صفحه 12 از 16 نخست ... 29101112131415 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 154

موضوع: ببخشید شما......

عضو جدید
    تشکر شده 35 بار در 6 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرتمیس نمایش پست ها
    به به عجب تاپیکی... من شیفته صداقت و روراستی هستم... کلا از دنیای مجازی زیاد خوشم نمیاد ... دوست دارم آدما خودشون باشند....

من آرتمیس هستم... خانه دار... بله خانه دار و دارای یک گل پسر.... یه مدرک کامپیوتر سال 81 از دانشگاه آزاد اراک گرفتم ولی تا حالا موفق نشدم ازش استفاده کنم... چقدر اینجا سن ادم را میپرسند؟؟؟... توی تاپیک تولد نوشتم.... شهرم هم... اراک....
    سال 86 چندتا خرید برای کسب تجربه داشتم و رهاش کردم تا سال 87 که جدی وارد بورس شدم... شاید باورتون نشه ولی این راهی بود که خدا جلوی پای من گذاشت بدون اینکه چیزی بدونم... خودش باعث شد با یه کارگزار خوب آشنا بشم... و یه آدم خیلی خوب سرراه من قرار داد تا توی سرمایه گذاری کمکم کنه... خدارا شکر تا اینجاش هم بد نبوده...
    از سرمایه بگم... برعکس اکثریت خانمها من با فروش طلاهام سرمایه گذاری را شروع کردم... باورکنید ... البته ناگفته نماند که طی دومرحله این کار را کردم و حدود 320گرم طلا فروختم و ریختم توی این حندق بلا(بازار بورس) .... تا اینجا هم یک ریال حمایت مالی نداشتم ... خودم بودم و خودم.... از اینکه به اینجا هم رسیدم بسیار خوشحالم .... درسته خیلی پیشرفت چشمگیری نداشتم اما با شرایطی که داشتم از خودم خیلی راضی هستم و این برام خیلی مهمه....
    نمیتونم بگم بهترین دوست کیه چون هر کس بجای خودش و در موقعیت خاص میتونه بهترین باشه اما یه دوست خوب توی بورس خیلی کمکم کرد، چیزیایی ازش یاد گرفتم که فقط تجربیاتش بود و توی هیچ دوره و کلاسی نمیشد اونا را آموزش دید....
    درضمن یه سبد خیلی خوشگل کوچولو برای پسرم چیدم از خزامیاد117، خبهمن105،اخابر155، رانفور2200،مداران270... که میخواستم با همون دومادش کنم .... ا

درست است که من همیشه از نگاه نادرست و طعنه تاریک ترسیده ام؛
    درست است که در زیر بوته باد سربرخشت خالی نهاده ام؛
    درست است که طاقت تشنگی در من نیست؛
    اما، با این همه
    گمان مبر در برودت این بادها خواهم برید!!

ارتمیس جان برای خودت و پسرت ارزوی سلامتی می کنم.و امید وارم پسرت همیشه سالم باشه و قدردان تلاشت.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید NAZGOLI از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کلیداسرار نمایش پست ها
    سلام ، علیرضا شواخی.
    البته ایشون علاوه بر اینکه انسان با دانشی است ، فرد با دل و جراتی نیز هست.
    مثلا بعضی از افرادی که به مسائل خیلی ساده می نگرند ، می گویند مدیران صبا تامین ، اول سهم را می خرند ، و بعد چاق می کنند.

یک سوال؟؟
    کدام صندوق یا شرکت سرمایه گذاری در دنیا وجود دارد ، که تحلیل کنند و به ارزشمندی سهمی پی ببرند و در نهایت بدون خرید شخصی ، خودشان بخرند؟؟
    مثل این می ماند که شما اعتقاد دارید زامیاد 400 می ارزد ، برای صندوقتون قصد خرید سنگین دارید ، اول از همه برای خودتون نمی خرید؟ والا قضیه پیچیده ای نیست. فقط یک لحظه خودتون را بگذارید جای آنها.

دکتر شواخی ، علاوه بر اینکه سود به خودش و مدیران صبا می رساند،،،،،، خود صبا را هم روی هر سهمی به سود های بالای 50 درصد می رساند. واقعا ایشون پدیده ای در عرصه مدیریت صندوق و شرکت هاست.

من به ایشون تعلق خاطر ندارم ، ولی واقعا یک تریدر است. قاطع می خرد و قاطع می فروشد. به موقع می خرد به موقع می فروشد. ترس ندارد.

اینها را گفتم که افراد موفقی مثل ایشان برای منه مبتدی ، یک الگو می باشد. و بیشتر به خرید و فروش هایشان دقت کنیم.

بانک ملت نیز تیم تحلیل گری قدری دارند. که می تواند هر ترید آنها برای ما یک کلاس درس باشد. آنوقت است که می توان قضاوت کرد که همه چیز به داشتن پول زیاد نیست. چرا بانک رفاه گند می زند ، چرا بانک صادرات راندمان کاری بالایی نداشته ، چرا بانک پارسیان به آن عظمت به همچنین. و چرا بانک تجارت روی رپارس انقدر زیبا عمل می کند و غیره.

موفق باشید.
    دوست عزیز !
    ظاهرا شما یا خیلی در جریان موضوع نیستید یا موضوع رو اون طور که می پسندید تحلیل می کنید
    بحث صبا تامین از این گذشته که یک نفر با ای دی مجازی بتونه توجیه اش کنه
    این که خود مدیر صبا تامین وقتی سهمی رو تحلیل میکنه می خره صد در صد منطقیه
    مورد صبا تامین و کارمندانش فرای این موضوع است
    این که کارامندای صبا تامین خودشونو انگشت نمای بازار کردند بر کسی پوشیده نیست
    این که سهم رو خیلی قبل تر از خرید های صبا تامین می خرند و تو پیک قیمت اگر فروشنده ای نباشه به خود صبا تامین می فروشند و متاسفانه به بازار جای هیچ گونه دفاعی برای این افراد نذاشته
    و این نویدم بهتون بدم که انشالله در حال پیگیری کدهای شخصی وابسته به این گروه در معاملات خگستر هستیم و انشالله از خجالتشون در خواهیم اومد و بازرسی هم در جریان کامل مسئله قرار گرفته
    البته شما چون خوشبختانه تعلق خاطری به ایشون نداری قطعا نباید این مسئله براتون مهم باشه و قطعا تو این پیگیری ها نگران موضوعی نخواهید شد
    ارادت

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,543 بار در 3,258 ارسال
    زهره خانم جريان چيه؟
    اين مدير صبا تامين نه اينكه دوستم بوده باشه و بخواهم ازش خوب بگم ولي انسان شريفي است. از اون آدمهايي است كه جوان و پرانرژي ست و از همه مهمتر باسواد در زمينه كار خودش.
    به نظرم مدير جوان با اين لياقت كم پيداميشه تو اين كشور و به زودي اين شخص پله هاي ترقي بالاتري را طي خواهد كرد. ولي من از كارمنداش خبري ندارم.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    زهره خانم جريان چيه؟
    اين مدير صبا تامين نه اينكه دوستم بوده باشه و بخواهم ازش خوب بگم ولي انسان شريفي است. از اون آدمهايي است كه جوان و پرانرژي ست و از همه مهمتر باسواد در زمينه كار خودش.
    به نظرم مدير جوان با اين لياقت كم پيداميشه تو اين كشور و به زودي اين شخص پله هاي ترقي بالاتري را طي خواهد كرد. ولي من از كارمنداش خبري ندارم.
    دوست عزیز متاسفانه مسائل پشت پرده ای وجود داره که در صورتی که پیگیری نشه کم کم بورس ما رو نابود می کنه و با توجه به این که دولت در حال حاضر به بورس اهمیت ویژه ای می ده فکر میکنم بزودی دست یکسری از این رانت خواران و سو استفاده کنند گان رو از این بازار کوتاه کنه
    چون بازرسی بورس به شدت در حال بررسی موضوع است و قطعا پیگیری های ما می تونه مفید باشه
    همون طور که الان با همین پیگیری ها روی مجموعه صبا تامین و کارمندانش متمرکز شدند

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

زهره خانوم حالا شايد شما بيشتر دنبال اين مسايل باشيد. ما فقط چندتا سهمي كه فكر مي كنيم خوبه مي خريم و مي فروشيم. كار زيادي به اين حقوقي ها هم نداريم. دركل اگه حقوقي ها بازار رو ول كنند سهامدار جز هم نميتونه تو اين بازار دوام بياره چون ساختار بورس ايران اينجوري شكل گرفته فعلا. درسته بعضي حقوقي ها گاهي يه كارهايي مي كنند خوب كه براساس سياست شركتها است و به سهامدار جز هم ضرر مي زنند ولي سودهاي ما هم در قبال ساپورت كردن سهام توسط حقوقي ها است.
    بنده با مدير صبا تامين هم كه صحبت كردم خودش مي گفت شما ها توي اين تالارهاي بورسي همش از ما بد مي گيد ولي ما كار خودمون رو مي كنيم. با توجه به روحيه قاطع اين مدير عزيز صبا هيچ چيزي نميوته در اراده محكم اون تاثير بزاره. به نظرم اونها به مثابه يك شركت خوب براي منافع جمعي شركت خودشون كار مي كنند. مديران كمي هستند كه منافع جمعي رو به شخصي ترجيح بدن.
    اميدوارم ايشون يه روزي اينجا عضو بشن و از تحليل ها و پيشنهادات خوبشون بهره ببريم.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید کلیداسرار آواتار ها
    تشکر شده 54 بار در 5 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    زهره خانوم حالا شايد شما بيشتر دنبال اين مسايل باشيد. ما فقط چندتا سهمي كه فكر مي كنيم خوبه مي خريم و مي فروشيم. كار زيادي به اين حقوقي ها هم نداريم. دركل اگه حقوقي ها بازار رو ول كنند سهامدار جز هم نميتونه تو اين بازار دوام بياره چون ساختار بورس ايران اينجوري شكل گرفته فعلا. درسته بعضي حقوقي ها گاهي يه كارهايي مي كنند خوب كه براساس سياست شركتها است و به سهامدار جز هم ضرر مي زنند ولي سودهاي ما هم در قبال ساپورت كردن سهام توسط حقوقي ها است.
    بنده با مدير صبا تامين هم كه صحبت كردم خودش مي گفت شما ها توي اين تالارهاي بورسي همش از ما بد مي گيد ولي ما كار خودمون رو مي كنيم. با توجه به روحيه قاطع اين مدير عزيز صبا هيچ چيزي نميوته در اراده محكم اون تاثير بزاره. به نظرم اونها به مثابه يك شركت خوب براي منافع جمعي شركت خودشون كار مي كنند. مديران كمي هستند كه منافع جمعي رو به شخصي ترجيح بدن.
    اميدوارم ايشون يه روزي اينجا عضو بشن و از تحليل ها و پيشنهادات خوبشون بهره ببريم.
    خوشحالم که جنابعالی از دوستان نزدیک دکتر هستید. بسیار فرد دوست داشتنی است. حتما از راهنمایی های ایشان بیشتر بهره ببرید.
    و در فروم ها صحبت های ایشان را بزنید، دوستان استفاده کنند.
    موفق و موید باشید.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کلیداسرار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    من اکبر پاشا هستم متولد 1364 یاسوج
    دانشجوی سال اخر مهندسی صنایع
    شغل اصلی هم با پدرم دامداری است ودر روسنا زندگی می کنیم من یک ترک قشقایی هستم واز اینجا به همه ترکهای ایران مخصوصا قشقایی ها عرض ادب دارم
    واز اینکه دوستان مرادراین تالار درجمع خودپذیرفته اند متشکرم من از سال 85 دربورس سرمایه گذاری کردم وتا سه ماه پیش توی هیچ فرومی شرکت نکرده بودم که پس از دادن امتحان فوق و باتوجه به آوردن مبلغ خوب به بورس جهت سرمایه گذاری تو تایپیکها شرکت کردم.

14. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    خوشگلمیسن پاشا جان
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کلیداسرار نمایش پست ها
    خوشحالم که جنابعالی از دوستان نزدیک دکتر هستید. بسیار فرد دوست داشتنی است. حتما از راهنمایی های ایشان بیشتر بهره ببرید.
    و در فروم ها صحبت های ایشان را بزنید، دوستان استفاده کنند.
    موفق و موید باشید.
    دوست عزيز من
    من قبلا نوشته هاي شما رو توي تالار بورس و بوركس مي خوندم. از دور به شما هم ارادت داشتيم.
    شما هم اگه با دكتر صحبتي داشتي پيشنهادات و حرفهاش رو بزن.
    جناب شواخي خيلي نازنين است. بيست بيسته
    همون موقع هم تو دانشگاه خيلي از اون طرز رفتار و منشش خوشم ميومد.
    حتما اگه پيشنهادي داد من با اجازه خودشون ميزنم تا اگه كسي خواست استفاده كنه. سهم هايي كه ايشون ميگه فقط براساس تحليل و ديد خودشون است و خيلي ارزنده است . چون سابقا چندتا سهم به من معرفي كرده بود عالي از كار دراومده بود.

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Karampor آواتار ها
    تشکر شده 355 بار در 48 ارسال
    من ماهرو کرم پور هستم...
    از بچگی علاقه داشتم نویسنده بشم ولی سر از اتاق عمل و کاشت مو درآوردم....رشته دانشگاهیم اتاق عمل از دانشگاه چمران هست
    هر از گاهی نقاشی می کنم...به کارهای فرهنگی بسیار علاقه مندم ....بورس برای من هیجان داره و اعتقاد دارم که مثل قمار می مونه..........خنک آن قماربازی که بباخت آنچه بودش.... بنماند هیچش الا ، هوس ِ قمار دیگر....
    از پارسال توسط یکی از دوستام با بورس آشنا شدم

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Karampor از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 16 نخست ... 29101112131415 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها