صفحه 7 از 77 نخست ... 456789101757 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 761

موضوع: گروه بهمن ( خبهمن )

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,897 بار در 4,563 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    علیرضا جان سلام اقا اول بگم من حتی یکدونه خبهمن هم ندارم اما چند سالی است که خبهمن در غالب یک شرکت سرمایه گزاری عمل میکند این باعث شده که برای براورد سود اوری ان ما به پرتفوی و نوع سرمایه گزاریش دقت کنیم درسته سود عملیاتیش کاهش نشان میده اما در مقابل تغییرات سبدش بشدت جالبهکه این نشون میده با مدیریت جالبی که در خرید و فروشهاش داره میتونه امسال هم یک خودی نشان بده
    سلام بر جناب باربد عزيز اقا من به شما خيلي ارادت دارم به خاطر منش و اخلاق نيكويي كه داري يك بار تو پيغام خصوصي ازت در مورد فلوله پرسيدم و سريع جواب منو دادي من خودم باورم نمي شد كه شما خيلي سريع جواب سوئال من را بدهيد واقعا حال كردم در مورد بهمن من حرف شما رو قبول دارم خبهمن الام ديگه خودرويي نيست و ي سري از سهاماشو فروخته حالا بايد ديد كجا سرمايه گذاري ميكنه فعلا كه شايعه در موردش هست ي بار ميگن مي خواد بلوك مسو بخره ي بار ميگن ميخواد اوپراتور سومو بخره بايد ديد چه خوايب بابته اين پولش ديده

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,171 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    سلام بر جناب باربد عزيز اقا من به شما خيلي ارادت دارم به خاطر منش و اخلاق نيكويي كه داري يك بار تو پيغام خصوصي ازت در مورد فلوله پرسيدم و سريع جواب منو دادي من خودم باورم نمي شد كه شما خيلي سريع جواب سوئال من را بدهيد واقعا حال كردم در مورد بهمن من حرف شما رو قبول دارم خبهمن الام ديگه خودرويي نيست و ي سري از سهاماشو فروخته حالا بايد ديد كجا سرمايه گذاري ميكنه فعلا كه شايعه در موردش هست ي بار ميگن مي خواد بلوك مسو بخره ي بار ميگن ميخواد اوپراتور سومو بخره بايد ديد چه خوايب بابته اين پولش ديده
    سلام علی جان
    اقا شما لطف دارید
    بهمن در اخرین خریدش تونست 5 درصد تجارت را بخره که این براش خیلی مهمه
    البته شایعات زیادی در بازار میپیچه
    اما خوبی این شرکت اینه تا چیزی را امضا نکنه اعلام نمیکنه
    و این بسیار عالیه
    فکر کنم خرید این تجارت براش بی دلیل نباشه

امروز هم بر گشت زد و امیدوارم از فردا کنار بقیه سهمها رشدی را در کوتاه مدت اغاز کنه

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی oplus آواتار ها
    تشکر شده 1,306 بار در 239 ارسال
    خبهمن
    [/URL][/IMG]

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید oplus از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال aghaye boursi آواتار ها
    تشکر شده 293 بار در 84 ارسال
    حضور "خبهمن" در معامله بلوکی "فملی" قطعی شد
    صدور مجوز افزایش سرمایه منوط به انجام واگذاری
    معاون اقتصادی و برنامه ریزی گروه بهمن در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز از علاقه این شرکت برای حضور در معامله بلوکی سهام "فملی" از سوی "وساپا" سخن گفت و افزود: هر گونه نرخ گذاری سهام در این واگذاری به نظر فروشنده بستگی داشته که به هر ترتیب به محض آماده بودن شرایط عرضه این بلوک در بازار سهام، گروه بهمن در این واگذاری شرکت خواهد کرد.

در پی تصمیم هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سایپا مبنی بر واگذاری بلوک سهام سه درصدی شرکت ملی مس از سبد داراییهای بورسی خود، شرکت گروه بهمن از حضور قطعی در روز واگذاری این سهم خبر داد.

سعید موحدی، معاون اقتصادی و برنامه ریزی گروه بهمن در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز از علاقه این شرکت برای حضور در معامله بلوکی سهام "فملی" از سوی "وساپا" سخن گفت و افزود: هر گونه نرخ گذاری سهام در این واگذاری به نظر فروشنده بستگی داشته که به هر ترتیب به محض آماده بودن شرایط عرضه این بلوک در بازار سهام، گروه بهمن در این واگذاری شرکت خواهد کرد.

وی در ادامه خریداری سه درصدی سهام شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان از سوی "خبهمن" در ماههای گذشته را یادآور شد و گفت: این میزان سهام با میانگین قیمتی 540 تومان به ازای هر سهم برای گروه بهمن و زیر مجموعه های آن خریداری شده که از این تعداد، به میزان یک درصد از کل سهام "پارسان" برای پرتفوی شرکت اصلی تحصیل شده است.

این مقام مسئول در خصوص برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی گروه بهمن تصریح کرد: براساس گزارش توجیهی که به سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با افزایش سرمایه شرکت ارسال شده، پذیرش نهایی آن منوط به انجام معامله بلوکی سهام "فملی" از سوی سرمایه گذاری سایپا شده که پس از قطعیت آن، گروه بهمن برنامه افزایش 100 درصدی سرمایه خود، شامل 58 درصد از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و 42 درصد نیز از سود انباشته تأمین و اجرا خواهد کرد.

موحدی راجع به برنامه افزایش 6 تا 9 درصدی قیمت انواع خودرو داخلی و چگونگی به اجرا در آمدن آن، با اکتفا به این جمله که "گروه بهمن تابع دستورات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان است"، درباره تبعات تحریم های بین المللی گفت: تا این لحظه گروه بهمن هیچ گونه مشکلی از بابت تأمین قطعات و تجهیزات مورد نیاز با شرکای ژاپنی خود ندارد.

در همین حال به لحاظ خریدهای نقدی که از این پس برای تأمین قطعات صورت می گیرد، سود و زیان ناشی از تسعیر نرخ ارز و نگرانی از بابت ریسک های احتمالی آن برای تولید شرکت در سال 91 وجود نخواهد داشت.

معاون اقتصادی و برنامه ریزی گروه بهمن در خاتمه از آماده سازی شرایط عرضه سهام بیمه ملت به عنوان یکی از داراییهای این شرکت در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: با موافقت شرکت بورس و توافق سهامداران عمده بیمه ملت در زمینه کشف قیمت این سهم در روز عرضه، بزودی بیمه ملت در بازار اصلی بورس عرضه می شود.

گفتنی است مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سایپا در جدیدترین اظهارات خود از مذاکره این شرکت با یک متقاضی بالقوه برای فروش 1.6 درصدی سهام ملی مس خبر داده است.

این در حالی است که برخی شنیده ها از توافق گروه بهمن با سرمایه گذاری سایپا برای خریداری بلوک "فملی" با میانگین قیمت 560 تومان برای هر سهم حکایت دارد.

خریداری بلوک سه درصدی سهام "پارسان" و از طرفی تحصیل بلوک "فملی" برای پرتفوی "خبهمن" این شرکت را در زمره یک هلدینگ چند رشته ای صنعتی قرار می دهد.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید aghaye boursi از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 61,539 بار در 14,845 ارسال
    افزايش واردات ون از سوي گروه بهمن

خبرگزاري موج -
    گروه بورس

به گزارش خبرنگار خبرگزاري موج، گروه بهمن براي سال مالي 91 از محل فروش توليدات خود به طور خالص 8 هزار و 291 ميليارد و 983 ميليون ريال حاصل خواهد کرد.
    اين در آمد مربوط به توليد 22 هزار دستگاه وانت مزدا، شش هزار دستگاه سواري مزدا، 5 هزار و 500 دستگاه وانت کاپرا خواهد بود.
    بيشترين در آمد گروه بهمن از محل فروش وانت مزدا خواهد بود.
    گروه بهمن در سال مال جاري اقدام به واردات 565 دستگاه ون خواهد کرد کرد که پيش بيني کرده از محل فروش آن در مجموع 124 ميليارد و 103 ميليون ريال در آمد حاصل کند.
    سال مالي گذشته گروه بهمن مبادرت به واردات 170 دستگاه ون کرد.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شطرنج باز آواتار ها
    تشکر شده 594 بار در 161 ارسال
    حالا دیگه خبهمن فقط خودرویی نیست بلکه یک شرکت سرمایه گذاری محسوب میشه و با خرید سهام پارسان پیش بینی قیمت 350تومن تا زمان مجمع دور از ذهن نیست .

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شطرنج باز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 183 بار در 35 ارسال
    کسی خبری از تغییر رسمی گروه برای خبهمن داره ؟

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس من از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲)
    تشکر شده 7,035 بار در 1,705 ارسال
    هم چنین از معامله عمده ان باوساپا خبری دارید یاخیر ؟؟؟ در پرتفوی وساپا خبری نیست ازفروش ان !!!

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نیکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شطرنج باز آواتار ها
    تشکر شده 594 بار در 161 ارسال
    تا جایی که اطلاع دارم امروز 50میلیون سهام پارسان رو خرید

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شطرنج باز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال aghaye boursi آواتار ها
    تشکر شده 293 بار در 84 ارسال
    آقا ما موندیم این سهم چه مرگشه... دلار بالا میره صف فروش میشه پایین میاد بازم صف فروش میشه... یکی نیست بگه چشه این...؟

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید aghaye boursi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 7 از 77 نخست ... 456789101757 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها