صفحه 4 از 12 نخست 1234567 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 118

موضوع: سهام سرمایه گذاری (وبانک-وتوسم-وسپه-وغدیر-واتی و......)

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    ارزشگذاری وپخش
    محاسبه ان ای وی

با توجه به ان ای وی 1100 تومانی وپخش و لحاظ کردن p/nav معادل 80 درصد ارزش سهم در محدوده 900 تومان قرار میگیرد
    نباید فراموش کنیم وپخش قویترین هلدینگ داروییه که در نوع خودش بی نظیره
    احتمال اینکه سهام سرمایه گذاری های در سال جاری معادل ان ای وی خود معامله بشن بسیار بالا هست
    لذا در نظر گرفتن هدف 1100 تومن نیز دور از ذهن نیست
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    مرسی از تحلیلهای خوبتون پانی عزیز
    اگه شنبه فقط ببینم مقداری داره تو قیمت 650 داره معامله میشه همه رو خالی میکنم و با علم تکنیکال تا 600 صبر میکنم
    امیداورم مثل زمانی که صدرا 217 تومن بود این نمودارا جلوی منو نگیرن و نذارن خریدامو کامل کنم چون منتظر صدرای 180 تومنی بودم
    من همیشه اعتقاد دارم همون طوری که یک سری فاکتور ها هدفای تحلیل های بنیادی رو بهم میریزن یه سری عوامل هم هستن که هدفای تحلیل های تکنیکی رو بهم میریزن البته این خبرا بیشتر پایه بنیادی دارن!
    بی صبرانه منتظر معاملات این گروه و به خصوص وامید در هفته آتی هستم ولی شک ندارم اگه زیر وامید رو چهارشنبه خالی میکردن تا 600 میومد
    اما خوب نگهش داشتن تا گروه یه اصلاحی بکنه و متعادل بشه
    سلام بر آریو بزرگوار
    وامید در قیمت چهارشنبه پول بک رو تکمیل کرده و امکان برگشت سهم در شنبه هم وجود داره.ولی من همیشه سعی میکنم سهمها رو بدبینانه هم نگاه کنم که بدبینانه امکان افت 615-580 وجود داره

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    سلام بر آریو بزرگوار
    وامید در قیمت چهارشنبه پول بک رو تکمیل کرده و امکان برگشت سهم در شنبه هم وجود داره.ولی من همیشه سعی میکنم سهمها رو بدبینانه هم نگاه کنم که بدبینانه امکان افت 615-580 وجود داره
    وامید چه قدرتمندانه برگشت.همانطور که گفتم در چهارشنبه پول بک تکمیل شد.
    سهام این گروه حقیقتا اجازه تصحیح زیاد رو ندارند
    جناب آریو هم معاملات چهارشنبه رو به زیبایی تفسیر کردند.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amintab2001 آواتار ها
    تشکر شده 137 بار در 45 ارسال
    خبرهایی از افزایش سرمایه بوعلی در راه است با این اوصاف من وبوعلی رو رشدش در کوتاه مدت 120 و در میان مدت تا 150 -160 پیش بینی میکنم

خبر دوم تعدیل 900 درصدی وپتر برای سال 91

برای این خبر یهسودی میشه در اورد و تو قیمتای 105 یا 110 فروختش
    I N F E R N O

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید amintab2001 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال artmis آواتار ها
    تشکر شده 383 بار در 99 ارسال
    خوب یک بررسی از وضعیت غدیر:
    1- شرکت در مجمع عمومی خود برای هر سهم 300 ریال سود نقدی در نظر گرفته که از تاریخ 1/6/90 از طریق شعب صادرات قابل پرداخت می باشد . یعنی اگر 10000 سهم غدیر داشته باشیم 300 هزارتومان از شرکت غدیر طلبکاریم.
    2- شرکت در مجمع فوق العاده خود 98% افزایش سرمایه داده است که 68% آن از محل اندوخته و 30% از محل آورده سهامدار می باشد . یعنی اگر 10000 سهم غدیر داشته باشیم 6800 سهم جایزه می باشد و 3000 سهم نیز حق تقدم که به ازای هرکدام 1000 ریال بایستی پرداخت نماییم .
    و اما در مورد وضعیت بنیادی شرکت :
    دو شرکت خارج از بورسی شرکت در چند وقت اخیر وارد بورس گردید و رشد مناسبی نمود . که از فروش سهام خود سود خوبی شناسایی نموده است . هرچند که پردیس در ظاهر برای شرکت توسعه الوند غدیر می باشد اما فراموش نکنید که 98% سهام این شرکت برای غدیر می باشد.
    طبق آخرین اخبار منتشره : شرکت پتروشیمی زاگرس در مرحله ورود به بورس می باشد ، از شرکتهای زیر مجموعه ثاخت باغمیشه و ا اس ب در مرحله پذیرش هستند که این شرکتها در افزایش ناو وغدیر تاثیر بسزایی خواهد داشت.
    در حال حاضر شرکت یک هلدینگ پتروشیمی با شرکتهای بسیار خوب می باشد ، اما سیاست کلی شرکت در حال حاضر ورود به صنایع معدنی می باشد که سرمایه گذاری سنگینی هم نموده .
    در کل به نظر من هرچند غدیر حرکت خود را از سال 1387 از قیمت 1300 ریال رشد خود را شروع کرد ، در سال 89 از 2400 به 7200 رسید ، اما هنوزم حرفهای زیادی برای زدن دارد.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید artmis از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    انتشار صورت پرتفوي «وصنا»

گروه بنگاهها- سرمایهگذاری صنایع بهشهر فروردین امسال را با تحصیل مبلغ 121 میلیارد و 164 میلیون ریال سهم بورسی و غیربورسی سپری کرد.

«وصنا» بیشترین مبلغ را به میزان 96 میلیارد و 304 میلیون ریال بابت تحصیل سهام مپنا پرداخت کرده است. در همین حال شرکت 35 میلیارد و 842 میلیون ریال از واگذاریهای فروردینماه سود کسب کرده است. بیشترین سود حاصل از واگذاریهای «وصنا» مبلغ 17 میلیارد و 189 میلیون ریال بود. همچنین پرتفوی «وصنا» در ماه گذشته شامل 29 درصد فرآوردههای غذایی و 54 درصد واسطه گری مالی بود. از سوی دیگر در پایان فروردینماه ارزش بازار این شرکت با 40 میلیارد ریال افزایش مواجه شد که در مقایسه با بهای تمام شده ابتدای دوره معادل 124 درصد افزایش نشان میدهد.

دنیای اقتصاد
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    خبرگزاري فارس: معاون عمليات و نظارت فرابورس گفت: شركت سرمايه گذاري گروه توسعه ملي 24ارديبهشت 4درصد از سهام شركت سپرده گذاري مركزي را به قيمت پايه هر سهم 2هزارو 143ريال در بازار سوم فرابورس عرضه مي كند. مي كند.
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9002140453
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amintab2001 آواتار ها
    تشکر شده 137 بار در 45 ارسال
    به نظر میاد وساپا با توجه به نزدیک بودن مجمع و تقسیم 100 تومان از 130 بهترین گزینه برای نگهداری میباشد
    I N F E R N O

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amintab2001 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    گزارش پرتفوي فروردين 90 سرمايه گذاري غدير
    چهارشنبه, 14 اردیبهشت 1390

ارزيابي شرکت هاي خارج بورسي بر اساس سودآوري آنها، ارزش سبد سرمايه گذاري غدير را افزايش مي دهد.

در گزارش اولين پرتفوي سال 90 شرکت سرمايه گذاري غدير با سرمايه 6075 ميليارد ريال قبلي و 12000 ميليارد ريال فعلي، بزرگترين زيرمجموعه شرکت، شرکت توسعه سرمايه و صنعت غدير است که وغدير حدود 33 درصد از سرمايه خود را در اين شرکت متمرکز کرده است. ساير شرکت هايي که سرمايه گذاري غدير به سرمايه گذاري در آن ها اقدام کرده، با ارزش امروز به شرح زير است:

رشد ارزش فولاد آلياژي و گروه بهمن در پرتفوي بورسي باعث شده سهم توسعه سرمايه و صنعت غدير در کل پرتفو در فروردين ماه از 33 درصد به 25.6 درصد کاهش پيدا کند و در عوض فولادآلياژي 14.1 درصد و گروه بهمن 9.4 درصد از سهم ارزش سبد سهم سرمايه گذاري غدير را به خود اختصاص مي دهند.

نکته مهم در شرکت هاي خارج بورسي علاوه بر بزرگ بودن آنها، اين است که ارزش اسمي سهام اکثر اين شرکت ها برابر با 1000 ريال است که با ارزيابي مجدد آن ها، ارزش روز سبد تغييرات زيادي خواهد داشت.

با توجه به اين موضوع که شرکت هاي زير مجموعه هلدينگ پتروشيمي در حال عرضه به بازار هستند و بايد مورد حسابرسي و ارزيابي قرار گيرند، سودآوري آنها مشخص نشده نيست. ضمن اين که سرمايه گذاري غدير برخي زيرمجموعه هاي مهم خود را به شرکت هاي سرمايه گذاري گروه واگذار کرده تا ارزيابي ارزش شرکت دشوارتر نيز شود.
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mir48 آواتار ها
    تشکر شده 493 بار در 141 ارسال
    با سلام و خسته نباشید
    من به تازگی وارد این وادی شده ام. تخصصی ندارم و از محضر اساتید استفاده میکنم.
    لطفاً در خصوص وغدیر منو راهنمایی کنید. مقداری خرید 350تومنی داشته ام. در خصوص فروشش چطور عمل کنم.
    چند وقتا مقداری سهم ماشین سازی خریده بودم ، یه روزه صف خریدش بالا رفت بطوریکه میتونستم هر سهم 16 تومن سودشو بگیرم اما نفروختم . الان هر سهم 26 تومن ضرر کرده (خریدم 250 بوده).
    با تشکر از صبر و حوصلتون

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mir48 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 4 از 12 نخست 1234567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع