صفحه 28 از 46 نخست ... 182526272829303138 ... آخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 459

موضوع: صنايع لاستيكي سهند ( پسهند )

ستاره دار(6) meisam317 آواتار ها
    تشکر شده 3,949 بار در 626 ارسال

پاسخ : صنايع لاستيكي سهند ( پسهند )

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    حجم..خوبی خورد..مفت ترین سهم..گروهشه.....با اختلاف.....
    50 درصد بازر کشور را..محصولات وارداتی پر کرده بود..که دیگه..وارد نمیشه....
    1 برگش فروشی..نیست..
    جناب mey بازگشت سرافرازانه شما به بورسی را تبریک می گویم . باعث شعف و خوشحالی همه شدید .
    لطفا حضورتون بعد از رفع مشکلات اینترنت ادامه بدین ...

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam317 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam317 نمایش پست ها
    جناب mey بازگشت سرافرازانه شما به بورسی را تبریک می گویم . باعث شعف و خوشحالی همه شدید .
    لطفا حضورتون بعد از رفع مشکلات اینترنت ادامه بدین ...
    ..سلام..ارادتمندتان..نظر لطفتانه...قربانت..چه سر افرازی...انصافا در این..چند..ماه جز ضعیف ترین تریدرهای بازار بودم....شاگرد دوستان..هم به.حساب نمیام....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...بینظیر ترین اینده را در بین سها..مهای بازا ر داره.......بی شک...
    50 درصد..کل بازار تسمه...نقاله کشور دست..واردات چی ها بوده...با ممنوعیت..واردات...تغیرات بزرگی در بازار فروش این...صنعت..پیدا...میشه...
    جالبه بدانید ظرفیت اسمی پسهند 6000..تنه..در حالیکه به علت همین..واردات فقط 2500..تنش عملیاتی شده....
    از این 5000..تن..واردات..ممنوعه...فقط 1000..تنش به..پسهند بسه...سهم..70..80..تومان رو سودش..میاد..
    و..خوبه بدانیم..بزرگترین..و..کیفی ترین..تولید..کننده..تسمه نقاله..پسهنده..و..کلا 3 تا کارخانه در کشور تسمه..تولید..میکنند پسهند.دانا... بسپار..وسلام...
    تقریب جز بهترین..گزارشهای 6..ماهه را داد...
    با توجه به پتانسیل ها..سهم..میتواند قیمتهای بالایی را ببینه
    و البته چند..موجود خبیث هم.هستند...که هر جا بتوانند بازی در می اورند..ولی دیگه این قیمتها...محلی برای بازی نداره....
    فاندش هم در قیاس با سایر همگروهی های هم..قیمت.بارها و بارها سر تره..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ..سلام..ارادتمندتان..نظر لطفتانه...قربانت..چه سر افرازی...انصافا در این..چند..ماه جز ضعیف ترین تریدرهای بازار بودم....شاگرد دوستان..هم به.حساب نمیام....
    شکست نفسی نفرمایید جناب mey. شما یکی از بهترین های بورسی هستین که خیرتون به خیلیا رسیده.به خصوص بنده که همیشه دعا گوی شما هستم.
    تو شدوص،شکلر،ختراک...با راهنمایی های شما سود خوبی بردم.
    همین که سهام خوب معرفی میکنیین تا بقیه هم استفاده کنن یه دنیا ارزش داره.امیدوارم تو سایت بورسی موندگار باشین

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...مشخصه..طرف داره زور..میزنه...ولی خیالی...نیست..این سهم..فاندش بارها از کاذر سر تره...این..داستان..حذف واردات..افق بزرگی برای صنعتش باز...میکنه...
    شناورش هم بسیار کمتر از کاذره......
    کاذر 1050..تومانی 3..ماهه دوم..24 ساخته...پسهند 34...افزایش نرخ..بسیار..خوبی هم.در مهر شاهد بودیم...
    کلا امید زیادی دارم...که سهم...فاندش...تغیرات بزرگی کنه...

..

10. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

1 ساعت از بازار ..گذشته سهم 140..تا ترید شده..شناوری مداره..فقط 4 تا ابله...فکر کردن..میتوانند کاری..کنند..که سوخت دادن.... هم فاند..هم..پتانسیل بسیار بزرگ..در زمینه..کاهش واردات...و..ایجاد بازار..

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,814 بار در 9,356 ارسال

ار جاماندگان بزرگ بازاره این سهم

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    ار جاماندگان بزرگ بازاره این سهم
    ...فقط دارن با خباثت بازی در میارن..ولی راه به...جایی نمیبرن...سهم..3..ماهه دسوم..40..50..میسازه بدون..اتفاق خاصی...حالا اگر این افزایش سفارشات به محقق بشه..که..خود شرکت در تفسیری گفته...و...کاهش واردات هم.موید همینه...قطعا...تغیرات بزرگی روی خواهد داد...
    ...

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ملت عشق صف اند....کاذر 1050....پکویر 830...پسهند را این قیمتها..میفروشند...سهمی که نه فاندش و..نه شناورش قابل قیاس..نیست با اینا....
    خیالی..نیست..همینه..شکلر 500...کفرای 400...هم..میفروختند...
    نداریم صنعتی که..50 درصد کل بازار فروش وارداتی باشه..و این..واردات.حذف شده باشه...
    و باز هم..نداریم..کارخانه ایی..که بزرگترین تولید کنند محصولی باشه در کشور...و به اندازه 2 برابر عملیات..فعلش بازار فروش برایش ایجاد شه..
    خود دانید...بفروشید بخرید....اتش به اختیار.......
    ولی پتانسیل هایی که..پسهند داره...بینظیره...
    34 سود ساخته 3..ماهه دوم...تازه در ابتدای راهه...

عضو فعال

...با اینکه امروز همگروهی ها عموما..منفی...بودند...سهم..معا ملاتی مثبت..داشت...
    خجم...معاملات امروز به یک سوم....سه شنبه تقلیل یافت..
    سود سال 98..بدون..جامپ در فروش چیزی بین 120..تا 130..135..تومانه...و البته با توجه..به...منع ورود کالاهای ...مشابه داخل قطعا..جامپ در فروش داریم.....
    پسهند فعلی...820..تومانی با تقسیم..سود...90....95 درصدی و....سودی 120..تا 135...تومانی ..بی شک..جز ارزنده ترین سهم های بازاره....
    سهمی..که 2 برابر ظرفیت عملیاتی فعلیش داره بازار برایش ایجاد..میشه...سهمی که...هیچگونه...نرخ..گذاری دولتی را بالای سرش نداره...بر خلاف همگروهی ها...
    سهمی که جز ...سهم..های کوچک..و..کم..شناوره...
    سرمایه در گردش شرکت در6..ماهه 97 ..1/8..و در 6..ماهه 98..به..9..میلیارد رسیده 5 برابر..
    پسهند با این تغیرات بزرگ در بنیاد...و باز شدن بازار فروشی بزرگ...توانایی تحقق سودی 160..170..تا بالای 300..تومان را در 99 داراست...

19. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 28 از 46 نخست ... 182526272829303138 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)