صفحه 81 از 127 نخست ... 31717879808182838491 ... آخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 1266

موضوع: سینــــــما

ستاره دار (1) جان اسنو. آواتار ها
    تشکر شده 10,038 بار در 1,951 ارسال

پاسخ : سینــــــما

فیلم جدید گلشیفته فرهانی با بازی عالی و متفاوت

محصول آمریکا 2020

بازیگران : golshifteh farahani ، david harbour ، derwk luke ، chris hemsworth

تو این فیلم گلشیفته نقش یک کاماندو رو داره عالیه و تو این روزهای کرونایی ارزش دیدن رو داره
    ...Helping hands are more valuable than praying lips

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جان اسنو. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی کیمیاگر آواتار ها
    تشکر شده 1,640 بار در 267 ارسال

برای آخر هفته:

Tenet
    آخرین شاهکار کریستوفر نولان. کیفیت خوبش آمده. من همان شهریور کیفیت Cam اش رو دیدم. (خیلی کنجکاو بودم!)
    البته با یک بار دیدن به سختی میشود فیلم را فهمید. خودم مترصد دیدن دوباره اش هستم.
    باز هم این اعجوبه نولان در این فیلم به سراغ مباحث خاص رفته و بحث وارونگی زمان رو در قالب داستان به تصویر کشیده.

و فیلم پروژه گوتنبرگ
    فیلمی پیچیده و خوش ساخت در مورد باندی است که جعل اسکناس انجام میدهند.
    فیلم جوایز زیادی رو برده. در جشنواره فیلم هنگ کنگ در 17 رشته نامزد دریافت جایزه بوده و در 7 موردش برنده شده.

.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیمیاگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال وحید خزایی آواتار ها
    تشکر شده 3,529 بار در 1,098 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جان اسنو. نمایش پست ها

فیلم جدید گلشیفته فرهانی با بازی عالی و متفاوت

محصول آمریکا 2020

بازیگران : golshifteh farahani ، david harbour ، derwk luke ، chris hemsworth

تو این فیلم گلشیفته نقش یک کاماندو رو داره عالیه و تو این روزهای کرونایی ارزش دیدن رو داره
    دیدمش، قشنگ بود?

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید خزایی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 83 بار در 14 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیاگر نمایش پست ها
    برای آخر هفته:

Tenet
    آخرین شاهکار کریستوفر نولان. کیفیت خوبش آمده. من همان شهریور کیفیت Cam اش رو دیدم. (خیلی کنجکاو بودم!)
    البته با یک بار دیدن به سختی میشود فیلم را فهمید. خودم مترصد دیدن دوباره اش هستم.
    باز هم این اعجوبه نولان در این فیلم به سراغ مباحث خاص رفته و بحث وارونگی زمان رو در قالب داستان به تصویر کشیده.

و فیلم پروژه گوتنبرگ
    فیلمی پیچیده و خوش ساخت در مورد باندی است که جعل اسکناس انجام میدهند.
    فیلم جوایز زیادی رو برده. در جشنواره فیلم هنگ کنگ در 17 رشته نامزد دریافت جایزه بوده و در 7 موردش برنده شده.

.
    سلام و عرض ادب
    در کشور ما، چند کارگردان هستند که در بین علاقمندان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. به مانند کریستفر نولان،کوئنتین تارانتینو، برادران کوئن.
    اما در مورد فیلم Tenet آخرین ساخته کریستفر نولان.
    همیشه موضاعات جهان های موازی و وارونگی زمان برای علاقمندان جذاب بوده است. اما در این فیلم، درسته بحث در مورد ساخت و درک و فهم آن بسیار پیچیده و قابل نقد است. اما نکته ای که برای من نوعی خیلی آزاردهنده بود، انتخاب بازیگران فیلم بود.
    اگر در بیان نظر افراط و زیاده روی نکنم، به نظرم فیلم Tenet، بدترین انتخاب بازیگران را داشته است. این انتخاب بد هم شامل نقش اول و اصلی میشود تا نقش های فرعی.
    نفس انتخاب بازیگر سیاهپوست خیلی خوب است، اما ای کاش در کنار آن به توانایی آن هم توجه میشد. آنهم در سینمای آمریکا بازیگران سیاهپوست قدرتمندی که وجود دارند.
    موضوع صرفاً جذابیت نیست، بلکه موضوع قدرت و توانایی بازیگری است.
    فیلم Tenet در نقش های فرعی و دوم و سوم هم به نظرم بازیگران خوبی انتخاب نشدن، آنهم در زمان و موقعیتی که حتی برای انتخاب بازیگر در یک سریال از وسواس و سختگیری بسیاری وجود دارد.
    نمیدانم شاید اشتباه از جانب من باشد، و کریستفر نولان با آن تبحر و تجربه انتخاب درستی انجام داده است و ملاک های مهم دیگری برایش حائز اهمیت بوده است.
    به نظرم برای این فیلم ، پدر "دنزل واشينگتن" جای پسر "جان دیوید واشینگتن" انتخاب میشد، بهتر بود.
    ویرایش توسط کاوه. : 2020/12/24 در ساعت 13:32

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کاوه. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید

از موضاعات همیشه جذاب سینما، موضوع "زندان و زندانی شدن و فرار از زندان" از ژانرهای جذاب و دوست داشتنی فیلم ها است. اگر من بخواهم 5 الی 6 فیلم جذاب از این گونه انتخاب کنم، شامل این فیلم ها میشود که اکثر دوستان آنها را تماشا کردن.
    1- بازداشگاه 17 ( 1953)
    2- رستگاری در شاوشنک ( 1994)
    3- پاپیون ( 1973)
    4- با هر طلوع می میرم ( 1939 )
    5- پرنده‌باز آلکاتراز ( 1962 )
    6- حفره ( 1960 )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کاوه. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی کیمیاگر آواتار ها
    تشکر شده 1,640 بار در 267 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کاوه. نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    در کشور ما، چند کارگردان هستند که در بین علاقمندان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. به مانند کریستفر نولان،کوئنتین تارانتینو، برادران کوئن.
    اما در مورد فیلم Tenet آخرین ساخته کریستفر نولان.
    همیشه موضاعات جهان های موازی و وارونگی زمان برای علاقمندان جذاب بوده است. اما در این فیلم، درسته بحث در مورد ساخت و درک و فهم آن بسیار پیچیده و قابل نقد است. اما نکته ای که برای من نوعی خیلی آزاردهنده بود، انتخاب بازیگران فیلم بود.
    اگر در بیان نظر افراط و زیاده روی نکنم، به نظرم فیلم Tenet، بدترین انتخاب بازیگران را داشته است. این انتخاب بد هم شامل نقش اول و اصلی میشود تا نقش های فرعی.
    نفس انتخاب بازیگر سیاهپوست خیلی خوب است، اما ای کاش در کنار آن به توانایی آن هم توجه میشد. آنهم در سینمای آمریکا بازیگران سیاهپوست قدرتمندی که وجود دارند.
    موضوع صرفاً جذابیت نیست، بلکه موضوع قدرت و توانایی بازیگری است.
    فیلم Tenet در نقش های فرعی و دوم و سوم هم به نظرم بازیگران خوبی انتخاب نشدن، آنهم در زمان و موقعیتی که حتی برای انتخاب بازیگر در یک سریال از وسواس و سختگیری بسیاری وجود دارد.
    نمیدانم شاید اشتباه از جانب من باشد، و کریستفر نولان با آن تبحر و تجربه انتخاب درستی انجام داده است و ملاک های مهم دیگری برایش حائز اهمیت بوده است.
    به نظرم برای این فیلم ، پدر "دنزل واشينگتن" جای پسر "جان دیوید واشینگتن" انتخاب میشد، بهتر بود.
    درود بر کاوه عزیز
    به نظر من هم فیزیک بدنی کاراکتر نقش اول چندان به فضای فیلم نمیخورد. حین دیدن فیلم حس میکردی انگار زیادتر از قاب هست. هم فیزیک بدنی و هم مولفه های صورت این بازیگر.
    کاملا موافقم با شما در مورد انتخاب بازیگران.... حس میشد انگار عجله عجله تیم بازیگری انتخاب شده اند... حالا دلیل خود نولان چه بوده . بعیده ازش که بدون دلیل بوده باشه.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیمیاگر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

ادیت شد
    ویرایش توسط roya123 : 2021/01/05 در ساعت 22:48
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

عضو فعال
    تشکر شده 1,984 بار در 386 ارسال

سلام میخاسم اگه ممکنه چندتا فیلم با موضوعیت جاسوسی مثل پل جاسوسی با بازی تام هنکس یا گنجشک سرخ با درخشش عالی اون خانم ..........اسمش یادم رفت اگه میدونین معرفی کنین جون مادراتون تو مایه های سریالهای امنیتی جمهوری اسلامی نباشه ممنون

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rezasatari از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
    سلام میخاسم اگه ممکنه چندتا فیلم با موضوعیت جاسوسی مثل پل جاسوسی با بازی تام هنکس یا گنجشک سرخ با درخشش عالی اون خانم ..........اسمش یادم رفت اگه میدونین معرفی کنین جون مادراتون تو مایه های سریالهای امنیتی جمهوری اسلامی نباشه ممنون
    اسم خانم بازیگر فیلم "گنجشک سرخ" ، جنیفر لارنس است.

زمانی که جنگ سرد بین دو ابرقدرت بلوک شرق و غرب و شوروی و آمریکا و انگلیس وجود داشت، شاهد ساخت فیلم های جاسوسی بودیم. بعضی از آن فیلم ها سفارشی بودن و بعضی تجاری.
    در مورد فیلم های تجاری این گونه، معمولاً این ژانر از فیلم ها دنباله دار هستند. و پس از موفقیت فیلم اول، سلسله فیلم های دنباله دار 2 و 3 و 4 و ........ساخته می شوند.
    1- مجموعه فیلم های جیمزباند از ابتدا تا انتها
    2- مجموعه فیلم های بورن
    3- مجموعه فیلم های ماموریت غیرممکن

اما اگر بخواهیم چند فیلم غیر از لیست بالا نام ببریم و مربوط به دهه 20 میلادی باشد که البته بیشتر در ژانر تریلر طبقه بندی میشود تا ژانر جاسوسی:
    1- مردی از یو.ان.سی.ال.ای. ( ۲۰۱۵ ) - The Man from U.N.C.L.E.
    2- جک ریچر ( ۲۰۱۲) - Jack Reacher
    3- جک ریچر: هرگز بازنگرد ( 2016 ) - Jack Reacher: Never Go Back
    4- ربوده شده 1 و 2 و 3 - ( Taken)
    5- شمال از شمال غربی ( ۱۹۵۹ )- North by Northwest
    6- بلوند اتمی ( ۲۰۱۲ ) - Atomic Blonde

لیست فوق، صرفاً فیلم های خوش ساخت تجاری هستند،اگر بخواهیم لیست بهتر و معتبرتر و هنری و حرفه ای تر انتخاب کنیم، باید نیم نگاهی به فیلم های گذشته قدیمی هم داشت.

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کاوه. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کاوه. از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع