صفحه 2 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 63

موضوع: شما به من بگید چیکار کنم؟

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    از حسن نیت شما جناب مصطفی 70 تشکر دارم

ممنون از شما و خوشحال میشم نظرات خودتون رو درباره موضوعات جدید بهم بگین

سپاس
    to continue, please follow me on my page

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    امن جان نظر بنده اين است كه متاسفانه خيلي درگير بازار و كار و پول و ماديات شديم متاسفانه هيجان مصنوعي بازار هم شده تفريحمان مشكل نه از مطالب شماست نه از چيز ديگري مشكل از خود ماست اما خود بنده با توجه به مشغله كاري حداقل سعي ميكنم دو روز اخر هفته را كمي از ماديات فاصله بگيرم كه انشالله بخش ازاد و خواندن مطالب مفيد و جالب ان هم بخشي از تصميم بنده خواهد بود شما هم كماكان به فعاليت خود با همان انرژي سابق ادامه دهيد
    شاد و سبز باشيد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
    آمن عزیز عکسهای شما قابل تقدیره اما نباید انتظار داشته باشی در این بازار خراب که اکثر کاربران دل و دماغی برایشان باقی نمانده که به بخشهای بورس سری بزنند از بخش ازاد دیدن کنند. با صبر وحوصله ای که شما به خرج میدهید مطمئنم بخش ازاد هم به یکی از بخشهای عالی این سایت تبدیل خواهد شد. البته بنده کمتر به این سایت سر می زدم اما الا ن می بینم که سایت بسیار با محتواییست و از همه نظر عالی می باشد و هم اینجا جا دارد از مدیران زحمت کش تقدیر وتشکر کنم
    sina عزیز ممنونم......
    خوشحال میشم که شما بیشتر به سایت خودتون سر بزنید تا نه تنها من بلکه دیگر کاربران عزیز و مدیران این سایت از نظرات مفید شما برای ارتقاء سایت بهره ببرند ......

موفقیت روز به روز شما را آرزومندم
    اگر پیشنهادی در بخش آزاد دارید و به من بگویید... خوشحال می شوم

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آرتمیس آواتار ها
    تشکر شده 1,728 بار در 300 ارسال
    آمن جان
    من عشق عکاسی هستم.
    برام فرقی نداره از کجا ؟از چی؟ از همه چیز عکس دارم !! از کاشی ها قدیمی مساجد و گچبریها تا در ختهای بریده جنگل ، کوه، آبشار، علفزار، رودخانه از درخت خشکیده تا شکوفه بهاری خلاصه خیلی عکس دارم......
    با دوربین معمولی گرفته تا حرفه ای و گوشی موبایلم... من از این تاپیک بیخبر بودم!! منم عکسهای زیادی دارم که حتما توی سایت میزارم البته اگه اجازه بدید....
    درصورتیکه کار خرید سهام بدرستی انجام شود تفریبا زمان فروش آن هرگز فرانخواهد رسید

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آرتمیس از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    امن جان نظر بنده اين است كه متاسفانه خيلي درگير بازار و كار و پول و ماديات شديم متاسفانه هيجان مصنوعي بازار هم شده تفريحمان مشكل نه از مطالب شماست نه از چيز ديگري مشكل از خود ماست اما خود بنده با توجه به مشغله كاري حداقل سعي ميكنم دو روز اخر هفته را كمي از ماديات فاصله بگيرم كه انشالله بخش ازاد و خواندن مطالب مفيد و جالب ان هم بخشي از تصميم بنده خواهد بود شما هم كماكان به فعاليت خود با همان انرژي سابق ادامه دهيد
    شاد و سبز باشيد
    سپاس جناب آقای محسن نظری
    شاید برای من که تازه بورسی شدم و دیدن یه عکس جالب یه مطلب جالب منو به وجد می آره......منم مثل شما دغدغه پول دارم به شدت.......اما یادم هم نمیره که نمی دونم برای فردام چه اتفاقی می افته ......و شاید پولی که الان جمع می کنم به درد فرداهایی که برنامه ریزی می کنم نخوره...
    منتظر نظرات شما هستم

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرتمیس نمایش پست ها
    آمن جان
    من عشق عکاسی هستم.
    برام فرقی نداره از کجا ؟از چی؟ از همه چیز عکس دارم !! از کاشی ها قدیمی مساجد و گچبریها تا در ختهای بریده جنگل ، کوه، آبشار، علفزار، رودخانه از درخت خشکیده تا شکوفه بهاری خلاصه خیلی عکس دارم......
    با دوربین معمولی گرفته تا حرفه ای و گوشی موبایلم... من از این تاپیک بیخبر بودم!! منم عکسهای زیادی دارم که حتما توی سایت میزارم البته اگه اجازه بدید....
    ممنون آرتمیس عزیز یا الهه زیبایی

این سایت متعلق به همه کاربران اونه و اگه کسی عناوینی داره فقط برای ساماندهی مطالبه نه بیشتر نه کمتر
    خوشحال میشم عکاساتون رو ببینم ....
    بی صبرانه منتظر شما در بخش آزاد هستم دوستم

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی hamed cici 2 آواتار ها
    تشکر شده 217 بار در 48 ارسال
    با سلام

دوست عزيز

اول اينكه اين يه فروم نسبتا تازه تاسيسه
    و بخش اصلي هم آنقدري كاربر يا حتي بيننده نداره
    چه رسد به بخش آزاد!

مورد دوم كه دوستان هم اشاره كردن خب اينجا يه فروم بورسي هست
    و مثل فروم هاي بورسي ديگه، بخش آزاد چندان بيننده اي نداره!
    چون قاعدتا يه سهامدار دنبال اخبار و موارد بورسي مياد توي اين فروم..

سوم هم اينكه شما اگه براي علايقي كه داشتيد و رفتيد دنبالش و مسافت زيادي رو رفتيد و به هدف رسيديد بايد از نفس كار خوشحال و خشنود باشيد
    و از اينكه در مسيري كه بايد، قدم برداشتيد خوشحال باشيد

نه اينكه مثلا منتظر بازديد يا تشكر ديگران باشيد

خيلي از چيزها ممكنه چندان طرفداري نداشته باشه
    ولي افرادي كه پيگير اون كار ميشن به خاطر نفس راهي كه پيش گرفتن و دنبال كردن علايق دروني خودشون خوشحال هستن
    نه به خاطر ديگران..

موفق باشيد
    LOVE all, trust a few, do wrong to none *** آن کس که تو را شناخت جان را چه کند**فرزند و عیال و خانمان را چه کند
    *** دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی**دیوانهٔ تو هر دو جهان را چه کند

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed cici 2 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed cici 2 نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزيز

اول اينكه اين يه فروم نسبتا تازه تاسيسه
    و بخش اصلي هم آنقدري كاربر يا حتي بيننده نداره
    چه رسد به بخش آزاد!

مورد دوم كه دوستان هم اشاره كردن خب اينجا يه فروم بورسي هست
    و مثل فروم هاي بورسي ديگه، بخش آزاد چندان بيننده اي نداره!
    چون قاعدتا يه سهامدار دنبال اخبار و موارد بورسي مياد توي اين فروم..

سوم هم اينكه شما اگه براي علايقي كه داشتيد و رفتيد دنبالش و مسافت زيادي رو رفتيد و به هدف رسيديد بايد از نفس كار خوشحال و خشنود باشيد
    و از اينكه در مسيري كه بايد، قدم برداشتيد خوشحال باشيد

نه اينكه مثلا منتظر بازديد يا تشكر ديگران باشيد

خيلي از چيزها ممكنه چندان طرفداري نداشته باشه
    ولي افرادي كه پيگير اون كار ميشن به خاطر نفس راهي كه پيش گرفتن و دنبال كردن علايق دروني خودشون خوشحال هستن
    نه به خاطر ديگران..

موفق باشيد

سلام بر دوست عزیز تازه به جمع ما پوسته

ورود شما رو به جمع بچه های این سایت خوش آمد می گویم

1- خواستم خدمت شما دوست تازه واردم بگویم که درست است این فرم تازه تاسیس است؛یعنی کلا شش ماه از تاسیس آن می گذرد اما در همین مدت خیلی کوتاه و بدون از برخورداری از هیچ رانتی توانسته است نزدیک به 1000 عضو بگیرید که از این 1000 عضو ،شاید 100 نفر فعال باشند که نتیجه آن هم روزی 11 هزار بازدید کننده است و باقی دوستان از جمله شما (تا وقت حاضر را می گویم)بیشتر خواننده مطالب و اطلاعات بود ه اند تا اینکه به قول ما خبرنگارا خوراکی تازه برای سایت داشته باشند.

2- همچنین از دیگر نکات که لازم می دانم برای شما دوست تازه واردم عرض کنم اینکه مهمترین اصل در این سایت ارائه مطالب مفید بورسی به همراه تحلیل های خوب به دور از هرگونه حاشیه نویسی است.

3- از دیگر نکات که در هیچ فرومی رعایت نمی شود و در اینجا یکی از اهداف مهم و ساختاری بوده است؛ رعایت احترام کاربران آن است و خوب است شما هم بدانید که همه مدیران سایت در همه زمینه ها با همدیگر همفکری دارند و برعکس سایت های دیگر این سایت شخص محور نیست و به صورت گروهی اداره می شود.

3- خدمت شما دوست تازه واردم بگم که به طور مثال مدیران این سایت و حتی کاربران آن این روش را انتخاب کرده اند که در جواب به پست ها (حتی اگر غلط و حتی اگر بر خلاف نظر شخصی خیلی ها باشد) مطلب که رنگ و بوی توهین شخصی داشته باشد، نوشته نمی شود و بیشتر مطالب در پیغام های خصوصی رد و بدل نشود که دلیل آن هم روشن است ؛یعنی این سایت دنبال حاشیه نیست که کاربران آن به همدیگر فحش بدهند و دیگر بگویند دیددی فلانی چه نوشته بود و دیگری در پاسخش چه گفته بود؟؟؟

4- البته ما و دوستانمان در این سایت می توانیم حاشیه سازی کنیم و با شخصیت کاربران آن بازی کنیم تا آمارها را تا چند صباحی کوتاه بالا ببریم اما هدف ما در چند صباح کوتاه خلاصه نمی شود........

5- در پایان اینکه کاربران این سایت همه با هم دوست هستند و به خاطر همین دوستی هم از نوشتن مطالبی برای چشم و هم چشمی و همچنین بی نزاکت دوری می کنند...

البته این اطلاعات کوتاه را همه کاربران این سایت می دانند و این نامه طولانی من صرفا جهت اطلاع رسانی بود و انشااله که خودتان هم به مرور به این نتایج می رسید

از شما هم ممنونم که در این بخش اظهار نظر کرده اید

منتظر مطالب شما در بخش های مختلف هستیم.....
    ویرایش توسط آمن خادمی : 2011/04/24 در ساعت 22:34

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی malavan آواتار ها
    تشکر شده 1,629 بار در 297 ارسال
    با سلام
    راستیتش در زمان آغاز فعالیتم در این سایت به بخش آزاد سر می زدم
    وقتی مطالب اونجا را دیدم و خواندم خیلی جوش ( جو آنجا) بسیار عالی و علمی و به اصطلاح خیلی سنگین بود که اکثرا هم نوشته های کابر آمن بود
    کمتر تو سایتهای دیگر بخش آزاد اینقدر پر بار بود
    وقتی بیوگرافی شما را خواندم واقعا لذت بردم چون اینقدر دکتر مهندس و مکانیک و از این رشته های به اصطلاح با کلاس شنیدیم واقعا دور بر خسته کننده شده....
    مثلا من پدر خانمم پستچی است...اونقدر از اسم این شغل لذت می برم که نگو و نپرس...
    بگذریم ...
    قبلا ما تو فرومی یه بخشی دادشتیم که اولش با نام تبریک سالگرد ازدواج شروع شد...اما چشمتان روز بد نبینه..کم کم به جنگ جهانی بین زن ها و مردها کشید..
    این هم بگم هیچ وقت کار به کوچترین توهینی نکشید...تعدادی از کاربران آن فروم همین جا هستند وشاهد...
    خلاصه احساس می کنم برای خنده و شوخی هم که شده یه تاپیکی با نام

مردان برترند یا زنان

باشد حسابی ما آقایان از خجالت زنان این موجودات لاینحل گیتی که با هیچ حلالی قابل حل و با هیچ ترشی و چاشنی قابل هضم شدن نیستند ، در خواهیم آمد..
    به امید آن روز
    بی چیز باش***ناچیز نباش[/COLOR]

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید malavan از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    حتما جناب ملوان .......

البته قبلا از اینکه از شما خواهش کنم تا این تاپیک رو ایجاد کنید......بگم من به شخصه این موضوع رو قبول ندارم؛یعنی اصلا طرح سوال یه ذره بی انصافیه نسبت به زن و مرد...

اما برای تفریح و اینکه بدونیم کی روشن فکر کی الکی روشن فکر ،کی واقعی روشن فکر.......کی فکر می کنه روشن فکر و کی اصلا فکری نمی کنه...... خیلی جذابه

من فقط اینو می دونم که زن و مرد باید کنار هم باشند و اگر با هم نباشند زندگی لنگ می زنه

فکر خوبیه.........ایجاد این تاپیک رو که اینگار تو تخصص خودتونه و دل پری هم دارید به خودتون واگذار می کنم و خواهش می کنم که دعوت منو بپذیرید.......

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 7 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)