صفحه 26 از 127 نخست ... 16232425262728293676126 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 1267

موضوع: سینــــــما

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    «گیتی خامنه» در آمریکا فیلم ساخت

فرهنگی - مجری قدیمی برنامه های کودک تلویزیون، مجموعه «آبیتر از آسمان» را در آمریکا تصویربرداری کرد.

به گزارش فارس، «آبی تر از آسمان» عنوان مجموعه ای است که در 4 قسمت به زندگی 4 انسانی میپردازد که با طی کردن شرایطی خاص، دچار تغییرات شگرفی شده اند.
    to continue, please follow me on my page

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    کافه شهاب حسینی پلمپ شد

تماشا نوشت:

«کافه هنر» متعلق به شهاب حسینی واقع در لواسان است که پلمپ شده است. این کافه توسط تعزیرات حکومتی شهرستان شمیرانات به علت آنچه تخلف ذکر شده بسته شد و اشارهای به نوع تخلف صورت گرفته نشده است.

پریچهر حسینی همسر شهاب حسینی ضمن تایید این خبر توضیح داد: «مشکل پیش آمده تنها یک مساله کوچک اداری است و قطعا به زودی برطرف خواهد شد.

همسر این ستاره سینما همچنین توضیح داد: «کافه ما محیطی خانودگی دارد و من به همراه دو فرزندم بیشتر وقتها آنجا هستم. امیدورام این مشکل کوچک اداری باعث ایجاد سوءتفاهم دیگری درباره کافه هنر نشود.»

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    حامد بهداد امشب به «هفت» می آید

امشب حامد بهداد به عنوان بازیگر هفته به «هفت» آمده و پاسخگوی سوالات فریدون جیرانی خواهد بود.

به گزارش «کافه سینما» برنامه «هفت» امشب با بخش های ویژه ای برای «نارنجی پوش» و داریوش مهرجویی روی آنتن می رود.

در این برنامه مصاحبه با داریوش مهرجویی پخش خواهد شد. همچنین حامد بهداد به عنوان بازیگر هفته پاسخگوی سوالات فریدون جیرانی خواهد بود.

میهمان بعدی برنامه هفت علیرضا سجادپور رئیس اداره نظارات و ارزشیابی است. به گزارش کافه سینما سجادپور با حضور در برنامه «هفت» قرار است درباره وضعیت فعلی سینمای ایران و همچنین حواشی این روزها صحبت کند. «هفت» این هفته هم نقد فیلم ندارد.

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    داریوش مهرجویی به یابنده فیلمش جایزه میدهد!

داریوش مهرجویی با اشاره به ماجرای گم شدن یکی از فیلمهایش گفت که اگر کسی این فیلم را پیدا کند به او جایزه میدهم.

به گزارش خبرآنلاین،در برنامه هفت جمعه شب 8 اردیبهشت فریدون جیرانی گفت و گویش با این کارگردان 73 را ساله پخش کرد.

این گفت و گو به بهانه اکران فیلم نارنجی پوش انجام شده بود. مهرجویی که ساخت فیلمهایی چون «گاو»، «آقای هالو»، «دایره مینا» ،«اجاره نشینها» و «هامون» را در کارنامه کاری خود دارد، در بخشی از صحبتهایش به ماجرای ساخت فیلم «الموت» اشاره کرد و گفت که متاسفانه این فیلم در تلویزیون و در دفتر آقای گیویان گم شد.

مهرجویی که فیلم «الموت» را سال 1355 ساخته است، با اشاره به بازی عزتالله انتظامی در این فیلم گفت: «حدود دو سال برای ساخت فیلم«الموت» زحمت کشیدیم اما این فیلم ناپدید شد و ما هرچه پیگیری کردیم چیزی نیافتیم.»

کارگردان فیلم «سنتوری» ادامه داد: «همین جا میگویم اگر کسی این فیلم را پیدا کند به او یک جایزه خیلی خوب میدهم.»

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نظر سید محمد خاتمی در مورد فیلم ده نمکی

- مسعود ده نمکی در برنامه تلویزیونی "هفت" حضور یافت و به سئوالات فریدون جیرانی پاسخ داد.

به گزارش انتخاب، وی با بیان اینکه "در دوران اصلاحات با ساخت فیلم فقر و فحشا" برخورد بدی شد" ، افزود: در حالی که این حرفها را خودشان هم مطرح می کردند، تا ما آمدیم این را در قالب یک فیلم مطرح کردیم داد و بیداد راه انداختند در حالی که رییس جمهور وقت (سید محمد خاتمی)، نظر دیگری داشت.

این کارگردان سینما، به "اعتراض یکی از علمای محترم" به فیلمش اشاره ای داشت و چنین گفت: ایشان گفتند که حرف های شما درست است اما نباید این مسائل را علناً مطرح کرد.

وی ادامه داد: اما جالب اینکه ایشان چندی پیش در تلویزیون و به بهانه انتقاد از دولت، نیم ساعت مسائل تندی در مورد فقر در کشور مطرح کرد.

این کارگردان در پاسخ به سئوالی در مورد "چرایی عدم حضور طیف های مختلف سینما در شورای عالی سینما" گفت: من همان موقع به دوستان گفتم که من در حد این مسائل نیستم، خودم را برای نمایندگی مجلس هم مناسب نمی بینم؛ حتی وقتی که از دولت به من زنگ زدند برای وزارت ارشاد من قبول نکردم.

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    صدای هدیه تهرانی در تئاتر بهاره رهنماچ

بهاره رهنما نمایش «این تابستان فراموشت کردم» را با صداپیشگی هدیه تهرانی به صحنه میبرد.

بهاره رهنما که از خرداد ماه نمایشش را در تالار استاد «انتظامی» خانه هنرمندان ایران اجرا میکند با تایید این خبر درباره نمایشش به ایسنا گفت: این نمایش براساس دو داستان از کتاب جدیدم اجرا میشود و مضمون اصلی آن عشق و فراموشی است.

وی خاطرنشان کرد: تاکید داشتم نویسندگان نمایشنامه از فضای قصه من خیلی دور نشوند، البته یک قصه نمایشی به داستان ما اضافه شده است.

بهاره رهنما درباره مضمون این نمایش هم توضیح داد: در این نمایش دو رابطه احساسی را در یک مادر و دختر به فاصله یک ربع قرن دنبال میکنیم، یعنی نگرش دو زن در دو نسل مختلف روایت میشود که اپیزود اول آن در سال 56 و اپیزود دوم در سال 89 اتفاق میافتد.

بازیگر نمایشهای «خدای کشتار» و «تراس» با اشاره به حضورش در دو نمایش دیگر که اجرایشان به زودی آغاز میشود، گفت: دوست دارم بیشتر در حوزه تئاتر فعالیت کنم. طراحی اصلی نمایش را رهنما خود انجام میدهد و به عنوان دراماتور هم در این پروژه فعالیت میکند. نمایش«این تابستان فراموشت کردم» با بازی نسیم ادبی و شبنم فرشادجو اجرا میشود و بهاره رهنما ترجیح داده در نمایش خودش بازی نکند و بر کار کارگردانی تمرکز داشته باشد.

این نمایش هماکنون صبحها در سالن شماره یک مجموعه تماشاخانه ایرانشهر و برای اجرا در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران تمرین میشود.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    صدای هدیه تهرانی برای پیغامگیر تلفن ضبط شد

بهاره رهنما از پایان ضبط صدای هدیه تهرانی برای نمایش تازهاش خبر داد و گفت: «تهرانی در استودیو حاضر شد و دیالوگهای خود برای نمایش «این تابستان فراموشت کردم» را ضبط کرد.»

به گزارش خبرگزاری سینمای ایران، وی افزود: «خوشبختانه صدای خوبی از ایشان گرفتیم و قرار است در شبهای نمایش، این صدا را بر روی پیامگیر تلفن بازیگران داشته باشیم.»

او درباره نقش هدیه تهرانی، صداپیشه نمایش تازه خود گفت: «تهرانی، پرستار بیمارستانی است که در سالهای حوالی انقلاب اسلامی درجریان زندگی شخصیتهای داستان قرار گرفته و سپس با همسر خود از ایران رفته است. صدای او بر روی پیغامگیر تلفن شخصیتها، گرههایی از روایت را برای مخاطب باز میکند.»

رهنما، درباره اجرای قطعی نمایشنامه تازه خود گفت: «در حال حاضر به عنوان بازیگر همراه نمایشهای «تبار شناسی دروغ و تنهایی» و همچنین «بیچمدان سفر کن» هستم. به همین خاطر ترجیح دادم بازبینی نمایش خود را تا پایان ارزیابی و قطعی شدن دو نمایشنامه دیگر به تعویق بیاندازم.»

«این تابستان فراموشت کردم» عنوان نمایشی از بهاره رهنما است که بر اساس سه داستان کوتاه منتشر شده از این هنرمند نوشته شده است. نسیم ادبی و شبنم فرشادجو، بازیگران این نمایش هستند و دغدغههای معار زنان ایران را به نمایش خواهند کشید.

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    سید محمد خاتمی به عیادت ایرانمنش و وحید طالب لو رفت

رئیس جمهور سابق کشورمان به ملاقات وحید طالب لو رفت.

به گزارش خبرآنلاین، دیشب و در ساعات بعد از زمان ملاقات ، وحید طالب لو ، گلر مصدوم شاهین که در بازی تیمش با سپاهان دچار شکستگی شدید از ناحیه بازو شد ، مهمانی ویژه داشت. سید محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین کشورمان که یک پرسپولیسی دو آتشه است ، برای ملاقات با رضا ایرانمنش هنرپیشه جانباز کشورمان که در بیمارستان آتیه بستری بود به شهرک غرب رفته بود و پس از دیدار با این هنرپیشه سرشناس ، وقتی شنید وحید طالب لو هم در همین بیمارستان بستری است ، سری به گلر مصدوم شاهین زد و کمی با او خوش و بش کرد.

طالب لو صبح امروز از بیمارستان مرخص شده و تا 3 ماه دیگر شرایطش برای بازگشت به میدان آماده می شود.

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    زمان اکران «کلاه قرمزی و بچه ننه» اعلام شد

علی سرتیپی گفت: فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» برای اکران دوم تابستان آماده می شود.

علی سرتیپی تهیه کننده سینما و مدیرعامل شرکت پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینما پرس با بیان این مطلب اظهار داشت: فیلمیران مسئولیت پخش فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» را برعهده داشته و برای اکران تابستانی این فیلم آماده خواهد شد.

وی ادامه داد: تا این لحظه مطمئنا «کلاه قرمزی و بچه ننه» در اولین اکران تابستانی نخواهد بود، اما نمایش آن در تابستان قطعی است و در حال حاضر در حال آماده کردن تیزرهای تبلیغاتی آن هستیم.

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    اولین عکسها از سری جدید «قهوه تلخ»

تصویربرداری «قهوه تلخ» به کارگردانی «مهران مدیری» در یک رستوران از سر گرفته شد.

به گزارش افارس، تصویربرداری مجموعه «قهوه تلخ» از روز پنجشنبه در یک رستوران واقع در زعفرانیه تهران آغاز شد.

بنا بر این گزارش، در رابطه با آغاز ادامه تصویربرداری این مجموعه، روابط عمومی قهوه تلخ، متنی را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده که در ادامه میخوانید:

قهوه تلخ پس از ۹ ماه توقف و گذراندن فراز و نشیبهای متعدد و رفع موانع ادامه مییابد.

قهوه تلخ از دوازدهم اردیبهشتماه (به صورت هفتگی) مجدداً در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

امید است پس از این توقف قهوه تلخ با قسمتهای جذاب و با استفاده از بازیگران جدید که به زودی شاهد آن خواهید بود، بتواند همانند گذشته لحظات شادی را برای شما فراهم آورد.

در انتهای قسمت ۲۵ شاهد قهوه خوردن نیما و درباریان جهانگیرشاه و ورود آنان به زمان حال بودیم و در قسمت ۲۶ که ۱۰ اردببهشت ماه توزیع میشود شاهد موقعیتهای عجیب٬ کمدی و جذابی هستیم که در مواجه درباریان جهانگیرشاه با امکانات زندگی امروزی زمان حال بهوجود میآید.

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع