صفحه 265 از 365 نخست ... 165215255262263264265266267268275315 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,641 به 2,650 از 3647

موضوع: سهام برتر تا مجامع... (تحلیل تکنیکال)

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
    میشه یکم توضیحش بدید؟ فکر کنم الگوی هارمونیک کوسه یا 0-5 باشه!

پیشاپیش ممنون
    سلام امیر جان فکر کنم الگوی کوسه باشه . لطفا اگه اشتباه میکنم اساتید راهنمایی کنن .

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Yusef_sbm12 آواتار ها
    تشکر شده 4,027 بار در 685 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    بکام

احتمال اینکه با دو قلوی کف حرکتشو شروع کنه زیاده...ببینیم جو بازار این اجازه رو میده که به 148-150 برسه؟!

به نظر بنده با شرایط فعلی سهم و دیتای فعلی احتمال نزول تا 145 و 150 کمی بعید می باشد و سخت .
    البته الگوی کف دوقلوی بزرگی در حال شکل گیری می باشد که در میان مدت اهدافی در محدوده 400 تا نهایت 450
    می تواند داشته باشد .
    زندگی منشوریست در حرکت دوّار ؛
    که با رنگهای بدیع ؛
    و دلفریبش ؛

آن را دوست داشتنی ؛
    خیال انگیز ؛
    و پر شور ساخته است .

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Yusef_sbm12 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    خب ديدم تاپيك پلوله تو سايتاي مختلف تند تند داره بالا مياد گفتم ببينم ميتونم چيزي ازش در بيارم يانه

پلوله

توابع شركت هزينه هاي شركتو تاييد ميكنه و درجه اهرم مالي 7.2252536 نشون از ريسك بالاي مالي شركت داره كه هزينه هاي مالي سر سام آوري رو به شركت تحميل كرده......خط رگرسيون درجه اهرم عملياتي شركت از قسمت منفي محور مختصات وارد قسمت مثبت محور شده كه نشون ميده شركت داره وضع عملياتي خوبي پيدا ميكنه و تلاقي درجه اهرم مالي و عملياتي در نزديكي مبدا مختصات نشون از يه اتفاق غير منتظره در صورتهاي مالي داره

خب وارد ترازنامه ميشيم و با افزايش سنگين تراز اسناد دريافتني مواجه ميشيم كه نشون از طلبهاي گسترده شركت از دورو ور داره.....اين افزايش سنگين حسابهاي دريافتني نشون ميده شركت در وصول مطالبات مشكل داره ولي اين مطالبات بالاخره وصول ميشه.....اما نكته ديگه اي كه توجه آدمو به خودش جلب ميكنه كاهش همزمان پيش دريافت و پيش پرداختاي شركته كه ميتونه جالب باشه....كاهش پيش دريافت نشون ميده يه مقدار از وجوه نقد از حسابهاي شركت خارج شده و كاهش پيش پرداخت نشون ميده كه اون پولي كه بواسطه كاهش پيش دريافت از حساب شركت خارج شده به صورت نقد خرج تامين مواد اوليه شده و باز جالبتر از همه اينا اينكه به موجودي انبارم اضافه شده....بقيه مبلغ پيش دريافتم وارد موجودي نقد شده و يك ترازنامه شفاف رو به نمايش گذاشته.....پس تا اينجا دليل كاهش پيش دريافت و پيش پرداخت مشخص شد

اما بريم سراغ وامي كه شركت دريافت كرده....شركت نسبت به پارسال 11 ميليارد تومن افزايش وام داشته اما اين وام كجا خرج شده؟
    خب يكم وارد موجودي نقد و يكم هم صرف خريد مواد اوليه شده اما بقيش كجا رفته؟

واضح بهتون بگم وام جاي ديگه اي خرج شده اما كجا؟نه خرج دارايي جاري شده نه خرج دارايي غير جاري پس كجا رفته؟

كافيه به درآمد عملياتي درآمد متفرقه و درآمد حاصل از سرمايه گذاري 0 در صورت سودو زيان دقت كنيد.....حالا متوجه شديد كجا خرج شده.....بله دوستان درست حدس زديد شركت وام رو دريافت كرده و سرمايه گذاري كرده تا درآمد متفرقه شناسايي بكنه كه بايد به هوش اين مديريت احسنت گفت.....شركت هزينه بهره وام رو به جون خريده تا سرمايه گذاري بكنه و كاهش پي در پي زيان شركت نشون ميده بازده اين سرمايه گذاريا از بهره پرداختي خيلي بيشتره... احسنت به اين مدير و اين هوشو ذكاوت.......شما شايد در آينده ديگه عدد 0 رو جلوي درآمد حاصل از سرمايه گذاري نبينيد.........

اما وارد صورت سود و زيان كه ميشيم ميبينيم كه شركت در توليد و فروش بسيار عالي عمل كرده و تابع توليدم اينو تاييد ميكنه......هزينه هاي مالي 15 ميليارد تومنيش كاملا با تراز نامه و درجه اهرم مالي هماهنگه و شركت شفاف عمل كرده....اون موقع كه سهم از 50 تا 125 رفت علتش اين بود كه بازار احساس ميكرد سهم داره سود عملياتي ميسازه و شناسايي همين سود عملياتي در صورتهاي ماليش باعث انفجار قيمتش شد و الانم كه ميبينيد 21 تومن عملياتيشو در 9 ماه 91 درصد پوشش داده و تعديل مثبته عملياتي سهم قطعيه......اما الان ديگه سود عملياتي پلوله واسه بازار عادي شده و بازار انتظار رو كردن يه آسه ديگه اي از پلوله داره بايد ببينيم اين آس چيه

نقاط ضعف:علاوه بر ريسك بالاي مالي چون اسناد دريافتني شركت رشد سر سام آوري داشته شركت بايد يه مقدار از اين مطالباتو مشكوك الوصول تلقي ميكرده و براي اون ذخيره ميگرفته كه اين كارو نكرده و ميتونه در دوره هاي بعد با گرفتن ذخيره تعديل منفي به سهم تحميل كنه....تراز ارزي شركت زياد جالب نيست و تسعير ارز به زيان شركت تموم ميشه ضمن اينكه تحريم ميتونه شركتو زمينگير بكنه

نتيجه نهايي اينكه شركت توانايي كاهش زيان رو داره و در گزارش 12 ماهه بازم زيان رو كاهش ميده اما ريسك مالي بالاي شركت بايد به هر طريقي كه شده كم بشه و هيچ راهي نداره جز اينكه زميني ساختموني چيزي بفروشه و مقداري از اين وامو تصفيه كنه و اين تنها راه نجات شركت از اين هزينه هاست...خريد سهم ريسك بالايي رو داره اما متناسب با ريسكش بازدشم بالاست پس وقتي اين سهمو خريديد پيه همه چيزو به تنتون بماليد

در پايان اگه كسي ايرادي به اين 4 خط داشت شماره وار اعلام كنه من در خدمتش هستم......آخر خانم پاني اعصابشون خورد ميشه با يه اردنگي پرتمون ميكنه بيرون
    ویرایش توسط *سامان* : 2012/01/29 در ساعت 01:37
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

عضو فعال amirreza6790 آواتار ها
    تشکر شده 1,702 بار در 295 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bourse نمایش پست ها
    سلام امیر جان فکر کنم الگوی کوسه باشه . لطفا اگه اشتباه میکنم اساتید راهنمایی کنن .
    سلام دوسته عزیز بله خیلی شبیه shark هستش ولی امیدوارم این الگو نباشه چون AB خیلی بزرگه احتماله ریزش تا حوالیه 270 وبعدش 230 هستش..البته از یه جهت هم فیبوی o x با فیبوی AB هم خونی نداره..

انشاا... که کوسه نباشه وگرنه همرو میخوره!!
    ویرایش توسط amirreza6790 : 2012/01/29 در ساعت 08:13
    هميشه بايد به خريدار ها و فروشنده هاي سهم شك داشت!!..شايد خوده فرشنده همان خريدار است!!

7. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید amirreza6790 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
    ممنون پانی خانم ولی من خیلی چارت دیدم که اموج 2 و 4 با هم دیگه از لحاظ قیمتی و زمانی هم درجه نیستن...با توجه به فرمایشاته شما یک موج باید تمامیه این شرایطی که شما فرمودیو دارا باشه تا بگیم هم درجن؟
    مورد 3 هم درست متوجه نشدم!!#

5 موردیه که گفتم قانونه (طبق کتاب مرجع امواج الیوت) و باید تا حد امکان رعایت بشه هرچند دشوار و سختگیرانه بنظر میاد

ولی شخصا به تناسب ظاهری موج 2 و 4 خیلی اعتقاد دارم .ببینید تو موج شماری دوستمون موج 4 نسبت به 2 هم بلحاظ زمان و قیمت کوتاهتر است هم پیچیدگی کمتری دارد که با نگاه هم میشه این عدم تناسب رو تشخیص داد: (مورد سه همون میزان تصحیح موج 4 از موج 3 و موج 2 از موج 1 است که باید با هم متناسب باشند)

9. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amirreza6790 آواتار ها
    تشکر شده 1,702 بار در 295 ارسال
    ممنون پانی خانم متوجه شدم
    هميشه بايد به خريدار ها و فروشنده هاي سهم شك داشت!!..شايد خوده فرشنده همان خريدار است!!

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید amirreza6790 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    اين تاپيك و تاپيك از تكنيكال تا تكنيكال و تاپيك جناب هالي واقعا بي حاشيه و علميه به خانم پاني و بوف كور و جناب هالي تبريك ميگم به خاطر داشتن يه همچين تاپيكاي پر باري

كم كم دارم يه چيزايي از تكنيكال ميفهمم كه به لطف اين دوتا تاپيك و تاپيك جناب هالي هست...اميدوارم اين شما 3 بزرگوار هر جا هستيد شاد باشيد
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

13. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    اين تاپيك و تاپيك از تكنيكال تا تكنيكال و تاپيك جناب هالي واقعا بي حاشيه و علميه به خانم پاني و بوف كور و جناب هالي تبريك ميگم به خاطر داشتن يه همچين تاپيكاي پر باري

كم كم دارم يه چيزايي از تكنيكال ميفهمم كه به لطف اين دوتا تاپيك و تاپيك جناب هالي هست...اميدوارم اين شما 3 بزرگوار هر جا هستيد شاد باشيد

ممنون از لطفتون.من شاگرد استاد تدین (زهره عزیزم ) و جناب هالی هستم.
    ویرایش توسط pani : 2012/01/29 در ساعت 16:40

15. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    کوچیکتونیم

17. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی shigley آواتار ها
    تشکر شده 2,005 بار در 158 ارسال
    سلام
    just for fun no advice
    شاخص
    به نظر حقیر یک صعود تا 26300داریم سپس اصلاح به صورت زیگزاگ تا 25000 خواهیم داشت سپس برای هذف 27500-27700خواهیم داشت
    موج شماری همراه با ترید لاین های حمایتی و مقاومتی

ابرایچیموکو قیمت دربالای ابرهای تیره قرار دارد و نکته مثبتی است

وضعیت اندیکاتورها در دوحالت هفتگی و روزانه که موید نزول در کوتاه مدت و صعود درمیانمدت است

موفق باشید
    پیروزی هزار پدر دارد و شکست یتیم است

19. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید shigley از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع