صفحه 1 از 5 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

موضوع: مسابقه ماهانه ستاره دارن سایت

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال

مسابقه ماهانه ستاره دارن سایت

سلام به همه
    با توجه به استقبال دوستان از تاپیک مسابقه، برآن شدیم، یک مسابقه بین نفرات اول مسابقه هفتگی به صورت ماهانه برگزار کنیم. البته این طرح از سال 89 مد نظر بوده، تاکنون در حال نوشتن قوانین اولیه آن بودیم. انشاء الله بتونیم از این طریق سبدهایی معرفی کنیم که هم خودمون سود کنیم و هم به دیگران سود برسونیم. ضمن اینکه در کنار مسابقه از دانش نفرات برتر سایت چه در علم تکنیکال و چه در علم فاندامنتال استفاده کنیم. ضمنا برخی کاربران شرکت کننده در مسابقه هفتگی پس از دریافت یک ستاره تلاش چندانی برای مشارکت در سایت انجام نمیدهند. قصد داریم. با فیلتر کردن ستاره دارانی که فعالیت کمتری دارند. همیشه حدود ده نفر ستاره دار فعال و با دانش بیشتر داشته باشیم. دوستانی که ستاره هاش رو از دست میدهند. مجدد میتوانند در مسابقات هفتگی مشارکت کنند و به مسابقات ماهانه راه پیدا کنند. برای همه آرزوی موفقیت و شادکامی دارم. پر سود باشید.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

قوانین مسابقات ماهانه

1- کل سبد انتخاب شده با نفرات قبل یکسان نباشد.

2-مهلت ارسال سبد از بیست و سوم هر ماه تا ساعت 19.30 روز قبل ماه آینده میباشد و در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.

3- ملاک امتیاز، میانگین مجموع درصد نوسان قیمت پایانی، سهمهای معرفی شده در آن ماه (مثل مسابقه هفتگی) میباشد.

4-سهم معرفی شده نباید آخرین روز کاری ماه قبل دارای صف خرید باشد در اینصورت کل سبد حذف خواهد شد.

5- درگیری و بحث حاشیه ای در مورد سبد دیگران ممنوع است، پست های با این مضمون حذف خواهند شد.

6- نمادهای متوقف در آخرین روز کاری ماه قبل قابل انتخاب در سبد نمی باشند و درصورتیکه در طی ماه نماد بسته شد از سبد قابل حذف نمی باشد.

7- نمادهای معرفی شده در یک سبد رو نمی توان تغییر داد.

8-فقط کاربران ستاره دار میتوانند در این مسابقه شرکت کنند. پستهای کاربران دیگر با هر مضمونی نیز حذف خواهد شد.

9-ستاره دارانی که در این مسابقه مشارکت نداشته باشند، کم بازده شناخته شده و ستاره آنها حذف خواهد شد.

10- در هر دوره یک ماهه کاربری که بیشترین بازده رو بدست بیاره، ستاره دار طلایی در سایت خواهد بود.

11-سه نفری که کمترین بازده رو داشته باشند ستاره رو از دست خواهند داد.

12-حداقل تعداد سهام 3 و حداکثر 5 می باشد.

13-کاربران میبایست تحلیل کاملی (با توجه به دانش خودشون) ارائه کنند.

14-هر سبد باید تشکر سه کاربر ستاره دار رو داشته باشه. (که به منزله تایید توضیحات میباشد.)

15-برای شرکت در مسابقه تایید یکی از مدیران سایت (جهت بررسی صف خرید و متوقف نبودن نمادهای معرفی شده) در ذیل پست ارسالی الزامیست.

از اهداف مسابقه:
    1-از اعتبار بی جا دادن به کسی و سوء استفاده و هدایت بسمت یک سهم کاذب پرهیز بشه.
    2-بالا بردن سطح دانش تکنیکال و فاندامنتال

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Amo Hoseian آواتار ها
    تشکر شده 1,130 بار در 187 ارسال
    حجت جان سلام
    ضمن تقدیر از حرکت جدید که امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد، چند نکته در قوانین به نظرم دارای اشکال بود که شاید نیاز به بازنگری دارد.
    1- مهلت ارسال سبدها از 23 هر ماه است و در ماده 4 زمان بررسی صف خرید آخرین روز کاری ماه مد نظر است . یعنی اگر کاربری در 23 ماه سبدی معرفی نماید و در آخرین روز کاری صف خرید باشد کل سبد حذف می شود.؟؟؟؟!!!!!!!!
    2- بند 6 بصورت شفاف بیان نشده و به نظر من دارای ابهام است.
    بازهم از زحمات شما سپاسگذارم.
    خش خش برگها زیر قدم هایم می گویند بگذار فرو افتی ، آنگاه راه آزادی را باز خواهی یافت. "شاملو"

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

سلام جناب عمو حسین،
    حرف شما درسته این قوانین ابتدایی میباشد. باید اصلاحش کنیم. اگر پیشنهادی دارید. ممنون میشم. ارائه بشه. میتونیم ارائه سبد و تاییدش رو برای روز آخر بزاریم. یا دو روز اول ماه رو بزاریم برای انتخاب سبد و تاییدش که ماده 6 قانون رو هم پوشش بده؟

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Amo Hoseian آواتار ها
    تشکر شده 1,130 بار در 187 ارسال
    به نظر من اگر ماده 2 و 4 به شکل زیر باشه بهتره:
    ماده جایگزین 2 و 4: مهلت ارسال سبد از 27 هر ماه تا ساعت 19.30 روز 31 ماه (6 ماهه اول سال) و روز 30 ماه (6 ماهه دوم سال) میباشد و در روز معرفی سبد ، هیچکدام از سهام پیشنهادی نباید صف خرید باشد ، در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.
    (توضیح: 23 تا پایان ماه خودش یک هفته کاری محسوب میشه لذا به نظرم 27 تا 30 و 31 مدت مناسبی خواهد بود . از طرفی وقتی سبدی معرفی بشه شاید خیلی از کاربران تمایل به خرید داشته باشند که مهم اینکه در روزی که سبد معرفی بشه صف نداشته باشه)

البته یک نظر دیگه هم دارم و اینکه شاید بهتر باشه هر ماه بورسی را 4 هفته در نظر بگیریم و مهلت ارسال سبدها را مثل مسابقه هفتگی (از ظهر 4شنبه تا 19:59جمعه) در نظر بگیریم ولی با این تفاوت که در آخر هفته پایانی ماه جاری اقدام به معرفی سبد انجام شود.

در هر صورت نظر دوستان و اساتید عزیز ملاک خواهد بود و انچه گفته شد فقط نظر شخصی بنده است.

در مورد ماده 6 نیز به نظرم مهم روز معرفی سبد است که نماد متوقف نباشد.

پاینده و پر سود باشید.
    خش خش برگها زیر قدم هایم می گویند بگذار فرو افتی ، آنگاه راه آزادی را باز خواهی یافت. "شاملو"

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال
    سلام
    با تشکر از حجت عزیز که این مبحث رو شروع کرد

بنظر من یکی از دو راه زیر برای معرفی سبد مناسب است:
    1. سبدها در عصر روز 31 ماه (6 ماهه اول سال) و روز 30 ماه (6 ماهه دوم سال) معرفی شوند.
    2. سبدها در پنجشنبه و جمعه آخر ماه معرفی شوند . در واقع مدت مسابقه از آخرین جمعه ماه تا آخرین جمعه ماه بعد باشد، که من خودم این گزینه رو می پسندم. (در اینصورت ممکن است یک ماه کمتر از 30 روز و یک ماه بیشتر از 30 روز شود) - (در اینصورت 2 روز برای معرفی سبد در زمان تعطیلی بازار فرصت هست)
    اگر دوستان، پیشنهاد دیگه ای هم دارند بزارند کنارش تا انتخاب کنیم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید analyst از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 147 بار در 36 ارسال
    با سلام خدمت جناب حجت حان و مهدی عزیز و سایر دوستان خوبم
    و ضمن تشکر از حجت عزیز برای ایجاد این بحث.
    بنظر میرسه این پیشنهاد آقا مهدی بهتر باشه . هم زمان مناسبیه برای تحلیل نهایی سهم و هم اینکه مدیران محترم با خیال راحت تری نسبت به کنترل و تائید سبدها اقدام خواهند کرد .
    سبدها در پنجشنبه و جمعه آخر ماه معرفی شوند . در واقع مدت مسابقه از آخرین جمعه ماه تا آخرین جمعه ماه بعد باشد، که من خودم این گزینه رو می پسندم. (در اینصورت ممکن است یک ماه کمتر از 30 روز و یک ماه بیشتر از 30 روز شود) - (در اینصورت 2 روز برای معرفی سبد در زمان تعطیلی بازار فرصت هست)

ضمنا بند14 قوانین (هر سبد باید تشکر سه کاربر ستاره دار رو داشته باشه. (که به منزله تایید توضیحات میباشد.) ) بنظر میرسه یک کم گنگه . منظور اینه که اگه 3 کارب ستاره دار تائید نکنه توسط مدیر این فروم هم اون سبد از درجه اعتبار ساقطه . پس بنظر میرسه در روز معرفی سبدها تمام کاربران ستاره دار باید آنلاین باشن . که فکر کنم امکان پذیر نباشد .پیشنهاد میشه برای این بند هم یک زمانی در نظر گرفته شود . مثلا دو روز پس از معرفی سبد سهام توسط مدیران فروم میبایست این تائید توسط 3 کاربر ستاره دار انجام پذیرد و درصورت عدم تائید از فروم حذف گردد .
    ضمنا برای بند 11 (سه نفری که کمترین بازده رو داشته باشند ستاره رو از دست خواهند داد.)
    هم پیشنهاد میشه که تعداد به چهار نفر افزایش یابد . و چهار نفری که در اون ماه در مسابقه هفتگی ستاره دار میشن بتونن در ماه بعد به مسابقه ماهیانه راه پیدا کنن .

آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارم .00

تنها کسی که می تواند شما را در رسیدن به رویاها و آرزوهایتان کمک کند خودتان هستید وقتی این نکته را خوب بفهمید و آن را بپذیرید دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند سد راه موفقیت شما شود.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید h_gonabadi از ایشان تشکر کرده اند:

سلام جناب گنابادی،
    برای زمان معرفی که آخرین جمعه هر ماه باشه بنده هم موافقم. برای تشکر سه کاربر ستاره دار هم با نظر شما موافقم. فقط در زمینه حذف نفرات، چون امکان داره کسی دو ستاره بگیره و تعداد نفرات مسابقه ماهیانه کم بشه، با حذف سه نفر؛ بیشتر موافقم.
    ضمنا دوستان دیگه هم نظرشون رو اعلام کنند تا از این هفته شروع کنیم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    به نظرم حذف چند نفر آخر در يك دوره كار جالبي نيست چون ممكنه در يك دوره يكي از سهمهاي سبد اتفاق غير منتظره اي براش پيش بياد و باعث افت شديد سبد بشه.
    فكر ميكنم حذف افرادي كه در دو دوره متوالي و يا غير متوالي رتبه هاي آخر را آورده ايند مناسب تر باشد

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

سلام محمود خان؛
    بالاخره اتفاق برای همه هست. ضمن اینکه در ماه بعد سه نفر جدید به مسابقه اضافه میشن. اینجوری کسانی هم که ستاره دارن، تلاش میکنن ستاره دوم رو بگیرن، که اگر یک ستارشون هم از دست رفت، با بعدی در جمع مسابقه دهندگان ماهانه باشند.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 5 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)