صفحه 278 از 416 نخست ... 178228268275276277278279280281288328378 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,771 به 2,780 از 4151

موضوع: نبض بازار...

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نبض بازار...

پیام ناظر

بازگشايي نماد معاملاتي (وتعاون1)

10:45:15 1397/05/22

کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران،به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت بيمه تعاون (وتعاون1) پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام و تقسيم سود نقدي هر سهم، از طريق انجام حراج ناپيوسته بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت و با اعمال يك مرحله پيش گشايش 30 دقيقه اي، امروز دوشنبه مورخ 22/05/1397 آماده انجام معامله مي‌باشد. لازم به ذكر است درصورت كشف قيمت پس از انجام حراج ناپيوسته و حذف سفارشات باقيمانده، انجام معاملات در نماد مذكور به صورت حراج پيوسته در دامنه مجاز قيمتي امكان پذير است. همچنين در صورت عدم كشف قيمت، بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي مذكور پس از حذف سفارشات مجددا اطلاع رساني مي گردد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خودرویی‌ها اندکی منفی هم شدند.
    در کل بازار مقداری متعادل شده.
    منفی‌ها و مثبت‌های هیجانی آغاز روز کمتر دیده می‌شود... فقط ذوب صف فروش و فروشنده‌ی سنگین دارد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

از همفکران:
    11:15:12 بورس کالا: شمش كاوه با تقاضا ٥٥٠٠٠ تنى و ١٠٠٠٠ تن عرضه ، قيمت پايه ٥درصد رشد كرد. (قيمت ميانگين ٢٢٩٣)

11:14:33 بورس کالا: تختال فخوز با دلار ٤٢٠٠. با عرضه ٣٠٠٠٠ تنى و تقاضا ٢٦٠٠٠ تايى ، بدون تغيير قيمت پايه به قيمت ٢٣٣١ تومان معامله شد.
    11:12:40 بیشترین خرید حقوقی . فولاد: حجم معامله: 51.4 م سهم. حجم خرید حقوقی: 36.4 م سهم
    10:55:49 بازگشائی نماد سمگا با رشد 9.36درصدی در قیمت 2220ریال
    10:27:52 در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي شركت هاي بانك كارآفرين(وكار)جهت برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورت هاي مالي،گسترش سرمايه گذاري ايران خودرو(خگستر)جهت برگزاري مجامع عمومي فوق العاده به منظور اصلاح اساسنامه و عمومي عادي به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضاءهيئت مديره متوقف خواهند شد
    10:12:06 نماد معاملاتي شركت توليد و صادرات ريشمك (ريشمك1) جهت برگزاري مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام در روز چهارشنبه مورخ 1397/05/24 در پايان معاملات امروز دوشنبه مورخ 1397/05/22 متوقف مي شود
    «محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خریدار نیرومند:
    https://vgy.me/3M3FXv.png

فروشنده نیرومند:
    https://vgy.me/83Y9vk.png

«محمد حسین» هستم.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,127 بار در 2,850 ارسال

یک ایده کلی وجود داره که میگه اگر حس کردی که یک صنعت مورد اقبال بازار قرار میگیره بهتر اینه که بجای نماد بورسی بری فرابورسیش رو بخری
    و اگر دوست داری ادرنالاین خونت همواره در حین معامله در اوج باشه بهتره از فرابورس بری به سمت بازار پایه .

البته اینجور معامله خیلی به سن و سال و سرمایه بستگی داره

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

پالایشی‌ها مثبت شدند. و گویا روندشان برگشت.
    «محمد حسین» هستم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

14:38:31 توقف کیمیا با توجه به مزایده فراخوان پهنه اکتشافی هلیل آباد-نصرت آباد استان زنجان. مبلغ قرارداد: 58,212 میلیون ریال
    12:31:46 در پایان معاملات امروز، شاخص کل با افت 1378.65 واحدی در ارتفاع128,523.16 ایستاد. نمادهای فولاد و فملی بیشترین اثر منفی و نمادهای رانفور و رمپنا بیشترین اثر مثبت را بر شاخص کل رقم زدند. ارزش کل معاملات حدود 695.6 میلیارد تومان به ثبت رسید.
    12:21:33 در گروه معدنی ها کنور با معامله 8.1 م سهم در صدر تقاضا. کاما صف خرید . دوقلوهای سنگ آهنی هر دو منفی معامله می شوند. 4 میلیون سهم به ارزش 21 میلیارد ریال روی کگل2 کد به کد شد.
    11:50:09 کد به کد 50 م سهم به ارزش 45 میلیارد ریال روی وبصادر2
    11:35:19 ساختمانی: افزایش تقاضا و تداوم معاملات مثبت در گروه. کیسون با معامله 8.5 م سهم در صدر تقاضا. ثالوند همراه با صف خرید. ثتران، ثنوسا و ثعمرا در دامنه مثبت 3 درصدی

((آری... از وسط بازار یا شاید اوایل بازار مثبت‌های گروه ساختمانی رو شد... یک نگاه باید بیاندازیم...))
    «محمد حسین» هستم.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

امروز جهت بازار بدجور نوسانی شد

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

گروه‌ها
    _____

خدمات‌فنی‌مهندس خوب بود. رمپنا و خفولا و تپولا خوب امروز درخشیدند. به خصوص رمپنا. (که در کف درباره‌اش در این جستار یا در جستار دستاورد بسیار صحبت کردیم... و البته خودم نتوانستم بخرم.)
    انبوه‌سازی خوب بود. تقریبا تمام نمادها. یک چیزی شبیه موج سوم دارند می‌سازند. (حالا یا بتوانند یا نه معلوم نیست.)
    حمل و نقلی‌ها بسیار عالی بودند! فقط حسینا و حتیاد که بسته خبر خوب دریافت کرده بود!!! پس چرا همه این‌قدر مثبت شدند؟؟؟؟ حآسا و حبندر و حتوکا پیشنهاد خرید ضعیف سامانه است. توریل و حپترو روی نمودار توانایی ادامه‌ی رشد کوتاه مدت را دارند برای کسانی که اهل بالا بخر هستند. حاریا خرید شده و باز هم برای کسانی که اهل بالا بخر هستند توانایی ادامه‌ی رشد دارد. حفارس وارد منطقه‌ی خطر شده و اگر چیزی پشت این رشد نباشد باید در نخستین زمانی که در تابلو کم آورد فروختش.
    واسپاری‌ها تمایل به افت دارند.
    بانکی‌ها هنوز تمایل به رشد دارند.
    شیمیایی‌ها منفی سبک داشتند.
    غذایی‌ها مورد استقبال بازار واقع شدند!!! غاذر از کف کانال دارد رشد می‌کند! در غمارگ حقیقی از حقوقی می‌خرد. (مشکوک به موج سه) در غفارس حقیقی می‌خرد. (مشکوک به موج سه)
    عرضه برق تمایل به منفی.
    خودرویی‌ها تمایل شدید به منفی! با فروش سنگین حقیقی‌ها (من امروز به خساپاهایم در منفی افزودم! شاید نیاز به بازنگری داشته باشم.)
    در فلزاتی‌ها بسیار جالب است که بسیاری از نمادهای گروه از رهبرانشان یعنی فولاد و ذوب و فملی پیروی نمی‌کنند و مثبت هستند چه مثبتی؟!!! البته در همان کاوه و هرمز هم فروشنده‌ی سنگین حقیقی داریم. و هر چند در کاوه حقوقی اندکی خرید کرده ولی در هرمز فروشنده‌ی سنگین حقوقی هم داریم! (خریداران کوچک خرید کرده اند.)
    پلاستیکی‌ها مثبت‌های عالی! یک خبر/شایعه‌ای در خصوص این گروه در جستار اخبار قرار دادیم... که اگر درست باشد می‌تواند زیر و رو کند گروه‌ را... ولی بیشتر به نگر می‌رسید شایعه باشد!
    فراورده‌های‌نفتی به سوی مثبت‌های عالی! آخرین اینها تفاوت زیادی با پایانی‌شان داشت و مثبت‌های خوبی را تجربه کردند. شبریز و شاوان و شسپا و شپنا توسط حقیقی به خوبی خریداری شد. در شاوان رنج کشیدند.

تک‌نمادها:

سمگا با حجم و درصد بالا باز شد. حقیقی و حقوقی می‌فروختند در این نماد! پس که خریدار بود؟
    نیرو و بنیرو استقبال شدند.
    در فاراک حقیقی ۲۲ میلیارد پول وارد کرد و حقوقی ۵۰ میلیارد ریال پول خارج کرد! آخرین یک و نیم درصد از پایانی پایین‌تر است! با توجه به اینکه حقوقی امروز ۶۰ میلیون فروخته و نیز اینکه ۶۰ میلیون می‌شود یک درصد از فاراک پرسش مطرح می‌شود که چرا در فهرست سهامداران درصدی هیچ تغییری در این سه چهار روز نمی‌بینیم؟؟؟؟؟ انگار فرهنگیان چندین زیرمجموعه‌ی زیر یک درصد داشته که همه را دارد فروشنده می‌کند.
    فاذر چند روز دیگر (گمان کنم انتهای روز همین چهارشنبه) بسته می‌شود برای کنفرانس احمقانه‌ی سازمان بورسی... که بگوید دلایل رشد ۲۰ درصدی‌اش چه بوده!!! (از ابداعات شاپور دانا!) به هر روی... آن زمان فاذر دیدن دارد... من اگر بودم مانند اینی که تازگی‌ها مد شده با ۱۰ درصد رشد فاذر را پس از کنفرانس باز می‌کردم.
    «محمد حسین» هستم.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع