صفحه 333 از 415 نخست ... 233283323330331332333334335336343383 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,321 به 3,330 از 4148

موضوع: نبض بازار...

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

پاسخ : نبض بازار...

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    اصلا در این نوشته من از اینکه این کار اشتباه هست یا درست است چیزی گفتم؟ ?
    من این را گفتم که ممکن هست این کار روی بورس تاثیر داشته باشد. حواسمان باشد. به خصوص آن روزهای نخست.
    حالا چه این کار درست باشد چه اشتباه....
    ===============================
    اکنون که این را گفتید.. یادم آمد... در مورد بازار پایه هم می‌گفتم آن قانون جدیدی که از خودشان در آورده بودند امکان دارد روی کل بازار تاثیر بگذارد، (یعنی اینکه قانون من‌درآوردی ابداع کردن یا نکردن به کنار... اینکه روی بازار تاثیر می‌گذارد یا نمی‌گذارد هم به کنار...).
    ... یادم می‌آید... آن زمان برخی دوستان معتقد بودند روی دیگر نمادها هیچ تاثیری نمی‌گذارد! یا برخی اصلا معتقد بودند که پول از توی آن نمادها در می‌آید می‌رود تو سهام بنیادی!!!! که البته دیدیم چه شد...
    آن زمان هم نگفتم و البته مطمئن هم نبودم که آن تاثیر سنگین را روی بازار قرار است بگذارد.
    ===============================
    البته این یکم دی که... به هیچ وجه به اندازه‌ی آن قانون من‌درآوردی روی بازار تاثیر ندارد. ولی منظور این است که بد نیست حواسمان باشد. آدم از قبل برای یک امر آمادگی داشته باشد خیلی بهتر می‌تواند کار کند.
    محمد حسین جان شما که میدونید من تک تک پست هاتون رو به دقت مطالعه میکنم، پیش از این هم نسبت به سجام معترض بودید درسته؟
    حالا وقتی که میفرمایید این هم مثل سجام یعنی نسبت به این هم معترض هستید درسته؟
    حالا انصافا وقتی که این مطلب رو گزاشتید ذهنیتتون انتقادی نبود؟
    چون اینطور به مخاطب منتقل میشه به عنوان یک هشدار این مطلب بیان شده.

عرض بنده هم این بود که جای هیچ نگرانی که نیست که حتی باید اقداماتی از این دست رو به فال نیک گرفت، سجام هم درست بود به دیدگاه بنده و حتی قوانین بازار پایه هم الان بعدا گذشت چند ماه میشه قضاوت کرد و من نتیجه اون تغییر قوانین رو هم مثبت میبینم.

با این حال اگه برداشت من اشتباه بوده و نیت خوانی کردم که اشتباه بوده عذر خواهی میکنم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    رمز دوم پیامکی فعال کردم، بار اول پیامک خیلی زود رسید تراکنش انجام دادم، اما اس ام اس های بعد با 10-15 دقیقه تاخیر می رسید و دیگه کار نمی کردن، بعدم رمز اینترنتی باطل کرد، حالا باز باید برم تا عابر، رمز پویا که دیگه نباید بسوزه

، بعدم من الان با کسی دشمنی داشته باشم شماره کارتش داشته باشم، 10 بار رمز اشتباه میزنم، رمز دومش بسوزه، مجبور بشه بره عابر

خوب ی فکری باید بکنن براش.
    سروش جان الان که فکر کردم دیدم روال درست همین اتفاقی هست که افتاده یعنی غیر فعال شدن کارت بعد از تعدادی تلاش ناموفق.

احتمالا الان مه رمز ایستا فعاله اگه چندین بار رمز رو اشتباه بزنین رمز دوم غیر فعال میشه و باید با مراجعه به بانک مجددا فعال بشه. دلیل اینکار اینه که ما متوجه بشیم احتمالا سوء استفاده ای از کارتمون در جریانه و اگه خطری هست شماره کارت تغییر داده بشه چون کسی نباید دسترسی به شماره کارت، cvv2 و تاریخ انقضای کارت دیگران داشته باشه.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    من واسه دوتا از کارت هام تا حالا شونصد بار پیامش اومده اصلا دقت نکردم بهش. یعنی حوصله ام هم نمیشه لینک و باز کنم. میدونستم اینقد مهمه تا حالا گرفته بودم.
    در ضمن خطاب به جناب حسنی؟؟؟ قصد جسارت یا بی احترامی ندارم اما لحن صحبت کردنتان رو یک مقدار تغییر بدید. چند روزی است که میبینم وارد این سایت شدید و پست هاتون گاهی توجهم و جلب میکنه. اکثر پست هاتون حالت حمله و توهین آمیز داره. کلمه ی توهین آمیزی توش نیستا.... اما لحن بیانتون جالب نیست. به نظرم یک انسان روشنفکر و امروزی و موفق اولین چیزی که باید در آن قوی باشد ارتباطات است و آن مستلزم این است که فن بیان خوبی داشته باشد. اصول ارتباطات را بلد باشد. البته باز هم منظورم شما نبودید. همه ی ما
    جناب محمد حسین در این مورد فوق العاده عالی هستند. و این از دوستدارانشان در این سایت کاملا مشخص است.
    کسانی که اعتماد به نفس دارند از بالا به بقیه آدم ها نگاه نمی کنن. این خصلت انسان های مغرور است. غرور انسان را به ورطه ی نابودی می کشاند.
    و البته کسانی که زیاد به دیگران خرده میگیرند انسان های با اعتماد به نفس درونی فوق العاده پایین هستند.
    بله دوست عزیز، در ارتباط با نظرتون میخواستم مطلبی عرض کنم که بیانگر ذهنیت من هست، هر چی دنبال واژگانی گشتم که بتونه پیام رو بدرستی منتقل کنه اما باعث ناراحتی شما نشه موفق نبودم.

چون با شناختی که از شما پیدا کردم در این فرصت اندک از پستهایی که ارسال میکنی، به هر حال بانویی با روحیات لطیف که بسیار هم زیباست و با تجربه اندکی ازدنیای بیرون و البته با مطلبی که فرمودید با این مضمون که لحن صحبت بنده توهین امیزه.

راستش عزیزانی که با بنده آشنا هستن میدونن در سایت های دیگه طرز بیانم به چه شکل هست و اینجا بنا به احترامی که نسبت به اساتید آقا محمد حسین و آقا سروش و چند تا دیگه از دوستان دارم چقدر مبادی اداب و روی لبه تیغ صحبت میکنیم.

فقط میخوام مطمئن باشید تمام تلاشم رو میکنم تو این سایت اگه مطلبی بیان میشه در سطح و اندازه اساتید باشه چه از نظر منطق چه از نظر لحن کلام.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    دوستان،
    امروز بازار را دیدید؟؟؟ این نوشته را دیدید؟

من نمی‌توانم (بلد نیستم) نظرسنجی را تغییر بدهم،
    ولی اگر می‌شود همین‌جوری (کتبی/تشریحی!) در این نظرسنجی شرکت بفرمایید و بفرمایید به نگر شما:

* آیا موج گل و بلبل جدید آغاز شده؟ یا نه؟ (موجی با ابعاد بسیار بزرگ که سقف را می‌شکند.)
    * تنها روی دسته‌ای از نمادها آغاز شده؟ (مثلا نمادهای بزرگ و بنیادی یا نمادهای کوچک یا گروه‌هایی خاص) یا روی تمام نمادها؟
    * تا چه مقدار (یا تا کی) این روند ادامه دار خواهد بود؟

در ادامه...
    حتی اگر عمر این موج یک روز دیگر باشد هم باز این روند زیبا را به دوستان عزیزم تبریک عرض می‌کنم.
    احتمالا دیگر تقریبا نتیجه‌ی پرسش بالا درآمد...
    دیروز یک حالت چالشی بود و امروز تقریبا خودش را می‌شود گفت سربلند بیرون آمدند و روند کوتاه مدت و میان مدت تثبیت کرد. احتمالا.
    ارزش داد و ستدها ۱۵+۱۰ هزار میلیارد ریال برای بورس و فرابورس و شاخص هم مثبت و شاخص هم‌وزن هم مثبت. و یک دست نمادهای مثبت شده (که به خاطر اینکه از منفی درآمده‌اند این مثبت‌شان مهمتر هم می‌شود) که از آنها یک دسته صف خرید هم شده‌اند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

باز هم تو چشم‌ترین بخش بازار دارویی‌ها هستند.
    زکشت هم آن ور البته خودنمایی می‌کند.

نکته‌ی جالب در مورد دارویی‌ها این است که چندتا گنده‌شان مثبت کامل هستند (از همه مهمتر هم والبر) و باقی منفی کامل (جگری) (از همه مهمتر هم دالبر).
    یک تضاد زیبایی شکل گرفته.

باید دید حالا که بازار راه افتاده پول از اینها می‌آید بیرون؟ یا اینکه شوک منفی‌ای که به اینها وارد شده بود با حال خوش بازار از بین می‌رود و دوباره روزهای خوششان را از سر می‌گیرند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,675 بار در 399 ارسال

دوستان داروییها رو مد نظر داشته باشند مخصوصا دبالک .

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آگراداد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

خوب... از حال و هوای گندمان یک مقدار فاصله گرفتیم... یک بررسی بکنیم ببینیم حرف بازار چه بوده این چند مدت...
    یکی اینکه....
    ببینید... بگذارید یک بار دیگر شواهدمان را کنار هم بگذاریم تا در انتها کارآگاه بشویم و بگوییم مقتول را چه کسی کشته...
    ==> نخست اینکه چند روز پیش دیدیم در نمادهای بزرگ که یک عمر خواب بودند تحرکاتی مشاهده می‌شود. این یک.
    ==> دو اینکه این حرکت ادامه داشت (نخست ذوب بود و بعد فملی و بعد شخارک و مارون و جم و نوری و دیروز و امروز هم که رفته‌اند تو کار کگل و تاصیکو و پالایشی‌ها و امروز هم که «خودرو» (البته خودرو بحثش جداست.))
    ==> سه اینکه دلار این مدت داشت می‌رفت بالا و دارد می‌رود بالا.
    ==> چهار اینکه بزنین را گران کردند و گفتند از ناچاری‌مان بوده و بودجه‌ی سال آینده را هم بدون نفت بستند.
    جمع‌بندی من (حرف بازار) این است که دلار (پیشبینی می‌کنند که) همین‌جاها می‌ماند و رشد افسانه‌ای نمی‌کند و افت شدید هم نمی‌کند و دیگر به گذشته باز نمی‌گردد و روی همین ۱۲۵ هزار ریال تا ۱۳۵ هزار ریال می‌ماند. پس رشد اصلی دوباره در نمادهای بزرگ و توسط خریدهای عمده‌ی حقوقی‌ها و کارگزاری‌ها و بنیادی‌خر ها () آغاز می‌شود و احتمالا دوباره به کل بازار تعمیم داده می‌شود. البته هنوز هم نمادهای کوچک رشدشان بیشتر است. ولی به هر روی... گمان کنم نمادهای بزرگ (بنیادی) هم رشد کنند. یک رشد خوب. مانند سال ۹۷.
    «محمد حسین» هستم.

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,675 بار در 399 ارسال

به نظر میرسه با توجه به افزایش حجم معاملات بازا به سمت پالایشگاه ها وپتروشیمیها رفته است .

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آگراداد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

دلار داره میشه 14
    سفت بچسبید سهمهاتونو

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع