صفحه 264 از 415 نخست ... 164214254261262263264265266267274314364 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,631 به 2,640 از 4148

موضوع: نبض بازار...

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نبض بازار...

خرید نیرومند حقیقی:
    https://vgy.me/uiDMFV.png

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بسیاری از نمادها را دارند می‌بندند.
    ارزش بورس رفت بالای ۴۰۰۰
    ????????✌
    ولی احتمالا به خاطر مجامع است.
    در خساپا حقوقی ۲۸۰ میلیون تا اینجا خریده و ۱۱۳ میلیون فروخته. (خرید حقوقی شد ۳۳۰ میلیون!)
    در مرقام خریداران کوچک دارند از حقیقی و حقوقی می‌خرند.
    سپ انگار دیگر از تب و تاب افتاد و متعادل دارد می‌شود.
    حکشتی همچنان حتی یک خریدار هم ندارد! ? (دروغ چرا؟ یک عدد خریدار ۱۰۰۰ عدد سهمی داشته! ?)
    بازار متعادل است.
    در بانکی‌ها حقوقی حسابی دارد خرید می‌کند و حقیقی‌ها از ترس مجمع دارند می‌فروشند.
    سیمانی‌ها منفی ولی خشک. سدور با ۲۰۰۰ میلیون ریال (دویست تومان) صف خرید شده! که همه‌اش ۲۰۰ میلیون ریال (بیست تومان) فروشنده داشته!
    دسبحان باز هم خرید خوب مشاهده می‌شود.
    فملی و میدکو همچنان بد فروشنده دارند! بد! حقیقی در این نمادها ۱۳ و ۱۲ میلیارد ریال خارج کرد امروز. دیگرانی چون فاسمین و فخور هم دست کمی ندارند. حقوقی در این گروه به شدت دارد حمایت می‌کند (به جز وتوکا و خود فملی که حقوقی هم خودش فروشنده است.)
    چکاپا هم با فروش سنگین حقوقی منفی است.
    استخراج کانه های فلزی هم به شدت فروش حقیقی و خرید حقوقی است. مانند فلزاتی‌ها.

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پارس بیشترینش شد ۳۱۰۰۰ ریال.
    آخرینش ۲۹۴۰۰
    و پایانی‌اش ۳۰۰۰
    ۱۰۴ میلیون حجم خورده و عملا می‌توانیم بگوییم از این به بعد دیگر متعادل شده و هر چه بکند خودش کرده و به عرضه‌اولیه مربوط نیست.
    رقم عجیب ۱۵۰۰ میلیارد ریال برای ورود پول حقوقی‌ها در این نماد ثبت شده و رقم عجیب‌تر ۹۷۰ میلیارد ریال برای ورود پول حقیقی‌ها!!!
    متعادل شده ولی جمع نشده!
    جمع کردن این غول کار آسانی نیست... اگر بخواهند منفی هم نخورد...
    و شما مطمئن باشید باز هم از بازار تلفات خواهد گرفت.

جالب است که در پارس ۱۰۰۰ میلیارد ریال پول وارد شده و در فارس ۱۲۰ میلیارد خارج شده!
    «محمد حسین» هستم.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عجب روزی شد امروز!

خساپا را دیدید؟
    من طبق برنامه فروختم. ولی پس از مجمع دوباره شاید خریدم. بستگی دارد به بولدیزر.

ارزش بورس ۵۸۰۰ تا شد! عالی است اگر به خاطر مجامع و پارس و خساپا نبوده باشد...

شاخص بازی را امروز هم ماهرانه انجام دادند و روی صفر درصد بستند.

امروز خیلی خاص بود... من تقریبا تا دقایق آخر هیچ خرید و فروشی نکرده بودم ولی یک باره همه کار کردم... خساپا فروختم و یک سری به جایش خریدم... (البته هر چند فروش خساپا از روی برنامه‌ای بود که اینجا هم اگر اشتباه نکنم گفته بودم... ولی متاسفانه هول‌هولکی خرید کردم... چون دقایق آخر بود... حتی دقیقا خاطرم نیست چه چیزهایی خرید کردم!)

خیلی خوب... بازی تمام شد... برویم یک مقدار استراحت کنیم و نمازمان را بخوانیم و اگر شد مجمع هم برویم و سپس برگردیم ببینیم جریان چه بوده و که به که بوده و که زده و که برده و چه خریدیم! و چه اتفاقاتی افتاده است...

فعلا...
    روز خوش.
    یا علی

ویرایش: به هیچ کاری‌مان هم نرسیدیم درست و حسابی.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/07/18 در ساعت 17:54
    «محمد حسین» هستم.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فروش سنگین حقیقی

کمنگنز و بکاب عالی است.
    (کلا فروش‌های سنگین مانند خریدهای سنگین می‌تواند در بسیاری از موارد خوب هم تلقی شود!)
    در ودی یک خبری هست. بررسی کنیم ببینیم جریان چیست.

«محمد حسین» هستم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خرید نیرومند حقیقی
    _________
    https://vgy.me/Ma3Cjy.png

«محمد حسین» هستم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خساپا امروز بزرگترین حجم تاریخش را زد.
    «محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فروش سنگین حقوقی

https://vgy.me/ohU1Jj.png

خاذین که صحبت شد. سایپا بدجور جلوی سفته‌بازی ایستاده. حقیقی هم دیگر نمی‌خرد و خودش دارد می‌فروشد! بعید می‌دانم دوباره بخواهند یا بتوانند آن ۱۰۰۰ درصد رشد دو سه سال پیش را ثبت کنند. (البته من که آن زمان را در خاطر ندارم... شاید آن زمان هم حقوقی بدجور می‌فروخته)
    ولملت روی فیبو ۵۰ است و تا فیبوی بعدی که ۱۳۰۰ ریال (تا ۱۲۸۰ریال) است هم می‌تواند افت داشته باشد. و برای خرید دارد مساعد می‌شود. فروشنده اصلا معلوم نیست کیست. چرا که در فهرست سهامداران درصدی منفی نخورده ولی دیروز حقوقی ۹/۵ میلیون فروخته! (هر ۸ میلیون می‌شود یک درصد) حقوقی‌به‌حقیقی هم بعید است باشد چرا که کلا ۶۵۰ میلیون ریال توسط حقیقی‌ها وارد شده... در مورد حقوقی اصلی (گروه مالی ملت) نکته‌ای است که از ابتدای سال (انتهای موج سوم) آغاز کرده به فروش. و فروش سنگین را هم در انتهای موج پنجم انجام داده (احتمالا به منظور جلوگیری از سفته‌بازی) به هر روی... به نگر من ولملت از دید نموداری خوب است و اگر بتواند با همین فرمان برسد به ۱۳۰۰ ریال برای خرید خیلی خوب می‌شود.
    فرآور می‌تواند با شکست ۱۰۷۰ ریال یک افت سنگین دیگر بکند. پس فعلا کاری با آن نداریم.
    در چکاپا فروشنده حقوقی انگار ابنیه‌و‌عمران‌تابران است که ۸۳ میلیونی است که گویا بازارگردانی می‌کند در نمادهای مختلف. البته این همه‌اش ۱ میلیون فروخته در حالی که فروش حقوقی ۷/۵ میلیون ثبت شده! پس فروشنده اصلی یکی دیگر بوده. کلا ولش... ما با نمادهای رشد کرده کاری نداریم.
    فملی... فملی هیچ‌گاه در عمرش این رشد و افت تند را نداشته و تجربه نکرده. اکنون زده و یک حمایت خوبش را هم شکسته. خیلی عجیب است که چندین روز است (در این جستار رصد می‌کنیم) که (یک) حقوقی دارد همین‌جور می‌فروشد... آن بالا ممکن بود به خاطر جلوگیری از سفته بازی می‌فروخته... ولی اینجا دیگر برای چه می‌فروشد؟ افت زیادی هم مس در جهان نداشته (نفت مثلا بیشتر افت داشته... ولی شرکت‌های نفتی وضعشان بهتر است.) خط روند عملا شکسته شده... و باید منتظر حمایت‌های بعدی باشیم... با این قدرت که دارد افت می کند چند روز دیگر در تور سامانه‌ی ماست.
    از تبرک هم چیز خاصی در نمی‌آید... الا اینکه اگر افت کند یک چیزی شبیه سر و شانه درست می‌کند که بد است.
    در کساپا گویا حقوقی دارد بازارگردانی و جلوگیری از سفته بازی می‌کند. جای خوبی هم عرضه کرده. من اگر داشتم آغاز می‌کردم به فروش.
    دسبحان اگر خاطرتان باشد چند روز پیش در فهرست خریدهای نیرومند حقیقی ما بود. اکنون فروشنده‌ی نیرومند حقوقی برایش پیدا شده. می‌خواهند از گردنه ردش کنند. بزرگترین حجم تاریخش را زده. اعتلا البرز اینجا ۱۰۰۰ تا دانه خریده! ??? اصلا تغییرات درصدی‌ها را آدم نگاه می‌کند سرسام می‌گیرد... معلوم نیست چه می‌کنند... خودشان هم بعید است بدانند دارند چه می‌کنند... راست کار ما هم نیست... پس ولش.

«محمد حسین» هستم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و وقت به خیر.
    شهر که بی کلانتر شود قورباغه هفتیر کش می‌شود!
    بازار بدون بزرگانش خوب دارد پیش می‌رود. بیشتر نمادها مثبت هستند.
    از این فرصت هم شاپور دانا استفاده می‌کند و با خرید حقوقی در فارس شاخص را پانصد واحد مثبت کرده است.
    باز هم در گروه خودرویی تمایل به سفته‌بازی جمعی مشهود است. حقیقی‌ها در بیشتر نمادها پول وارد کرده‌اند و سبز یکدست شده.
    خبهمن، خزامیا و احتمالا خکاوه رهبران جایگزین خساپا (و احیانا خودرو) شده‌اند.

(جالب است که داده‌های سایت بورس برای من در خودرویی‌ها اشتباه است. یعنی دو آمار متفاوت می‌دهد. در مورد آمار حقیقی/حقوقی در فیلتر نویسی یک جور اطلاعات می‌دهد و در هنگام نمایش اصلی در خود سایت هم یک جور آمار!)
    «محمد حسین» هستم.

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شصفها برگشته ولی نسبت‌هایش جالب نیست و احیانا این برگشت یک برگشت غیر واقعی و احساسی باشد و دوباره افت کند.
    در خاذین تا اکنون خساپا فروش نداشته! همچنان برایش صف عالی چیده‌اند! من که نخریدم و نمی‌خرم ولی ببینیم ۱۰۰۰ درصد سود گذشته‌اش را دوباره می‌دهد یا نه؟
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع