صفحه 5 از 16 نخست ... 234567815 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 154

موضوع: ببخشید شما......

عضو عادی malavan آواتار ها
    تشکر شده 1,629 بار در 297 ارسال
    آقا قبول نیست
    چرا اساتید که همه این تاپیک را خوندن و حتی خاطره هم تعریف کردن خودشونو کامل معرفی نکردند....
    جناب Holy (مقدس),جناب نظری...
    بسم ا...

راستی ملوان عجب حالی داد
    بی چیز باش***ناچیز نباش[/COLOR]

عضو فعال سقراط آواتار ها
    تشکر شده 1,002 بار در 161 ارسال
    موندم این دکتر مهندسا چی از جون این بورس می خوان؟

آقا خوبه ما حسابدارا بیام تو کار شما دخالت بکنیم؟

آخیش دلم خنک شد.

راستی خانم آرتیمس اولا آرزوی سلامتی کامل دلبندتون رو دارم و ثانیا شعری که نوشتین خیلی زیباست.
    <<جرات دانستن داشته باشيم>>:امانوئل كانت
    << كسي كه در زندگي چرايي دارد با هرچگونگي كنار ميايد>>:فردريش نيچه
    روياهاي كوچك نداشته باشيد، چون آنها قدرت حركت دادن قلب انسان را ندارند(يوهان ولفگانگ فان گوته)

3. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    سلام ملوان عزیز،چشم......
    سیدفرزاد عمادی هستم ،تهران خیابان مولوی(سلیمانخانی) بدنیا اومدم و تا حدود 12سالگی اونجا بودیم ،بعد رفتیم مشهد و اونجا ساکن شدیم بعد دانشجویی و بعدش هم مدتی شمال ،مدتی خراسان جنوبی ،یه مدت باجگیران و یه مدت نهبندان و ...... به بورس از بچگی علاقمند بودم ،وقتی تو تلویزیون میدیدم یه عده دور هم جمعند و با دست به هم اشاره میکنند و ....... یه حس خوبی داشتم ،البته بعدش یه مدت هم تو همون بچگی خیلی دوست داشتم راننده تریلی بشم :-) ،اما خوب اولش رفتم دنبال رشته تحصیلی اصلیم و بعد هم حدود 84 بود به سمت بورس کشیده شدم ،خیلی اتفاقی با خوندن یه مقاله علاقه ایی که در من وجود داشت باعث شد به سمت بورس بیام ،اما تو زندگی بورسی من فرهاد (fencer) عزیز خیلی بر من تاثیر گذاشت که ایشالا یه روزی برای دوستان کاملا مطلب رو عرض میکنم ،فروم نویسی رو هم از 8-7 ماه قبل از راه انداری فرابورس (اولین فرابورس)تو یه فروم دیگه شروع کردم ،بعد هم با افتتاح فرابورس تقریبا از اولین اعضاء بودم ،بعد از اینکه از فرابورس اومدم بیرون حدود 2 سالی هیچ جا ننوشتم (خیلی به ندرت شاید ماهی یه مطلب تو بخش بورسی سایت قیمتها که ادمین اونجا جناب رامین پورمند عزیز که از دوستان عزیز بنده هستند) ،دوستان عزیز بسیارزیادی از فرابورس قدیم دارم که الان هم تعداد این عزیزان روز بروز در حال افزایش هست و از این بابت خیلی خوشحالم والان هم که در خدمت دوستان عزیز هستم .......

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    با سلام به همه دوستان
    قبل از اینکه خودمو معرفی کنم میخاستم برای پسرکوچولوی آرتمیس عزیز دعا کنم. امیدوارم هرچه زودتر خوب خوب بشه
    منم مجتبی هستم متولد سال 62 مجرد لیسانسم مهندسی برق قدرت بوده از دانشگاه ازاد یزد و فوق لیسانسم هم مدیریت اجرایی از دانشگاه علامه طباطبایی چند سالی هست که سهامداری میکنم ولی از وقتی با فرومهای بورسی اشنا شدم خیلی سود بیشتری می کنم و خیلی خوشحالم که دوستان خوبی مثل همه شما عزیزان دارم
    و بدون تعارف میگم جو این تالار از نظر من خیلی با فروم های دیگه فرق داره و هر روز هم داره بهتر میشه علاوه بر بار علمی که داره
    ارزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان دارم

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آرتمیس آواتار ها
    تشکر شده 1,728 بار در 300 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni1353 نمایش پست ها
    من هم سيد مسعود محسني فر هستم
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سیدفرزاد عمادی هستم
    به به!! چه افتخاری!! سادات والامقام جمع هستند... !!
    از این به بعد یادتون باشه به این عزیزان احترام ویژه ویژه باید بزاریم!! یکی بخاطر جدبزرگوارشون و یکی هم بخاطر خودشون!!
    بنده هم اگه قابل باشم این افتخار نصیبم شده و از سلاله پاکان هستم!!
    درصورتیکه کار خرید سهام بدرستی انجام شود تفریبا زمان فروش آن هرگز فرانخواهد رسید

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    سلام بر دوستان عزیز

آمن خادمی هستم متولد سال 1361.

سال 79 با اینکه رتبه خوبی داشتم؛نتونستم در رشته حقوق دانشگاه تهران قبول بشم(چون رتبه زیر 50 می خواست) و انتخاب دوم رشته روزنامه نگاری بود.الان خوشحال که حقوق قبول نشدم؛چون اون موقع سرکارم با دادسرا و جرم و جنایت بود اما الان سر کارم با هنرمندا...
    به من میگن قدم نحسی دارم چون تو هر روزنامه ای که کار کردم بستنش...آخرین اونم روزنامه اعتماد ملی بوده ....البته روزنامه یاس نو،اعتماد ،اقبال ،نوروز ،هفته نامه فکر و.....هم در پرونده نحسی ما هستند ؛الان هم در خبرگزاری ایلنا کار می کنم (معلوم نیست اینم کی ببندن)...می ترسم این سایت هم اینجوری بشه
    عاشق موسیقی وبه ویژه موسیقی فولکلور ایران زمینم.موسیقی سنتی را خوب می شناسم و از ریشه های فرهنگی آبا و اجدادیم سر در می آرم...بلند پرواز،جسور و نترسم!
    تفریحاتم کتاب خوندن،مسافرت،عکاسی است...دوست دارم تفریحات دیگه مثل اسب سواری،ماهگیری،رالی هم داشته باشم که نیست متاسفانه!
    تو حیونا عاشق یوزپلنگم...به قول پدرم که میگه دخترای مردم عاشق بلبل و قناری پروانه ان و دختر ما عاشق شیر و پلنگ و یوزپلنگ..

اگه روزنامه نگار نمی شدم حتما عطاری باز می کردم و اگر اونم نمی تونستم حتما یک زمین کشاورزی می گرفتم و توش سبزی و میوه می کاشتم.
    پارسال به پیشنهاد یکی از دوستام وارد بورس شدم.قبلا اعتقادی به این کار نداشتم اما الان عاشقشم....

خوشحالم از اینکه تو این جمع بورسی هستم....البته بیشتر در بخش آزاد فعالیت می کنم....
    ویرایش توسط آمن خادمی : 2011/04/17 در ساعت 01:39
    to continue, please follow me on my page

عضو فعال مصطفي رستمي آواتار ها
    تشکر شده 3,284 بار در 880 ارسال
    سلام به همه دوستان
    مصطفي رستمي هستم . متولد 55/2/18 جنوب تهران .
    فوق ليسانس حسابداري دارم و كارمند بيمه ايران هستم (خيلي از دوستان فكر ميكنند من براي بيمه خريد ميكنم ولي والا بلا من خودم خريد و فروش ميكنم . البته برخي مواقع از دوستان تو سرمايه گذاري بيمه ايران راهنمايي ميگيرم) .
    بيش از 8 ساله كه تو بورس فعاليت دارم و بيشتر با بورس حال ميكنم تا اينكه دنبال درامدش باشم .
    ديگه بايد چي بگم
    خدایا ایستاده مردن را نصيبم کن که از نشسته زیستن در ذلت خسته ام!

عضو فعال سقراط آواتار ها
    تشکر شده 1,002 بار در 161 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي رستمي نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    مصطفي رستمي هستم . متولد 55/2/18 جنوب تهران .
    فوق ليسانس حسابداري دارم و كارمند بيمه ايران هستم (خيلي از دوستان فكر ميكنند من براي بيمه خريد ميكنم ولي والا بلا من خودم خريد و فروش ميكنم . البته برخي مواقع از دوستان تو سرمايه گذاري بيمه ايران راهنمايي ميگيرم) .
    بيش از 8 ساله كه تو بورس فعاليت دارم و بيشتر با بورس حال ميكنم تا اينكه دنبال درامدش باشم .
    ديگه بايد چي بگم
    آقا مصطفي
    الان شما براي من حكم برادر رو داريد.
    داشتم ميون اينهمه مهندس و دكتر احساس غربت ميكردم.
    عزيز فوق ات رو از كجا گرفتي؟
    من كه تا لب ديوارش بالا رفتم اما نتونستم اون طرفش بپرم. موندم بالاي ديفار
    حالا كه شما هم هم بنيادي كار ميكنيد يه سوال فلسفي پيش مياد
    چرا اين دكتر مهندساي ما همشون تكنيكال كار ميكنن؟

تو مجتمع سعدي بيمه ايران هستين؟
    <<جرات دانستن داشته باشيم>>:امانوئل كانت
    << كسي كه در زندگي چرايي دارد با هرچگونگي كنار ميايد>>:فردريش نيچه
    روياهاي كوچك نداشته باشيد، چون آنها قدرت حركت دادن قلب انسان را ندارند(يوهان ولفگانگ فان گوته)

11. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفي رستمي آواتار ها
    تشکر شده 3,284 بار در 880 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سقراط نمایش پست ها
    آقا مصطفي
    الان شما براي من حكم برادر رو داريد.
    داشتم ميون اينهمه مهندس و دكتر احساس غربت ميكردم.
    عزيز فوق ات رو از كجا گرفتي؟
    من كه تا لب ديوارش بالا رفتم اما نتونستم اون طرفش بپرم. موندم بالاي ديفار
    حالا كه شما هم هم بنيادي كار ميكنيد يه سوال فلسفي پيش مياد
    چرا اين دكتر مهندساي ما همشون تكنيكال كار ميكنن؟

تو مجتمع سعدي بيمه ايران هستين؟
    همه دوستان براي من حكم برادر رو دارند و همشون رو دوست دارم.
    من تهران مركز گرفتم(سال 81).
    نه عزيز من تو حسابرسي داخلي شركتم.
    خدایا ایستاده مردن را نصيبم کن که از نشسته زیستن در ذلت خسته ام!

13. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    سلام دوستان تا كارا شروع نشده من هم بگم از خودم
    ناهيد هستم اسمم در دنياي واقعي هم ناهيد هست اما در شناسنامه نام ديگري دارم ولي با ناهيد بيشتر خو گرفتم
    منم مثل آمن عزيز دلم ميخواست وكيل بشم ولي خب نشد كه نشد، ليسانس مديريت دولتي هستم ،شاغلم و يك پست مديريتي دارم ، اهل ريسكم ، نترسم ،اهل فكر كردنم ، كم حرفم ،دوست ندارم كسي ازم برنجه ولي خب صددرصد نميشه كه بشه ، بورس رو خيلي دوست دارم و اگر سهم نداشته باشم يك گمشده دارم توي دنياي مجازي يك برادر خوب خدا بهم داد و يك دوست خيلي خوب ولي يك چيزي رو ازم گرفت و اون هم اعتماد رو
    دنياي مجازي رو دوست دارم بخاطر اينكه ميتونم خودم باشم دوست ندارم خيلي منو بشناسن چون ميخوام خودم باشم ميخوام وقتي دلم ميگيره بيام شعر بزنم وقتي دلم ميگيره بيام اينجا حرف بزنم بدون اينكه كسي برداشت كنه يكماهي رفتم فيس بوك عضو شدم ديدم اونجا بايد خودم باشم چون من مي شناسن اونجا اگر شعر بنويسم ميگن ناهيد.... ناهيد...... ناهيد...... ناهيد ........... و خودمو حذف كردم و از فيس بوك اومدم بيرون
    ولي دنياي مجازي ديگه نميدونه ناهيد چكاره است ناهيد كيه فقط خودم ميدونم ناهيد خودمم اينجا ميتونم دوستامو دوست داشته باشم ميتونم باهاشون حرف بزنم اينجا ميتونم مهر بگيرم و مهر بدم بدون اينكه كسي برداشت كنه اينجا ميتونم شاد باشم ، بخندم ، گريه كنم
    اين سايت رو هم خيلي دوست دارم و حس خوبي بهش دارم
    پس بذاريد من در حد همين ناهيد يك كاربر ولي خودش باشه
    ویرایش توسط ناهید : 2011/04/17 در ساعت 08:18
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

صفحه 5 از 16 نخست ... 234567815 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)