی رو در مقابل چند دلیل پذیرفت، تازه حرف شما متین که گاهی سر و شونه ادامه دهنده میشه، که کم پیش میاد، باید با آر اس آی و استوکاستیک و مکدی بخونه که بگیم ادامه دهنده هست. ضمنا این واگرایی منفی رو من نمی بینم، پایان موج اول یک واگرایی داشت، که به هدفش یعنی اصلاح 76.4 رسید، الانم داره موج سوم رو با سر و شونه معکوس استارت میزنه. که روند آر اس آی هم شکسته. به هر حال نظر من روی سهم خیلی مساعد هست. با 20 درصد سبد.
    آقا من یک چیزی بگم...این حجت از روزی که من شناختمش عشق کنتور بود !!!!!! .....(شوخی)
    ولی یک نکته ..به نظر من کنتور داره مثلث متقارن مییزنه..البته اگه بره بالا که میشه سروشانه اما اگه بیاد پایین مثلث متقارن میشکونه

وعده دیدار ما ....فردا جمعه.....شاید این جمعه بیایم شاید ...(بازم شوخی)

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید MTZ از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZ نمایش پست ها
    آقا من یک چیزی بگم...این حجت از روزی که من شناختمش عشق کنتور بود !!!!!! .....(شوخی)
    ولی یک نکته ..به نظر من کنتور داره مثلث متقارن مییزنه..البته اگه بره بالا که میشه سروشانه اما اگه بیاد پایین مثلث متقارن میشکونه

وعده دیدار ما ....فردا جمعه.....شاید این جمعه بیایم شاید ...(بازم شوخی)
    آره منم يادمه. توي همايشها همش از كنتور حرف ميزد

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    از دست این مرتضی، مرغ یک پا داره. اما من کنتور ندارم.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)