صفحه 3 از 38 نخست 12345613 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 374

موضوع: تاپیک پرسش و پاسخ (مربوط به تاپیک آموزشی)

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناهید نمایش پست ها
    من آمی بروکر 4.8 را نصب کردم آیا درست است ؟
    بله متوانید از همین ورژن هم استفاده کنید

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni1353 نمایش پست ها
    استاد هولي و راشين عزيز مي خواستم بدونم كاري كه من مي كنم درست است من ديتا را از بورس به نرم افزار آمي بروكر وارد مي كنم در اين خصوص نمودار هايي كه ميكشم با شما فرق ميكنه ممكن هست توضيح بفرماييد روش صحيح چه هست آيا اين ديتا تعديل شده است خام هست با افزايش سرمايه است چون امكان دارد سهمي كه شما نمودار ميزنيد با نمودار ما فرق كن روش صحيح را بفرماييد ممنون مي شوم با سپاس فراوان از هردو شما نيكان
    روش وارد کردن دیتا که حتما درست است اما نمودار شما به دلیل عدم اعمال افزایش سرمایه ها با نمودار ما تفاوت دارد البته بعضی از دوستان علاوه بر افزایش سرمایه ،سود نقدی را نیز تاثیر می دهند

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    ممنون راشین عزیز
    ببخشید من یکم شاگرد تنبلم آمی بروکر 4.8 را نصب کردم ولی گرفتن دیتاها را وارد نیستم اگر کوتاه یک توضیحی بفرمایید ممنون میشم
    ضمنا" از آرتمیس عزیز که احتمالا" تاحدودی به تکنیکال تسلط دارند و سایر دوستان خواهش می کنم سوالاتی مطرح شود که در آموزش مرحله اول به آن پرداخته شده است با مطرح کردن سوالات در سطح بالا ما چون متوجه نمیشویم و آماده ناامید شدن هم که همیشه شکر خدا هستیم اینطوری امکان دلسرد شدن وجود دارد از آرتمیس عزیز بخاطر این تقاضا عذرخواهی می کنم
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آرتمیس آواتار ها
    تشکر شده 1,728 بار در 300 ارسال
    ممنون راشین عزیز
    ببخشید من یکم شاگرد تنبلم آمی بروکر 4.8 را نصب کردم ولی گرفتن دیتاها را وارد نیستم اگر کوتاه یک توضیحی بفرمایید ممنون میشم
    ضمنا" از آرتمیس عزیز که احتمالا" تاحدودی به تکنیکال تسلط دارند و سایر دوستان خواهش می کنم سوالاتی مطرح شود که در آموزش مرحله اول به آن پرداخته شده است با مطرح کردن سوالات در سطح بالا ما چون متوجه نمیشویم و آماده ناامید شدن هم که همیشه شکر خدا هستیم اینطوری امکان دلسرد شدن وجود دارد از آرتمیس عزیز بخاطر این تقاضا عذرخواهی می کنم
    دوست عزیز
    خط رونی که در نمودار لگاریتمی رسم میشه با خط روندی که در نمودار حسابی رسم میشه کمی متفاوته و این باعث سو برداشت در مقایسه خط روند تمرینها میشه
    درصورتیکه کار خرید سهام بدرستی انجام شود تفریبا زمان فروش آن هرگز فرانخواهد رسید

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آرتمیس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ممنون راشین عزیز
    خواهش می کنم ناهید جان
    برای وارد کردن دیتا به ترتیبی که مینویسم عمل کنید البته دیتای من در فرمت csv است برای فرمت تکست الان یادم نیست چکار می کردند سایر دوستان حتما می توانند کمک کنند
    از منوی file گزینه import wlzard را انتخاب کنید در پنجره باز شده pick files را کلیک کرده در پنجره باز شده ،دیتا یا دیتاهای مورد نظرتان را انتخاب کنید (دوبار روی آن کلیک کنید) سپس گزینه next را کلیک کنید .پنجره جدیدی که باز مشود در قسمت بالا تعدادی باکس هست بسته به نوع دیتایتان که چند ستون دارد (نام یا نماد سهم،تاریخ،اولین قیمت،بیشترین قیمت،کمترین قیمت،قیمت آخرین معامله،حجم معاملات)باکس ها را تنظیم کنید دوباره نکست را کلیک کنید،دیتا وارد نرم افزارتان می شود

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    راشین خانم
    (باتشکر دوباره) آیا می تونیم از نرم افزار ره آورد نوین3(شرکت مبنا) هم برای یادگیری استفاده کنیم؟ مراحل کار دقیقا مثل امی بروکر هست؟ اگر اینطور نیست بهترین نرم افزار چیه که تهیه کنیم؟
    ممنون

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    علامه عزیز، بله از این نرم افزار هم می توانید استفاده کنید اما چون من با آن کار نکرده ام اطلاعی از روش کردن با این نرم افزار ندارم

با اجازه دوستان بقیه سوالات بماند برای فردا و روزهای آینده .البته سایر عزیزان تکنیکالیست هم اگر محبت کنند پاسخ دوستان را بدهند ممنون خواهم شد
    شب خوش

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

بنطرمن استفاده از نرم افزار tseclinet خیلی بهتر از گرفتن دیتای دستی هست که میتونید این نرم افزار را از www.tsetmc.com/Site.aspx?ParTree=111A11 دانلود کنید
    درصورتیکه کار خرید سهام بدرستی انجام شود تفریبا زمان فروش آن هرگز فرانخواهد رسید

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آرتمیس از ایشان تشکر کرده اند:

نحوه گرفتن دیتا از سایت TSETMC :

برای گرفتن دیتا به دو روش می توان عمل کرد :
    1 - استفاده از TSECLIENT
    2 - گرفتن دیتا از سایت TSETMC به صورت دستی
    در روش اول کافیه برنامه رو دانلود کنید و پس از نصب کردن دیتا نمادهایی را که انتخاب می کنید می توانید به راحتی دریافت کنید. از مزایا این روش سرعت بالا ، فارسی بودن نرم افزار و..... است. اما عیب این روش اینه که مثل سایر نرم افزارهای فارسی این نرم افزار هم اشکلات فراوانی داره و خیلی وقتها دیتا رو نمی گیره یا اینکه نمی تونه تا آخرین روز معاملات دیتا رو بگیره(البته در آخرین ورژنی که ارایه شده دیگه مشکلی با نرم افزار پیدا نخواهید کرد)

اما روش دوم با اینکه زمان بر هست ولی می توان دیتا هر نماد را جداگانه از سایت بورس گرفت.

وارد لینک www.tsetmc.com شوید. در صفحه اصلی روی قسمت اطلاعات کلیک کنید

بعد از ورود به قسمت اطلاعات وارد صفحه جدیدی می شویم. در این مرحله روی قسمت دریافت اطلاعات کلیک کنید

بعد از کلیلک روی دریافت اطلاعات صفحه دیگری باز می شود که یوزر و پسورد می خواهد. که در هر دو کادر کلمه data را تایپ کنید و سپس روی گزینه ورود کلیک کنید.

بخاطر اینکه حق مالکیت مجازی حفظ بشه: این مطلب از آموزشهای خانم آریانفر در سایت تالار بورس بود.
    ویرایش توسط آرتمیس : 2011/04/13 در ساعت 23:00

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آرتمیس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرتمیس نمایش پست ها
    نحوه گرفتن دیتا از سایت TSETMC :

برای گرفتن دیتا به دو روش می توان عمل کرد :
    1 - استفاده از TSECLIENT
    2 - گرفتن دیتا از سایت TSETMC به صورت دستی
    در روش اول کافیه برنامه رو دانلود کنید و پس از نصب کردن دیتا نمادهایی را که انتخاب می کنید می توانید به راحتی دریافت کنید. از مزایا این روش سرعت بالا ، فارسی بودن نرم افزار و..... است. اما عیب این روش اینه که مثل سایر نرم افزارهای فارسی این نرم افزار هم اشکلات فراوانی داره و خیلی وقتها دیتا رو نمی گیره یا اینکه نمی تونه تا آخرین روز معاملات دیتا رو بگیره(البته در آخرین ورژنی که ارایه شده دیگه مشکلی با نرم افزار پیدا نخواهید کرد)

اما روش دوم با اینکه زمان بر هست ولی می توان دیتا هر نماد را جداگانه از سایت بورس گرفت.

وارد لینک www.tsetmc.com شوید. در صفحه اصلی روی قسمت اطلاعات کلیک کنید

بعد از ورود به قسمت اطلاعات وارد صفحه جدیدی می شویم. در این مرحله روی قسمت دریافت اطلاعات کلیک کنید

بعد از کلیلک روی دریافت اطلاعات صفحه دیگری باز می شود که یوزر و پسورد می خواهد. که در هر دو کادر کلمه data را تایپ کنید و سپس روی گزینه ورود کلیک کنید.

بخاطر اینکه حق مالکیت مجازی حفظ بشه: این مطلب از آموزشهای خانم آریانفر در سایت تالار بورس بود.
    ممنون آرتمیس عزیز
    من دریافت اطلاعات را زدم پسورد نخواسته صفحه ایی را آورده که نوشته تهیه فایل اکسل و بقیه آیتمها که تاریخ و..... است
    آیا همین صفحه مدنظر شماست
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 38 نخست 12345613 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)