صفحه 281 از 415 نخست ... 181231271278279280281282283284291331381 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,801 به 2,810 از 4148

موضوع: نبض بازار...

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : نبض بازار...

نقل قول نوشته اصلی توسط سرمایه گذار نمایش پست ها
    سلام-سوالی داشتم که دیدم در این قسمت بنویسم شاید زودتر جواب بگیریم
    یکی از لینک های سازمان بورس بود قبلا که قیمت تئوریک و قیمت قابل معامله را بصورت جدول هر روز برای همه سهم ها تهیه می شد .از دوستان ادرس لینک را دارند ؟
    سلام.
    من این را ندیدم.
    منظور شما از قیمت تئوریک چیست؟
    محدوده‌ی مجاز نوسان هر روز را می‌توانید از تارنمای اصلی شرکت فناوری اطلاعات (دیده بان - Tsetmc) نگاه کنید. و برای اینکه در همان جدول اصلی بیاید هم می‌توانید فرمول بنویسید که قابل مشاهده شود... (فرمول در بخش فیلترها)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرمایه گذار آواتار ها
    تشکر شده 6,400 بار در 1,612 ارسال

سلام و عرض ادب
    آدرسی غیر از tsetmc بود که حدود ساعت 9.30 دقیقه قیمت بازگشایی امروز و قیمتی که می تواند بر اساس تئوریک داشته باشد مثلا بالاتر یا کمتر ارائه می داد.
    چند مدتی هست (شاید 2 سال) به این آدرس رجوع نکردم و آن را فراموش کردم.
    فکر کنم خیلی از حقوقی ها و حقیقی ها قیمت فروش یا خرید آن روز را روی آن مچ می کنند.
    خاطری خوبی هم از آن دارم
    من با وتوکا به مجمع افزایش سرمایه رفتم قیمت بازگشایی 365 شده بود و در جدول بالا 470 زده بود حالا طبق آن تا چند روز فروشنده نبودم و سود خوبی هم کردم.
    آنقدر که خرید به موقع مهم است، خرید ارزان مهم نیست.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سرمایه گذار از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط NewAge نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.
    نظرتون در مورد نمادهای آپ ، فاراک و های وب چیه؟
    سلام و عرض ادب،
    هر سه برای بلند مدت عالی هستند.
    ولی برای میان مدت و کوتاه مدت نمی‌دانم.

در فاراک حقوقی دارد اذیت می‌کند. ولی بازار کاملا مشتاق است این را بالا ببرد. معلوم هم نیست کیست... دو سه تا ۶۰ میلیون سهم تا کنون فروخته... ولی آمار سهامداران درصدی تغییری نداشته... جناب وحید۲۰ و مهدی۱۴۰۰ هم این را تایید کرده‌اند که تایید این دو بزرگوار برای من کافی است... از سوی دیگر فاذر هم خوب بازگشایی شد و خوب دارد پیش می‌رود و قطعا روی فاراک هم تاثیر می‌گذارد... فقط می‌ماند حقوقی مردم‌آزارش دیگر... اکنون دو سه ماهی است بازار دارد تلاش می‌کند روی فاراک سوار شود و بازی‌اش دهد ولی حقوقی بیخ گلوی سهم را گرفته و فشار می‌دهد...
    من خودم می‌خواستم بخرم... چندین بار... زمانی که دیدم این‌گونه است فعلا دارم از دور رصدش می‌کنم.
    هر آن هم امکان دارد روند عالی‌اش آغاز شود...
    اگر اهل بلند مدت هستید خریدهایتان را آغاز کنید و همین‌جور هر روز یک کوچولو دارایی‌تان را افزایش بدهید.
    دارم نگاه می‌کنم... برای میان مدت هم بد نیست...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

سلام
    خمحرکه 106 رو میبینه یا از 120 به سمت بالا برمیگرده؟
    خودرو مقاومت 262 داره یا 238 ؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    سلام
    خمحرکه 106 رو میبینه یا از 120 به سمت بالا برمیگرده؟
    خودرو مقاومت 262 داره یا 238 ؟
    سلام.
    راستش من این‌جوری بلد نیستم.
    من این‌جوری اکنون کار می‌کنم که مثلا می‌گویم فلان نماد برای خرید جای مطمئنی است. نمادهای خاص با شرایط خاص. مثلا امروز پنج نماد جای نیمه‌مطمئنی بودند.. دو تایشان که تقریبا خوب بودند افرا و خشرق بودند که خریدم.
    اکنون می‌توانم در مورد خمحرکه بگویم که در کف پیشین که روی همین ۱۲۰۷ ریال بود (که اکنون هم یک حمایت عالی است) یک پیشنهاد خرید ضعیف (۳۵درصد) بود که عمل هم کرد و پنج درصد هم بیشتر بازدهی نداشت.
    خودرو هم روی ۲۰۲۵ وضعیت مشابهی داشت (۳۰درصد) که خودم خریدم ولی چون ترسیدم فروختم و تبدیلش کردم به خساپا.
    یا علی
    «محمد حسین» هستم.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام.
    راستش من این‌جوری بلد نیستم.
    من این‌جوری اکنون کار می‌کنم که مثلا می‌گویم فلان نماد برای خرید جای مطمئنی است. نمادهای خاص با شرایط خاص. مثلا امروز پنج نماد جای نیمه‌مطمئنی بودند.. دو تایشان که تقریبا خوب بودند افرا و خشرق بودند که خریدم.
    اکنون می‌توانم در مورد خمحرکه بگویم که در کف پیشین که روی همین ۱۲۰۷ ریال بود (که اکنون هم یک حمایت عالی است) یک پیشنهاد خرید ضعیف (۳۵درصد) بود که عمل هم کرد و پنج درصد هم بیشتر بازدهی نداشت.
    خودرو هم روی ۲۰۲۵ وضعیت مشابهی داشت (۳۰درصد) که خودم خریدم ولی چون ترسیدم فروختم و تبدیلش کردم به خساپا.
    یا علی
    نامه شورای رقابت به رییس سازمان بورس:گروه "کروز" اجازه حضور در هیات مدیره ایران خودرو را ندارد!

این اخبار دوباره این گروه رو منفی میکنه؟

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

سلام و عرض ادب،
    هر سه برای بلند مدت عالی هستند.
    ولی برای میان مدت و کوتاه مدت نمی‌دانم.

در فاراک حقوقی دارد اذیت می‌کند. ولی بازار کاملا مشتاق است این را بالا ببرد. معلوم هم نیست کیست... دو سه تا ۶۰ میلیون سهم تا کنون فروخته... ولی آمار سهامداران درصدی تغییری نداشته... جناب وحید۲۰ و مهدی۱۴۰۰ هم این را تایید کرده‌اند که تایید این دو بزرگوار برای من کافی است... از سوی دیگر فاذر هم خوب بازگشایی شد و خوب دارد پیش می‌رود و قطعا روی فاراک هم تاثیر می‌گذارد... فقط می‌ماند حقوقی مردم‌آزارش دیگر... اکنون دو سه ماهی است بازار دارد تلاش می‌کند روی فاراک سوار شود و بازی‌اش دهد ولی حقوقی بیخ گلوی سهم را گرفته و فشار می‌دهد...
    من خودم می‌خواستم بخرم... چندین بار... زمانی که دیدم این‌گونه است فعلا دارم از دور رصدش می‌کنم.
    هر آن هم امکان دارد روند عالی‌اش آغاز شود...
    اگر اهل بلند مدت هستید خریدهایتان را آغاز کنید و همین‌جور هر روز یک کوچولو دارایی‌تان را افزایش بدهید.
    دارم نگاه می‌کنم... برای میان مدت هم بد نیست...

اصلاح می‌کنم که کاملا مشخص است فروشنده‌ی فاراک کیست (سهامدار اصلی). ولی معلوم نیست چرا دارد این بازی را در می‌آورد... و همین بازی در آوردنش کار بررسی را برای کوتاه مدت در اینجا دشوار می‌کند.

در مورد های‌وب باید بگویم که جو عمومی بازار های‌وب و مدیرش و جاه‌طلبی مدیرش را می‌پسندد... این بنده خدا خودش هم (مانند بسیاری از حقیقی‌های مالک) دوست دارد قیمت سهامش رشد داشته باشد. (مانند آپ و اپرداز و خنصیر و خکار و خاهن و ...). به دید مدیریتی هم بسیار نیک دارد کار می‌کند و اینکه قراردادهای خوبی را گرفته و می‌گیرد و با پارس‌آنلاین و آسیاتک می‌خواهد جمع شود و... هم بسیار عالی است... به همین دلیل است که می‌گویم عالی است... در بلند مدت عالی است... (البته بستگی دارد به چه قیمتی باز شود... ما که هنوز هیچ چیز نمی‌دانیم...)
    فقط دو چیز می‌ماند یکی قطع همکاری با وودافون! و دیگری فشار فروش هنگام گشایش!

آهان... یک چیز دیگر هم خدمتتان بگویم... اکنون جو بازار روی اینها نیست... فعلا بازار روی نمادهای دلاری است و به درستی هم روی آنها است...

آپ هم دقیقا همین است... سهامدار عمده حقیقی است و خودش دوست دارد قیمت نمادش رشد داشته باشد... و همین کار را در بلند مدت آسان می‌کند... از سوی دیگر دانش بنیان و نوآور هم هست... یک وقت دیدید فرداروزی آمد مجوز تراکنش با گوشی (به جای کارتخوان) را از بانک مرکزی گرفت و رو کرد... از این کارها بهش می‌آید بکند...
    در کوتاه مدت هم اگر کف اخیر را بتواند تند بشکند بسیار عالی می‌شود و دوباره ما از صف فروش می‌خریم.
    ولی باز هم می‌گویم... فعلا بازار دنبال اینها نیست... بازار دنبال پتروپالایشی و معدن فلزی است...
    «محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    نامه شورای رقابت به رییس سازمان بورس:گروه "کروز" اجازه حضور در هیات مدیره ایران خودرو را ندارد!

این اخبار دوباره این گروه رو منفی میکنه؟
    سلام. نمی‌دانم.
    یک شایعه‌ای هم در مقابل انگار آمده که قرار است خودرو را آزاد کنند...
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی NewAge آواتار ها
    تشکر شده 1,398 بار در 283 ارسال

اصلاح می‌کنم که کاملا مشخص است فروشنده‌ی فاراک کیست (سهامدار اصلی). ولی معلوم نیست چرا دارد این بازی را در می‌آورد... و همین بازی در آوردنش کار بررسی را برای کوتاه مدت در اینجا دشوار می‌کند.

در مورد های‌وب باید بگویم که جو عمومی بازار های‌وب و مدیرش و جاه‌طلبی مدیرش را می‌پسندد... این بنده خدا خودش هم (مانند بسیاری از حقیقی‌های مالک) دوست دارد قیمت سهامش رشد داشته باشد. (مانند آپ و اپرداز و خنصیر و خکار و خاهن و ...). به دید مدیریتی هم بسیار نیک دارد کار می‌کند و اینکه قراردادهای خوبی را گرفته و می‌گیرد و با پارس‌آنلاین و آسیاتک می‌خواهد جمع شود و... هم بسیار عالی است... به همین دلیل است که می‌گویم عالی است... در بلند مدت عالی است... (البته بستگی دارد به چه قیمتی باز شود... ما که هنوز هیچ چیز نمی‌دانیم...)
    فقط دو چیز می‌ماند یکی قطع همکاری با وودافون! و دیگری فشار فروش هنگام گشایش!

آهان... یک چیز دیگر هم خدمتتان بگویم... اکنون جو بازار روی اینها نیست... فعلا بازار روی نمادهای دلاری است و به درستی هم روی آنها است...

آپ هم دقیقا همین است... سهامدار عمده حقیقی است و خودش دوست دارد قیمت نمادش رشد داشته باشد... و همین کار را در بلند مدت آسان می‌کند... از سوی دیگر دانش بنیان و نوآور هم هست... یک وقت دیدید فرداروزی آمد مجوز تراکنش با گوشی (به جای کارتخوان) را از بانک مرکزی گرفت و رو کرد... از این کارها بهش می‌آید بکند...
    در کوتاه مدت هم اگر کف اخیر را بتواند تند بشکند بسیار عالی می‌شود و دوباره ما از صف فروش می‌خریم.
    ولی باز هم می‌گویم... فعلا بازار دنبال اینها نیست... بازار دنبال پتروپالایشی و معدن فلزی است...
    خیلی خوب و مفید بود. ممنون از وقتی که گذاشتید.
    راستش من یکی دو روز پیش هم آپ خرید کردم و هم فاراک. البته تا اینجا که زیاد جالب نبوده اما امیدوارم طبق گفته شما در بلند مدت و میان مدت وضعیت بهتری داشته باشند.
    در مورد پتروشیمی ها راستش مقداری این اواخر قبل از اینکه منفی بشه خرید کرده بودم اما ظاهرا به خاطر همین مسئله نرخ خوراک چند روزی هست که اینها هم منفی می خورند و نمی دونم تا کجا این منفی ها ادامه خواهد داشت. البته من که فروختم اما ظاهرا دیروز و امروز نسبتا اوضاع آروم تر شده. بازهم ممنون.
    Without rain nothing grows, learn to embrace the storms of your life

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید NewAge از ایشان تشکر کرده اند:

بازگشايي نمادهاي معاملاتي(كچاد)،(ددام)،(مرقا )،(فاذر)،(لخزر)
    «محمد حسین» هستم.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع