صفحه 13 از 39 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 388

موضوع: توسعه اقتصادی آرین (وآرین)

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    دوستان عزيز كسي ميتونه اطلاعاتي در مورد بانك آرين در مورد اينكه اگر حق اين سهمو بخريم وبعداز تاريخ 4/7 كه بايد به ازاي هر سهم 100 تومن بپردازيم تا تبديل به سهم بشه اگر اين مبلغ را نپردازيم چه اتفاقي ميافته چه فرقي بين كساني كه اين مبلغ را ميدند با اونهايي كه نميدند داره چون در ظاهر با پرداخت اين مبلغ در واقع حداقل 2 الي 3 ماه پول پرداختي بلوكه ميشه تا حق تبديل به سهم بشه در بهترين شرايط اينه كه حق سهم را 10 تا 20 تومن نسبت به سهم پايينتر بخريم كه در 10 درصد سودش ميشه كه با توجه به 2 الي 3 ماه بلوكه شدن پول اونم تو اين شرايط كنوني مملكت به نظر عاقلانه نيست حالا اگر من اشتباه ميكنم اگر از دوستان كسي اطلاعات بهتري داره كه من نميدونم لطف كرده يك توضيح بده خيلي ممنون ميشم چون من فكر ميكنم دارم يكجا رو اشتباه ميكنم چون اگر اينطور باشه پس هيچكس نبايد حق هيچ سهمي را بخره اما در واقع اينطور نيست ممنون ميشم كسي از دوستان راهنمايي بكنه

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط كسري نمایش پست ها
    دوستان عزيز كسي ميتونه اطلاعاتي در مورد بانك آرين در مورد اينكه اگر حق اين سهمو بخريم وبعداز تاريخ 4/7 كه بايد به ازاي هر سهم 100 تومن بپردازيم تا تبديل به سهم بشه اگر اين مبلغ را نپردازيم چه اتفاقي ميافته چه فرقي بين كساني كه اين مبلغ را ميدند با اونهايي كه نميدند داره چون در ظاهر با پرداخت اين مبلغ در واقع حداقل 2 الي 3 ماه پول پرداختي بلوكه ميشه تا حق تبديل به سهم بشه در بهترين شرايط اينه كه حق سهم را 10 تا 20 تومن نسبت به سهم پايينتر بخريم كه در 10 درصد سودش ميشه كه با توجه به 2 الي 3 ماه بلوكه شدن پول اونم تو اين شرايط كنوني مملكت به نظر عاقلانه نيست حالا اگر من اشتباه ميكنم اگر از دوستان كسي اطلاعات بهتري داره كه من نميدونم لطف كرده يك توضيح بده خيلي ممنون ميشم چون من فكر ميكنم دارم يكجا رو اشتباه ميكنم چون اگر اينطور باشه پس هيچكس نبايد حق هيچ سهمي را بخره اما در واقع اينطور نيست ممنون ميشم كسي از دوستان راهنمايي بكنه
    سلام
    ازانجا که قیمت سهم تقریبا 3 برابر سهمه و هر دو نوسان 5 درصدی دارند در یک رالی فاصله قیمتی بین حق و سهم بالا میره
    مثلا با هفت روز مثبت کامل خوردن سهم به نزدیک 200 میرسه
    اما حق به زحمت به 70 هم نمیرسه
    اینه که وقتی سهم 200 میشه شما با واریز 100 تومن در اصل 170 واریز کرده اید که این همان انگیزه خریدار حقه
    اما نکته دوم اینه که شما حق را 50 خریده اید و اصلا پولی هم واریز نمیکنید
    خود شرکت در زمان متقضی قبل از ثبت افزایش سرمایه
    حق ها را در قابل حق تقدم استفاده نشده به بازار عرضه میکنه
    دران زمان اگر سهم رشد کرده باشه شما سود اساسی میبرید
    و اگر رشد نکرده باشه احتمال داره ضرر هم بکنید
    مثلا اگر سهم در ان زمان بین 220 تا 250 در حال معامله باشد تمام حقهای شما در محدوده 100 تا 120 فروش میرود
    همان حقهایی که 50 خریده بودید
    اما اگر در ان زمان به هر دلیلی سهم در محدوده 150 معامله شود شرکت حق شما را در محدوده 30 تا 40 می فروشد
    مثال اولی میشه وسپه که حق 20 تومنی را شرکت 47 فروخت
    و مثال دومی میشه خفنر که حق 25 تومنی را شرکت 10 تومن فروخت
    اصولا برای حق بازی روند اتی سهم بسیار مهم است

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    سلام
    ازانجا که قیمت سهم تقریبا 3 برابر سهمه و هر دو نوسان 5 درصدی دارند در یک رالی فاصله قیمتی بین حق و سهم بالا میره
    مثلا با هفت روز مثبت کامل خوردن سهم به نزدیک 200 میرسه
    اما حق به زحمت به 70 هم نمیرسه
    اینه که وقتی سهم 200 میشه شما با واریز 100 تومن در اصل 170 واریز کرده اید که این همان انگیزه خریدار حقه
    اما نکته دوم اینه که شما حق را 50 خریده اید و اصلا پولی هم واریز نمیکنید
    خود شرکت در زمان متقضی قبل از ثبت افزایش سرمایه
    حق ها را در قابل حق تقدم استفاده نشده به بازار عرضه میکنه
    دران زمان اگر سهم رشد کرده باشه شما سود اساسی میبرید
    و اگر رشد نکرده باشه احتمال داره ضرر هم بکنید
    مثلا اگر سهم در ان زمان بین 220 تا 250 در حال معامله باشد تمام حقهای شما در محدوده 100 تا 120 فروش میرود
    همان حقهایی که 50 خریده بودید
    اما اگر در ان زمان به هر دلیلی سهم در محدوده 150 معامله شود شرکت حق شما را در محدوده 30 تا 40 می فروشد
    مثال اولی میشه وسپه که حق 20 تومنی را شرکت 47 فروخت
    و مثال دومی میشه خفنر که حق 25 تومنی را شرکت 10 تومن فروخت
    اصولا برای حق بازی روند اتی سهم بسیار مهم است
    آقاي باربد از توضيحي كه داديد ممنونم اما سئوالي كه براي من پيش مياد اينه كه من امروز تعدادي حق ميخرم و تا 4/7 هم بايد 100 تومن را واريز كنم حالا اگر نكردم اون زمان مقتضي كه شما فرموديد چه مدت هست و تا اون زمان من ديگه قادر به فروش حق هاي خريداري شده نيستم و بعداز اون مدت شركت درواقع حق هايي كه من دارم را ميفروشد و مبلغش را به حسابم واريز ميكنه در واقع حدود 10 درصد پائينتر ميفروشه حالا به نظر شما اين زمان اگر بين 2 الي 3 ماه طول بكشه بلوكه شدن پول واريزي براي 10 درصد تو اين مدت منطقيه يا نه اگر خود سهمو بخريم منطقي تره چون تو اين 2-3 ماه شايد بشه بيش از 10 درصد سود كرد با تشكر

Banned باربد آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط كسري نمایش پست ها
    آقاي باربد از توضيحي كه داديد ممنونم اما سئوالي كه براي من پيش مياد اينه كه من امروز تعدادي حق ميخرم و تا 4/7 هم بايد 100 تومن را واريز كنم حالا اگر نكردم اون زمان مقتضي كه شما فرموديد چه مدت هست و تا اون زمان من ديگه قادر به فروش حق هاي خريداري شده نيستم و بعداز اون مدت شركت درواقع حق هايي كه من دارم را ميفروشد و مبلغش را به حسابم واريز ميكنه در واقع حدود 10 درصد پائينتر ميفروشه حالا به نظر شما اين زمان اگر بين 2 الي 3 ماه طول بكشه بلوكه شدن پول واريزي براي 10 درصد تو اين مدت منطقيه يا نه اگر خود سهمو بخريم منطقي تره چون تو اين 2-3 ماه شايد بشه بيش از 10 درصد سود كرد با تشكر
    اصولا در سهمهای که روند سهم را مثبت ارزیابی میکنید و قیمت سهم 3 تا 4برابر حق است نریختن 100 تومن شما را به سود بیشتری می رساند
    اگر فرض میکنید ارین 3 ماه دیگر 230 تومن است پس حق ما بالای 100 فروش می رود ولی اگر فرض میکنید تا 3 ماه دیگر همچنان در 150 درجا میزند خود حق را بفروشید
    در هر دو حالت چه واریز 100 تومن و چه عدم واریز شما بعد 7/4/1390 توان معامله را ندارید تا بعد از ثبت
    حالا قدرت ریسک پذیری و تحلیل شما مد نظر قرار میگیرد

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    سیگنال بورس :

بانك مركزي سرمايه بانكهاي مجازي را به 400 ميليارد تومان افزايش داده است.

به گزارش خبرنگار بانك و بيمه خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حدود يك سال پيش سرمايه بانكهاي مجازي 70 ميليارد تومان اعلام شد، پس از مدتي به 200 ميليارد تومان و حالا به 400 ميليارد تومان افزايش يافته است.

اين در حالي است كه سرمايه موسسات مالي و اعتباري 350 ميليارد تومان و سرمايه بانكها 400 ميليارد تومان اعلام شده است.

طبق اعلام روابط عمومي بانك مركزي در آييننامه تاسيس و فعاليت بانكهاي مجازي كه از سوي شوراي پول و اعتبار تصويب شده آمده است: بانكهاي بدون شعبه يا به عبارت ديگر بانكهاي مجازي، نهادهاي ديگر براي ارائه خدمات نوين بانكي محسوب ميشوند.

پ.ن: منتظر یک افزایش سرمایه اجباری از این سهم باشید

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    امروز شرکت بازرگانی پتروشیمی به سهامداران بالای 1درصد بانک آرین اضافه شد که با شخص حقیقی کد به کد خریده است.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی sarcheshmehpour آواتار ها
    تشکر شده 913 بار در 223 ارسال
    1390/4/6 - 11:36:05 - توقف نماد معاملاتي حق تقدم بانك الكترونيكي آرين در نماد آرينح1
    كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي حق تقدم بانك الكترونيكي آرين به دليل پايان مهلت استفاده از آن، در پايان معاملات فردا سه شنبه مورخ 07/04/1390، متوقف خواهد شد. مديريت بازار فرابورس ايران
    در این بازار اگر سودی ست، با درویش خرسند است، خدایا! منعمم گردان، به درویشی و خرسندی

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال
    مهلت استفاده از حق تقدم بانک آرین تمدید شد
    نمابورس

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده است:

Banned باربد آواتار ها
    امروز بعد مدتها حق ارین روی درصد کامل مثبت معامله شد
    اونم 32 میلیون
    اونم 3 درصد بالاتر از مثبت کامل فردا
    اونم با اوردرهای هیدن

اونم تازه 13 میلیون روی 5 منفی ظرف 9 دقیقه اول معامله شده
    اونم تازه روز اخر میان اعلام میکنند یک روز تمدید شده
    اونم تنها یک روز
    حالا جمع بندی این مطالب میتونه به اونایی که دم از حق تقدم استفاده نشده 10 تومنی میزدند خیلی چیزا رو بگه

این اقازاده ها اگر میدونستند حق قرار 10 تومن بشه امروز اینجوری نمیخریدند
    این اقازاده ها اگر میدونستند امروز میتونند همه سهم دلخواهشون را از بازار بخرند یک روز تمدیدش نمیکردند

دراخر من که میرم برای استفاده نشده
    یا به ساحل میرسم یا غرق دریا میشوم

نکته اخر تا این حقها ثبت نشه از افزایش سرمایه بعدی خبری نیست

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    من مقداری برای حق های استفاده نشده خریدم و فکر میکنم بازده خوبی داشته باشه البته با قبول ریسک

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 39 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)