صفحه 248 از 275 نخست ... 148198238245246247248249250251258 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,471 به 2,480 از 2748

موضوع: مس شهيدباهنر ( فباهنر )

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,695 بار در 19,024 ارسال

پاسخ : مس شهيدباهنر ( فباهنر )

به نظر تا۴۰۰ مشکلی نداره.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

هدف نهایی سهم در این مرحله میتونه حداکثر 430 باشه...
    بعد یه مدت باید برای موج 4 اصلاح کنه بعد هم بره برای موج 5 و تارگت بالای 500...
    اگر اجازه اصلاح داده نشه احتمال اینکه به سرنوشت سهم های دیگه دچار بشه و نماد سهم بسته بشه وجود داره...

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

متوقف شد !

عضو فعال

584 ریال سود سال 95 !

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

3 خرداد مجمع !

از اول مرداد پرداخت سود !

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 1,213 بار در 513 ارسال

من از قبل فباهنر زیاد داشتم، امروز 70 هزار سهم اضافه کردم

همین چند روز پیش فباهنر در 458 تومان صف خرید سنگین داشت و حقوقی ها و شرکتهای سرمایه گذاری سنگین خریدن

آنروز من در صف خرید بودم که عرضه نشد و گیرم نیومد. امروز اضافه کردم

گزارشات شرکت عالی ، EPS ، P/E سهم به نسبت سایر سهم ها عالی ، گزارشات دوره ای و توضیحات شرکت عالی ، تعدیلات مثبت پیوسته که شرکت هر چند وقت یکبار اعلام میکنه عالی ،
    بنیادی سهم عالی

گزارش تاریخ مجمع و تاریخ دریافت سود هم اعلام شد

3 خرداد مجمع

حداکثر تقسیم سود

از اول مرداد پرداخت سود به حساب سهامداران

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    فباهنر در واچ باشه.قیمت فعلی 1620 ریال.
    احتمال تشکیل یه موج صعودی بالاست.
    245تومن مقاومت مهم برای سهم محسوب میشه که با رسیدن به قیمت 243 تومن عملا به اون مقاومت واکنش نشون داده.
    چیزی که مهمه این مقاومت هم شکسته میشه و هدف حداقلی 300 تومن رو میبینه.
    برای منفی امروز که ممکنه اصلاح چند تومنی رو متحمل سهم بکنه 222تومن و محدوده 205 تا 210 تومن حمایت هایی هستند که احتمال برگشت وجود داره.
    بعد از رسیدن به هدف حداقلی 300 تومن،هدف بعدی فباهنر 470 تومن.حد ضرر رعایت شه.
    بعد از رسیدن به هدف 470 تومنی بنظر میاد موج 3 تموم شده و سهم ممکنه وارد موج اصلاحی پرنوسان 4 بشه.
    اگر موج 4 باشه حداقل 320 تومن رو ممکنه ببینه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

بعد از رسیدن به هدف 470 تومنی بنظر میاد موج 3 تموم شده و سهم ممکنه وارد موج اصلاحی پرنوسان 4 بشه.
    اگر موج 4 باشه حداقل 320 تومن رو ممکنه ببینه.
    با سلام و تشکر از تحلیل خوب شما

فباهنر هنوز در وضعیت بنیادی بسیار خوبی است و P/e ، eps و سود تحلیلی آن در گروه خودش در موقعیت مناسبی است.

در مقایسه با فلوله این سهم مفته . والا شرکتی مثل فلوله که کل تشکيلاتش حتی نصف یکی از کارخانه های مجتمع مس باهنر نمی باشد سیصد درصد رشد داشته دیگر این افزايشها برای مس باهنر عددی نیست . ( حالا قیمت فلوله با این وضعیت خیلی بیشتر از فباهنری است که امسال سال بلوغ و شکوفایی آن هست )

تعدیل های مثبت متوالی و پیوسته فباهنر و دلایل این تعدیلات مثبت که در گزارشات اعلام میکند نکات جالبی دارد ، رشد سود سازی و افزایش تولید و فروش در 5 کارخانه زیرمجموعه فباهنر قابل توجه است، مخصوصاً امسال که بزرگترین طرح توسعه ای شرکت یعنی طرح کارخانه مطلس در دو فاز ( 1و 2 ) به بهره بردای میرسد.

شرکت طرح کارخانه مطلس در دو فاز یک و دو داره ، بزرگترین طرح توسعه ای شرکت است (( به قول دوستی که گفته بود که دقت کنید گفتم کارخانه و طرح توسعه ای بزرگ، نه دفتر یا انباری ))

حالا فکر نکنید که خدایی ناکرده دارم سهمو داغ میکنم . بلکه بنیادی خوب و روند رو به رشد شرکت داره اینو میگه

اروم جان خدای ناکرده جسارت نشه ، من منظورم این است که شما از دید تکنکیالی به سهم نگاه میکنید ، بنده از دید بنیادی و صورتهای مالی

اگه به فرض به اصلاح و ریزش فباهنر باشه ، اگر مثلا این سهم بخواد 20 درصد پایین داشته باشه ، مطمئن باشید بقیه سهم ها و بقیه سهم های همگروه باید بالای 50 درصد پایین و ریزش داشته باشن.

من تجربه خودم را بگم ، من کبافق داشتم که از 320 تومان داشتم و سهم تا 550 تومان بالا رفت. کبافق تقریبا چند هفته در 550 تومان بازی کرد و تکنیکالیست ها گفتن که پایان موج سه و اصلاح سهم

من سهم زود فروختم . کبافق تا 900 و 1000 تومان بالا رفت و چند هفته در این قیمت دست به دست شد و سپس تا 1500 تومان هم رشد داشت و چندین مرتبه تعدیل های مثبت سنگین اعلام کرد

حالا فباهنر با توجه به p/e و eps مناسبی داره و هر چند وقت یکبار تعدیلات مثبت دوره ای اعلام میکنه و امسال هم بزرگترین طرح توسعه ای شرکت به بهره بردای میرسه و برنامه افزایش سرمایه 40% از سود انباشته ، به نظرم فباهنر با این پتانسیل های بالا هنوز آلارم فروش نداده و هنوز ارزشمند است

با همه این حرفها ما مخلص شماییم و ارادت داریم
    ویرایش توسط ایرانی : 2017/05/10 در ساعت 22:34

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از تحلیل خوب شما

فباهنر هنوز در وضعیت بنیادی بسیار خوبی است و P/e ، eps و سود تحلیلی آن در گروه خودش در موقعیت مناسبی است.

در مقایسه با فلوله این سهم مفته . والا شرکتی مثل فلوله که کل تشکيلاتش حتی نصف یکی از کارخانه های مجتمع مس باهنر نمی باشد سیصد درصد رشد داشته دیگر این افزايشها برای مس باهنر عددی نیست . ( حالا قیمت فلوله با این وضعیت خیلی بیشتر از فباهنری است که امسال سال بلوغ و شکوفایی آن هست )

تعدیل های مثبت متوالی و پیوسته فباهنر و دلایل این تعدیلات مثبت که در گزارشات اعلام میکند نکات جالبی دارد ، رشد سود سازی و افزایش تولید و فروش در 5 کارخانه زیرمجموعه فباهنر قابل توجه است، مخصوصاً امسال که بزرگترین طرح توسعه ای شرکت یعنی طرح کارخانه مطلس در دو فاز ( 1و 2 ) به بهره بردای میرسد.

شرکت طرح کارخانه مطلس در دو فاز یک و دو داره ، بزرگترین طرح توسعه ای شرکت است (( به قول دوستی که گفته بود که دقت کنید گفتم کارخانه و طرح توسعه ای بزرگ، نه دفتر یا انباری ))

حالا فکر نکنید که خدایی ناکرده دارم سهمو داغ میکنم . بلکه بنیادی خوب و روند رو به رشد شرکت داره اینو میگه

اروم جان خدای ناکرده جسارت نشه ، من منظورم این است که شما از دید تکنکیالی به سهم نگاه میکنید ، بنده از دید بنیادی و صورتهای مالی

اگه به فرض به اصلاح و ریزش فباهنر باشه ، اگر مثلا این سهم بخواد 20 درصد پایین داشته باشه ، مطمئن باشید بقیه سهم ها و بقیه سهم های همگروه باید بالای 50 درصد پایین و ریزش داشته باشن.

من تجربه خودم را بگم ، من کبافق داشتم که از 320 تومان داشتم و سهم تا 550 تومان بالا رفت. کبافق تقریبا چند هفته در 550 تومان بازی کرد و تکنیکالیست ها گفتن که پایان موج سه و اصلاح سهم

من سهم زود فروختم . کبافق تا 900 و 1000 تومان بالا رفت و چند هفته در این قیمت دست به دست شد و سپس تا 1500 تومان هم رشد داشت و چندین مرتبه تعدیل های مثبت سنگین اعلام کرد

حالا فباهنر با توجه به p/e و eps مناسبی داره و هر چند وقت یکبار تعدیلات مثبت دوره ای اعلام میکنه و امسال هم بزرگترین طرح توسعه ای شرکت به بهره بردای میرسه و برنامه افزایش سرمایه 40% از سود انباشته ، به نظرم فباهنر با این پتانسیل های بالا هنوز آلارم فروش نداده و هنوز ارزشمند است

با همه این حرفها ما مخلص شماییم و ارادت داریم
    درود بر شما
    فرمایش جنابعالی درست ولی تنها افت قیمت برای من و شمای سهامدار نباید ملاک باشه بلکه ممکنه این اصلاح قیمتی ،همزاه با اصلاح زمانی باشه و این اصلاح زمانی بعضی وقتها از افت قیمت بیشتر سهامدار رو اذیت میکنه.
    اگر در دو یا سه روز قیمت افت کنه و سپس برگرده ،خب مشکلی نیست سهامدار میتونه با قضیه کنار بیاد ولی بعضا افت قیمت ،ماهها بطول میانجامه و این موضوع واقعا اذیت کننده میشه.
    بهرحال اگر زیر 395 تومن بیاد به احتمال زیاد موج 4 خواهد بود.ضمن اینکه من هیچ توصیه ای مبنی بر فروش یا خرید برای کسی نمیکنم فقط نظرم رو گفتم ممکنه هم اشتباه باشه.سپاسگزارم.
    ویرایش توسط orumbourse : 2017/05/14 در ساعت 12:42
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

..................
    ویرایش توسط ایرانی : 2017/05/14 در ساعت 22:27

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع