صفحه 8 از 38 نخست ... 56789101118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 374

موضوع: تاپیک پرسش و پاسخ (مربوط به تاپیک آموزشی)

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    دوست من
    این تاریخ رو چک کن ببین مثل تاریخی که من گذاشتم هست یا نه ،اگه نبود مطابق با این تاریخ درستش کن ،ولی اگه بود و مشکلی در تاریخ نداشتی مراحل 1و2و3 شکل قبلی که برات گذاشتم رو انجام بده ،بعد فاراک رو بفرست برام ببینم اون موقع قضیه از چی هست ........

استاد حل شد مشکل دستت درد نکنه داداش
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    درود و سلام بر دوستان عزیز
    دوستان من ،حقیقتش این توقع من از تاپیک آموزشی نیست ،راشین عزیز زحمت کشیدن و به زیبایی خطوط روند رو مطالبش رو فرمودند ،مونده تمرین ما ،دوستان من میخوام آخر تاپیک 10تا 20تا 30 تا .... تکنیکالیست خوب از دل تاپیک دربیاد من میخوام حالتی باشه که دوستانی که اینجا باهم کار میکنیم بعد اتمام دوره خودشون نمودار بزنن و برمبنای نمودار خودشون سود کنند ،الان حقیقتش اونجور که من میخوام تاپیک پیش نمیره .......
    ،یعنی الان همه خط روند رو آماده آماده اند و مشکلی هم نیست؟دوستان خط روند سهل و ممتنع هست ،به نظر راحت ولی ..... مهمترین بخش تکنیکال همین روند و خط رونده ،سودآور ترینش هم همینه ،اگه ما نتونیم خط روند بکشیم ،نتونیم بفهمیم روند کجاشروع شده و کجا تموم میشه ،هیچ کار تو تکنیکال نمیتونیم انجام بدیم
    ،ناهید عزیز پیشنهاد نفری سه تا سهم رو داد ،منتها من میگم حداقل (جدا عرض میکنم)حداقل نفری 50-100 تا سهم رو خط روند برای خودتون بکشین ،حالا سه تا رو هم تو سایت قرار بدین یا اگه اشکال داشتین هر صدتا رو قرار بدین ،فرصتی بوجود اومده بیاین همه استفاده کنیم .

من مبنا رو بر این میزارم که تا الان شاید دیتا نتونستین بگیرین یا اینکه امی برو کر نتونستین نصب کنین یا تعطیلات بوده یا ..........

با اجازتون از الان فقط فوکوس میکنیم رو سرفصلی که من اینجا عرض میکنم ،اهدافمون رو هم شب به شب تعیین میکنیم ،تا شب بعد ،اگه به هدف رسیدیم هدف بعد ،

هدف اول ،گرفتن دیتا از سایت تی اس ای ،تا فردا شب لطف کنین این نرم افزار رو نصب کنین و دیتا رو بگیرین ،هر کدوم از دوستان که علاقمند به انجام کار هستند یه نمونه از دیتاشون رو هم ازش عکس بگیرن تو سایت قرار بدند ،که من بدونم کارداره انجام میشه .......
    حقیقتش هدف من فعال شدن تمام دوستانی هست که واقعا علاقمندند تکنیکال رو یاد بگیرند،

http://forums.boursy.com/showthread....full=1#post313

این لینک پست شماره 9 حجت عزیز مطلب آموزشی گرفتن دیتا رو کامل گذاشتن ،از این جا میشه استفاده کرد.

من فردا شب منتظرم دوستانی که میخوان کاررو ادامه بدند هرکدوم یه نمونه از دیتاشون رو بزارن .

(اما در آخر امیدوارم دوستان از عرایض من دلخور نشن ،چون باور کنین هدفم فقط پیشرفت شماست)

ارادتمند همه دوستان

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال
    استاد من بلد نیستم از آمی بروکر عکس بگیرم
    میشه این رو هم یاد بدید و اینکه چطوری بذارم توی سایت رو هم یاد بدید

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    شما اگه ویندوز 7 استفاده میکنین ابزاری داره بنامsnipping tool که در استارت و ال پروگرام و اکسسوری قرار داره ،با این ابزار میتونین عکس بگیرین.

بعد این تصویر رو یا
    طبق پست دوم این تاپیک
    http://forums.boursy.com/showthread....88%D9%8A%D8%B1
    میتونین در فروم قرار بدین

یا اینکه تصویرتون رو در یک سایت مثل این
    http://up.iranblog.com/
    آپلود کنین ،بعد نوشته های گزینه یکی مونده به آخر رو انتخاب کنیم و کپی کنین تو پستی که میخواین ارسال کنین
    موفق باشین

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال
    ویندوز xp دارم
    این رو هم اگه ممکنه بگید

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    سلام استاد اینم تکلیف امشب
    روند صعودی در شپنا اگه اشتباهه بگید!

اینم یه شکل از مپنا

ویرایش توسط iq_son : 2011/04/16 در ساعت 22:13
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(22) عبدالله محمدی آواتار ها
    تشکر شده 6,147 بار در 1,022 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    درود و سلام بر دوستان عزیز
    دوستان من ،حقیقتش این توقع من از تاپیک آموزشی نیست ،راشین عزیز زحمت کشیدن و به زیبایی خطوط روند رو مطالبش رو فرمودند ،مونده تمرین ما ،دوستان من میخوام آخر تاپیک 10تا 20تا 30 تا .... تکنیکالیست خوب از دل تاپیک دربیاد من میخوام حالتی باشه که دوستانی که اینجا باهم کار میکنیم بعد اتمام دوره خودشون نمودار بزنن و برمبنای نمودار خودشون سود کنند ،الان حقیقتش اونجور که من میخوام تاپیک پیش نمیره .......
    ،یعنی الان همه خط روند رو آماده آماده اند و مشکلی هم نیست؟دوستان خط روند سهل و ممتنع هست ،به نظر راحت ولی ..... مهمترین بخش تکنیکال همین روند و خط رونده ،سودآور ترینش هم همینه ،اگه ما نتونیم خط روند بکشیم ،نتونیم بفهمیم روند کجاشروع شده و کجا تموم میشه ،هیچ کار تو تکنیکال نمیتونیم انجام بدیم
    ،ناهید عزیز پیشنهاد نفری سه تا سهم رو داد ،منتها من میگم حداقل (جدا عرض میکنم)حداقل نفری 50-100 تا سهم رو خط روند برای خودتون بکشین ،حالا سه تا رو هم تو سایت قرار بدین یا اگه اشکال داشتین هر صدتا رو قرار بدین ،فرصتی بوجود اومده بیاین همه استفاده کنیم .

من مبنا رو بر این میزارم که تا الان شاید دیتا نتونستین بگیرین یا اینکه امی برو کر نتونستین نصب کنین یا تعطیلات بوده یا ..........

با اجازتون از الان فقط فوکوس میکنیم رو سرفصلی که من اینجا عرض میکنم ،اهدافمون رو هم شب به شب تعیین میکنیم ،تا شب بعد ،اگه به هدف رسیدیم هدف بعد ،

هدف اول ،گرفتن دیتا از سایت تی اس ای ،تا فردا شب لطف کنین این نرم افزار رو نصب کنین و دیتا رو بگیرین ،هر کدوم از دوستان که علاقمند به انجام کار هستند یه نمونه از دیتاشون رو هم ازش عکس بگیرن تو سایت قرار بدند ،که من بدونم کارداره انجام میشه .......
    حقیقتش هدف من فعال شدن تمام دوستانی هست که واقعا علاقمندند تکنیکال رو یاد بگیرند،

http://forums.boursy.com/showthread....full=1#post313

این لینک پست شماره 9 حجت عزیز مطلب آموزشی گرفتن دیتا رو کامل گذاشتن ،از این جا میشه استفاده کرد.

من فردا شب منتظرم دوستانی که میخوان کاررو ادامه بدند هرکدوم یه نمونه از دیتاشون رو بزارن .

(اما در آخر امیدوارم دوستان از عرایض من دلخور نشن ،چون باور کنین هدفم فقط پیشرفت شماست)

ارادتمند همه دوستان
    سلام عرض ارادت
    نمودار شصفها را اوردیم تا اجابت امر کرده باشیم

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید عبدالله محمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    ویندوز xp دارم
    این رو هم اگه ممکنه بگید
    دوست من
    شما دکمه پرینت اسکرین prtsc که روی کیبورد هست رو فشار بده ،بعد نرم افزار نقاشی paint که مخصوص خود ویندوز هست رو باز کن ،اونجا از منو ویو ،گزینه پیست رو انتخاب کن ،تصویر منتقل میشه تو اون نرم افزار بعد ذخیره کن و بقیه کارها.
    اما اگه دیدی نشد یه بار هم به جای دکمه پرینت اسکرین ،اول کنترول رو یگیر بعد دکمه پرینت اسکرین رو بزن حالا برو تو نرم افزار نقاشی و .....
    موفق باشی دوست من

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط iq_son نمایش پست ها
    سلام استاد اینم تکلیف امشب
    روند صعودی در شپنا اگه اشتباهه بگید!
    دوست عزیزم
    من نمودارت رو نمیبینم ،فکر کنم سایت آپلودر شما رو در حالت معمول از دسترس خارج کردند ،
    لطف کن تو این آپلودر بزار
    http://up.iranblog.com/

ممنونم

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله محمدی نمایش پست ها
    سلام عرض ارادت
    نمودار شصفها را اوردیم تا اجابت امر کرده باشیم

درود بر محمدی عزیزم
    خیلی عالیه ،این نشون میده شما روند رو شناختی ،اما برای کشیدن خط روند یکم ریزه کاری دیگه لازمه
    من فعلا این رو میپذیرم تا بقیه دوستان هم یکی دو روزه برسن به شما ،بعد اونجا خط روند رو میکشیم
    ولی فعلا جهت تشخیص روندها خیلی خوبه ....

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 38 نخست ... 56789101118 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)