صفحه 134 از 365 نخست ... 3484124131132133134135136137144184234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,331 به 1,340 از 3647

موضوع: سهام برتر تا مجامع... (تحلیل تکنیکال)

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    با سلام
    متاسفانه چند ماهی رو باید کمتر خدمت دوستان خوبم باشم الان هم نمیخواستم مطلبی بنویسیم ولی نمیشد از لطف دوستان عزیزی مثل جناب آریو و aminaran , orion و ..
    بدون عرض درود و تشکر فراوان گذشت.

دوست و استاد عزیزم زهره جان هم این روزا مثل من بسیار گرفتار هستند و در مورد خودم تا اواسط شهریور تصور نمیکنم بیش از چند روز حضور داشته باشم و امیدوارم دوستان عذر منو بپذیرند.

اما در مورد بازار فعلا هیچ نقطه روشن و امیدی دیده نمیشه و تصور میکنم اصلاحی طولانی در پیش داشته باشیم.

این چند روزی رو که هستم صرفا میخوام در مورد شاخص و برخی گروههای پیشرو مثل خودروییها و تجهیزات و معدنیها کار کنم و از 2-3 روز آینده نتایج رو میذارم که امیدوارم با همکاری زهره عزیزم و دوستان خوب تکنیکالیست به نتیجه گیری خوبی برسم

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 764 بار در 235 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    با سلام
    متاسفانه چند ماهی رو باید کمتر خدمت دوستان خوبم باشم الان هم نمیخواستم مطلبی بنویسیم ولی نمیشد از لطف دوستان عزیزی مثل جناب آریو و aminaran , orion و ..
    بدون عرض درود و تشکر فراوان گذشت.

دوست و استاد عزیزم زهره جان هم این روزا مثل من بسیار گرفتار هستند و در مورد خودم تا اواسط شهریور تصور نمیکنم بیش از چند روز حضور داشته باشم و امیدوارم دوستان عذر منو بپذیرند.

اما در مورد بازار فعلا هیچ نقطه روشن و امیدی دیده نمیشه و تصور میکنم اصلاحی طولانی در پیش داشته باشیم.

این چند روزی رو که هستم صرفا میخوام در مورد شاخص و برخی گروههای پیشرو مثل خودروییها و تجهیزات و معدنیها کار کنم و از 2-3 روز آینده نتایج رو میذارم که امیدوارم با همکاری زهره عزیزم و دوستان خوب تکنیکالیست به نتیجه گیری خوبی برسم
    با سلام به خواهر گرامی چند روزی تشریف نداشتید نگران شدیم ....پست شما را که دیدم خوشحال شدم ...انشالله هم گرفتاریها به نحو احسن برطرف خواهد شد ......همچنان منتظر نظرات و تحلیلهای اساتید محترم هستیم

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید aminaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    خدا رو شکر امروز بازار مثبته ولی با توجه به نمودار شاخص کل یک سری نکات بدبینانه وجود داره:
    به لحاظ تکنیکی شاخص موفق به رسیدن به سقف قبلی نمیشه و در ادامه سقوط کف قبلی رو هم میزنه یعنی عدم موفقیت در شکست مقاومتها و از اینطرف شکست سطوح حمایتی خودش

در نمودار هم بنظر میاد شاخص در 2 کانال قرار گرفته:
    کانال کوتاه مدت تر (کانال ابی رنگ) که در این حالت شاخص در حالت صعودی در 24600-24700 با سقف کانال درگیری پیدا میکنه و در نزول در محدوده 23700-23800 توسط کف کانال ابی حمایت میشه.

بنظر من اولین امیدواری برگشت بازار شکست سقف کانال ابی در 24700-24600 و امیدواری اصلی در شکست سقف کانال قرمز در محدوده 25200-25300 میباشد.

[IMG][/IMG]

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تحلیل زیر از شاخص گروه خودرو رو هم در صفحه 8 تاپیک شاخص(شاخص کل...) گذاشته بودم در اون زمان شاخص گروه با توجه به نموداری که گذاشته بودم 7434 بوده و اکنون به محدوده 6900 رسیده .اینم به احتمال فراوان تا همون سطح 6770 و تشکیل نقطه d الگوی پروانه در تراز 127.2 بازوی xa افت خواهد کرد:

نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    شاخص گروه خودرو:

در حال تشکیل الگوی پروانه

[/URL][/IMG]

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 307 بار در 67 ارسال
    پانی جان نظرت در مورد ونیکی چیه؟ آیا الگوی هارمونیک هنوز پابرجاست و Fail نشده؟ سهم داره حول و حوش 160 تومن درجا میزنه!

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید orion از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط orion نمایش پست ها
    پانی جان نظرت در مورد ونیکی چیه؟ آیا الگوی هارمونیک هنوز پابرجاست و Fail نشده؟ سهم داره حول و حوش 160 تومن درجا میزنه!

سلام.
    بنظرم اون الگو(الگوی بات) فیل شد چون با تشکیل d در الگوهای هارمونیک سهم بسرعت واکنش نشان میده.

با توجه به نمودار زیر ونیکی در محدوده خط روندش داره حرکت میکنه.در صورتیکه این خط روند شکسته بشه کمترین و خوشبینانه ترین هدف نزولی سهم تشکیل الگوی پروانه در تراز 127.2 بازوی xa معادل 142 تومان خواهد بود:

[IMG][/IMG]

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    در مورد شاخص هفتگی خودرو اگر اوون حمایت 2:1 که محدوده 6800 تا 6950 واحد است بشکند ، میتونیم بگیم که باید منتظر یه اصلاح عمیق و جدی در سهام های خودرویی باشیم . باید منتظر ماند و دید !!!

لینک تصویر
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال

شاراك (بدون شرح)

فكر ميكنم تصوير گوياي همه چيز است و نيازي به توضيح نيست (آنچه عيان است چه حاجت به بيان است):

ویرایش توسط محمود شریعت : 2011/07/20 در ساعت 12:50
    . . . . . . . . . . Sava Trading Group . . . . . . . . به زودی . . . .
    [/RIGHT]
    [/B][/SIZE]

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 764 بار در 235 ارسال
    پاني خانم با سلام

مجمع وساپا با 25 تومن سود خاتمه يافت لطف مي كنيد تحليلي از آينده سهم داشته باشيد .....با تشكر

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید aminaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال farhad61 آواتار ها
    تشکر شده 2,058 بار در 521 ارسال
    دوستان تکنیکالیست لطف می کنید در مورد نمودار رانفور و خودرو نظر بدین
    فکر میکنی کاشی و سرامیک مورد نیازت رو چقدر گرونتر میخری ؟
    قیمت های ارائه شده ما غیر قابل رقابت هستند

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع