صفحه 4 از 4 نخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38

موضوع: برترین های سایت در سال 99 از نگاه کاربران

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

پاسخ : برترین های سایت در سال 99 از نگاه کاربران

عرض سلام و ادب و تبریک سال نو

ان شاء الله مسیر زندگی تک تکمان راهی در مسیر کمال و رشد باشه ، و فردامون بهتر از امروزمون باشه

فکر می کنم اول از همه باید از بودن مهندس جمالی شکر کرد بخاطر سرپا نگه داشتن این محیط ( سرپا نگه داشتن هم مشکلات خاص خودشو داره ، از نامه های قضایی که برای بسته شدن سایت و پی گیری های رفع فیلتر بگیرید تا خواسته های عجیب و غریب اعضا و مدیریت ) و همچنین سایر مدیران و ناظران که سعی می کنن این محیط رو حفظ و حراست کنن

و بعدش شکر می کنم از بودن دوستانی که تاپیک شخصی دارند و دوستانی که اجازه میدن سوال بپرسن و پاسخگو و راهنما هستن ، و همچنین اعضای نخبه و زبده ی سایت که وضعیت بازار رو بدرستی می ببینن و بازی خوانی دارن از گفته ها و اخبار و فضای بازار

و همین طور همه ی اعضای که با حفظ احترام به خودشان و خوانندگان حضور دارند ،

اسم هم چون کسی نبرده ، من هم نمی برم

ولی یکی از دوستان خیلی آقاس ، در 2 سال گذشته خیلی چیزهای بورسی و غیر بورسی ازش یاد گرفتم،ان شاءالله روز به روز به موفقیتهایت اضافه بشه
    اون دوستانی که شبندر و پالایشی ها را ابتدای مسیرش معرفی کردن دمشون گرم

یکسری از دوستان هم مطمن هستن و همراهی باهاشون لذت بخشه واقعا ، سهام ونوین ، غشهد ، خزامیا و... ( واقعا چطور تو بازار نزولی می تونید سهم انتخاب کنید

از یکسری از دوستان هم همیشه در حال مطالعه و یادگیری هستن ، اینا هم عالین کلی چیز نو میشه ازشون یاد گرفت دم کریپتو بازا و برکت دارا هم گرم

و خیلی دیگه از دوستان ، که خوشحالم و شاکر از بودنشون و استفاده کردن از نظراتشون ، مخصوصا منتقدین و مخالفین

دم همتون گرم ، خانوادتون سالم و خوشحال ، دلاتون خالی از هر نوع حس بد

$ سال نو مبارک $
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط b4city نمایش پست ها
    به وقت ایران فکر میکنم الان ساعت 5 صبح است . چند روزی ایام نوروز دور از هیاهوی وطنی بگذرد بد نیست . از خواب که بیدار شدید لطفا توضیح بدید
    منظورتون کدام سایت است ؟ !!!
    به نظر تالار بورس باشد

درک و فهم تو در همین حد است با این نوع برخورد و این نحوه ادبیات کوچه بازاری ؟
    یعنی تو اینقدر تشخیص نمیدی که عده کثیری از اون سایت وارد این سایت واقعی و نه کذائی شما شدند و نباید اینطور و با این ادبیات سخیف و بی ادبانه حرف بزنی ؟ و فکر میکنی اینجا خیلی خوفه و خیلی مودب هستید ؟

اگر وزنی می بینم در این چند ماه حضور من در سایت واقعی و نه کذائی جناب عالی ، از برکت حضور همان کذائی های گفتمان می بینم . اینجا چیزی جز نوسان گیری و ... ندیدم . برای پر کردن ... مطالب زیاد است ولی حفظ احترام واجب بر خلاف شما که احترامی قائل نیستی
    وجدان و انسانیت خودت را میزان قرار بده و ببین از وقتی کذائی های گفتمان به این فضا افزوده شدند ، اعتبار و تحلیل هائی که تا به حال نشنیده بودی بیشتر شده یا قبلش
    نمونه تحلیل های کذائی ها را تا قبل از حضورشون دیده بودی ؟

تالار کذائی یکیش من مهدی ام است بی ادعا و خالص و با شرف و با وجدان و بهترین تحلیلی های ناب . نه بوق نوسان گیری زده و نه بوق برای خالی کردن و نه هیچی . نه اینو خریدم و با نیم درصد سود فروختم . خالص و ناب با بهترین تحلیل های موشکافانه
    بنده حقیر به کنار من هیچ ادعائی ندارم و همیشه هم گفتم

تالار بورس نوسان گیر تحویل نداده . تالار بورس کسی را تحویل نداده که سهمی را گیر کنه توش و بیاد بگه من از صف فروشش بازم خریدم . چندش اورترین رفتار برای رهائی از سهمی که توش گیر کرده
    سهمی بخره و و شروع کنه از تحلیل های بنیادی و تکنیکالی و انواع و اقسام تبلیغ های مکرر ، گوئی به قصد بلند مدت خریده ولی روز بعد از اون سهم و اون گروه شیفت کنه به گروه دیگری (مثلا از پالایشی به بانکی ) و باز روز از نو ور روزی از نو

تالار بورس بزرگ ترین سایت بورسی ایران بود با بهترین تحلیل گرهای قدیمی . تحلیل و تکنیکال را تالار بورس به جامعه ایران هدیه داد
    تالار بورسی ها از 4 کلام حرف سیاسی زدن هراسی نداشتند و شرف و وجدانشون باعث میشد نتوانند چشم بر مسائل و مشکلات ببندند

خیلی حرف برای گفتن هست ولی فعلا در همین حد کافی است
    اینجا ارزونی خودت و اعوان و انصارت که به حق این جامعه خیلی کار داره و خیلی مشکل داره تا رو فرم بیاد
    جا داشت یکی از اعضای این سایت واقعی تو بر علیه این اهانتی که کردی قیام کند و نقدی کند ولی کسی نکرد . حالا هم اگر به همگان بر میخورد ناشی از همین موضوع است
    نباید یکی از اعضای این سایت به تو نقد داشته باشد با این نجوه برخوردت ؟

این فضاهای مجازی را هر کی بیشتر براش سینه چاک میکنه و خوب و بد میکنه و روشون بیشتر حساب باز میکنه و قفل و چفت و بست براش میزنه که انحصار خودش باشه و بیقه را تار و مار کنه ، و مدعی باشه که اینجا خوبه و اونجا بد است و ... ناشی از درماندگی بیشترش است
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

ستاره دار (1)
    تشکر شده 1,232 بار در 223 ارسال

اگه از کسی اسم ببریم معنیش بی اهمیت نشان دادن نوشته های دیگران نیست .فقط بعضیا تو ذهن آدم نقش میبندن. در ضمن آدم مال همه رو که نمیتونه بخونه
    این چند ماهی که حقیر اینجا بودم و همش غر زدم:
    بهرام خان: چند تا سهم بالای 100درصدی سیگنال کرد که اگه نگم بینظیر بود ولی کم نظیر بود(البته بنده سعادت نداشتم)
    "من مهدی ام" : کلا کلاس درسه و مفید و لازم برا همه.
    محسن هو: شکارچی عالیه. خروج را خیلی خوب اجرا میکنه
    بیفور سیتی:از همه بهتر شل کن سفت کن سهمها را متوجه میشد انگار عقرب 12 تا چشم داره.هرچی زیر نظر داشتم میدیدم حواسش بهشون هست
    علیرضا حسنی: ترسوترین و این یعنی همه چیز. آفرین آفرین
    i177177: آخه اینم شد اسم کاربری؟ ولی فک کنم جامع مدیریت ریسک و سرمایه و تحلیل و تابلوخوانیه.
    چند نفر هم در تاپیک"آماتورها و فقیرفقرا" هستند که خیلی خوب شروع حرکت سهم رو تشخیص میدن اسامیشون حضور ذهن ندارم.اسماشون خارجی و یونانیه
    بقیه هم که خوبن خداییش حضور ذهن ندارم. راستی گالیور هم پر از صداقت و دلسوزی و حرفای مفید بود.

راستش منم فقط اینجا هستم که فقط گپی زده باشم و حالی بکنیم هیچ توقع دیگری نداشتم.بگن برو سریع دمم میذارم رو کولم گم میشم

5. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید window از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی cbo44 آواتار ها
    تشکر شده 403 بار در 114 ارسال

همه جور آدمی توی انجمن های اینترنتی پیدا میشه. نوشتار هرکس هم به خودش مربوطه و وجدان و شخصیتش.
    دوستانی هستن که واقعا لایق تشکر هستن مثل :
    ali_nostro---
    meysam_sh_2020
    --- Mahdi62--- farhad1353--- mhjboursy
    کسانی هم بودن که ضمن داشتن تجربه اطلاعات غلط میدادن که نمیخوام اسم ببرم.

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید cbo44 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(3) دودو آواتار ها
    تشکر شده 5,139 بار در 1,167 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط دودو نمایش پست ها
    یکی از بهترین دوستان تحلیلگری که چندساله خدمتشان ارادت دارم و واقعا از خواندن هرگونه تحلیلی از ایشون لذت میبرم و استفاده میکنم جناب تکنیکالر هستند
    اصلا یکی از دلایل پربازدید بودن و ورق خوردن تاپیک صدرا چه در این سایت چه تالار بورس قلم شیوا و پرتوان این عزیز هست که چه صدرا داشته باشند چه نداشته باشند بیشتر در این تاپیک صدرا مینویسند
    به غیر از جناب میثم ش و جناب تکنیکالر می‌خوام تشکر ویژه ای هم داشته باشم از جناب شفاف سازی که یکی از بهترین تحلیلگران بنیادی هست که میشناسم همینطور مولف تاپیک توهمات بورسی که از قبل به ایشون به عنوان آرش کمانگیر ارادت دارم و از خوبهای تکنیکاله
    ✓✓✓امضا را ویرایش کردم و شش ماه به تاریخ موعود اضافه کردم!
    ✓✓✓ مثلاً مذاکره کردیم اما جنگ میشود! البته جنگی محدود با هدف از بین بردن تاسیسات هسته ای ج.ا با مشارکت اسراییل آمریکا و احتمالا شرکای غربی و چراغ سبز روسیه و چین! این اتفاق بنظرم تا قبل از دی ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد✓✓✓

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سپهر کلهر آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 499 ارسال

محمدحسین عزیز. mhjboursy

به نظرم گل سرسبد تالار بورسی میباشد.
    ادب و اخلاق ایشان در تمام پستهایشان مشهود است.
    خدا پدر و مادرشان را نگهداره که چنین فرزندی تربیت کرده اند.

11. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهر کلهر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال رگنار آواتار ها
    تشکر شده 3,647 بار در 382 ارسال

عرض ادب

از همه کاربران سایت تشکر میکنم و اینکه اسمی میبرم دلیل بر نادیده گرفتن نوشته های بقیه عزیزان نیست منتها هر کدام از ما برخی نوشته ها رو بیشتر می پسندیم یا اینکه بار یادگیری بیشتری داره برامون.
    به شخصه نوشته های کاربران زیر بیشتر برام مفید بوده.
    از جناب شفاف سازی تشکر می‌کنم بخاطر سواد بنیادی شون و ثبات فکری که در بازار دارند.

از جناب نجیمی تشکر می‌کنم بخاطر اینکه نمونه واقعی یک سرمایه گذار (نه معامله گر) در بازار هستند و حضورشان باعث شد بنده بیشتر به جنبه سرمایه گذاری علاقه‌مند بشم.

از جناب manammehdi تشکر میکنم بخاطر نوشته هاشون راجع به کلیت بازار.

از جناب تکنیکالر هر چند فقط توی خصدرا مینویسن اما ازشون تشکر می‌کنم بخاطر قلم زیبا و طبع طنزشان.

به شخصه جو این تاپیک رو بسیار بهتر از سایر فاروم ها می‌دونم و از همه عزیزان که با رعایت ادب مینویسن تشکر میکنم.

از صمیم قلب برای همه عزیزان آرزو می‌کنم سال جدید معاملاتی با آرامش بیشتر و سود بیشتری داشته باشند.

سبز باشید

13. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید رگنار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,241 بار در 319 ارسال

همه کاربران خوب و با اطلاعات مفید هستند .و
    کاربر تمام تحلیلگر بسیار توانایی هستند . و
    کاربر manmehdiam عالی و حرفه ای .و
    کاربر mhjboursi عالی و با اخلاق .
    کاربر Dexterous تحلیل گر فوق العاده سهام ساختمانی .

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید arsenal2009 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 4 نخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع