صفحه 13 از 127 نخست ... 3101112131415162363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1267

موضوع: سینــــــما

عضو عادی
    تشکر شده 339 بار در 75 ارسال
    نام: شیش و بش

سال ساخت: 1389

فیلمنامه قدیمی محمد رضا گلزار که سال 86 در برنامه "شب شیشه ای" رضا رشیدپور از ساختنش حرف می زد پس از بازنویسی پیمان قاسم خانی و خشایار الوند و بازنویسی نهایی بهمن گودرزی سرانجام ساخته شد.

هرچند اخیرا پیمان قاسم خانی گفته حضور او در "شیش و بش" در حد مشاوره بوده است.

سازندگان "شیش و بش" شانس آوردند که کمال افخمی روی قاسم خانی اثر نکرده و او خواستار درآوردن اسمش از تیتراژ نشده است.

اگر به خود فیلم برسیم گریم های عجیب و غریب بازیگران می تواند نکته خوبی برای مخاطب باشد.

از چهره گلزار و حیایی بگیرید تا چهره تحریک کننده آنا نعمتی در سکانس کلاه گذاشتن سر رضا رشیدپور و برسید به چهره میرطاهر مظلومی با دست های کاملا رنگی و خال کوبی شده.

داستان دو کلاه بردار به نام های سامی و داود که دست به هر کاری می زنند برای پولدار شدن با بازی محمدرضا گلزار و امین حیایی.

"شیش و بش" به عنوان یک فیلم متوسط، اصلا آزار دهنده نیست و شاد و مفرح هم هست. اما خوب حقیقت اینست که فیلمنامه و کارگردانی واقعا اشکال دارد. دیالوگ های میرطاهر مظلومی در نقش جاعل به نمک فیلم اضافه کرده است. و در نهایت زوج گلزار و حیایی یا همان دو خاطره ساز بار دیگر در کنار هم باز هم جواب می دهد و "شیش و بش" می فروشد.

غافلگیری: سکانس های پایانی فیلم، خلبان شدن گلزار و مامور نیروی انتظامی بودن آنا نعمتی در حالیکه داداشش داود با بازی امین حیایی این رو نمی دونه!!!!

برداشت شخصی: دو خاطره ساز باز هم می فروشند اما ...

دیالوگ برگزیده:
    محمدرضا گلزار : بابا به ما نمی خوری آخه ...
    میرطاهر مظلومی: اوستام گفت روحم تو روحت حلول کرده پسر ... به من می گن کپی برابر اصل

فی کارگردان: بهمن گودرزی
    تله فیلم هایی با نام های "سر سپرده"، "بی ستاره"، "به دنبال خوشبختی" از ساخته های بهمن گودرزی وارد شبکه خانگی شده اند.

اولین کار سینمایی بهمن گودرزی "شیش و بش" است که این روزها فاتح بی چون و چرای گیشه امروز است.

شنیده ها حاکی است بهمن گودرزی دومین فیلم سینمایی خود با نام "جفت شیش" را به زودی کلید می زند.

او قبلا در فیلم "امشب شب مهتابه" (محمد هادی کریمی) دستیار کارگردان بود.

معرفی بازیگران:

محمدرضا گلزار:
    خاطره ساز اول فیلم. پولساز ترین بازیگر تاریخ سینمای ایران بی شک اوست.

اول لازم می دانم نکته ای رو بگویم: به قول بدل آقای فراستی در خنده بازار یعنی چشم سبز نمی تونه بازیگر شه؟ مگه دل نداره؟

به هر حال گلزار از اول چشم سبز بوده اما فیلم هایی چون سام و نرگس - زمانه - بالای شهر پایین شهر با بازی او نه تنها نفروختند بلکه اتفاق جدیدی در کارنامه او رقم نزدند.

اولین جرقه محبوبت گلزار با "شام آخر" فریدون جیرانی زده شد. جایی که اتفاقا بازی او پسندیده شد اما کمتر تکرار شد. مسیر بازی گلزار با "کما" عوض شد. فیلمی که گلزار و حیایی در کنار هم به قول دوستان خاطره ساز شدند.

"کما" معرف نوع کمدی جدیدی در سینمای ایران بود و فروخت. گلزار در "بوتیک" نشان داد اگر نقش خوب بهش داده بشه از پسش برمیاد. بازی او در "بوتیک" انصافا چشم نواز بود و تحسین منتقدان را برانگیخت.

اما "سیزده گربه روی شیروانی" و "زهر عسل" در همان سال فروش متوسطی داشتند. با اینکه "سیزده گربه روی شیروانی" یکی از پر بازیگرترین فیلم های دهه 80 بود در گیشه موفق نبود.

اما گلزار که بازیگر پر فروش محسوب می شد سال های بعد آتش بس - توفیق اجباری و دو خواهر رو داشت که هر 3 میلیاردی شدند. "تله" سیرو الوند که باز هم گلزار و حیایی رو کنار هم داشت شکست خورد همچنین "گل یخ" ... تا نشان داده شود گلزار هم فیلم شکست خورده دارد.

اما سال 89 که سال شکست سینمای ایران بود "دموکراسی تو روز روشن" که به هدف فروش 2 میلیاردی ساخته شده بود شکست خورد. خیلی زود لو رفت گلزار در نقش عزراییل فقط 3 دقیقه بازی داشته. و برای همین 3 دقیقه 90 میلیون دستمزد گرفته. حجت الله زم (تهیه کننده فیلم) هم این دستمزد را در جشنواره بیست و هشتم فیلم فجر تایید کرد.

اما گلزار نشان داده حداقل برای گیشه نعمت بوده و توانایی هم داشته است. "در امتداد شهر" که نام قبلی اش "شش نفر زیر باران" بود، با بازی او پاییز امسال اکران خواهد شد.

گلزار در "شیش و بش" چیز جدیدی ارائه نکرده است و همان کاراکتر (تیپ) قبلی است.

امین حیایی:
    خاطره ساز دوم. بازیگر پولساز سال های قبل سینمای ایران زمانی در فیلم هایی چون مزاحم - رز زرد - دست های آلوده و ... می درخشید دقیقا از "کما" به بعد رو به فیلم های کمدی آورد.

شارلاتان - عروس فراری - شام عروسی - 3گانه اخراجی ها - یک اشتباه کوچولو - سن پطرزبورگ تا شیش و بش ...

او سرانجام برای "شب" به کارگردانی رسول صدرعاملی سیمرغ بلورین رو به دست آورد و در "نقاب" بازی درخشانی از خود ارائه داد.

فیلم های خوب و بد داشت اما رفته رفته بازی های حیایی عوض شد.او همینک از بازیگران "قلب یخی" است که نقش مرموزی هم در سریال دارد.

امسال حیایی که در "اخراجی ها 1" انصافا خاطره ساز شد با "اخراجی ها 3" روی پرده بود و اخیرا بازی در "قلاده های طلا" را به پایان برده است.

"زنان ونوسی مردان مریخی" نیز با بازی او روی پرده است و فروش خوبی هم دارد.

آنا نعمتی:
    "شیش و بش" سومین فیلم امسال آنا نعمتی است که پس از "یکی از ما دو نفر" و "برف روی شیروانی داغ" اکران می شود. اواخر سال گذشته نیز "برخورد خیلی نزدیک" با بازی او روی پرده بود.

او برای بازی در "برف روی شیروانی داغ" کاندیدای بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره بیست و نهم شد.

نعمتی در فیلم "در امتداد شهر" نیز با گلزار هم بازی است فیلمی که آذرماه روی پرده می رود.

بیتا فرهی:
    بازیگر درخشان سال های گذشته سینمای ایران این روزها کم کار شده است و "شیش و بش" زمانی روی پرده رفته است که مدت هاست از وی فیلم جدیدی ندیده ایم.

اما این کجا و "کیمیا"، "بانو"، "خون بازی" و "هامون" کجا؟

این نقش از پس هرکسی به جز او نیز بر می آمد.

سایر بازیگران:
    میرطاهر مظلومی، شهنام شهابی، تانیا جوهری و رضا رشیدپور.

وضعیت اکران:
    تاریخ اکران: 16 شهریور 1390
    گروه سینمایی: قدس
    پیش بینی فروش: حداقل 1.5 میلیارد فروش برای این فیلم پیش بینی می شود که شاید به 2 میلیارد هم برسد.

رقیب اصلی:
    رقیب این فیلم در اکران عید فطر "زنان ونوسی مردان مریخی" بود که فروش روزانه اش حدود نصف این فیلم بوده است. با اکران "سعادت آباد" ممکن است "شیش و بش" افت فروش داشته باشد.

فیلم های پرفروش محمدرضا گلزار (بالای پانصد میلیون تومان):
    - توفیق اجباری (1386) - 1.065.000.000 تومان
    - آتش بس (1385) - 1.050.000.000 تومان
    - دو خواهر (1388) - 965.000.000 تومان
    - دموکراسی (1389) - 630.000.000 تومان
    - کما (1383) - 610.000.000 تومان
    - مجنون لیلی (1387) - 605.000.000 تومان
    - شام عروسی (1385) - 512.000.000 تومان

فیلم های پرفروش امین حیایی (بالای پانصد میلیون تومان):
    - اخراجی های 2 (1388) - 3.757.000.000 تومان
    - اخراجی های 3 (1390) - 2.272.000.000 تومان
    - اخراجی ها (1386) - 1.318.000.000 تومان
    - دایره زنگی (1387) - 1.128.000.000 تومان
    - پسر تهرانی (1388) - 938.000.000 تومان
    - پوپک و مش ماشاءالله (1389) - 907.000.000 تومان
    - زن ها فرشته اند (1387) - 744.000.000 تومان
    - سن پطرزبورگ (1389) - 730.000.000 تومان
    - زنان ونوسی مردان مریخی (1390) - 544.000.000 تومان (اکران ادامه دارد)
    - شام عروسی (1385) - 512.000.000 تومان

فیلم های مشترک امین حیایی و محمدرضا گلزار:
    کما (آرش معیریان) - 1382
    شام عروسی (بازی افتخاری گلزار در نقش خودش در چند دقیقه) (ابراهیم وحیدزاده) - 1384
    تله (سیروس الوند) - 1385
    شیش و بش (بهمن گودرزی) - 1389
    چارلز

در زندگی خود هیچوقت چهار چیز را نشکنید.

اعتماد، قول، ارتباط و قلب. شکسته شدن آنها صدائی ندازد ولی دردناک است.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید فرزاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,491 بار در 1,256 ارسال
    شهاب حسینی:بروم سیمرغ وخرس وپلنگ بگیرم به چه قیمتی؟به قیمت بیگانه شدن باخانواده ام؟

شهاب حسینی هنرپیشهای علاقهمند به خانواده است و حتی خداحافظی او از سینما بیشتر برای این بوده که مدت بیشتری در خدمت خانواده خود باشد.

به گزارش کافه سینما شهاب حسینی در این باره میگوید: «گاهی وقتها هنرمندان ناچار میشوند دور خود و خانوادهشان حصار یا گارد دفاعی بکشند. چون همواره افرادی هستند که قصد دارند وارد حریم خصوصی ان شوند و آرامش را از آنها بربایند.»

شهاب حسینی در ادامه حرفهای خود ضمن اشاره به این نکته که زندگی هنری هنرمندان با زندگی خانوادگی آنها از اساس با هم ناهمخوانیهایی دارند میگوید: «انتخاب راهی میانه برای اینکه هم زندگی خانوادگی و هم زندگی هنریات را حفظ کنی با وجود اینکه سختیهای بسیاری دارد غیر ممکن نیست. در حال حاضر به خاطر این شرایط دشوار من تصمیم گرفتم راه میانهای را انتخاب کنم که پیش از من هم بازیگرانی این راه پیمودهاند و موفق هم بودهاند مثل جناب مهدی هاشمی که همچنان با همسر محترمشان سرکار خانم گلاب آدینه زندگی بسیار خوبی دارند و در عین حال کارشان را هم هر روز بهتر از روز قبل انجام میدهند.

او می گوید:بازیگرانی که راه میانه را انتخاب نمیکنند دو دسته میشوند یک دسته بازیگرانی هستند که کارشان را بر هر چیزی مقدم میدانند و میخواهند به هر قیمتی که شده سیمرغ و خرس و تمشک و اسکار بگیرند و به نوعی بر این باور هستند که زن و فرزند جلوی دست و پای آنها را میگیرد و دوست دارند زودتر از دستشان خلاص شوند یک دسته از بازیگران هم هستند که میگویند حرفه دوست داشتنی من خداحافظ. چون خانواده را به هر چیزی ترجیح میدهند.» شهاب حسینی با اشاره به اینکه خود او جزو بازیگران دسته دوم است گفته که مدتی است به این نتیجه رسیدهام که لااقل برای مدتی با حرفهام خداحافظی کنم.

۱۵ سال وقف کار ۵ سال وقف همسر و فرزند و والدین
    شهاب حسینی از نظر خودش ۱۵ سال را وقف کارش کرده و حالا تصمیم دارد حداقل ۵ سال از عمرش را وقف همسر و فرزندش کند. از سویی دیگر شهاب حسینی در همه این سال پدر و مادرش را میدیده اما متوجه نمیشده که چه تغییراتی کردهاند. خود او در این باره با لحنی توام با حسرتی گفته: «یک روز به خودم آمدم دیدم چقدر پیر شدند و به خودم گفتم شهاب اگر یک روز چشمانت را باز کنی و ببینی که آنها دیگر... چیکار میکنی؟ آن وقت جواب خودت را چی دهی؟

میخواستی مرغ و سیمرغ و خرس و پلنگ بگیری! به چه قیمتی؟! به قیمت اینکه فردا پسرم بیست سالش بشود و بگوید بابا من و ته به اندازه نوک سوزن همدیگر را نمیشناسیم نه من حرفهای شما را میفهمم و نه شما حرفهای مرا میفهمی. حالا من گنج قارون داشته باشم و خانه من پر شود از سیمرغ و پلنگهای طلایی و نقرهای فستیوالها و جشنوارههای گوناگون! چه ارزشی دارد؟ فرزندم پاره تن من است وقتی من نتوانم با او به اجماع برسم چطور میخواهم با مردم به اجماع برسم؟!»

تولد همبازی محمد امین
    همین چند وقت پیش بود که نام شهاب حسینی برای دریافت جایزه ویژه جشن حافظ اعلام شد و او دست در دست پسرش روی صحنه رفت. محمد امین پسر دوست داشتنی شهاب حسینی است که جان پدر برایش در میرود. خبر خوش اما دوباره پدر شدن شهاب حسینی است. بیش از هر چیز تولد دومین فرزندش را به او تبریک میگوییم.

بازیگر با معرفتی که از گلزار حمایت کرد
    شهاب حسینی اما بازیگر با معرفتی است که حتی دفاع از محمد رضا گلزار که شاید به نوعی او را رقیب بازیگریاش باید قلمداد کنیم پرداخته است: «بازیگری چون محمد رضا گلزار در حوزه کاری خود جزو افراد شماره یک محسوب میشود و دغدغههای برخی بازیگران را ندارد. این بازیگر توانایی کشاندن تعداد بسیاری از تماشاگران را به سینما دارد و حقیقتا من هوش تجاری او را ندارم. دستمزد من مشخص است و این در حالی است که حضور من در هر اثری فروش آن را تضمین نمیکند.

من بازیگر پرفروشی نیستم اما وقتی محمد رضا گلزار میتواند در فروش تاثیر گذار باشد میتواند از این موضوع استفاده کند و دلیلی برای ایراد گرفتن به وی وجود ندارد. گرانترین بازیگر سینمای ایران چند درصد یک بازیگر هالیوودی دستمزد میگیرد؟ فرض کنیم به محمد رضا گلزار یک میلیارد تومان معادل یک میلیون دلار پرداخت کردیم این هزینه یک هفتاد و پنجم درآمد بازیگری همچون جانی دپ و درصد ناچیزی از درآمد سوپراستارهای بالیوودی است». به گفته شهاب حسینی این در حالی است که بازیگران ایرانی به لحاظ کیفی به مراتب در سطح بالاتری نسبت به بازیگران بالیوودی قرار دارند.

افراد خانواده دار پختهتر عمل میکنند

شهاب حسینی نظرات جالبی درباره خانواده داشته از نظر او خانواده مانع همه تکرویهای فرد میشود. چون وقتی شما ملزم هستید که غیر از سرنوشت خودتان به سرنوشت دو نفر دیگر هم فکر کنید آهستهتر و پیوستهتر جلو میروید. فکر شدهتر عمل میکنید پختهتر تصیم میگیرید و وقتی همه اینها درست اتفاق بیفتد نتیجهای جز موفقیت نخواهد داشت. همه عدم موفقیتها به خاطر یک طرفه فکر کردنها و آنی تصمیم گرفتنها حاصل میشود.

شهاب حسینی همچنین از جمله بازیگران سینما بوده که منتقد یکنواختی در زندگی است. او در این باره میگوید: «ما دراینجا خیلی سریع تن به یکنواختی و روزمرگی میدهیم. موقعی که برای سریال مدار صفر درجه در لهستان بودم هنرورانی برای بازی در فیلم ما حضور داشتند که این کار شعل دوم و سوم همگیشان بود و شغل اصلیشان مهندسی راه و ساختمان و مهندسی کامپیوتر و... بود.

نکته جالب این بود که هنروری که مهندس بود اگر در نقش یک گارسون بازی میکرد تصور میکردید که سی سال است گارسون است زیرا عاشقانه کارش را انجام میداد و تن به باری به هر جهت و روز مرگی نداده بود و به کارش و در اصل به خودش احترام میگذاشت.»
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    بهترين فيلم :اعتراض به كاگرداني مسعود كيميايي

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    محمدرضا گلزار: نمی دانم چرا وقتی یک فیلم خوب می فروشد، بعضی اهالی سینما حسودی می کنند؟

بسیار آدم سادهای هستم و دوست ندارم از موقعیتم سوءاستفاده کنم.

محمدرضا گلزار در مصاحبه ای با مجله ایده آل با بیان مطلب بالا می گوید:

در مورد اهالی سینما باید بگویم، نمیدانم چرا با اینکه همه، از یک خانواده هستیم، تا میبینیم شخصی یا اشخاصی در این وادی به موفقیت میرسند، بهصورت علنی با او دشمنی میکنیم؟از این دوستان میخواهم، زمانی که فیلمی فروش رفت از حسادت حرص نخورند و بدانند همه عوامل، از فروش آن به سهم خود بهره خواهند برد، من نه در خارج و نه داخل سینما با کسی مشکل ندارم، مخالفانم را هم نمیشناسم، نه نامشان را میدانم، نه هدفشان را. البته جنسشان را میشناسم! هر آدمی یک اشتباهاتی در زندگیاش میکند ولی من وقتی اشتباه میکنم سعی در جبرانش دارم و تلاش میکنم بتوانم آن اشتباه را جبران کنم. متاسفانه در جامعه ما لطمه خوردن یک بازیگر یا یک استار یا سوپراستار از اطرافیان و آدمهایی است که به جای تلاش برای پیشرفت خود، سعی میکنند در آن حیطه حاشیهسازی کنند. این مسئله ابتدا خیلی من را ناراحت می کرد و البته الان هم کمابیش گریبانگیرم هست. یک عده هم که اسم خودشان را گذاشتهاند منتقد، حالا به هر ترتیبی یا از روی حسادت قلم به دست میگیرند یا پول میگیرند و مطلبی را به ناحق مینویسند.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی کیمیاگر آواتار ها
    تشکر شده 1,640 بار در 267 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها
    محمدرضا گلزار: خودم هم فکر نمی کردم سوپراستار شوم ...
    هیچ وقت این فرد را نه به عنوان یک بازیگر و نه به عنوان یک هنرمند قبول نداشته ام. چقدر هم از خودش تعریف میکند!
    به نظرم ایشان فقط به درد الگوهای فشن میخورد و بس !
    تمامی تهیه کننده هایی که ایشان را در فیلم شان میگذارند فقط فکر گیشه اند و بس ! کدام کارگردان هنری و صاحب سبک را میشناسید در سینمای ایران که یک نقش متفاوت در فیلمش به ایشان داده باشد. چرا که ایشان فقط یک سبک میتواند بازی کند : سبک کلاغ پر !

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیمیاگر از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیاگر نمایش پست ها
    هیچ وقت این فرد را نه به عنوان یک بازیگر و نه به عنوان یک هنرمند قبول نداشته ام. چقدر هم از خودش تعریف میکند!
    به نظرم ایشان فقط به درد الگوهای فشن میخورد و بس !
    تمامی تهیه کننده هایی که ایشان را در فیلم شان میگذارند فقط فکر گیشه اند و بس ! کدام کارگردان هنری و صاحب سبک را میشناسید در سینمای ایران که یک نقش متفاوت در فیلمش به ایشان داده باشد. چرا که ایشان فقط یک سبک میتواند بازی کند : سبک کلاغ پر !
    اقای گلزار وقتی توی گروه اریان بود مورد علاقه من بود..وقتی اومد تو سینما خالم از سینمای ایران به هم خورد! این سوپر استار ماست!؟؟ واقعا سطحش خیلی پایینه!

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bluetooth آواتار ها
    تشکر شده 496 بار در 187 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    اقای گلزار وقتی توی گروه اریان بود مورد علاقه من بود..وقتی اومد تو سینما خالم از سینمای ایران به هم خورد! این سوپر استار ماست!؟؟ واقعا سطحش خیلی پایینه!
    ای کاش به غیر از لوس بازی یه ذره فکر بازی هم میفتاد (شاید هم میفته و این آخرتواناییشه)
    وقتی بازیهای گلزار رو با بازیهای فروتن مقایسه میکنم میفهمم که میان ماه من تا ماه گردون ...
    کسی که باد می کارد ، چیزی جز طوفان درو نخواهد کرد ( ضرب المثل انگلیسی)

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bluetooth از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرداربورسی آواتار ها
    تشکر شده 6,155 بار در 457 ارسال
    فیلمبرداری فیلم زندگی رضا صادقی به پایان رسید

با پایان فیلمبرداری «بی خداحافظی» در لوکیشنهای جنوبی گروه تولید این فیلم از کیش به تهران بازگشتند.
    «بیخداحافظی» به کارگردانی احمد امینی مروری بر زندگی رضا صادقی خواننده مشکیپوش است. خود صادقی در فیلم در نقش خودش بازی کرده است.
    بخشی از لوکیشنهای این فیلم در مناطق جنوبی کشور قرار داشت و به همین دلیل گروه سازنده برای فیلمبرداری این نماها به جنوب سفر کرده بودند.
    گروه تولید «بی خداحافظی» یکشنبه شب به تهران بازگشتند و قصد دارند از هفته آینده کارهای مربوط به تدوین و صداگذاری فیلم را انجام دهند.
    هنوز تدوینگر فیلم مشخص نشده، ضمن اینکه معلوم نیست موسیقی فیلم را رضا صادقی میسازد یا آن که یک آهنگساز دیگر برای ساخت موسیقی متن به خدمت گرفته خواهد شد.
    صادقی پیش از این چهار آهنگ جدید برای این فیلم ساخته که این قطعات در بخشهای مختلف فیلم مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سرداربورسی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرداربورسی آواتار ها
    تشکر شده 6,155 بار در 457 ارسال
    بهترین فیلم / سگ کشی / کارگردان بهرام بیضایی

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سرداربورسی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    ترانه علیدوستی: همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن

بانی فیلم نوشت:

مدتی است ازدواج ترانه علیدوستی سوژه برخی مطبوعات و رسانهها شده و هر روز اخبار و شایعات تازهای درباره زندگی خصوصی این بازیگر منتشر میشود. او که به تازگی به ایران برگشته، در یادداشتی به این اتفاقات واکنش نشان داده که در ادامه میخوانید.
    چند هفتهای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالا بلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانهها منتشر شده است.

این متن که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرمآور نویسندهاش درباره شخصیترین وجوه زندگی من، از جمله نوحهسرایی در مورد مرگ برادرم و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگتر است. تعجب میکنم از دیگر دوستان مطبوعاتی، که بدون توجه به حریم خصوصی افراد و بدون ذرهای توجه به صحت و سقم این حواشی، با تیترهایی شورتر از متن خبر، به چنین نشریاتی در ترویج فرهنگ دروغ پراکنی و سرک کشیدن در حیطه خصوصی افراد کمک میکنند.
    با توجه به آنچه عرف جامعه ما در رعایت حریم افراد اقتضا میکند، در اسرع وقت برخورد لازم را با منبع این خبر - که خانوادهام را بسیار رنجانده است - خواهم کرد.
    همین جا از وبسایتها و نشریات معتبر سینمایی صمیمانه خواهش میکنم در انتشار مطالب این نوع مجلات بیشتر دقت کنند. چرا که در شأن آنها و خوانندههایشان نیست که رسانه اخبار دروغ باشند. همچنان که انتشار هر نکتهای درباره زندگی خصوصی هنرمندان بدون اینکه آنها فرصت تایید آن را داشته باشند بسیار غیر اخلاقی است.
    to continue, please follow me on my page

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع