صفحه 1 از 39 123411 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 388

موضوع: توسعه اقتصادی آرین (وآرین)

عضو عادی sarcheshmehpour آواتار ها
    تشکر شده 913 بار در 223 ارسال

توسعه اقتصادی آرین (وآرین)

در تاریخ 5/10/89 به قیمت 1000 ریال برای اولین بار از طریق فرابورس و بانک عامل پذیره نویسی شد و امروز با قیمت 1500 ریال جهت رفتن به مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 15:00 روز چهار شنبه مورخ 1390/01/31 درمحل هتل سيمرغ واقع در تهران خيابان وليعصر پايين تر از پارک ساعي جهت تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه بر گزار خواهد شد اولین نمایش بورسی خود را اجرا کرد.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/09/05 در ساعت 08:38 دلیل: تغییر عنوان از توسعه اقتصادی آرین به توسعه اقتصادی آرین (وآرین)

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sarcheshmehpour از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال

بانك الكترونيكي آرين 200 ميليارد توماني شد

: بانك الكترونيكي آرين با تصويب مجمع فوق العاده افزايش سرمايه 130 ميليارد توماني را اعمال كرد تا صاحب سرمايه 200 ميليارد توماني باشد.

در پي اخذ مجوز افزايش سرمايه 130 ميليارد توماني بانك الكترونيكي آرين از سازمان بورس و اوراق بهادار، مجمع عمومي فوق العاده اين بانك چهارشنبه گذشته برگزار شد و سهامداران حاضر با افزايش سرمايه اين بانك از 70 ميليارد به 200 ميليارد تومان از محل آورده نقدي موافقت كردند.
    اين افزايش سرمايه در اختيار هيات مديره قرار گرفت تا در مورد نحوه و زمان عملي ساختن و تحقق افزايش سرمايه اين بانك تصميم گيري شود.
    همچنين با تصويب اين مجمع فوق العاده، نقل و انتقال سهام بانك الكترونيكي آرين نيز تا زماني كه از فرابورس ايران حذف نشده باشد منحصراً از طريق فرابورس ايران امكان پذير خواهد بود.
    براساس اين گزارش،طبق مصوبه شوراي پول و اعتبار درسال گذشته ،حداقل سرمايه لازم براي تاسيس بانك هاي الكترونيكي 200 ميليارد تومان است كه با تامين اين سرمايه، بانك الكترونيكي آرين خواهد توانست مجوز آغاز فعاليت خود را از بانك مركزي دريافت كند.
    to continue, please follow me on my page

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

من روز عرضه اوليه تعدادي خريد كردم و در تاريخ 28/1/90 طبق اطلاعيه بورس نسبت به تعيين كارگزار ناظر هم اقدام كردم ولي سهامم را بخاطر اينكه توسيستم نيست نميتونم براي فروش بزارم آيا كسي از دوستان اين مشكل رو داره؟

با بازگشایی نماد شرکت بانک آرین ، بازار دوم فرابورس فعالیت خود را آغاز کرد .

به گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران ، نماد معاملاتي بانك الكترونيكي آرين ، پس از برگزاري مجمع عمومي به طور فوق العاده، در بازار دوم فرابورس به ارزش 25میلیاردو 600میلیون ریال معامله شد.

پس از برگزاری مجمع فوق العاده شرکت بانک آرین ، این شرکت به عنوان نخستین بانک در بازار دوم سهام فرابورس دادو ستد شد .بانک آرین دی ماه گذشته پذیره نویسی خود را در بازار سوم فرابورس انجام داده بود وبه این ترتیب معاملاتش به عنوان نخستین شرکت در بازار دوم سهام فرابورس ،آغاز شد.

بازار دوم فرابورس با شرایط آسان تر این امکان را فراهم آورد تا شرکت های سهامی که به تازگی تاسیس شدند از امکانات بازار سرمایه بهره مند شوند و با توجه به ماده 99 برنامه پنجم توسعه که تمام شرکتهای سهامی عام باید معاملاتشان در بورس یا فرابورس انجام شود ،برای تعداد بیشتری از سرمایه گذاران و صاحبان بنگاه ها امکان فعالیت در بازار سرمایه فراهم می شود.

در معاملات امروز با این داد و ستد ارزش معاملات بازار های اول و دوم فرابورس با جابجایی بیش از 33میلیون سهم به رقم 270میلیارد ریال رسید.

بر اساس این گزارش بیشترین حجم معاملات پس از بانک الکترونیکی آرین ،که بیش از 17میلیون سهم بود در بازار اول به پتروشیمی پردیس به حجم 11میلیون سهم اختصاص داشت .

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    بهمن دیروز اومد بالای سهامداری یک درصدی

چرا تقاضا بانک الکترونیکی آرین سنگین است؟

یکی از عجیب ترین رخدادهای روزهای اخیر بازار، اقبال خیره کننده به بانک الکترونیکی آرین است و با گشایش نماد حق تقدم و قیمت خوردن آن، بازار بیشتر شگفت زده شد. دلایل اقبال به این نماد را می توان این گونه بیان کرد:

1- پذیره نویسی سهام این بانک تنها حدود 4 ماه است صورت پذیرفته و به تازگی مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی اخذ شده است. بانک در ابتدای شروع فعالیت های خود است. با توجه به تلاش بازار فرابورس برای ایجاد امکان معامله بر روی نمادهای بانکی حتی بدون طی مراحل مرسوم پذیرش،این بانک تنها بانکی است که تا این لحظه توانسته بر تابلو این بازار معامله شود. حال اقبال خیره کننده ای به این نماد وجود دارد و صف سنگین خرید ایجاد شده است.

2- بانک مرکزی پس از شتاب بخشیدن به صدور مجوزهای تاسیس بانک که تعداد بانک های خصوصی را به مرز 20 بانک رساند، از ابتدای امسال اعلام کرد که صدور مجوزهای بانکی را متوقف کرده است. این در حالی است که بسیاری از نهادها و ارگان ها و برخی مجموعه های اقتصادی هنوز به دنبال تاسیس بانک هستند. اگر صدور مجوز بخواهد متوقف شود، مجموعه هایی که موفق به تاسیس بانک نشدند، با بانک های تاسیس شده وارد مشارکت خواهند شد و سعی خواهند کرد با به دست آوردن تعداد سهام مناسب و اخذ کرسی های هیئت مدیره، در حقیقت مالک بانک ها شوند.

این در حالی است که بانک الکترونیکی آرین تنها بانک الکترونیکی است که مجوز فعالیت اخذ کرده و گرچه گفته می شود بانک دیگری نیز در این حوزه به زودی صاحب مجوز می شود اما هم اکنون تنها این بانک در چنین حوزه ای در کشور فعال است و به این ترتیب ارزش این بانک به همین دلیل از دیگر بانک های خصوصی بیشتر است.

3- بانک مرکزی با ارائه بسته سیاستی - نظارتی سال 90 خود محدودیت های گسترده برای سود عقود مشارکتی وضع کرده و این در حالی است این محدودیت بیشتر به بانک های خصوصی آسیب وارد می کند. بانک های الکترونیکی به واسطه نیاز نداشتن به املاک و کارمندان زیاد،در حقیقت منابع مالی را در حالی به متقاضیان اعطا می کنند که حاشیه سود بیشتری برایشان به دنبال دارد و در این زمینه می توانند مزیتی نسبت به دیگر بانک های خصوصی داشته باشند.

4- شنیده شده برخی مجموعه های بزرگ به مطرح ترین نام در میان آن ها « گروه بهمن» است، خریدهای گسترده ای را هدف گرفته اند و تقاضا را بر این نماد شدت بخشیده اند. این اقبال حتی باعث گشایش حق تقدم با قیمت هایی بالاتر از قیمت سهم نیز شد.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده است:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    من شخصا بازی حق را از سهم بیشتر دوست دارم اما نکته اینه که چه حقی را بخری و کی بخری؟؟
    من یک سوال برام پیش اومده خریدار حق ارین وقتی قیمت سهم روی تابلو 170 تومنه با چه تحلیلی حق را 190 میخره؟

من معتقدم حق ارین گین بالایی میده اما وقت خریدش مهمه

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Unio آواتار ها
    تشکر شده 193 بار در 56 ارسال
    من که دیروز حق خریدم رفتم تو ضرر اساسی x-(
    متاسفانه زیادم خریدم
    به نظر دوستان حق تا چه فیمتی میریزه؟
    ترجیح میدهم با کفشهایم در خیابان راه بروم و به خدا فکر کنم تا اینکه در مسجد بنشینم و به کفشهایم فکر کنم.

(دکتر علی شریعتی)

نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    من شخصا بازی حق را از سهم بیشتر دوست دارم اما نکته اینه که چه حقی را بخری و کی بخری؟؟
    من یک سوال برام پیش اومده خریدار حق ارین وقتی قیمت سهم روی تابلو 170 تومنه با چه تحلیلی حق را 190 میخره؟

من معتقدم حق ارین گین بالایی میده اما وقت خریدش مهمه
    باید صبر کنیم ببینیم سهم تو چه قیمتی متعاد میشه ولی آنچه که مسلمه بالای 200 تومنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Unio نمایش پست ها
    من که دیروز حق خریدم رفتم تو ضرر اساسی x-(
    متاسفانه زیادم خریدم
    به نظر دوستان حق تا چه فیمتی میریزه؟
    به نظر من طبیعی بود این صف شدن چون خیلی ها خوب سود کردن و اگر قیمت پایین باز می کردن کسی فروشنده نمی شد
    ویرایش توسط امیر2309 : 2011/05/03 در ساعت 18:35

صفحه 1 از 39 123411 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)