صفحه 101 از 132 نخست ... 51919899100101102103104111 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 1318

موضوع: شكر شاهرود ( قشكر )

عضو جدید omidmoradi آواتار ها
    تشکر شده 20 بار در 8 ارسال
    اين همه محاسبه اين همه تجزيه و تحليل كه اگه شكر شاهرود رو بخرم چون تعديل خوبي رو در پيش داره بيام و كلي تو اين شركت سرمايه گذاري كنم بعد از اون جالب اينجاست كه تحليلهام به واقعيت ميرسه 70%+ و بعلت سود انباشته قابل توجه افزايش سرمايه و اينكه اين سهم قبلاًافت خودشو كرده بود و ديگه افتي رو برا ي اون متصور نبودم ،چي شد خدايا چي شد ...؟؟

اتفاقي كه شايد هيچ جاي دنيا نيفته اينجا تو اين مملكت يعني ايران خودمون بوقوع ميپيونده ،جلوي چشمان بهت زده واينكه شايد دارم خواب ميبينم كه چنين اتفاق وحشتناكي چطور ميتونست براي من بيفته چرا همه چيز در جهت عكس اتفاق افتاد ؟؟؟

باور كنيد دوستان آنقدر اين جريان باعث بهتم شده بود كه مغزم هنگ كرده بود و سيگنال خروج از سهم را به من نميداد ولي اين بهت امروز با خروج از سهم و ضرر ازدست دادن نزديك به نيمي از سرمايه ام بالاخره به پايان رسيد .

ميدانم كه خيلي از ماها اين وضعيت را داريم ولي چه ميشود كرد؟ بايد اين بي عدالتيها را ببينيم و سرمايه هامان در جلوي چشمانمان آب شود و حتي صدايمان هم در نيايد بواقع شايد بعضي از دوستان زودتر به اين نتيجه رسيدند و سريعتر خروج كردند مثل ميثم عزيز كه خيلي قبلتر گفت اوضاع خراب است و از سهم البته با ضرر خيلي جزئي تر خارج شد آنروز شايد خيليها به ميثم امتياز منفي دادند ولي او راه درست را رفت (درود به تو ميثم عزيز)اين تجربه بزرگي بود هم براي خودم و هم براي خيلي از دوستان كه سهمي كه مريض شده، به هر دليلي و اين مريضي واگير دار است بايد از او دوري جست لااقل تا زماني كه بهبودي حاصل شود .

ميدانيد دوستان اگر همه ما در ان زماني كه اوج هيجان از باز شدن قپيرا با 98%وساير قنديها سهممان را بفروش ميرسانديم الان در اين شرايط با افت بيش از حد اين سهم ها چه كارهاي بزرگي را ميتوانستيم انجام دهيم ....بماند گذشت و رفت و اين را به حساب سرمايه گذاري بسيار سنگين براي بدست آوردن تجربه اي نو ميگذاريم .

امروز به اين فكر ميكردم كه اين سناريو دقيقاً از زماني شروع شد كه سازمان در يك زمان تمام نمادهاي قندي را با هم و به صورت فله اي متوقف كرد و هيچگاه اين فكر را نكرد كه با انجام اين كار باعث ايجاد شدن جو منفي رواني بر اين سهم ها ميشود و حاصل و نتيجه آن اين ميشود كه عده اي از سرمايه گذاران خرد در زير دست و پاي سرمايه گذاران متمول له ميشوند و اين گروه براي مدت مديدي سر بر نخواهد افراشت.
    ايجاد جو دودلي،رعب،ترس از دست دادن سرمايه و فضا سازي براي رانت خواري و سو استفاده عده اي از اين شرايط و گرفتن ماهي از آب گل آلود همه و همه اينها پيامد اين سناريو بود و اينجاست كه فرق يك مدير با مدير ديگر روشن ميشود .

مثال ميزنم :مثلاً قند نقش جهان با اين همه سود آوري در اين چند سال، حتي در سالهايي كه اكثر كارخانه هاي قند و شكر با مشكل مواجه بودند و زيان ده بودند اين شركت سود ده بوده و تازه افزايش سرمايه داده بود چرا بايد با اين آتش بسوزد .
    اصفهان پيرانشهر لرستان هكمت شهد نيشابور با اين همه جذب چغندر قند و اين همه توليد چرا بايد با اين آتش بسوزند و اساسا" چرا زماني كه اين شركتها در بحران بودند هيچ متولي امري نبود كه از اين صنعت حمايت كند ؟چرا نميتوانيم و نميخواهيم ببينيم كه صنعتي در حال رشد است، و تاكي اين عينك بد بيني بايد بر سر چشمان مديران و متوليان امر باشد اين فضاي بگير و ببند تحقيق و تفحص بيجا و بيمورد آن هم در زماني كه چرخ يك صنعتي به تازگي در حال حركت است چه معني و مفهومي ميدهد و چرا هيچ سازمان بازرسي و ارگاني نيست كه بر اينگونه موارد نظارت داشته باشد تا سرمايه گذاران بي هيچ دليلي دچار چنين ضررهاي هنگفتي نشوند ؟و اين جريانات ميبايست تا كي ادامه داشته باشد؟ و اصلاً گيريم فضاي سفته بازي بوده ،درست، خوب روش و شيوه مقابله با آن چگونه ميبايست باشد ؟ قطعا" اينگونه نميبايست تر و خشك همه با هم بسوزند .درست است يا خير ؟

من هم مثل شما .....

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید omidmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza123 نمایش پست ها
    پیش بینی تون کاملآ درست بود.
    آینده قشکر چی میشه؟
    دوست من با سپاس از لطفتون
    دوستان شاهدند که من تا حالا اینجا و جاهای دیگه پیش بینی های زیادی کرده ام
    و اغلب غلط بوده اند
    حالا این دفعه هم شانسی درست دراومد من که خودم جدی نمیگیرم
    سیاست من اینه که با این همه جو منفی که پیرامون این گروه بوجودآوردند
    و مرتب این گروه رو میکوبند حداقل یک روحیه و امید و انرژی مثبت به
    سهامدارای مظلومی که با هزار امید و آرزو با ضرر زیاد در این سهامند بدم

ولی چیزی که واضحه نباید انتظار داشت بیشتر قندیها افت دیگه ای داشته باشند
    بعضی هاشون الان نسبت به 3 ماه پیش نصف شدند اینها دیگه پایین چندانی ندارند
    الان خود من برای خودم کم کردن میانگین رو تجویز کردم مثلاً همین امروز یک پله
    قلرست خریدم و میانگینم رو 10 درصد پایین آوردم
    انتظار دارم قیمتها رشد خوبی بکنند در نیمه دوم سال.انشالله که این پیش بینی هم جز معدود پیش بینی های درستم باشه
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    دوستان سهامدار ناراحت نشن.
    این یه اظهار نظر معمولیه که احتمال رد شدن زیاده

از نظر من قشکر میتونه تا 500 بیاد پایین و بعد از اون با توجه به اخباری که اوایل خرداد میاد میتونه رشد خوبی داشته باشه.

وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,327 بار در 1,077 ارسال
    مصطفی جان
    پستت رو که دیدم خوشحال شدم
    انشالله که گروه برمیگرده بزودی.پیش بینی هات رو واقعاً قبول دارم.چقدر خوب و به موقع رفتی روکاشی ها
    بچه های تالار فردا فکر کنم جارو کنند بقیه فروشنده هارو.امروز هم عالی خریدند

راستی یادش بخیر اون آواتار کلینت ایستوودت رو چقدر دوست داشتم با حال بود با اسم مصطفی 70
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sourena نمایش پست ها
    مصطفی جان
    پستت رو که دیدم خوشحال شدم
    انشالله که گروه برمیگرده بزودی.پیش بینی هات رو واقعاً قبول دارم.چقدر خوب و به موقع رفتی روکاشی ها
    بچه های تالار فردا فکر کنم جارو کنند بقیه فروشنده هارو.امروز هم عالی خریدند

راستی یادش بخیر اون آواتار کلینت ایستوودت رو چقدر دوست داشتم با حال بود با اسم مصطفی 70
    لطف داری دوست من.
    بله این چند روز کلا حجم گروه قندی بالا رفته واسه همین نظرم جلب شد.امروزم به قول شما خیلی خوب فروشنده ها رو جارو کردند.

بله یادش بخیر. کلینت ایستوود هم از شخصیتهای محبوب زندگیمه.
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Renjer آواتار ها
    تشکر شده 1,303 بار در 445 ارسال
    نقل قول از BASK سهامدار بالای یک در صد در قشکر

سلام
    امروز صبح از صبح تو کارگزاری نشستم نامردا اعتبار ندادن
    قرار بر این شد که یکم بهم تا 300m بدن
    امروز یکی دیگه از حقیقی ها رو هم پیدا کردم جلسه 3 نفره ای داشتیم و او نها هم قرار شده نقدینگیشون رو تا اول ماه جور کنن و بیان تا یه دستی به سر گوش قشکر البته با همیاری شما دوستان بکشیم.
    امروز سایت های مختلف خبر از نزدیکی نرخ مرجع به نرخ بازار آزاد یا همون ارز تک نرخی دادن
    این همون خبری بود که من 2 هفته پیش از قول یکی از دوستان بانک ملتی زدم و توسط بعضیا که دیگه پیداشون هم نیست به شایعه پراکنی متهم شدم
    ولی این امر نزدیک است و به احتمال بسیار ارز 1400 تک نرخی میشود نه 1500 بعضی دوستان
    در رابطه با قشکرم دوستانی که دارند و در ضرر هستند کمی دیگر صبر کنن تا یه حال درست و حسابی به بهشر بدیم
    خوش باشید
    خداوند در روی زمین بندگانی دارد که برای رفع نیازمندیهای مردم می کوشند.اینان در روز قیامت از سختی ها وبلاها در امانند.کسی که مومنی را شاد کند خداوند روز قیامت دل او را شاد می کند.امام کاظم(ع)

کارخانه های قند و شکر خواستار افزایش قیمت اکونیوز: درحالی که طبق توافق کارخانههای قند و شکر با سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان، مصوب شده بود شکر تولیدی همه کارخانههای قند و شکر کشور کیلویی ۱۱۷۵ تومان در محل کارخانه فروخته شود، اکنون پس از گذشت دو ماه کارخانهها در حال رایزنی برای افزایش ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومانی قیمت شکر هستند. به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران (econews.ir) ؛ هر کیلو شکر بر اساس هزینه تمام شده کارخانه تولیدکننده آن، با احتساب ۱۰ درصد سود عرضه میشد که از اسفند ماه سال گذشته سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان قیمت فروش هر کیلو شکر تولید داخل را ۱۱۷۵ تومان در کارخانه مصوب کرد. به گفته مدیرعامل مرکز بررسی، تحقیق و آموزش صنایع قند ایران، به نقل از ایسنا، به دلیل افزایش هزینههای تولید کارخانههای قند و شکر از سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان خواستار افزایش ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومانی نرخ مصوب شکر شدهاند که البته هنوز این درخواست مصوب نشده و مذاکرات در حال انجام است. در این میان سازمان حمایت هر گونه افزایش قیمت شکر را غیر قانونی دانسته و حداکثر قیمت شکر در بستهبندیهای ۹۰۰ گرمی را ۱۵۵۰ تومان عنوان کرده است.در حالی که شکر در سطح بازار در بستهبندیهای ۹۰۰ گرمی با قیمت تا ۱۸۰۰ تومان به فروش میرسد.سال گذشته یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن شکر در کشور تولید شده که پیشبینی میشود امسال نیز میزان تولید به یک میلیون و ۴۰۰ هزار تن برسد.سرانه مصرف قند و شکر در کشورمان ۳۲ کیلوگرم بوده که سالانه دو میلیون و ۳۰۰ هزار تن شکر مورد نیاز کشور است که با توجه به ظرفیت تولیدی دو میلیون و ۵۰۰ هزار تنی کارخانههای قند و شکر، مدیرعامل صنایع قند معتقد است چنانچه چغندر قند به عنوان ماده اولیه وجود داشته باشد، کارخانههای قند و شکر میتوانند علیرغم تامین نیاز داخل، صادرکننده هم باشند، چرا که امکانات فنی فراهم بوده و میزان ضایعات در کشور پایین و قابل رقابت با بازارهای خارجی است

.نقل قول از reza 5980
    سهامداری که دیروز وامروز حدود 500000 تا از قشکر رو خریداری کرده وصف خرید 200000 تای دیروز وامروز روی منفی کار ایشون بوده
    خداوند در روی زمین بندگانی دارد که برای رفع نیازمندیهای مردم می کوشند.اینان در روز قیامت از سختی ها وبلاها در امانند.کسی که مومنی را شاد کند خداوند روز قیامت دل او را شاد می کند.امام کاظم(ع)

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Renjer از ایشان تشکر کرده اند:

احتمالا توی خرداد یه خبرایی در مورد افزایش قطعی نرخ شکر اعلام میشه.

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

BASK:
    با یکی از حقیقی ها مچ شدیم سهم هم در حال خشک شدنه شاید با کمک حقیقی های دیگه اگر بتونم پیداشون کنم بزودی قشکر رو هم مثل قنیشای سپهبد عزیز بیاریم بالا شاید هم بالاتر از قنیشا:/>
    راستی اینو اضافه کنم که الان p به e واقعی سهم الان زیر 8 هست

فکر کنم کم کم باید ما سهامداران بالای 1 درصد یه صندلی از زیر پای بهشهر بکشیم که دیگه سهامشو این طوری نریزه تو بازار . و بعد هم ول کنه و بره . یا حق
    من از این سهم زیاد میخوام . البته دنبال خرید هیجانی هم نیستم . اگه کم بخواهی میتونی بگیری . ولی زیادو نه . نمیشه که من 540 بگیرم شما 520 . پس بهم حق بدین
    راستی اینو اضافه کنم که الان p به e واقعی سهم الان زیر 8 هست
    با سلام . همانطوز که گفته بودم 200000 قشکر امروز خریدم . فردا هم 200000 تای دیگه می خرم انشاالله . راستش خیلی هم دوست دارم که فروشنده رو -4 بهم بده . میدونم که خیلی ها تو ضررن ولی بهم حق بدین . کسی که مالشو می خواد مفت بفروشه من مقصر نیستم. ولی 40 روز دیگه نگین حجم مبنا بده . در هر صورت فردا هم میشینم . فقط اگه خریدارای دیگه بازی رو بهم نریزن رو -4 میشینم . یا حق یا حق یا حق
    من که خودم میگم که این سهم خیلی ارزنده هست . من رو این قیمتها 5 در صد دیگه میگیرم . که با کمک سایر دوستان تقاضای تغییر هیئت مدیره را میدیم. انشالله همه سود خوب ببریم .

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Renjer از ایشان تشکر کرده اند:

رضا جان ما هم تو کارگزاری چند نفر ی هستیم که حدود 200000 تا داریم وفروشنده هم نیستیم تا بره بالاتر از قنیشا . بلکه خریدار هم هستیم . به امید روزی که برای حجم مبنا دادن با هم بحث کنیم . ان شاء الله که همه سود خوبی ببرند .یا علی مدد

اینها رو از تالار بورس براتون گذاشتم تا ببینید وشما هم با ما هماهنگ باشید قرار شده چند تا از سهامدارای بالای یک در صد واین اقا رضا ودوستشون مثل سپهبد (نور همدانیان) از سهم حمایت کنند وببرنش بالا ولی میخوان تا میتونند توی منفی سهم رو جمع کنند تا فروشنده های افراطی خارج بشن وموقع صعود کسی یک دفعه صف خرید رو خالی نکنه وبا خیال راحت بتونیم سهم رو بجایی که باید بره ببریم از شما دوستان هم خواهش میکنم با این گروه که درست شده همکاری کنید . چون به تنهایی امکان پذیر نیست . برای اطالاع بیشتر به تایپیک قند وشکر تالار بورس مراجعه کنید.http://www.talarebourse.com/forum/thread46802-884.html

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Renjer از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع