صفحه 101 از 761 نخست ... 51919899100101102103104111151201601 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 7602

موضوع: نوســـانات سکــــــــــــه - طــــــلا

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    نرخ سكه و طلا در بازار تهرانروند تاثیر گذاری سیاست های پولی جدید بانك مركزی بر بازار سكه و طلا همچنان ادامه دارد و با وجود افزایش 60 دلار قیمت هر انس طلا در بازار جهانی ، قیمت سكه روز پنحشنبه در بازار تهران افزایش محسوسی نداشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، روز گذشته پس از ابلاغ بسته سیاست های پولی بانك مركزی ، قیمت هر سكه بهار آزادی از یك میلیون و 50 هزار تومان به 790 هزار تومان سقوط كرد، با وجود افزایش قیمت جهانی طلا و رسیدن آن به 1720دلار ، امروز سكه در بازار تهران افزایش قابل ملاحظه ای نداشت .

محمد كشتی آرا ، رئیس اتحادیه طلا و جواهر كشور ، در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: نرخ سكه قدیم امروز به رقم 820 هزار تومان ، سكه جدید 810 هزار تومان ، نیم سكه 410 هزار تومان ، ربع سكه 210 هزار تومان ، سكه یك گرمی 110 هزار تومان و طلا خام گرمی 74 هزار تومان رسید.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    عده ای معتقدند که نرخ ارز باید متناسب با نرخ تورم افزایش پیدا کند
    و به خاطر همین است که میگویند نرخ واقعی دلار در حال حاضر بالای 2 هزار تومان است ولی عده ای هم اون رو قبول ندارند.
    در خصوص تک نرخی شدن برخی دوستان دچار اشتباه نشوند
    منظور دلار نرخ مرجع و بازار فرعی(مسافرتی دانشجویی و...)است.
    و از این خبرها نیست که به هر کسی هر مقدار خواست بدهند.
    این به وارد کنندگان و نیز مسافران و دانشجویان با مدرک و سند داده خواهد شد.
    بازار آزاد جای خود باقی است.
    منتها با کنترل بازار و افزایش سود بانکی نرخ ازاد رو هم کاهش میدهند که باید دید تا چه حدی کاهش میابد و تداوم ان چه اندازه است.
    حتی رسیدن دلار ازاد به 1400 1500 هم نسبت به اول سال بسیار بالا است و عده ای در اول سال دلار 1500 تومانی را به عنوان یک عدد نمادین تا اخر سال عنوان میکردند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    خب ملت پتو به دست یحتمل جمعه شب دم در بانکها میخوابند..........دعای به راه راست هدایت شدن که جواب نداد دعا میکنیم فردا شب هوا زیاد سرد نباشه ........
    کجای کاری مهران، دارم راه میفتم من الان! پتو و متکا هم دارم می برم! اگه می خوای بگو واسه شمام بگیرم
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    وحید جان اوضاع با قبل چه فرقی داره؟ که تاکید میکنن تک نرخی
    البته من با این نکته موافقم که تو این شرایط نباید به هر میزان در اختیار هم قرار بگیره و باید کنترل شده عرضه بشه و کسی که برا سرمایه گذاری میخاد بره به قیمت ازاد بگیره و دولت اساسا نباید جوابگوی سفته بازی باشه
    من با این دروغگویی و فیلم بازی کردن مخالفم!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    من یک سوال دارم،
    آیا واقعا بانک مرکزی یک کشوره که ارزش ارز کشور رو نسبت به ارز مرجع جهانی تعیین می کنه؟! این به نظر من ساده لوحانه است!
    کلی عامل محیطی و داخلی و جهانی و سیاسی و اقتصادی و.... تاثیر می گذاره روی ارزش ارز یک کشور!
    مثلا من بهمنی! فردا میخوام بگم دلار 500 تومان! واقعا اینجا می مونه؟! چون من گفتم انقدر باشه؟!

به نظر من تنها تاثیرش روی شرکت هایست که با نرخ مرجع صادرات یا واردات می کردند و الان مجبورند صورت های مالیشون رو تغییر بدهند.همین!
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علامه نمایش پست ها
    وحید جان اوضاع با قبل چه فرقی داره؟ که تاکید میکنن تک نرخی
    البته من با این نکته موافقم که تو این شرایط نباید به هر میزان در اختیار هم قرار بگیره و باید کنترل شده عرضه بشه و کسی که برا سرمایه گذاری میخاد بره به قیمت ازاد بگیره و دولت اساسا نباید جوابگوی سفته بازی باشه
    من با این دروغگویی و فیلم بازی کردن مخالفم!
    در اصل قضیه تفاوتی نکرده!
    فقط رانت بین نرخ مرجع و بازار فرعی(مسافرتی و...)را از بین میبره! البته باید صبر کرد و دید در عمل جزئیات برنامشون چیه!
    شرکتهایی که با نرخ ارز مرجع واردات داشتند الان با بالا رفتن حدود 100تومان نرخ ارز مرجع متضرر میشند.
    منتها باید دید برخی از شرکتها که با نرخ ازاد صادراتشونو تسعیر میکردن الان چه میکنند.
    اگر با نرخ مرجع اینکارو مجبور بشن انجام بدن متضرر میشند
    شرکتهایی هم که با نرخ مرجع صادرات داشتند الان به سودشان میشود.
    خود بهمنی هم چند روز پیش گفت که ارز برای ذخیره نمیدهیم!
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    عقب نشینی تدریجی قیمت دلار در بازار آزاد همچنان ادامه دارد

هجوم مردم برای فروش ارز و سکه امروز پنجشنبه در بازار ارز و سکه تهران مشهود است

دلار امروز پنجشنبه در حالی در بازار آزاد صبح به ۱۹۰۰ تومان و ظهر به ۱۷۳۰ تومان کاهش یافت که صرافان ارز ارزان ۱۴۰۰ تومانی نمیفروشند و دلالان هم در اطراف میدان فردوسی جولان میدهند.

عقب نشینی تدریجی قیمت دلار در بازار آزاد همچنان ادامه دارد به طوری که این نوع ارز امروز پنجشنبه صبح با نرخ ۱۹۰۰ تومان و ظهر با نرخ ۱۷۳۰ تومان دست به دست میشود. دلار دوشنبه هفته جاری تا ۲هزار و ۲۰۰ تومان بالا رفته بود.

اطراف میدان فردوسی که مرکز ارزفروشان تهران است، امروز پنجشنبه مملو از دلالانی است که قرار بود بانک مرکزی با همکاری نیروی انتظامی آنان را از بازار جمعآوری کنند!

رئیس کل بانک مرکزی که روز تعطیل یکشنبه برای سرکشی به بازار ارز رفت و با کرکره پائین صرافیها مواجه شد، اگر صبح تا ظهر امروز پنجشنبه به این بازار میرفت، تعداد زیادی از دلالان را میدید که خیلی راحتتر از همیشه در حال فعالیت بوده و هستند. دلالان، دلار را از مردم ۱۶۰۰ تومان خریداری می کنند.

صرافان هم درحالی نرخ دلار ۱۴۰۰ تومان را بر روی تابلوی فروش خود نوشته اند که هیچ دلاری با این نرخ فروخته نمی شود و معلوم نیست بانک مرکزی چرا با این تخلف آشکار صرافان برخورد نمیکند.

هجوم مردم برای فروش ارز و سکه امروز پنجشنبه در بازار ارز و سکه تهران مشهود است، ضمن اینکه بانک مرکزی نرخ دلار مرجع را ۱۱۲۹ تومان تعیین کرده است.

مهر – کارشناسان بازار ارز و سکه معتقدند وعده بانک مرکزی برای تک نرخی کردن نرخ ارز تا ۴۸ ساعت آینده – شنبه هفته آینده- بر بازار ارز سکه تاثیر گذار خواهد بود.

--------------------------------------------------------------------------------

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    در اصل قضیه تفاوتی نکرده!
    فقط رانت بین نرخ مرجع و بازار فرعی(مسافرتی و...)را از بین میبره! البته باید صبر کرد و دید در عمل جزئیات برنامشون چیه!
    شرکتهایی که با نرخ ارز مرجع واردات داشتند الان با بالا رفتن حدود 100تومان نرخ ارز مرجع متضرر میشند.
    منتها باید دید برخی از شرکتها که با نرخ ازاد صادراتشونو تسعیر میکردن الان چه میکنند.
    اگر با نرخ مرجع اینکارو مجبور بشن انجام بدن متضرر میشند
    شرکتهایی هم که با نرخ مرجع صادرات داشتند الان به سودشان میشود.
    خود بهمنی هم چند روز پیش گفت که ارز برای ذخیره نمیدهیم!
    منم همینو میگم
    بهمنی نه ارز برای ذخیره میده نه باید بده
    پس باید بجای اینکه بگه ارز رو تک نرخی کردیم میگفت نرخ مرجع رو بردیم بالا
    خدا میدونه چقدر هستن که الان میرن با این دروغ کثیف بهمنی سکه هاشونو میفروشن و چند ماه دیگه میبینن همین سکه رو باید 1.5 میلیلون بخرن
    درضمن بنظر م رانت بین نرخ مرجه و ازاد از بین نمیره
    بنظرمن که تاثیری که رو نزخ ازاد داره اینه که باعث رشدش میشه
    البته یه چند روزی میاد پایین ولی بعد...

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 168 بار در 72 ارسال
    قيمت دلار كسي مي دونه الان چند معامله مي شه؟

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید peyman_n1357 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال

لینک تصویر

اگر اشتباه نکنم با توجه به ممنتوم و مکدی در حال حاظر در موج 4 از سه باشیم
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 52 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 50 مهمان ها)

1. ashkan zandi،
  2. موج سوار

کلمات کلیدی این موضوع