صفحه 318 از 365 نخست ... 218268308315316317318319320321328 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,171 به 3,180 از 3647

موضوع: سهام برتر تا مجامع... (تحلیل تکنیکال)

عضو فعال amirreza6790 آواتار ها
    تشکر شده 1,702 بار در 295 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
    ممنون پاني خانم من هم 98 تومن رو ورق نوشته بودم كه شنبه اين سهم رو بخرم..ايشاا... بشه تو نقطه خوب وارد شد..

فقط چيزي كه منو ميترسونه اينه كه مكدي واگرايي رو تاييد نكرده..البته CCI تاييد كرده..و و مورده ديگه سهم رفته پايينه خطي كه كشيدم ولي رو 98 حمايته خوبي داره..اينو يه توضيح ميديد..

ممنون كه انقدر به من و بقيه دوستان لطف داريد...
    پاني خانم ببخشيد من كليد كردم رو وپترو! چون ميخوام با اطمينان واردشم! داشتم باز چارتو ميديدم يه مسئله ديگه ديدم!! رو CCI RSI جفتشون دوتا قله بالا رو واگرايي منفي معمولي زده-RD?

بخاطره همين واگرايي هم فك كنم خط روندو شكونده به سمت پايين ..

يه مسئله ديگه!: اگه يه الگوي هارمونيك رو سهم بگيرم AB=CD lمقداره ريزش BC 61.8 هستش كه با توجه به نوشته هاي جناب آزادي سهم حواليه app 161.8 واگرايي منفي خواهيم داشت كه من رو چارت ها مشخص كردم..!

يه مسئله ديگه:! سهم به هدف اوليه سرشونه خودش رسيده و مانند شونه چپش به نظرتون نبايد تاحواليه 86 اصلاح كنه بعد بره براي 130 تومن؟

[

ممنون ميشم باز راهنمايي كنيد..خيلي به سهم شك كردم! خواهشا توضيحاته تكميلي رو ميفرماييد؟
    هميشه بايد به خريدار ها و فروشنده هاي سهم شك داشت!!..شايد خوده فرشنده همان خريدار است!!

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید amirreza6790 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Amir P آواتار ها
    تشکر شده 320 بار در 63 ارسال
    بنظر من وپترو بین 95 تا 90 (یعنی کف کانال صعودی سهم که میشه بین فیبوی 38% و 50%) آروم میگیره و میتونه برای شروع موج 5 آماده شه....پانی خانوم لطفا نظرتونو راجع به این نمودار هم بفرمائید

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir P از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    با تشکر از لطف دوست عزیز جناب VM511

وقتی رو کارم تمرکز دارم و یا تحلیلی باشه که ذهنمو درگیر خودش کرده باشه واقعا نمیتونم به چارت دیگه ای فکر کنم و با توجه به وقت کمی که دارم امیدوارم دوستان هم کمی صبوری کنند.
    کلیه درخواستهای چند صفحه قبل تا حالا رو در ذهن دارم تا فردا شب از هرکدوم یک خط مینویسم .دوستان عزیز تکنیکالیست هم اگه بررسی داشتند لطفا نظراتشون رو بذارند تا درخواستهای دوستان بی پاسخ نمونه.

و اما وپترو:

از مشارکت همه دوستان تشکر میکنم هر دوستی نظری داره اینجا بذاره تا به نتیجه برسیم.

ممنون پاني خانم من هم 98 تومن رو ورق نوشته بودم كه شنبه اين سهم رو بخرم..ايشاا... بشه تو نقطه خوب وارد شد..

فقط چيزي كه منو ميترسونه اينه كه مكدي واگرايي رو تاييد نكرده..البته CCI تاييد كرده..و و مورده ديگه سهم رفته پايينه خطي كه كشيدم ولي رو 98 حمايته خوبي داره..اينو يه توضيح ميديد..

ممنون كه انقدر به من و بقيه دوستان لطف داريد...
    این خط روندی که میگید شکسته .شکستش اونقدرها مهم نیست.اگه گفتید چرا؟

پاني خانم ببخشيد من كليد كردم رو وپترو! چون ميخوام با اطمينان واردشم! داشتم باز چارتو ميديدم يه مسئله ديگه ديدم!! رو CCI RSI جفتشون دوتا قله بالا رو واگرايي منفي معمولي زده-RD?

بخاطره همين واگرايي هم فك كنم خط روندو شكونده به سمت پايين ..

يه مسئله ديگه!: اگه يه الگوي هارمونيك رو سهم بگيرم AB=CD lمقداره ريزش BC 61.8 هستش كه با توجه به نوشته هاي جناب آزادي سهم حواليه app 161.8 واگرايي منفي خواهيم داشت كه من رو چارت ها مشخص كردم..!

يه مسئله ديگه:! سهم به هدف اوليه سرشونه خودش رسيده و مانند شونه چپش به نظرتون نبايد تاحواليه 86 اصلاح كنه بعد بره براي 130 تومن؟

[

ممنون ميشم باز راهنمايي كنيد..خيلي به سهم شك كردم! خواهشا توضيحاته تكميلي رو ميفرماييد؟

خوب منم گفتم واگرایی داشته که نتیجش اصلاح کنونی سهمه و اما الگوی هارمونیک AB=CD .

این الگو در حوای 102 تومان میتونست تکمیل بشه چون prz داشت ولی وقتی تو صعود از این ناحیه گذشت و تا 113 رسید یعنی دیگه این الگو رو فراموش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir P نمایش پست ها
    بنظر من وپترو بین 95 تا 90 (یعنی کف کانال صعودی سهم که میشه بین فیبوی 38% و 50%) آروم میگیره و میتونه برای شروع موج 5 آماده شه....پانی خانوم لطفا نظرتونو راجع به این نمودار هم بفرمائید

این موج شماری با قوانین اولیه الیوت سازگاره ولی اگه بخواهیم سخت گیرانه نگاه کنیم اشکال بهش وارده چون 2 و 4 از یک درجه نیستند.

باز هم منتظر نظر تکنیکالیستهای عزیز هم هستم نظر خودم همانطور که گفتم نهایت اصلاح 96-98.
    و یک نکته مهم اینکه وپترو تو موجهای اکستند شده 3 قرار داره و شاید شمارش خیلی کار صحیحی نباشه ولی خب بی فایده هم نیست. چون به نتایج خوبی ما رو میرسونه

6. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 163 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط VM511 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    ببخشید من فضولی میکنم
    ولی به نظر من اینطور برخورد یکم بی معرفتیه. یه چیزی میگم من که هنوز از تکنیکال چیزی نمیدونم برای یه نگاه کردن چارت 2 ساعت وقت میزارم که آخرشم چیزی دستگیرم نمیشه
    ولی خیلی از دوستان این سایت و مخصوصا" صاحب تاپیک اینجا تموم تجربیاتشون رو به رایگان در اختیار ما میزارن.

بنده هفته ای سه روز تا ساعت 4 صبح در حال مطالعه و نکته برداری از علم تکنیکالم. ولی هنوز به تارگت های خودم امید ندارم

حالا شما این امر خیلی مهم (تحلیل سهام ) رو در کنار مشغله های شخصی زندگی و خوانوادگی کنار هم بزار میبینی که یه تحلیل خانم محمدی در هفته خودشم خیلی زیاده

فکر کن وقتی ایشون میگه وپترو با 30% گین یعنی چی
    باتشکر

خواهش ميكنم اما .............ممنونم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamyy26 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    خوب من هم نظرمو ميزارم روي ميز همه گزينه ها هم رو ميزه (جمله امريكايه متوجه هستيد كه

وپترو اگه مقاومت ١٠٠ تومن رو بشكونه ( توجه داشته باشيد شكست اتفاق بيفته)

كار سهم مشكل ميشه يعني بايد بيشتر اصلاح كنه تا پتانسيل صعود بگيره و هدف سهم براي رسيدن به تارگت ١٣٠ تومن خيلي سخت ميشه و تارگت ١٧٠-١٨٠ تومني دوستان و تارگت ١٦٧ تومني خودم منتفي

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    پانی جان میخواستم نظرتون را درباره موج شماری 2 شاخص فلزات اساسی و کانه های فلزی بدونم.

موج شماری شاخص فلزات اساسی من این شکلیه :

موج 3 را تمام شده و آغاز موج 4 میبینم!

در شاخص کانه های فلزی :

ریز موج 3 از 3 تمام شده و ریز موج 4 از 3 آغاز شده.

در کل من برآورد میکنم در موقعیت اصلاح گروه قرار گرفتیم و آغاز موج 5 فلزات اساسی با ریز موج 5 از 3 کانه های فلزی همزمان خواهد بود.
    منتظر نظرات دوستان هستم.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amirreza6790 آواتار ها
    تشکر شده 1,702 بار در 295 ارسال
    B]این خط روندی که میگید شکسته .شکستش اونقدرها مهم نیست.اگه گفتید چرا؟ [/b]

ممنون پانی خانم شاید بخاطره اینکه خط روند اصلی نیست!
    هميشه بايد به خريدار ها و فروشنده هاي سهم شك داشت!!..شايد خوده فرشنده همان خريدار است!!

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amirreza6790 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    B]این خط روندی که میگید شکسته .شکستش اونقدرها مهم نیست.اگه گفتید چرا؟ [/b]

ممنون پانی خانم شاید بخاطره اینکه خط روند اصلی نیست!

آفرین.دلیل دومشو گفتید.دلیل اولش رو هنوز منتظرم مربوط به ...

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    پانی جان میخواستم نظرتون را درباره موج شماری 2 شاخص فلزات اساسی و کانه های فلزی بدونم.

موج شماری شاخص فلزات اساسی من این شکلیه :

موج 3 را تمام شده و آغاز موج 4 میبینم!

در شاخص کانه های فلزی :

ریز موج 3 از 3 تمام شده و ریز موج 4 از 3 آغاز شده.

در کل من برآورد میکنم در موقعیت اصلاح گروه قرار گرفتیم و آغاز موج 5 فلزات اساسی با ریز موج 5 از 3 کانه های فلزی همزمان خواهد بود.
    منتظر نظرات دوستان هستم.
    نمودار فلزات اساسی شباهت زیادی به شاخص کل داره یعنی نظر شما در مورد شاخص کل هم همینه؟
    اجازه بدید یه نگاه به نمودارها بندازم ..

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir P نمایش پست ها

ببخشید امیر اقا من جایی که سه رو نوشتم فکر کردم 3 شمردید.شرمنده واسه همون گفتم 2 و 4 از یک درجه نیستند.
    حالا یک سوال ریز موجهای 3 رو اگه امکان داره نشون بدید؟ کانالی که ترسیم کرده بودید رو هم باید مورد توجه قرار بدیم خیلی خوب بود

ویرایش توسط pani : 2012/04/13 در ساعت 17:42

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع