صفحه 86 از 92 نخست ... 367683848586878889 ... آخرین
نمایش نتایج: از 851 به 860 از 911

موضوع: مخابرات ايران ( اخابر )

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

پاسخ : مخابرات ايران ( اخابر )

بازار خیلی خرابه
    ولی چه بزمی میشه وقتی صف فروش اخابر جمع بشه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

صف فروش خیلی عمدی چیده شده و قطعا از 135 میلیون صف فروش 70-80 میلیونش فیک و سوری چیده شده
    سهم رشد نکرده بازار و این صف فروش خیلی مشکوک به نظر میرسه
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 320 بار در 57 ارسال

این کاربر تمام هست با وجود احترام...
    هر سهمی میخره چنان تعصبی بهش میگیره که بعضی حرفاش شاخ در میارم میشنوم!
    وخارزم رو که خرید بود و بخاطر معدن طلاش مغز از سرش پرید برای گشایس اقتصادی پیش بینی افتتاح این معدن یکی از تصوراتش شد.خخخ

اخبار خریده رفته سراغ کابلهای زیر زمین مدفون شده مخابرات که دیگه توجیه اقتصادی با این تعرفه های دستوری دولتی نداره

ارزش دلاری اخبار رو داره یا فولادی ها مقایسه میکنه گه ارزش فروش و سودآوریشون دلاری بوده و رشد کرده ولی اخبار فروش ریالی دستوریش باعث شده ان فروشهای دلاری به میلیون دلاری برسه

اگه دنبال تجدیدی به نظرم خودت رو اسیر تجدید ارزیابی کابلهای مدفون شده اخبار اسیر نکن که اخابر تجدید هم بزنه بخاطر عدم توجیه اقتصادی کابلهای مدفون شده ش در استهلاک سراغشون نخواهد رفت چون بخاطر استهلاک کابهای مدفون شده بی توجیهش بشدت تبدیل به یه شدت زیانده خواهد شد
    عزیزم اگه دنبال تجدیدی برو سراغ ستران که همین الان کارشناس گرفته از زمین بی استهلاک تو مشریه میخواد ۴۰۰۰-۵۰۰۰ درصد افزایش بده

بابا تبلیغات از،سهم خریداری شده بد نیست ولی در حدی که متوهم کنه!

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید forbes از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    توی هر کوچه و خیابانی و روستایی که در سطح کشور وجود داره تلفن ثابت هم هست و این یعنی زیر تمام کوچه ها و خیابان‌ها کابلهای اخابر خوابیده و یا در جاده‌های بیرون شهری کابلهای هوایی مخابرات وجود دارن
    وجود نداره که به ارزش دلاری 10 سال پیش نرسیده با‌شه
    با سلام
    مروز میخواستم اخابر بخرم ولی بجاش وپارس خریدم بنظرم این سهم هنوز جای رشد داره ولی با صحبت شما هم در مورد متراژ خیابان ها مشکل دارم شرکت بره کابل ها رو از زیر زمین دربیاره مس سیمش رو هم به نرخ روز بفروشه باز سودی براش ندارره حالا بخوواد تجدید ازشون بده؟
    در ثانی فرض کنیم ارزش دلاری 10 سال پیش شرکت 17 میلیارد بود چطوری امروز میشه 100 میلیارد؟ با کدوم طرح توسعهای ارزشش باید 5-6 برابر 10 سال پیش بشه؟ زور بزنه همون 17 میلیارد بشه کلاه نداشتش رو باید بندازه بالا.
    دوستان توجه داشته باشین جوری میلیارد دلار رو راحت می نویسن انگار میلیارد تومان هستش یک میلیارد رو ضرب در 22 هزار بکنین بعد حروفی به تومان بنویسین شاید عظمت میلیارد دلار دستتون بیاد.
    أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط forbes نمایش پست ها
    این کاربر تمام هست با وجود احترام...
    هر سهمی میخره چنان تعصبی بهش میگیره که بعضی حرفاش شاخ در میارم میشنوم!
    وخارزم رو که خرید بود و بخاطر معدن طلاش مغز از سرش پرید برای گشایس اقتصادی پیش بینی افتتاح این معدن یکی از تصوراتش شد.خخخ

اخبار خریده رفته سراغ کابلهای زیر زمین مدفون شده مخابرات که دیگه توجیه اقتصادی با این تعرفه های دستوری دولتی نداره

ارزش دلاری اخبار رو داره یا فولادی ها مقایسه میکنه گه ارزش فروش و سودآوریشون دلاری بوده و رشد کرده ولی اخبار فروش ریالی دستوریش باعث شده ان فروشهای دلاری به میلیون دلاری برسه

اگه دنبال تجدیدی به نظرم خودت رو اسیر تجدید ارزیابی کابلهای مدفون شده اخبار اسیر نکن که اخابر تجدید هم بزنه بخاطر عدم توجیه اقتصادی کابلهای مدفون شده ش در استهلاک سراغشون نخواهد رفت چون بخاطر استهلاک کابهای مدفون شده بی توجیهش بشدت تبدیل به یه شدت زیانده خواهد شد
    عزیزم اگه دنبال تجدیدی برو سراغ ستران که همین الان کارشناس گرفته از زمین بی استهلاک تو مشریه میخواد ۴۰۰۰-۵۰۰۰ درصد افزایش بده

بابا تبلیغات از،سهم خریداری شده بد نیست ولی در حدی که متوهم کنه!
    الان آمدی به من توهین کنی یا آمدی سهم خودت تبلیغ کنی
    من هر چیزی در سایت مینویسم سناریوهای تحلیل را هم عنوان میکنم ولی وقتی کسی مثل شما درست نوشته های منو نخوانده و توهمات خودش را بیان میکنه مشکل من نیست
    الان کجا من گفتم سهم قراره از محل کابلها تجدید ارزیابی بده
    یه نمونه را برای من بیار؟؟
    پسر جان شما برو بخوان ببین من درست چی نوشتم
    من گفتم اخابر کابلهایی با ارزش 100 میلیارد دلار زیر خیابونها داره که دارایی سهم محسوب میشه
    همین الان کسی بره کارخانه سیمان را اسقاط کنه اون وقت ارزش کارخانه سیمان 100 میلیون دلارم نیست فوقش پول آهن پاره هاش باقی میمونه
    اصلا مگر قرار برای کارخانه ارزش اسقاط حساب بشه؟
    خدا خواست و ما توانستیم

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط ائلچی نمایش پست ها
    با سلام
    مروز میخواستم اخابر بخرم ولی بجاش وپارس خریدم بنظرم این سهم هنوز جای رشد داره ولی با صحبت شما هم در مورد متراژ خیابان ها مشکل دارم شرکت بره کابل ها رو از زیر زمین دربیاره مس سیمش رو هم به نرخ روز بفروشه باز سودی براش ندارره حالا بخوواد تجدید ازشون بده؟
    در ثانی فرض کنیم ارزش دلاری 10 سال پیش شرکت 17 میلیارد بود چطوری امروز میشه 100 میلیارد؟ با کدوم طرح توسعهای ارزشش باید 5-6 برابر 10 سال پیش بشه؟ زور بزنه همون 17 میلیارد بشه کلاه نداشتش رو باید بندازه بالا.
    دوستان توجه داشته باشین جوری میلیارد دلار رو راحت می نویسن انگار میلیارد تومان هستش یک میلیارد رو ضرب در 22 هزار بکنین بعد حروفی به تومان بنویسین شاید عظمت میلیارد دلار دستتون بیاد.
    این مطلبی که شما گفتی را درک میکنم ولی دقت کنید که در بالا هم گفتم وقتی دارن ارزش جایگزینی برای سهمی حساب میکنن نمیگن حالا اگر این کارخانه را بخواهیم جمع کنیم چقدر می ارزه
    مثلا اگر بگیم ارزش جایگزینی پالایشگاه 1 میلیارد دلار است بعد طبق حساب شما بگیم خوب حالا اگر این لوله های و مخازن و تجهیزات را جمع کنیم ببریم بفروشیم که 50 میلیون دلارم از ما نمیخرن
    پس پالایشگاه فقط 50 میلیون دلار ارزش داره نه 1 میلیارد دلار.
    دقت کنید بنده در هیج جایی نگفتم اخابر باید 100 میلیارد دلار شود
    خیر
    بنده گفتم اگر اخابر بخواد الان همین متراژ کابلکشی که در کشور داره را مجدد اجرا کنه احتمالا باید 100 میلیارد فقط کابل بخره
    یعنی الان 100 میلیارد دلار ارزش کابلهای مخابرات در کوچه و خیابانهاست
    ولی من هیچ وقت نگفتم سهم باید حتی به محدود ارزش اینها برسه
    ولی گفتم سهم 17 میلیارد دلاری بوده و میتونه به 17 میلیارد دلار ارزش برسه
    نمیدونم چرا نوشته های من درست خوانده نمیشه و هر کس هرجور دوست داره ازش برداشت میکنه
    خدا خواست و ما توانستیم

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    این مطلبی که شما گفتی را درک میکنم ولی دقت کنید که در بالا هم گفتم وقتی دارن ارزش جایگزینی برای سهمی حساب میکنن نمیگن حالا اگر این کارخانه را بخواهیم جمع کنیم چقدر می ارزه
    مثلا اگر بگیم ارزش جایگزینی پالایشگاه 1 میلیارد دلار است بعد طبق حساب شما بگیم خوب حالا اگر این لوله های و مخازن و تجهیزات را جمع کنیم ببریم بفروشیم که 50 میلیون دلارم از ما نمیخرن
    پس پالایشگاه فقط 50 میلیون دلار ارزش داره نه 1 میلیارد دلار.
    دقت کنید بنده در هیج جایی نگفتم اخابر باید 100 میلیارد دلار شود
    خیر
    بنده گفتم اگر اخابر بخواد الان همین متراژ کابلکشی که در کشور داره را مجدد اجرا کنه احتمالا باید 100 میلیارد فقط کابل بخره
    یعنی الان 100 میلیارد دلار ارزش کابلهای مخابرات در کوچه و خیابانهاست
    ولی من هیچ وقت نگفتم سهم باید حتی به محدود ارزش اینها برسه
    ولی گفتم سهم 17 میلیارد دلاری بوده و میتونه به 17 میلیارد دلار ارزش برسه
    نمیدونم چرا نوشته های من درست خوانده نمیشه و هر کس هرجور دوست داره ازش برداشت میکنه

ارزش جایگزینی در کنار تکنولوژی معنی میده الان فیبر نوری جای سیم کشی هایی قدیمی رو گرفته پس نمیشه ارزش جایگزینی رو برای کابل های قدیمی مد نظر قرار داد . ولی در کل بازم میگم این سهم جای رشد داره. فقط بحث بر سر وع تحلیل هست.
    أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(25)
    تشکر شده 2,290 بار در 665 ارسال

این سهم هم دارد به نقاط خوبی میرسد
    پستهای اخر را خواندم چقدر مطالب تبلیغی وجود داشته اینجا و تلگرام انهم در اوج قیمت و به کابل های زیر خاک هم رحم نشده! که از همان قیمت نصف شد
    همه بازار کمو بیش افت کرد اما تبلبغو تاکید در اوج و سپس سکوت یکباره کار پسندیده و اخلاقی نیست
    معرفی سهم میشود یکیار دوبار گقته شود نه که هربار در اوج بمباران مطلب

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید naderi1 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,380 بار در 9,284 ارسال

کف قبلی را شکست ... ببینیم با محدوده900 چه میکنه
    ازمعدود شاخص سازانی هست که تحرکی هنوز دراون اتفاق نیقتاده!

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,380 بار در 9,284 ارسال

همچنان با فشار فروش سنگینی روبرو هست ... محدوده 800-850 نقطه تعادل با اهمیتی میتونه باشه..... این شرکت 8سال قبل با همین سرمایه ... 300تومن بود.. حال بعد از 8سال .. سه برابر رنج اواخر 92تریدمیشه!...

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 86 از 92 نخست ... 367683848586878889 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع