صفحه 6 از 16 نخست ... 3456789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 154

موضوع: ببخشید شما......

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناهید نمایش پست ها
    سلام دوستان تا كارا شروع نشده من هم بگم از خودم
    ناهيد هستم اسمم در دنياي واقعي هم ناهيد هست اما در شناسنامه نام ديگري دارم ولي با ناهيد بيشتر خو گرفتم
    منم مثل آمن عزيز دلم ميخواست وكيل بشم ولي خب نشد كه نشد، ليسانس مديريت دولتي هستم ،شاغلم و يك پست مديريتي دارم ، اهل ريسكم ، نترسم ،اهل فكر كردنم ، كم حرفم ،دوست ندارم كسي ازم برنجه ولي خب صددرصد نميشه كه بشه ، بورس رو خيلي دوست دارم و اگر سهم نداشته باشم يك گمشده دارم توي دنياي مجازي يك برادر خوب خدا بهم داد و يك دوست خيلي خوب ولي يك چيزي رو ازم گرفت و اون هم اعتماد رو
    دنياي مجازي رو دوست دارم بخاطر اينكه ميتونم خودم باشم دوست ندارم خيلي منو بشناسن چون ميخوام خودم باشم ميخوام وقتي دلم ميگيره بيام شعر بزنم وقتي دلم ميگيره بيام اينجا حرف بزنم بدون اينكه كسي برداشت كنه يكماهي رفتم فيس بوك عضو شدم ديدم اونجا بايد خودم باشم چون من مي شناسن اونجا اگر شعر بنويسم ميگن ناهيد.... ناهيد...... ناهيد...... ناهيد ........... و خودمو حذف كردم و از فيس بوك اومدم بيرون
    ولي دنياي مجازي ديگه نميدونه ناهيد چكاره است ناهيد كيه فقط خودم ميدونم ناهيد خودمم اينجا ميتونم دوستامو دوست داشته باشم ميتونم باهاشون حرف بزنم اينجا ميتونم مهر بگيرم و مهر بدم بدون اينكه كسي برداشت كنه اينجا ميتونم شاد باشم ، بخندم ، گريه كنم
    اين سايت رو هم خيلي دوست دارم و حس خوبي بهش دارم
    پس بذاريد من در حد همين ناهيد يك كاربر ولي خودش باشه
    ناهید جان همان بهتر که نشد ؛من که خوشحالم....اینو سال 87 بهش رسیدم و اینکه از خونه ما دزدی شده بود و تو محیط دادسرا بود که یه خانم وکیلی رو دیدیم...........هر طرف این خانم می رفت یا یه یکسری آخوند(قاضی) هی بهش زیر چشمی نگاه می کردن و یا یه عده سرباز آش خور یا یک عده روان پریش که جرمی مرتکب شده بودن یا یه عده مثل من که می گفتن حیف این خانم که تو این محیط کار می کنه.........پس بخند عزیزم...
    البته منم اوایل سعی می کردم تو عالم واقعیت خودم نباشم اما الان فهمیدم باید برای خودم زندگی کنم....و این کار هم انجام دادم...اولش یه ذره برای دوستام غیر قابل تصور بود اما الان منو با همان خصوصیات واقعی می شناسن و بهش اعتقاد پیدا کردن...شاید شما هم بتونی ناهید عزیز
    to continue, please follow me on my page

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آرتمیس آواتار ها
    تشکر شده 1,728 بار در 300 ارسال
    دیگه کسی نیست ..............
    همه خودشون را معرفی کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    درصورتیکه کار خرید سهام بدرستی انجام شود تفریبا زمان فروش آن هرگز فرانخواهد رسید

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آرتمیس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    خوب بذارید منم بگم
    من مصطفی متولد 6 خرداد 70
    همونطور که از سنم پیداس دانشجوام
    اقتصاد میخونم توی دانشگاه اصفهان
    یک سالی هست بورس رو میشناسم...اما به 5ماهه که سرمایه دار شدمو وارد شدم
    مثل جناب رستمی با خود بورس حال میکنم نه سودش
    از اینکه اینجا عضوم و با دوستان عزیزی چون شما آشنا شدم خیلی خوشحالم
    یه چیزم توضیح بدم:خیلیا فک میکنن بچه های اقتصاد خیلی از بورس میدونن فقط اینو بگم که این حرف کاملا اشتباهه
    توی این رشته فقط یه سری تئوری قدیمی دوباره بررسی میشه که به نظر من با فضای واقعی خیلی فاصله داره
    حسن اقتصاد اینه که دید فردو باز میکنه اما باید حواستون باشه که ایده آلیست نشید!!!
    با تشکر
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آرتمیس آواتار ها
    تشکر شده 1,728 بار در 300 ارسال
    ...........
    درصورتیکه کار خرید سهام بدرستی انجام شود تفریبا زمان فروش آن هرگز فرانخواهد رسید

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آرتمیس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 35 بار در 6 ارسال
    نوشته ارتیمیس خیلی تاثیرگذار بود

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید NAZGOLI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 35 بار در 6 ارسال
    کمتر خانمی مثل شما پیدا مبشه.امیدوارم موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرتمیس نمایش پست ها
    به به عجب تاپیکی... من شیفته صداقت و روراستی هستم... کلا از دنیای مجازی زیاد خوشم نمیاد ... دوست دارم آدما خودشون باشند....

من آرتمیس هستم... خانه دار... بله خانه دار و دارای یک گل پسر.... یه مدرک کامپیوتر سال 81 از دانشگاه آزاد اراک گرفتم ولی تا حالا موفق نشدم ازش استفاده کنم... چقدر اینجا سن ادم را میپرسند؟؟؟... توی تاپیک تولد نوشتم.... شهرم هم... اراک....
    سال 86 چندتا خرید برای کسب تجربه داشتم و رهاش کردم تا سال 87 که جدی وارد بورس شدم... شاید باورتون نشه ولی این راهی بود که خدا جلوی پای من گذاشت بدون اینکه چیزی بدونم... خودش باعث شد با یه کارگزار خوب آشنا بشم... و یه آدم خیلی خوب سرراه من قرار داد تا توی سرمایه گذاری کمکم کنه... خدارا شکر تا اینجاش هم بد نبوده...
    از سرمایه بگم... برعکس اکثریت خانمها من با فروش طلاهام سرمایه گذاری را شروع کردم... باورکنید ... البته ناگفته نماند که طی دومرحله این کار را کردم و حدود 320گرم طلا فروختم و ریختم توی این حندق بلا(بازار بورس) .... تا اینجا هم یک ریال حمایت مالی نداشتم ... خودم بودم و خودم.... از اینکه به اینجا هم رسیدم بسیار خوشحالم .... درسته خیلی پیشرفت چشمگیری نداشتم اما با شرایطی که داشتم از خودم خیلی راضی هستم و این برام خیلی مهمه....
    نمیتونم بگم بهترین دوست کیه چون هر کس بجای خودش و در موقعیت خاص میتونه بهترین باشه اما یه دوست خوب توی بورس خیلی کمکم کرد، چیزیایی ازش یاد گرفتم که فقط تجربیاتش بود و توی هیچ دوره و کلاسی نمیشد اونا را آموزش دید....
    درضمن یه سبد خیلی خوشگل کوچولو برای پسرم چیدم از خزامیاد117، خبهمن105،اخابر155، رانفور2200،مداران270... که میخواستم با همون دومادش کنم .... ا

درست است که من همیشه از نگاه نادرست و طعنه تاریک ترسیده ام؛
    درست است که در زیر بوته باد سربرخشت خالی نهاده ام؛
    درست است که طاقت تشنگی در من نیست؛
    اما، با این همه
    گمان مبر در برودت این بادها خواهم برید!!

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید NAZGOLI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سقراط آواتار ها
    تشکر شده 1,002 بار در 161 ارسال
    امراً و طاعتاً

(البته تا آنجایی که یادم میاد تو یکی دو تا از فرومها خودم رو معرفی کردم)

مهدی هستم.متولد 26 بهمن62 . مدرک تحصیلی ام لیسانس حسابداری هست( بر عکس آقا مصطفی که میگه رشته اقتصاد ربطی به بورس نداره رشته من کلا مرتبط با بورسه)

کارمند ام. اما اگه امکانش وجود داشت دوست داشتم تو شغل مرتبط با بورس کار کنم. خدا رو چی دیدین شاید روزی این کار رو کردم.

از سال 82-83 در جریان کم و کیف بورس هستم . بعد از سال 84-85 که بحران اقتصادی و بعد از اون ریزش بازار شروع شد از بورس کمی دور شدم اما از اوایل سال قبل بازم به صورت کمی تا قسمتی جدی فعالیتم رو زیادتر کردم.

در حیطه رشته تحصیلی ام از مباحث مدیریت مالی و ریاضیات مالی خوشم میاد به همین خاطر جذب بورس شدم.

می بینم خیلی از هم تالاریها متاهل اند اما بنده هنوز پیروزمندانه مجرد باقی موندم .البته سنی ام ندارم تازه رفتم تو 28 سال

غیر از اینها باس دیگه چی میگفتم؟؟؟

<<جرات دانستن داشته باشيم>>:امانوئل كانت
    << كسي كه در زندگي چرايي دارد با هرچگونگي كنار ميايد>>:فردريش نيچه
    روياهاي كوچك نداشته باشيد، چون آنها قدرت حركت دادن قلب انسان را ندارند(يوهان ولفگانگ فان گوته)

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    سقراط عزیز بنده هم مثل شما علاقه زیادی به مدیریت مالی و ریاضیات مالی دارم
    در کل بورس به ما بچه های مالی احتیاج زیادی داره
    باید بیشتر هوای همو داشته باشیم بین اینهمه دکتر مهندس تکنیکالی
    جسارت به دوستان نشه ...خواستیم یکم نوشابه باز کرده باشیم
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفي رستمي آواتار ها
    تشکر شده 3,284 بار در 880 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سقراط نمایش پست ها
    امراً و طاعتاً

.................
    مهدی هستم.متولد 26 بهمن62 .....................
    می بینم خیلی از هم تالاریها متاهل اند اما بنده هنوز پیروزمندانه مجرد باقی موندم .البته سنی ام ندارم تازه رفتم تو 28 سال

مهدي جان
    مثل اينكه همه حسابدارها مجردن
    خدایا ایستاده مردن را نصيبم کن که از نشسته زیستن در ذلت خسته ام!

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفي رستمي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سقراط آواتار ها
    تشکر شده 1,002 بار در 161 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي رستمي نمایش پست ها
    مهدي جان
    مثل اينكه همه حسابدارها مجردن
    جان من نگو که شما هم مجردین

شما دیگه چرا؟

والده شریفه بنده از الان گیر سه پیچ داده که یالا من عروس میخوام یالا

بنده هم با ترفندهایی که در مخیله بنی بشری خطور نمیکنه از زیر بار این خوشبختی هولناک در میرم

شما که ماشاا... همه چی تموم هستین . نکنه کیس مناسب پیدا نکردین.

خدا رو شکر خانم های تالار هم کم نیستن یه اشاره بکنید چند تا دختر وارسته و خانم نشونی میدن.
    <<جرات دانستن داشته باشيم>>:امانوئل كانت
    << كسي كه در زندگي چرايي دارد با هرچگونگي كنار ميايد>>:فردريش نيچه
    روياهاي كوچك نداشته باشيد، چون آنها قدرت حركت دادن قلب انسان را ندارند(يوهان ولفگانگ فان گوته)

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 16 نخست ... 3456789 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)