صفحه 3 از 15 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 141

موضوع: توسعه صنعتي ايران ( وتوصا )

عضو عادی arman22 آواتار ها
    تشکر شده 129 بار در 55 ارسال
    گزارشش رو کدال را کسی دیده !!!!!!! 204 ریال برای سال منتهی به 90 در 6 ماهه 89 ساخت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اختلاف بين سود حاصل از فروش سرمايه گذاري در صورت سود و زيان و صورت ريز معاملات سهام واگذار شده مربوط به فروش سهام شرکت خمير مايه خوزستان به مبلغ 84.225.765 ريال که بابت هزينه کارشناسي فروش مي باشد . همچنين بابت فروش سهام شرکت پلي نار مبلغ 1.357.280.000 ريال اختلاف بابت هزينه ماليات و هزينه کارشناسي فروش مي باشد .
    http://codal.ir/Reports/InterimState...GpOHXy0w%3d%3d

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arman22 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    اما نمودار وتوصا به قرار زیر است :

همونطور که در نمودار مشخصه از دید موج شماری الیوت موج چهارم به پایان رسیده و وارد موج 5 اصلی شدیم ،اهدافی که برای این موج میتونیم در نظر بگیریم ،هدف اول 180 تومن و هدف دوم حدود 200-207 تومن هست.
    البته این بین ما گوه نزولی هم داشتیم که شکسته شده و هدف اون هم تقریبا منطبق با هدف اول بین 175 تا 180 تومن هست ........

اما در سر راه سهم برای صعود مقاومتهایی هم وجود داره که به قرار زیر هست :

اولین مقاومت حدود 140-145 تومن هست که امروز با اون درگیر میشه ،مقاومت بعد که هممقاومت فیبو هست و هم مقاومت افقی و هم هدف پترن کلاسیک حدود 155 تومن هست ،بعد از این دو مقاومت سقف قبلی سهم در حدود 167 تومن قرار داره ........

اما دوستانی که علاقمند به این سهم هستن باید معاملات رو با دقت پیگیری کنند که واکنش سهم با این مقاومت براشون مشخص بشه تا معلوم بشه احتمال اصلاح مختصر وجود داره یه خیر ......

خلاصه :
    سهم در مسیر صعود با هدف اول 175-180
    هدف دوم 200-207

و در آخر مهمترین نکته اینکه ،موارد ذکر شده اهداف میان مدت سهم هست و نه کوتاه مدت و این سهم رو با دید میان مدت نظاره بفرمایید حال اگر شیب صعودی بازار همین گونه بود شاید زودتر به اهداف رسید والا هدف میان مدت را درنظر بگیرید تا با اصلاح مختصر یا تعلل سهم دلسرد نشوید .

با آرزوی موفقیت برای دوستان

با سلام خدمت دوستان

پست بالا ، پست معرفی سهم بود ....
    اما امروروز سهم با مقاومت 167 تومن درگیر میشه ،اینکه از این مقاومت عبور کنه یا اینکه مقداری اصلاح بشه و بعد عبور کنه بستگی به حمایتی داره که از سهم به عمل بیاد ،از سهم اخبار خوبی شنیده شده مثل پوشش شش ماهه 20 تومن در حالیکه ای پی اس سهم 17 تومن هست و اخبار دیگه

لذا دوستانی که میان مدت هستند و نظر به شب مجمع دارند به اعتقاد من بدون توجه به نوسانات تا موقعی که سهم به اهدافی که در بالا عرض کردم برسه تامل کنند .
    اما دوستانی که نوسانگیر یا کوتاه مدت هستند میتونند معاملات امروز رو تعقیب کنند و بر مبنای حمایت سهم و حجم معاملات تصمیم بگیرند .

بنده شخصا میان مدتی هستم اما وظیفه ام اطلاع رسانی بود ...........

این هم نمای RSI هفتگی

اما اهداف سهم همونطور که عرض کردم در میان مدت :
    هدف اول 175- 180 (الیوت +وج)
    هدف دوم 200-207(الیوت)

با آرزوی موفقیت دوستان

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 82 بار در 29 ارسال
    سلام جناب holy
    لطفا اگه ممکنه سطح حمایت سهم رو اعلام فرمایید.کم کم دارم نگران می شم
    ممنون

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید paria از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط paria نمایش پست ها
    سلام جناب holy
    لطفا اگه ممکنه سطح حمایت سهم رو اعلام فرمایید.کم کم دارم نگران می شم
    ممنون
    سلام بر پریا عزیز
    دوست من ،این سهمو من از قیمتهای خیلی پایینتر پیگیرش بودم و تو سایت هم نمودارش رو زدم ،روزی هم که به مقاومت خورد قبل از بازار برای تمام دوستان که میدونستم وتوصا دارند پس ام زدم و تو سایت هم که پست زدم ،اما همه جا و به همه گفتم اگه کوتاه مدت هستین خارج بشین ولی اگه میان مدت هستین(مثلا سه ماهه) با سهم بمونین تا به هدف برسه.
    اما خوب سهم به مقاومت واکنش نشون داد و داره تصحیح میشه و بعد اون هم رشد خواهد کرد اما چندتا نکته وجود داره نکته مهمتر از همه که در تاپیک فاراک هم عرض کردم کلیت بازار هست ،تا کل بازار مثبت نباشه نمیشه نه از فاراک نه وصنعت نه وتوصا و نه هیچ سهم دیگه توقع رشد داشته باشیم نکته دوم همگروهیهای سهم هستند ،بقیه سرمایه گذاریها هنوز در حال اصلاح هستند و اما نکته بعد ،این سهم از جو صدرا هم تاثیر میگیره که اون هم مثبت خواهد شد و .....
    مجموعا حالا که در مقاومت نفروختید و استراتژی میان مدت رو انتخاب کردین ،به نوسان سهم کاری نداشته باشین و فقط به تارگت فکر کنین و نزدیک تارگت با سود از سهم خارج بشین.
    نوفق باشین

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ممنون استاد بزرگوار جناب holly
    انشالله همیشه پرسود باشید

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید paria از ایشان تشکر کرده است:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    استاد من هم موافقم كه تا بازار خوب نباشه اين سهم ها خوب نميشن مخصوصا سرمايه گزاريها كه تنها باجو بازار حركت مي كنند
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام بر پریا عزیز
    دوست من ،این سهمو من از قیمتهای خیلی پایینتر پیگیرش بودم و تو سایت هم نمودارش رو زدم ،روزی هم که به مقاومت خورد قبل از بازار برای تمام دوستان که میدونستم وتوصا دارند پس ام زدم و تو سایت هم که پست زدم ،اما همه جا و به همه گفتم اگه کوتاه مدت هستین خارج بشین ولی اگه میان مدت هستین(مثلا سه ماهه) با سهم بمونین تا به هدف برسه.
    اما خوب سهم به مقاومت واکنش نشون داد و داره تصحیح میشه و بعد اون هم رشد خواهد کرد اما چندتا نکته وجود داره نکته مهمتر از همه که در تاپیک فاراک هم عرض کردم کلیت بازار هست ،تا کل بازار مثبت نباشه نمیشه نه از فاراک نه وصنعت نه وتوصا و نه هیچ سهم دیگه توقع رشد داشته باشیم نکته دوم همگروهیهای سهم هستند ،بقیه سرمایه گذاریها هنوز در حال اصلاح هستند و اما نکته بعد ،این سهم از جو صدرا هم تاثیر میگیره که اون هم مثبت خواهد شد و .....
    مجموعا حالا که در مقاومت نفروختید و استراتژی میان مدت رو انتخاب کردین ،به نوسان سهم کاری نداشته باشین و فقط به تارگت فکر کنین و نزدیک تارگت با سود از سهم خارج بشین.
    نوفق باشین
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    از دوستان و اساتید محترم خواهش می کنم یه تحلیلی درباره وتوصا بکنند.من نصف سرمایم رو این سهمه داره رو اعصابم رژه میره
    منتظرم ممنون

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    وتوصا اولین حمایت پیشرو 135 تومان است که احتمالا از انجا برگشت روند داشته باشد که در این صورت میتوان به قیمتهای بالاتر امیدوار بود. ولی اگرمنفی شود....

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    مرسی بابک عزیز

بابک جان این وتوشه چقدر عرضه داره ولی راه خودشو ادامه میده

بابک عزیز وتوصا رو نباید دست کم گرفت یه نگاه خیلی خیلی جزئی رو نمودار خالی از لطف نیست
    یه حقوقی خیلی خوب که رو خبهمن و اخابر کار میکرد الان داره رو ولغدر کار میکنه
    سلام

جواد عزیز وتوصا خدمت شما
    فردا هم مثبت بشه سیگنال صعوده تقریبا

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    حق تقدم وتوصا اگر بالا باز نشه با قبول ریسک ممکنه بازدهی بالایی داشته باشه
    شاید چیزی شبیه حق وسپه......
    البته همانطور که سودهای گاها زیادی در اینگونه حق تقدم ها هست(مانند وسپهح)ممکن است ضرر زیادی هم داشته باشد.
    در مورد قیمت ورود هم نمیشه نظر مشخصی داد چراکه با تغییر قیمت کمی در خود سهم حق ممکنه دچار تغییر زیاد بشه.
    در ضمن سود مجمع به حق ها نخواهد رسید.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 15 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)