صفحه 344 از 415 نخست ... 244294334341342343344345346347354394 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,431 به 3,440 از 4148

موضوع: نبض بازار...

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

پاسخ : نبض بازار...

بازار که یکشنبه یکم ترسناک بود بخاطر صف خرید فول....امروز داره عاقل میشه.....جالبه که در بعضی از نماد ها هم تو پیش گشایش امکان خرید بوجود اومد و بعد جمع شد (منم 8:30 گذاشته بودم برای فروش +5 و خرید در صفر تابلو....که فروخته نشد متاسفانه با اینکه 8:30 هم صف نشسته بودم)

ویرایش توسط sooroosh1315 : 2020/01/13 در ساعت 09:19
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,332 بار در 846 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    من فقط یک رسانه را نگاه نمی‌کنم.
    بزرگ‌ترین مقام همان کشوری که پشت پاسپورت‌های‌شان آن جملات زیبا را نوشته‌اند. این را گفته بود:

حالا اینکه شما فقط روی «آدم» دارید تاکید می‌کنید و آن بخش پررنگ شده را مشاهده نکرده‌اید (حتی در مورد همان «نیرو» هم مطمئنم که مطمئن نیستید آمار مجروحین و کشته‌شدگان آنجا صفر است) اینکه فقط روی این بخش دارید تاکید می‌کنید...؟ به نگر شما...؟ من از دید رسانه‌ای مسخ شده‌ام؟
    .
    .
    .
    خیلی حرف هست. توئیت‌های دیگر پرزیدنت هم هست. جنبه‌های دیگر هم هست. اگر خواستید با هم بیشتر در این زمینه گفتگو می‌کنیم ببینیم آیا بنده از دید رسانه‌ای مسخ شده‌ام که این‌گونه می‌اندیشم یا نه؟ (البته بهتر است در جستار نبض بازار نباشد. در جستار تدبیر و امید یا غیربورسی بهتر است. اگر هم نخواستید همین‌جا.)

قبل از حمله ايران به پايگاه آمريكا ساعتها بين طرف ايراني و طرف آمريكايي حرف هايي رد و بدل شد و در نهايت توافقي صورت گرفت كه ايران يك حمله محدود بدون تلفات به اين پايگاه داشته باشد و قضيه تمام شود . اين حمله ايران با توافق آمريكا صورت گرفت و تمام شد و انتقام سخت را به خورد مردم دادند . حتي اگر اين مسايل پشت پرده را هم ناديده بگيريم ، اون حمله واقعا انتقام سخت نبود . توان نظامي ايران را ديديم همه كه چه راحت يك هواپيماي مسافر بري را متخصصين ما موشك كروز مي بينند و منهدمش مي كنند واقعا ما توان انتقام سخت هم داريم ؟ بعيده .

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    بازار که یکشنبه یکم ترسناک بود بخاطر صف خرید فول....امروز داره عاقل میشه.....جالبه که در بعضی از نماد ها هم تو پیش گشایش امکان خرید بوجود اومد و بعد جمع شد (منم 8:30 گذاشته بودم برای فروش +5 و خرید در صفر تابلو....که فروخته نشد متاسفانه با اینکه 8:30 هم صف نشسته بودم)

9:30
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan نمایش پست ها
    قبل از حمله ايران به پايگاه آمريكا ساعتها بين طرف ايراني و طرف آمريكايي حرف هايي رد و بدل شد و در نهايت توافقي صورت گرفت كه ايران يك حمله محدود بدون تلفات به اين پايگاه داشته باشد و قضيه تمام شود . اين حمله ايران با توافق آمريكا صورت گرفت و تمام شد و انتقام سخت را به خورد مردم دادند . حتي اگر اين مسايل پشت پرده را هم ناديده بگيريم ، اون حمله واقعا انتقام سخت نبود . توان نظامي ايران را ديديم همه كه چه راحت يك هواپيماي مسافر بري را متخصصين ما موشك كروز مي بينند و منهدمش مي كنند واقعا ما توان انتقام سخت هم داريم ؟ بعيده .
    اگر تمایل داشته باشید در جستار غیر بورسی خدمتتان می‌گویم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    9:30

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و صبح بخیر
    9:20

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    این نکته بسیار مهم بود.
    باید برویم ببینیم پشتش چه خبر است:
    ۱- دولت می‌خواهد شاخص بازی کند.
    ۲- کارگزاری‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها و صندوق‌ها و ... دیده‌اند شرایط مناسب است و با همراهی هم سرمایه‌گذاری را آغاز کرده‌اند.
    ۳- یک تصمیمی (بنیادی/سیاسی/کلان) گرفته شده در جایی که باعث شده پول‌های پارک شده بیایند بورس بخرند (!).
    =====================
    یک جنبه اهمیت: این است که احتمالش هست که پول دارد شدیدا می‌آید به بورس. (البته با یک گل بهار نمی‌شود. حرکت دیروز ذوب و امروز یک‌دسته دیگر چون اخابر و فولاد و ... باعث نمی‌شود تند قضاوت کنیم. ولی البته... همین یک گل نشان دهنده‌ی خیـــــــــــلی چیزهاست!!! خیلی!)
    یک جنبه‌ اهمیت دیگر: این است که احتمالش هست که اوضاع دگرگون شود. یعنی دوباره نمادهای در پیت و دوزاری بروند لالا و نمادهای درست درمان و بنیادی بیایند بالا. یا البته اینکه هر دو با هم موج نو (موج پنجم؟) را جشن بگیرند.
    ======================
    تاکید می‌کنم. داده‌ی بالا بسیار مهم بود.
    در جستار کارگاه حقیقی حقوقی داشتم بررسی می‌کردم. از 13981008 تا امروز رشد شاخص کل دو برابر رشد شاخص هم‌وزن بوده.
    ===================
    اکنون بهتر می‌توان در مورد گزینه‌های بالا اظهار نگر کرد.
    گمان کنم یکی از موضوع‌ها رشد زیاد قیمت در نمادهای دوزاری بوده باشد. این باعث می‌شود با اندک خطری اینها بریزند. تصمیم سازمان بورس و دولت هم که کاملا مشخص است. سازمان بورس اصلا آمده پیامک زده.

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سفارش‌های نیرومند خرید
    ==============

«محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع