صفحه 9 از 16 نخست ... 6789101112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 154

موضوع: ببخشید شما......

عضو فعال artmis آواتار ها
    تشکر شده 383 بار در 99 ارسال
    خوب اگر از خودم بخوام بگممممممممممم:
    34 سالمه ، فوق لیسانس مدیریت صنعتی ، توی qc و qa شرکتهای مختلفی فعالیت کردم ( یزد ، مشهد ، قزوین ، اردبیل) 10 سالی را دو از خانه بودم ، الانم توی شهر خودم تهران مدیر فروش یک شرکت هستم البته در زمینه مشاوره استقرار سیستمهای کیفیت و شش سیگما هم فعالیت می کنم.
    در دوران دبیرستان ( سال 72) توسط یک مقاله توی همشهری با بورس آشنا شدم و اولین خریدمم صنایع بهشهر با مبلغ سرمایه گذاری 10 هزار تومان بود.
    از سال 81 بصورت علمی خرید و فروشم را در بورس شروع کردم . الانم به سختی پشیمانم که چرا اون موقع فعالیت حرفه ای و اختصاصی در بورس را شروع نکردم.
    در حال حاضر 50% فعالیتم در زمینه تخصصم می باشد و 50% را به بورس اختصاص دادم و برنامه دو سال آینده ام رساندن سقف فعالیت به 80% در بورس می باشد ( از کار کردن در یک زمینه خوشم نمیاد).
    در کل باید بگم که عاشق بورس هستم. در فرمهای بورسی خیلی کم می نویسم ولی معمولا نوشته اساتید را دنبال می کنم.
    بیشترین بازدهی سالهای قدیمی مربوط به صدرا، شکربن ، وپترو ، وغدیر ، سپاها ، خودرو و لوله گاز بود ، در دو سال اخریم صدرا ، شبهرن ، وغدیر ، رپارس بوده.
    توی همه فرومها هم با اسم ARTMIS می نویسم و شرکت می کنم از پارس پورتفولیو گرفته تا اینجا.
    ویرایش توسط artmis : 2011/04/21 در ساعت 11:59

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    این درد مشترک همه مجرداست
    عه! پس شما هم؟
    اين سربازي هم معظلي شده واسه جوونا ....
    هرجا ميري ميگن كارت پايان خدمت داره؟

به اين نگاه نميكنن كه طرف با اين سن و سال كمش هم درس ميخونه هم كار ميكنه و هم وضعيت مالي مناسبي داره و هم خوش اخلاق، خوش تيپ، خوشگل، صادق، با مرام و ....

3. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود خان نمایش پست ها
    عه! پس شما هم؟
    اين سربازي هم معظلي شده واسه جوونا ....
    هرجا ميري ميگن كارت پايان خدمت داره؟

به اين نگاه نميكنن كه طرف با اين سن و سال كمش هم درس ميخونه هم كار ميكنه و هم وضعيت مالي مناسبي داره و هم خوش اخلاق، خوش تيپ، خوشگل، صادق، با مرام و ....
    شما انگار در ذهن من نشسته اید و سخن میگویید!
    اخه این چه مسخره بازی هست؟!
    نمیدونم چه مصلحتیست که این جور آدما افتادن تو پوستین خلق!

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    شما انگار در ذهن من نشسته اید و سخن میگویید!
    اخه این چه مسخره بازی هست؟!
    نمیدونم چه مصلحتیست که این جور آدما افتادن تو پوستین خلق!
    ها اي كه الان گفتي، اي يعني چه؟

7. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

9. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 493 بار در 82 ارسال
    سلام

ادمین این سایت در سایت تالار بورس آیدی دارد ؟ اگر دارد لطفا یکی از افراد آیدی ادمین سایت را برای من ارسال نماید .

معرفی :

بهروز نعیمی
    متولد 3 مرداد 1363
    مجرد
    قد 182
    وزن 75

به قول دیگران خیلی دقیق و حساس و نکته بین هستم .
    دانشجوی انصرافی رشته نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد و در حال حاضر دانشجوی سال آخر رشته حسابداری .
    فعالیت در بازار بورس تهران از سال 1383
    فعالیت جدی در بازار های جهانی از سال 1384
    مدتی برای شرکتی در دبی تحلیل طلا انجام می دادم و به دلیل عدم توافق در مورد مبلغ قرارداد این همکاری ادامه پیدا نکرد .

سال 83 زمانی که فقط 20 سال سن داشتم به سمت بورس اومدم و شروع به معامله روی کد پدرم کردم ( به دلیل سرمایه نسبتا خوب و اعتبار نزد کارگزار ) تا چند روز پیش که تصمیم گرفتم بعد از 7 سال برای خودم کد سهامداری بگیرم و سرمایه ام را جدا کنم .

بعد از آشنایی با فارکس با علاقه زیادی شروع به یادگیری تحلیل تکنیکال کردم و کتاب های زیادی در مورد تحلیل تکنیکال خواندم که همگی به زبان انگلیسی بود و فقط کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی را با ترجمه فارسی خواندم .
    علاقه و امیدی که به بورس داشتم باعث میشد که شب های زیادی تا صبح به خواندن و کسب اطلاعات در اینترنت بپردازم و گاهی پشت سیستم خوابم می برد ( اون موقع این همه منبع برای تحلیل تکنیکال به زبان فارسی نبود و خلاصه یخ حوض شکستیم )

در مدتی که در بازار فارکس در جا می زدم فشارهای عصبی زیادی از طرف آشنایان و فامیل بهم وارد می شد اما بیدی نبودم که با این بادها بلرزم و به کارم ایمان داشتم و مصمم تر از همیشه به راهم ادامه دادم . تصمیم گرفتم برای جلوگیری از فشار عصبی ارتباطم را با آشنایان کم و یا قطع کنم و هیچ وقت برای هیچ کس میزان سود ها و ضرر ها را نگم و این کار را کردم .

در دوران دانشگاه اولم دوستانی که هم دوره ام بودند زیاد به بورس اهمیت نمی دادند و فکر می کردند بورس رویایی هست و خلاصه جدی نمی گرفتند . چندی است به دلیل نوشتن با نام اصلی در سایت های مختلف تعدادی از هم دانشگاهی های آن دوران که اهل بورس نبودند و تازه به سمت بورس آمده اند در سایت ها پیدام کرده اند و پیام خصوصی می گذارند که 7-8 سال پیش که تو شروع کردی ما اصلا تو باغ نبودیم و حالا تازه ما شروع کردیم و درخواست راهنمایی در مورد نحوه پیشرفت در این بازار دارند .

اعتقاد دارم که باید به ایده ها بها داد . شاید اون ایده ای که بهش بها ندادیم می توانست باعث تحول بزرگی شود .

ایده ها زندگی را می سازند .
    موفق باشید.
    ویرایش توسط بهروز نعیمی : 2011/04/25 در ساعت 14:20

11. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید بهروز نعیمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آرتمیس آواتار ها
    تشکر شده 1,728 بار در 300 ارسال
    .....................................
    درصورتیکه کار خرید سهام بدرستی انجام شود تفریبا زمان فروش آن هرگز فرانخواهد رسید

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آرتمیس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ....این چیه...این تاپیک چیه...مهران بیا اینجا ببینم...اقا کپی رایتم دیگه ....اره دیگه....ببخشید شما برند من در تاپیکی مشایه در فرابورس بود...(مهران جان ببخشید من بعنوان پزشک یه مقدار عوضی هستم تو به فرزاد نیگا نکن مدل من هم هستx-(....چرا جایی که ادم میره رو انتن به من خبر نمیدید من عاشق درخشیدنم...مثل لامپ مهتابی...مثل کرم شب تاب....بزودی اتو بیوگرافی درخشان و مهیج این کمترین مهربان رو به منصه دید همه علاقه مندان میزارم...)

15. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    به نام حق
    من هم اگر از خودم بگم از اسم و رسم ام زياد نمينويسم.ساكن تهران هستم و تو يك شركت در زمنيه نفت و گاز كار مي كنم. فقط از حرفه ام بگم كه من فوق ليسانس مهندسي نفت دارم. 8 سالي ميشه دارم در زمينه رشته ام كار مي كنم.خيلي هم در حال سفر هستم به خاطر همين گاهي ميشه غيبت ام تو سايت زياد ميشه.
    با بورس هم سال 83 بود كه از طريق دوستي كه هم خونه بوديم آشنا شدم كه پسر خيلي خوبي بود و از بس ازش سوال كردم كلافش مي كردم. اونموقع خيلي هم سود نكردم چون بعدش بورس ريخت و فقط سرمايه ام رو از دست ندادم.
    يك سال و اندي پيش بود كه نميدونم چطور شد دوباره به اون دوستم زنگ زدم وبانك سينا رو معرفي كرد و رفتم خريدم. بعد دوباره وارد اين بازار پر استرس شدم. البته اگه تو قيمت پايين سهم بخري استرس نداري اما وقتي حالا بخري بي استرس شب نميشه.
    بورس رو خيلي دوست دارم اما گاهي خيلي ازش ميترسم و همه سودهام رو به ضرر تبديل مي كنم.
    2 تا دوست خوب دارم كه هميشه پيشنهادهاي خوبي بهم مي دادند اما خيلي حرف گوش كن نبودم و سرمايه ام هم اونروزها كم بود. البته سرمايه ام رو بيشتر تو كارم بدست آوردم تا تو بورس. بورس بيشتر سرگرمي بوده برام. گاهي فكر مي كنم خيلي بورس ما مزخرفه چون دست اندركارهاي خوبي نداره.
    تو مدتي همكه تو اين فروم هاي بورسي بودم دوستان خوبي پيدا گردم و انسانهاي خوبي هم پيدا كردم. ولي گاهي هم كساني رو ديدم كه فقط به فكر خودشون بودند. انشالله اخلاق مداري راس همه كارهاي ما قرار بگيره.
    ویرایش توسط arak_bourse : 2011/04/26 در ساعت 23:03
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

17. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 231 بار در 46 ارسال
    سلام
    جسارتا گفتم من هم بگم تا تایپم قوی شه . کوچک شما متولد 48 پزشک عمومی شاغل در یکی از بیمارستا ن های صنعت نفت مملکت . سال 76 یه روز رفتم سوپری نزدیک خوابگاه چیزی بخرم دست تو جیبم کردم و ..... اقا ما عاشق اقتصاد و حسابداری و اینجور چیزا شدیم استعداد هم که نبود می خوندیم دوباره یادمون می رفت .این چند سال اخیر هم تکنیکال .کم کم یه چیزایی یاد گرفتیم ولی هنوزم شاگرد تنبل کلاسم .اوایل کارم فکر می کردم بورس یه چیز شانسیه....... بعد .... اقتصادیه.......بعد ......یه روز یه ادم متشخص بهم گفت بچه جون یه زحمت به خودت بده برو این صورت مالی ها رو پیدا کن یه قلم کاغذ بردار حساب کتاب کن و.......بعد هم ....نمودار و شکل اینجور چیزا ....خدا را شکر با همه کم استعدادی تو این 6-7 سال اخیر کمی بهتر شدم . موفقیت و تندرستی و شادی همه سروران گرامی را از خداوند منان آرزو می کنم .
    خیلی خوشحالم که این زیر خاکی و ( سایت ) پیدا کردم . مثل یه گنج می مونه .
    ویرایش توسط shade : 2011/04/26 در ساعت 22:58

19. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید shade از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 16 نخست ... 6789101112 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)