صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: شکنجه من با امواج

عضو فعال
    تشکر شده 6,765 بار در 1,525 ارسال

پاسخ : شکنجه من با امواج

نقل قول نوشته اصلی توسط Bruce نمایش پست ها
    از تمام دوستانیکه نظر دادن تشکر میکنم.انقدر عذاب کشیدم که سعی میکنم از تمام نظرات استفاده کنم تا این بدبختی تموم بشه.
    راستش من خودم به یقین رسیدم که این مورد عمدی هست فقط چراشو نمیدونم و ظاهرا برای دیگران و یا همسایگان هم چنین چیزی اتفاق نیافتاده.یکبار هم منزلمو عوض کردم و در خانه جدید تا دو هفته مشکلی نبود ولی بعد از 2 هفته همان داستان شروع شد .چون موضوع جدید و عجیبه اغلب کسانیکه میشنوند باور نمیکنن .تو این محل جدید چون پناهی نداشتم و شب نمیزاشتن بخوابم چند شب یواشکی رفتم پشت بام و اونجا خوابیدم .تو ساختمون چندین واحدی اگر همسایه ای منو تو اونحال میدید احتمالا میگفت دیونه شده.چند شب راحت بودم تا اینکه اونجا هم هدف گرفته شد.حتی یکبار تصمیم گرفتم برم و شبها تو پارک بخوابم ولی ترسیدم بریزن همراه معتادان بگیرن ببرن اوضاعم بدتر بشه.خلاصه بد جهنمیه خدا حتی نصیب گرگ بیابان هم نکنه.شکنجه الکتریکی مثل این میمونه که زنده زنده و ارام ارام بکشنت و حتی خیلیا حرفتو باور نکنن که اصلا همچین چیزی وجود داره یا نه.خدایا خودت کمک کن.

داداش اگر بقیه افراد تو خونه ات هم همین مشکل رو دارند احتمالا امواج مایکرو ویوه .
    شاید هم از انواع الکترو مگنت باشه . بالاخره علم در حال پیشرفته

یک وقت خدای نکرده با اسلام و انقلاب مشکل نداری ؟

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shahin از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,020 بار در 701 ارسال

سلام اگه یه جن گیر دور و برت سراغ داری! خودت را بهش معرفی کن اینجا تا دلت بخواد افراد جن زده و متوهم و دیونه و ک..خل زیاده میگی نه!؟ حالا خودت تماشا کن که این جماعت چطور یکی یکی پاتوقشون رو اینجا میندازند این هم دلیلش عوارض ناشی از نوسانات بازاره! همه مثل هم هستیم اصلآ نگران نباش من خودم یکی از همین جماعت هستم روزها تا دم ظهر میخ تابلو بازارم و شیها با چشمان باز تا نزدیکای صبح به سقف منزلم خیره میشم و خوابم نمیبره روزها جوراب پایم نمیکنم اما شبها که میخوابم حتمآ باید جوراب پایم کنم بیرون هم که میرم گاهی مثل آدم ندیده ها میخ آدمها میشم طوری که اونها هم به من شک میکنند و هم به خودشون و... اینها همش از عوارض جن زدگیه و درمانش ترک کردن این بازار برای همیشه است

دوستان این موضوع کاملا واقعیه و در مورد خود من چند وقتیست در حال انجام و ادامه داره هر کسی چیز مشابهی شنیده یا میدونه این چیه یا راهکاری داره بگه منو از این وضع غیر انسانی و ظلم نجات بده. خدا خیرتون بده.چند وقتیه که توسط امواج شاید الکتریکی یا شبیه به اون من تحت شکنجه هستم و این موجها از خارج از منزلمون از ساختمونهای دیگه بطرف من فرستاده میشه.نه بو داره نه دیده میشه و نه صدا داره فقط وقتی به بدن میخوره حس میشه. بدنو میسوزونه شبیه نیش حشراتی مثل پشه و زنبور یا فرو کردن سوزن داغ به بدن. جای برخورد این امواج قرمز یا زخم میشه استخونهارو مفصلهارو کلیه هارو بدرد میاره به یکی از کلیه هام صدمه زده و زانوهام و مهره های ستون فقراتم درد میکنن.این امواج هر چی هستن از درو دیوار و همه چی عبور میکنن و معمولا از 12 شب به بعد ارسالشون شدت میگیره.شیهای خیلی زیادی تا صبح بیدار موندم و تو اتاق اینورو اونور رفتم.جاهای دیگه رفتم و شبو راحت خوابیدم ولی نمیشه که هر شب برم خونه اقوام اونم با این اوضاع کرونایی .خداوند هر کسی داره این بلارو سر من میاره اونو سر خودش و تمام عزیزاش بیاره بحق این اربعین حسینی. الهی آمین.محض رضای خدا هر کسی میتونه کمک کنه.
    ویرایش توسط کریشنا : 2021/09/28 در ساعت 19:01

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کریشنا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 809 بار در 247 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin نمایش پست ها
    داداش اگر بقیه افراد تو خونه ات هم همین مشکل رو دارند احتمالا امواج مایکرو ویوه .
    شاید هم از انواع الکترو مگنت باشه . بالاخره علم در حال پیشرفته

یک وقت خدای نکرده با اسلام و انقلاب مشکل نداری ؟
    نه دوست عزیز بقیه افراد چنین مشکلی ندارن.
    با اسلام و انقلاب هم مشکلی ندارم مگر اینکه کاسه های داغتر ار اش اون چند پست انتقادی منو بابت از دست دادن سرمایم تو بورس تو همین انجمن رو یکجور دیگه تعبیر کرده باشن.
    خداوندا آنهائیکه بهر طریقی به من صدمه یا ضرر زدن و میزنند را با شدت تمام به خود و خانواده هاشون بلای مد نظر را نازل بفرما و بابت ادامه این همه ظلم .ذلیل شدنشان را هم بهم نشان بده تا مقداری از خشم درونم آرام گیرد. الهی آمین .

عضو عادی
    تشکر شده 809 بار در 247 ارسال

اینو بخونید تا به عمق فاجعه پی ببرید.بابا من یه ادم معمولیم هیچ کار خلافی هم نکردم چرا دارید منو میکشید؟ ای خدا بدادم برس.

شکنجه الکترونیک - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
    ویرایش توسط Bruce : 2021/09/30 در ساعت 12:52
    خداوندا آنهائیکه بهر طریقی به من صدمه یا ضرر زدن و میزنند را با شدت تمام به خود و خانواده هاشون بلای مد نظر را نازل بفرما و بابت ادامه این همه ظلم .ذلیل شدنشان را هم بهم نشان بده تا مقداری از خشم درونم آرام گیرد. الهی آمین .

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Bruce از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال وحید خزایی آواتار ها
    تشکر شده 3,529 بار در 1,098 ارسال

اینو بخونید تا به عمق فاجعه پی ببرید.بابا من یه ادم معمولیم هیچ کار خلافی هم نکردم چرا دارید منو میکشید؟ ای خدا بدادم برس.

با سلام و ارادت .....قصد جسارت نیست ، شخصا به نظرم به صورت اورژانسی به یک روانپزشک مراجعه فرمایید.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید خزایی از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(3)
    تشکر شده 3,884 بار در 729 ارسال

سلام داداش

اگه ماکرویو تو خونه داری ببین مدلش چیه!! اگه جنسش چینیه عوضش کن و یه مدل بهتر مثلآ سامسونگ و دوو بگیر ماکرویوهای چینی و تقلبی معمولآ فقط غذای توی ماکریو را نمیپذه امواجش گاهی میزنه بیرون و کل محیط اطرافش را پخت میکنه و حتی گاهی دیده شده تا یک شعاع یکی دو متری را مغز پخت میکنه مثلآ اگه مقداری برنج را تو قابلمه خیس کنی و چند متری اون قرارش بدهی میبنی برنج بعد از مدتی خوب دم میکشه پس یا عوضش کن و یا ازش اسفاده نکن بعد میبینی که چقدر راحت خوابت میبره

عضو فعال
    تشکر شده 1,804 بار در 422 ارسال

لطفا هرچه سریع‌تر به توصیۀ این دو دوست‌مون عمل کنید:

نقل قول نوشته اصلی توسط شروع مجدد نمایش پست ها
    دوست عزيز بنظرم مشكل شما بيشتر روحي و رواني هست حتماً با يك متخصص روانپزشك مشورت كنيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید خزایی نمایش پست ها
    با سلام و ارادت .....قصد جسارت نیست ، شخصا به نظرم به صورت اورژانسی به یک روانپزشک مراجعه فرمایید.
    وگرنه، اتفاقات به مراتب ناگوارتری رخ خواهد داد.

ستاره دار (1) توپ4گوش آواتار ها
    تشکر شده 10,267 بار در 2,302 ارسال

دوست عزیز حالا راهکار جلوگیری از این امواج در همین لینک نوشته که میتونی به ان عمل کنی یه فرضیه دیگه هم میتوان مطرح کرد که بازار که انشالله مثبت شود این طرف هم بیخیال امواج فرستادن بطرف شما شود و مشکل خودش حل شود....
    شد ! شد ! نشد بشین تا برات چای بریزم!!

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع