صفحه 59 از 66 نخست ... 94956575859606162 ... آخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 651

موضوع: سبد سهام كاربران سايت بورسي

عضو فعال
    تشکر شده 2,747 بار در 319 ارسال

پاسخ : سبد سهام كاربران سايت بورسي

سلام خدمت همگی

بنده هم بدون نگاه به درگاه کارگزاری تقریبا سال گذشته سال خوبی بود برام.

اولین سود خوبم رو روی ونیروح کردم بالای 40% بعدش 2 بار تک سهم شدم روی وثوق و زمانی که بازه 10% بود دوبار ازش روی هم رفته بالای 170% سود گرفتم.از جم پیلن با 5-% ضرر خروج زدم.
    در فولایی 20% سود گرفتم.بعدش در قلرست فک کنم نزدیک 15% سود، سمگا با ضرر 4- خارج شدم. چدن هم تقریبا 20% سود گرفتم ازش.

نوین یه بار ازش 20% سود گرفتم ولی الان 9% مارو در ضرر گذاشته. ولصنم هم نزدیک 20% الان در سود هستم.

روی هم رفته امسال شکر خدا تونستم نزدیک به 200% شایدم بیشتر توی سود باشم که اکثرا هم بخاطر نوسانات 10% بود.

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید wxy4u از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,638 بار در 515 ارسال

باسلام وتبریک سال نو واعیاد شعبانیه و آرزوی سلامتی برای همه دوستان و تشکر ویژه از اساتید بزرگوار که بی ریا نتیجه تحلیل وبررسی سهام رو در اختیار دیگران قرار می دهند واما پس از 10سال کوتاه مدت بودن سهامداری اینک از مهر 98 تاکنون بترتیب با بهپاک...غمارگ...بکهنوج...وکاد ...خکار...ولصنم...شکلر رو با توجه به سن و سال بایستی سهامداری کنم توکل برخدا

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد1339 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (2)
    تشکر شده 163 بار در 24 ارسال

باسلام
    به نظرم یکی از تاپیک های مفید این تالار برای این روزها جهت کمک به سهامدارای جدید
    سبد سهام فعال من
    سامان ۵۰ درصد
    رانفور۳۰ درصد
    کفرآور ۱۵ درصد
    بکهنوج ۵ درصد
    آکنتور هم همچنان چشم انتظار

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen.r.v از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) توپ4گوش آواتار ها
    تشکر شده 10,267 بار در 2,302 ارسال

چند ماه هست که 10درصد سبد در صندوق طلا و عیار هست 40درصد در صندوق درامد ثابت کمند و امین یکم

با 50درصد سبد نیز بدون نوسانگیری و با هدف بلند مدت و بدون پول ریختن به جیب کارگزار و با بررسی زیاد در سهام دانا ثاخت شپترو بخاور ...... هستم

انشالله که دوستان نیز توانسته باشند با داشتن یک استراتژی از ریسک و نگرانیهای بازار بکاهند ارادتمند

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 71 بار در 20 ارسال

وآوا
    وسکاب
    وبوعلی

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید valifazl از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad137 نمایش پست ها
    چند ماه هست که 10درصد سبد در صندوق طلا و عیار هست 40درصد در صندوق درامد ثابت کمند و امین یکم

با 50درصد سبد نیز بدون نوسانگیری و با هدف بلند مدت و بدون پول ریختن به جیب کارگزار و با بررسی زیاد در سهام دانا ثاخت شپترو بخاور ...... هستم

انشالله که دوستان نیز توانسته باشند با داشتن یک استراتژی از ریسک و نگرانیهای بازار بکاهند ارادتمند
    با همین سبد همچنان هستم در زیان خاصی نیستم معاملات زیادی نمیکنم حوصوله کارگزارم سررفته!! شپترو ارزش سبد را حسابی برد بالا اما خب خورد به اصلاح کمی در ثاخت در زیان رفتم اما درصد زیادی از سبد نیست حق کپشیر هم کمی دارم که بزودی باز میشود و برایند سبد بهتر میشود

به سود زیاد باتوجه به وضعیت بازار فکر نمیکنم حفظ سرمایه مهمتر است بنظر خودم مدیریت سرمایه را درست انجام داده ام!!

بنظرم این روزهای سخت بازار نیز کم کم تمام میشود نیمه دوم ماه رمضان احتمالا بازار بهتری داریم

سهامداران تازه وارد نگران نباشید برای هیچ جنبنده ای قفل شدن بازار به این حد قابل پیش بینی نبوده همچنانکه صعود دستکاری شده سال گذشته ان نیز قابل پیشبینی نبوده

چون جیب بازار را زده اند بازار در بهت و حیرت است وگرنه بازار همیشه بدین شکل سخت هم نبوده بازار خودش را که پیدا کند تحلیلی و جذاب خواهد شد امیدوار باشید که امیدواریم
    ویرایش توسط توپ4گوش : 2021/04/14 در ساعت 21:47

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

با همین سبد همچنان هستم در زیان خاصی نیستم معاملات زیادی نمیکنم حوصوله کارگزارم سررفته!! شپترو ارزش سبد را حسابی برد بالا اما خب خورد به اصلاح کمی در ثاخت در زیان رفتم اما درصد زیادی از سبد نیست حق کپشیر هم کمی دارم که بزودی باز میشود و برایند سبد بهتر میشود

به سود زیاد باتوجه به وضعیت بازار فکر نمیکنم حفظ سرمایه مهمتر است بنظر خودم مدیریت سرمایه را درست انجام داده ام!!

بنظرم این روزهای سخت بازار نیز کم کم تمام میشود نیمه دوم ماه رمضان احتمالا بازار بهتری داریم

سهامداران تازه وارد نگران نباشید برای هیچ جنبنده ای قفل شدن بازار به این حد قابل پیش بینی نبوده همچنانکه صعود دستکاری شده سال گذشته ان نیز قابل پیشبینی نبوده

چون جیب بازار را زده اند بازار در بهت و حیرت است وگرنه بازار همیشه بدین شکل سخت هم نبوده بازار خودش را که پیدا کند تحلیلی و جذاب خواهد شد امیدوار باشید که امیدواریم
    سبد یه مقدار تغییرات داشته در چندهفته گذشته تاکنون اما دانا و ثاخت همچنان بلند مدتی هستم اما در مدیریت سرمایه تغییرات داشتم و بیشتر منظورم همین بود

سهم صندوقهای مبتنی بر طلا همانند عیار و طلا و... به 25درصد رسیده است سبد سهام نیز 30درصد سرمایه 45 درصد نیز صندوقهای سپرده ثابت همانند کمند و امین یکم....
    جهت بازارها که مشخص شود مدیریت سبد بطرف همان بازار درصدش افزایش می یابد....
    شد ! شد ! نشد بشین تا برات چای بریزم!!

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

با سلام یاد روزی بخیر که این تایپیک ایجاد شد
    سبد من در حال حاضر شامل شتران دوب خبهمن کچاد شاراک هرمز و صندوق های درآمد ثابت می باشد. دوستانی که مایل به عضویت در گروه بورسی من هستند پیام دهند
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

تغییراتی در سبد انجام دادم

خروج کامل از ریال!!

80درصد سرمایه را اوردم در بورس و در قالب یک سبد حدود 6سهمی

20درصد نیز در صندوقهای مبتی بر طلا و سکه

سهامی نیز انتخاب کردم نقد شونده که اگر مشکلی باز برای بازار پیش بیاد بتوانم سریع برگردم به ریال و صندوقهای سپرده ثابت و اخزا

بازار همچنان بازار سختی هست و انتظار صعود یک شبه مثل قبل نیست

اما نقد شوندگی و حجم معاملات کاهش نیابد افراد حرفه ای و اموزش دیده میتوانند در بازار کار کنند و سهام نقد شونده که افزایش تولید و طرح توسعه دارند را در سبد بلند مدت بگذارند

بنظرم هنوز برای افراد اماتور مدیریت سرمایه لازم باشد مثال 20درصد صندوقهای طلا 40درصد صندوقهای درامد ثابت و اخزا 40درصد نیز سبد سهام

این مسائل برای سرمایه های بورسی و معاملات است وگرنه از نظر اوردن سرمایه به بورس از طریق فروش املاک خودرو وام و......... این بازار هیچگاه جای مناسبی نبوده است!!
    شد ! شد ! نشد بشین تا برات چای بریزم!!

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 17,052 بار در 4,409 ارسال

صندوق های درآمد ثابت معمولا بهتره یا اخزا؟

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید پروواز از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 59 از 66 نخست ... 94956575859606162 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)