صفحه 7 از 7 نخست ... 4567
نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65

موضوع: اشتباه بزرگ بورسی شما در سال 99

عضو عادی
    تشکر شده 205 بار در 51 ارسال

پاسخ : اشتباه بزرگ بورسی شما در سال 99

سلام دوستان حالا که همه اشتباهاتشان را میگن اگه صلاح دانستند لطف کنند که بگن ازاول سال ۹۹ در اوج چند برابر سود کردند و الان چند برابر شده است .

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ali2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 205 بار در 51 ارسال

پول من ۶ برابر شده بود ولی الان ۳/۷ برابر شده است طمع باعث از دست دادن مبلغ فوق شد

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ali2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,619 بار در 2,776 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2 نمایش پست ها
    سلام دوستان حالا که همه اشتباهاتشان را میگن اگه صلاح دانستند لطف کنند که بگن ازاول سال ۹۹ در اوج چند برابر سود کردند و الان چند برابر شده است .
    واقعیتش بنده تقریبا سال ۹۹ سود قابل توجهی نکردم ...چون ۸۰ درصد سرمایه در افزایش سرمایه مادیرا قفل بود و تو فصل بهار سرمایه چندانی نداشتم که از بازار استفاده کنم .تو تیرماه ..تقریبا حدود ۴.۵ بیرون کشیدم و تبدیلش کردم ..الان تقریبا از ۲.۵مابقی سرمایه و اعتبار .خیلی خیلی .کمتر از نصف اون هست !!!. .حدود ۱ تومان هم بیشتر اعتبار داشتم که پس دادم ...مابقی تو نوسان و افت قیمتا سوخت شد !!الانم ویرم گرفته ماشین رو بفروشم بیارم دوباره تو بورس ...
    ویرایش توسط امیدازاد : 2021/01/23 در ساعت 22:38

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امیدازاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Hssn_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 600 بار در 182 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیاگر نمایش پست ها
    سلام مجدد... ممنون از جناب حسنی و جناب MNB
    راستش در جایی نخوندم. داشتم روی پروژه ای کار میکردم، حس کردم خیلی انذاری شده است. گفتم اگر به یک نفر مدام بگویند نباید اینکار را کنی، نباید آن کار را کنی، پیش خودش می‌گوید خب اینکه همه اش شد نکن و نباید... پس شیرینی اش کجاست؟ چه کاری باید بکنم؟ همین شد که این مساله ذهنم رو مشغول کرد.
    جالبه من خودم به خودم جواب همان مجسمه میکل آنژ رو دادم، چون ماجراش توی ذهنم بود، "اون چیزی که نباید رو تراشیدم"... اما بعد رسیدم به مبحثی که جناب حسنی اشاره نمودند، یعنی اینکه تلقین منفی در ذهن ایجاد میکند و ناخودآگاه به سمتش می رود.

ببنید همین الان در دو پست بالا دو فرد، دو رویکرد متفاوت دارند. دو نوع نگاه متفاوت. هر دو رویکرد، میتواند درست باشد. اما در عمل تفاوت ایجاد میکند. عین همین مساله را برای تربیت فرزندان هم وجود دارد، کدام روش تربیتی بهتر است، مدام بگویی اینکار را نکن، آن کار را نکن، یا بگویی این بهتر است، آن خوب است و...

حالا ما در بازار سهام، خیلی با تاثیر متفاوت این جهان بینی مواجه هستیم. کسی که به "نباید" ها بیشتر از "باید" ها اهمیت میداده، احتمالا توانسته در مرداد 99 موفق تر عمل کند. اما احتمالا نتوانسته در بهمن و اسفند 98 زودتر از بقیه در قیمتهای پایین سبدش را ببندد، چون ساختار ذهنش روی نباید تنظیم بوده است.
    و برعکس. کسی که روی "باید" ها بیشتر زوم بوده، سبد را به موقع بسته است، اما احتمالا خروج خوبی در مرداد 99 نداشته است...

ممنون از پیشنهاد کتاب... حتما دو کتابی که معرفی کردید را خواهم خواند. البته یکی اش را .... اینجا فعلا نقطه چین باشد
    سلام
    به نظرم آنکه به نبایدها بیشتر اهمیت می داده، به نظرم خیلی زودتر از مرداد ۹۹ از بازار خارج شده باشه

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Hssn_mohammadi از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی Hssn_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 600 بار در 182 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیاگر نمایش پست ها
    سلام مجدد... ممنون از جناب حسنی و جناب MNB
    راستش در جایی نخوندم. داشتم روی پروژه ای کار میکردم، حس کردم خیلی انذاری شده است. گفتم اگر به یک نفر مدام بگویند نباید اینکار را کنی، نباید آن کار را کنی، پیش خودش می‌گوید خب اینکه همه اش شد نکن و نباید... پس شیرینی اش کجاست؟ چه کاری باید بکنم؟ همین شد که این مساله ذهنم رو مشغول کرد.
    جالبه من خودم به خودم جواب همان مجسمه میکل آنژ رو دادم، چون ماجراش توی ذهنم بود، "اون چیزی که نباید رو تراشیدم"... اما بعد رسیدم به مبحثی که جناب حسنی اشاره نمودند، یعنی اینکه تلقین منفی در ذهن ایجاد میکند و ناخودآگاه به سمتش می رود.

ببنید همین الان در دو پست بالا دو فرد، دو رویکرد متفاوت دارند. دو نوع نگاه متفاوت. هر دو رویکرد، میتواند درست باشد. اما در عمل تفاوت ایجاد میکند. عین همین مساله را برای تربیت فرزندان هم وجود دارد، کدام روش تربیتی بهتر است، مدام بگویی اینکار را نکن، آن کار را نکن، یا بگویی این بهتر است، آن خوب است و...

حالا ما در بازار سهام، خیلی با تاثیر متفاوت این جهان بینی مواجه هستیم. کسی که به "نباید" ها بیشتر از "باید" ها اهمیت میداده، احتمالا توانسته در مرداد 99 موفق تر عمل کند. اما احتمالا نتوانسته در بهمن و اسفند 98 زودتر از بقیه در قیمتهای پایین سبدش را ببندد، چون ساختار ذهنش روی نباید تنظیم بوده است.
    و برعکس. کسی که روی "باید" ها بیشتر زوم بوده، سبد را به موقع بسته است، اما احتمالا خروج خوبی در مرداد 99 نداشته است...

ممنون از پیشنهاد کتاب... حتما دو کتابی که معرفی کردید را خواهم خواند. البته یکی اش را .... اینجا فعلا نقطه چین باشد
    سلام
    تشکر بابت مطلب قابل تاملی که نوشتید.
    به نظرم آنکه به نبایدها بیشتر اهمیت می داده، خیلی زودتر از مرداد ۹۹ از بازار خارج شده باشه!

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Hssn_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 7 نخست ... 4567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع