صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33

موضوع: مناسب ترین مشاغل برای زنان

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آمن نمایش پست ها
    مهربان;16796][b]...سلام همشیره شب شما بخیر...والا عارضم خدمتتون که الان همه خانمها از این کارا میکنن مثل اینکه شما خیلی در جریان امور نیستید......شما خدمتکار گرفتید....؟؟؟....البته سمت ما چند تا بانو بودن ک از این تفکرات داشتن کار بیرونم گذاشتیم رو دوششون قدر عافیت رو بدونن...""""

سلام وشب بخیر خدمت شما برادر.......نه والا......من که اینا رو پاک کرده می گیرم.......آوردن تا دم خونشو هم ماشین انجام میده....بالا بردن تا طبقه های بالا رو هم سرایدر... .البته چون عاشق آشپزیم.......اگه حوصله داشته باشم آشپزی می کنم
    فکر کنم بانوان سمت ما خیلی با بانوان سمت شما متفاوت هستن.........اما خدایی دلم براتون سوخت که از آروزهای دست نیافتنی خودتون نوشتین.......آروز بر جوانان یا نوجوانان یا پیران عیب نیست.... .....آروزی دیگه ندارید بنویسید؟؟؟.....
    .
    ...بله ...عرض کنم که...در ابتدا که...این نقطه چین بین خطوط از ازل که سایت پ.پ .فولیو باشه متعلق به بنده است تا ااااا....برندش هم ثبت شده...یه محبتی کنید کپی رایت اثرو حفظ کنید....
    ....خدمت خواهر خودم که....اتفاقا باز چند تا بانوی دیگه سمت ما بودن که از این عادات دلپسند داشتن ...اقا هاشون یه دوماه خرجی ندادن و بیرون غذا خوردن الان فرشارم میبرن تو حیاط خوب میشورن و پا میزنن بعد تو افتاب پهن میکنن تا خشک بشه.......
    ....با این همه خدم و حشم که دم دست شما خریده که همه کاراتونو انجام میده شما باید کنتسی..دوشسی...ساکن باکینگهامی...الیزه ای...ورسایی چیزی باشید...

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shade نمایش پست ها
    البته من هنوز نوزادم و ولی بعضی وقتا دوست دارم بپرم تو حرف بزرگ ترا .
    عرض کنم که تو دهات ما اینجوریا هم نیس که خانوم شما می گید .بالای صد درصد دهات ما بانوان حتی اجازه نمی دن (کدخدای اشان = خدای خانه= مرد خانه ) کدخدا حتی قدم به اشپزخونه بذاره . می گن برا مرد افت داره . مرد باید ابهت داشته باشه و خودش و کوچک نکنه . حالا شما اونجوری گفتید من تعجب کردم . تو دهات ما که از این حرفا نیس . گفتم شفاف سازی کنم . نمی دونم والا شاید اونجا اونجوری باشه ولی اینجا اینجوری .
    ...سلام سالار...منم تعجب کردم چون الان همه جا اینطوریه....من فکر میکنم خواهر گلمون حومه شهر میشینن یا تو یه خونه ویلایی یلاقی چیزی اخبار بهشون دیر میرسه....
    ...ما افسانه قدیمی شیدایی و شیفتگی مرد برای زن رو برای همیشه در تاریخ گم خواهیم کرد..

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...بله ...عرض کنم که...در ابتدا که...این نقطه چین بین خطوط از ازل که سایت پ.پ .فولیو باشه متعلق به بنده است تا ااااا....برندش هم ثبت شده...یه محبتی کنید کپی رایت اثرو حفظ کنید....
    ....خدمت خواهر خودم که....اتفاقا باز چند تا بانوی دیگه سمت ما بودن که از این عادات دلپسند داشتن ...اقا هاشون یه دوماه خرجی ندادن و بیرون غذا خوردن الان فرشارم میبرن تو حیاط خوب میشورن و پا میزنن بعد تو افتاب پهن میکنن تا خشک بشه.......
    ....با این همه خدم و حشم که دم دست شما خریده که همه کاراتونو انجام میده شما باید کنتسی..دوشسی...ساکن باکینگهامی...الیزه ای...ورسایی چیزی باشید...
    والا ما تو دهات زندگی می کنیم و زنای دهات ما خودشون سرکار میرن و بخشی از خرجی خونه رو هم میدن......البته هر از گاهی آقایون دهات ما یک غر و لندی می کنن و دوست دارن به شیوه پدری توی خونه باشن........نگو این بنده خدا ها خواب می بینن......نکنه شما هم خواب می بینی؟؟
    بعد این برای خوب زندگی کردن نیازی به این عناوینی که بالا گفتین نیست؛چون الان این عناوینی که شما فرمودین دیگه کابرد ندارهههههه........پس حق دارین اینطوری فکر کنین برادر.......اخی ........بنده خدا...
    to continue, please follow me on my page

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 44 بار در 8 ارسال

Red face سلام

قصد دخالت تو موضوع را ندارم فقط جهت شفاف سازی این پست را زدم

بحث تفاوت زن قدیمی ایرانی با زن امروزه!!!

صبح ساعت ۵
    قدیم: به آهستگی از خواب بیدار میشود. نماز میخواند و سپس به لانه مرغها میرود تا تخم مرغها را جمع کند
    جدید: مثل خرچنگ به رختخواب چسبیده و خر و پف میکند..

صبح ساعت ۶
    قدیم: شیر گاو را دوشیده است ، چای را دم کرده است ، سفره صبحانه را با عشق و علاقه انداخته و با مهربانی مشغول بوسیدن صورت آقای شوهر است تا از خواب بیدار شود.
    جدید: باز هم خوابیده است

صبح ساعت ۷
    قدیم: مشغول مشایعت آقای شوهر است که از در خانه بیرون میرود و هزار تا دعا و صلوات برای سلامتی شوهر کرده و پشت سرش به او فوت میکند.
    جدید: هنوز کپیده است.

صبح ساعت ۱۱
    قدیم: مشغول رسیدگی به بچه ها و پاک کردن لپه برای درست کردن ناهار است.
    جدید: تازه چشمانش را با هزار تا ناز و عشوه باز کرده و با دست در حال بررسی جوش های روی صورتش است

ظهر ساعت ۱۲
    قدیم: مشغول مزه کردن پلو به جهت تنظیم نمک آن است.
    جدید: در حال آرایش کردن با همسایه طبقه بالا در مورد انواع پازیشن های جدید جهت چیز صحبت میکند

ظهر ساعت ۱۳
    قدیم: در حال شستن جوراب و لباسهای آقای خانه درون طشت وسط حیاط خلوت میباشد.
    جدید: در حال روشن کردن ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و البته غرغر کردن است…

ظهر ساعت ۱۴
    قدیم: در حال غذا خوردن با شوهر
    جدید: در حال انداختن یک غذای آماده درون میکروفر بوده و در همان حال در حال تماشای FashionTV میباشد.

ظهر ساعت ۱۵
    قدیم: در حال جارو کردن حیاط خانه و تمیز کردن لانه مرغها و بردن علوفه برای گاوشان میباشد.
    جدید: با یکی از دوستانش به پاساژ صدف برای خرید رفته است.

عصر ساعت ۱۶
    قدیم: مشغول شستن پاهای کودکشان است که به دلیل دویدن در کوچه خونی شده است.
    جدید: در حال پرو کردن لباسهای خریداری شده است. در همان حال هم نیم نگاهی هم به شکم خود دارد که جدیداً چاقی را فریاد میکشد.

عصر ساعت ۱۷
    قدیم: دم در خانه ایستاده است تا آقای شوهر بیاید.
    جدید: در لابی نشسته است تا با آقای شوهر به خرید برود.

عصر ساعت ۱۸
    قدیم: برای شوهر خود چای آورده و مانند یک خانم کنار شوهرش در حال صحبت با او است.
    جدید: از این مغازه به آن مغازه شوهر بیچاره خود را میبرد.

شب ساعت ۱۹
    قدیم: سفره شام را انداخته و شوهر را برای خوردن شام دعوت میکند.
    جدید: هنوز در حال خرید است.

شب ساعت ۲۰
    قدیم: در حال شستن ظروف شام ، کنار حوض خانه است.
    جدید: کماکان در حال خرید است.

شب ساعت ۲۱
    قدیم: در حال چاق نمودن قلیان آقای همسر میباشد..
    جدید: در رستوران ، پیتزا میل میفرمایند.

شب ساعت ۲۲
    قدیم: رختخواب ها را پهن کرده است برای خوابیدن . در حال ریختن گل سرخ روی متکای آقای خانه است تا خوش بو شود.
    جدید: در حال غرغر کردن بر سر وضعیت ترافیک است.

شب ساعت ۲۳ و ۲۴
    قدیم: ….سانسور…

جدید: در حال مشاهده ماهواره هستند ایشون ، لطفاً مزاحم نشوید.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد امین از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    البته من هنوز نوزادم و ولی بعضی وقتا دوست دارم بپرم تو حرف بزرگ ترا .
    عرض کنم که تو دهات ما اینجوریا هم نیس که خانوم شما می گید .بالای صد درصد دهات ما بانوان حتی اجازه نمی دن (کدخدای اشان = خدای خانه= مرد خانه ) کدخدا حتی قدم به اشپزخونه بذاره . می گن برا مرد افت داره . مرد باید ابهت داشته باشه و خودش و کوچک نکنه . حالا شما اونجوری گفتید من تعجب کردم . تو دهات ما که از این حرفا نیس . گفتم شفاف سازی کنم . نمی دونم والا شاید اونجا اونجوری باشه ولی اینجا اینجوری .
    دوست عزیز.......من فقط اینو می دونم که این حرفایی که شما گفتین آروزهای دست نیافتنی است که روزانه فکرتون رو مشغول کرده...
    به جای فکر کردن....یه طور دیگه فکر کنید........مثلا بد نیست این کتابای باربارا دی آنجلیس رو یک نگاهکی بندازید.......حالا اگه می گین تو دهات شما زن اونجوری خب برای شما که خیلی خوبه.........تو دهات ما که اینطوری نیست.......خدمت جناب مهربان هم گفتم........
    to continue, please follow me on my page

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 44 بار در 8 ارسال
    3 زن انگليسي، فرانسوي و ایرانی با هم قرار ميزارن كه اعتصاب كنن و ديگه تو
    خونه كار نكنن و بعد از يك هفته نتيجة كارو به هم بگن.

زن فرانسوي گفت:

به شوهرم گفتم كه من ديگه خسته شدم بنابراين نه نظافت منزل، نه آشپزي، نه
    اتو و خلاصه از اينجور كارا ديگه بريدم. خودت يه فكري بكن، من كه ديگه
    نيستم يعني بريدم.

روز بعد خبري نشد، روز بعدش هم همينطور،

روز سوم اوضاع عوض شد، شوهرم صبحانه درست كرده بود و آورد تو رختخواب، من
    هم هنوز خواب بودم، وقتي بيدار شدم رفته بود.

زن انگليسي گفت:

من هم مثل فرانسوي همونا رو گفتم و رفتم كنار،

روز اول و دوم خبري نشد ولي روز سوم ديدم شوهرم ليست خريدو كاملاً تهيه
    كرده بود، خونه رو تميز كرد و گفت كاري نداري عزيزم، منو بوسيد و رفت.

زن ایرانیه گفت:

من هم عين شما همونا رو به شوهرم گفتم،

روز اول چيزي نديدم،

روز دوم چيزي نديدم،

روز سوم چيزي نديدم،

شكر خدا روز چهارم يه كمي تونستم با چشم چپم ببينم.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد امین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 231 بار در 46 ارسال
    خب . حرف دلمونو که نزنیم . خوابامونم که تعریف نکنیم . این پیش مدرنیته هم که پدر مونم دراورده .
    تو خونه هم که جرات نکنیم از این حرفا بزنیم . اینجا هم که . ولی خداییش من که فقط جهت تنوع و ورزش و تفاهم و اینجور چیزا . خیلی کار تو خونه کمک می کنم . سبزی پاک می کنم البته برا اینکه دقتم بیشتر شه . تمرین تمرکز حواس دیگه . جارو برقی برا ورزش و تقویت بازو ها و سر شانه .اتو می زنم برا تقویت مچ دست . لیست ها رو هم هر چند روز یه بار ورمی دارم و میرم بازار خرید فقط صرفا برا اینکه یه تریدرم . خب برا بررسی وضعیت تورم با از نزدیک ببینم قیمتا رفته بالا پایین . لباسارم که خودم فقط صرفا برا تقویت کول و سرشونه میریزم ماشین و ور می دارم . چن بار سعی کردم سیب زمینی با مخلفات بریزم تو روغن هی چسبید . عرض کرد تمرین کن و تکرار کن چن بار سعی زیاد کردم نشد . عرض کرد کافیه . و من رد شدم و تا النم که خدا را شکر از این وظیفه معافم . البته اینم فقط برا تقویت دقت و تمرکز حواس بود . پس می بینی که ما مردا اگه این کارا رو تو خونه انجام می دیم صرفا برا شکوفایی استعداد نهفته خودمونه . یه وقت خیال نکنید می ترسیم حساب می بریم از این جور حرفا . خب بعضی وقتا هم که خوابی ببینیم تعریف می کنیم . کلا می گن برا رفع عقده خوبه . سوئ تفاهم که نبا یس بشه . اون بار بارا هم اگه دقت کرده باشی گفته بوده مردا شکارچین . خب این کارای خونه هم برا تقویت شکار گری خوبه . و اینم بگو که باربار گفته خانوما بایس تو کارای خونه به اقاشون کمک کنن . نگفته ؟؟؟ یا اون یکی باربار که با شوهرش یه کتاب نوشته .گفته مردا حق دارن تنوع طلب باشن البته کتابه فقط یه روز تو خونه بود بعد تو سطل دیدمش . می خواستم ببرم بزارم پشت در . دیدم ولی بنا بر مصلحت و تفاهم از تو سطل درش نیاوردم با اشغالا گذاشتم پشت در . یه خواب تعریف کردیم . ببین چه شد . انصاف هم خوب چیزیه با با . " ............. " 1 پاورقی ها 1- با اجازه جناب مهربان
    ویرایش توسط shade : 2011/04/28 در ساعت 02:18

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید shade از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آمن نمایش پست ها
    والا ما تو دهات زندگی می کنیم و زنای دهات ما خودشون سرکار میرن و بخشی از خرجی خونه رو هم میدن......البته هر از گاهی آقایون دهات ما یک غر و لندی می کنن و دوست دارن به شیوه پدری توی خونه باشن........نگو این بنده خدا ها خواب می بینن......نکنه شما هم خواب می بینی؟؟
    بعد این برای خوب زندگی کردن نیازی به این عناوینی که بالا گفتین نیست؛چون الان این عناوینی که شما فرمودین دیگه کابرد ندارهههههه........پس حق دارین اینطوری فکر کنین برادر.......اخی ........بنده خدا...
    ...والا بدی قریه ای که من توش زندگی میکنم اینه که خیلی سریع این رویاها تو وقعیت تعبیر میشه...اونجا بیشتر خانمهاش خواب میبینن...چون ما تو این قریه خونه ها رو اندرونی بیرونی میکنیم....
    ...این بنده های خدا هم جز برای کار در مزرعه و احیانا انگور چینی و شیر دوشی از خونه خارج نمیشن اینه که یه گوشه میچینن و گاها تو چرتو خوابو ووو...اینااا....
    ...بیا...اینم معضل دومی که الان همه و بخصوص ترافیک شهری باهاش دست به گریبانه....اجازه اتول سواری به خانمهاست...چند روز پیش سر یه پیچ واستاده بودم...به جان بیل گیتس...یه خانمی سوار یه ماشینی قرار بود محبتی کنه از پیچ رد شه...تا ماهم رد شیم...تا پشت سریای من رد شن...تا همه رد شن...دودستی فرمونو چسبیده بود انگار میخواست فرمونو خفه کنه...سرشو برده یبود جلو هی چپ وراست و نگاه میکرد...عرق کرده بود هی عضلات صورتش منبسطو منقبض میشد...بابا مگه میخوای کشتی برونی برو دیگه....اخرم رفت....اما رفت تو شیکم یه پرایدی...

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    خب . حرف دلمونو که نزنیم . خوابامونم که تعریف نکنیم . این پیش مدرنیته هم که پدر مونم دراورده .
    تو خونه هم که جرات نکنیم از این حرفا بزنیم . اینجا هم که . ولی خداییش من که فقط جهت تنوع و ورزش و تفاهم و اینجور چیزا . خیلی کار تو خونه کمک می کنم . سبزی پاک می کنم البته برا اینکه دقتم بیشتر شه . تمرین تمرکز حواس دیگه . جارو برقی برا ورزش و تقویت بازو ها و سر شانه .اتو می زنم برا تقویت مچ دست . لیست ها رو هم هر چند روز یه بار ورمی دارم و میرم بازار خرید فقط صرفا برا اینکه یه تریدرم . خب برا بررسی وضعیت تورم با از نزدیک ببینم قیمتا رفته بالا پایین . لباسارم که خودم فقط صرفا برا تقویت کول و سرشونه میریزم ماشین و ور می دارم . چن بار سعی کردم سیب زمینی با مخلفات بریزم تو روغن هی چسبید . عرض کرد تمرین کن و تکرار کن چن بار سعی زیاد کردم نشد . عرض کرد کافیه . و من رد شدم و تا النم که خدا را شکر از این وظیفه معافم . البته اینم فقط برا تقویت دقت و تمرکز حواس بود . پس می بینی که ما مردا اگه این کارا رو تو خونه انجام می دیم صرفا برا شکوفایی استعداد نهفته خودمونه . یه وقت خیال نکنید می ترسیم حساب می بریم از این جور حرفا . خب بعضی وقتا هم که خوابی ببینیم تعریف می کنیم . کلا می گن برا رفع عقده خوبه . سوئ تفاهم که نبا یس بشه . اون بار بارا هم اگه دقت کرده باشی گفته بوده مردا شکارچین . خب این کارای خونه هم برا تقویت شکار گری خوبه . و اینم بگو که باربار گفته خانوما بایس تو کارای خونه به اقاشون کمک کنن . نگفته ؟؟؟ یا اون یکی باربار که با شوهرش یه کتاب نوشته .گفته مردا حق دارن تنوع طلب باشن البته کتابه فقط یه روز تو خونه بود بعد تو سطل دیدمش . می خواستم ببرم بزارم پشت در . دیدم ولی بنا بر مصلحت و تفاهم از تو سطل درش نیاوردم با اشغالا گذاشتم پشت در . یه خواب تعریف کردیم . ببین چه شد . انصاف هم خوب چیزیه با با . " ............. " 1 پاورقی ها 1- با اجازه جناب مهربان
    ....محمد امین ایییییننننقدرررر خندیییدم...اییییینننقدددرر ر خندددیییدم....که مررردممم...
    ....اولا سلام و عرض ادبی داشته باشم خدمت همکار گرامی و عزیزم جناب شاد خوشحالم کنار فرزاد عزیزم چشم به جمال همکار دیگه ای روشن میشه...
    ...جناب شاد خرابش نکن دیگه اینکارا چیه میکنی بنظرم میاد یه پزشک گلو اقا تیپیک هستی نکن برادر من اینا نژاد مارو نابود میکنن من میدونم همه این حرفا بهانه است یه خورده قدرت بیاد دستشون دیگه فردا میگن ....شایدم نگفتن...

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    مناسب ترين كار براي زنها يكيش همين بورس است اگه پايدار بمونه
    بعدش معلمي و مربي گري
    پرستاري هم خوبه براشون چون طبع لطيفي دارند ولي مردها ميزنن بيمار رو لت و پار مي كنند
    بعضي زنها اساتيد خوبي هم مي شن.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)