صفحه 3 از 87 نخست 1234561353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 870

موضوع: تالار بورس اراك و ايده هاي بورسي

عضو جدید خلیج فارس آواتار ها
    تشکر شده 18 بار در 5 ارسال
    سلام به همه ی سهامدارای اراکی بالاخص دوست خوبم امیر آقای گل و بهروز خان استاد طلا و فیوچرز ایران
    راستش دوستان اگه خاطرتون باشه تا همین 2 سال پیش که میرفتی تالار اراک نهایتا 10 نفر میومدن تالار که اونها هم همه باز نشسته بودن اکثرا و از سر پر کردن وقت و سرگرمی به تالار میومدن و نهایت حرفه ای بودنشون این بود که یه نگاهی به کدال بندازن ولی من همین عید که رفتم یه سری تالار هم فضای خیلی کوچک و اعصاب خورد کن تالار رو حدودا سه برابر کردن هم حدود 200 نفری اونجا بودن که من دهنم باز موند و فکر میکنم دلیلش تبلیغات خیلی مهیج صدا و سیما و تعریف و تمجیداتش از بورس و رشد روزانه اون بود که باعث شد جمعیت بساری از افراد مبتدی وارد بورس بشن که متاسفانه بعد از افت های شدید این چند روز چند نفر که من خودم میشناختم واقعا ضرر های زیادی کردن آقای رضوان پور هم که تازه اومدن متاسفانه چند تا سهم به این دوستان معرفی کرده بودن که واقعا ارزش چندانی از لحاظ بنیادی نداشتن و صرفا با سفته بازی بالا و پایین میشدن
    اینه که دوستانی که به تنها کارگذاری شهر اراک یعنی پاسارگاد مراجعه میکنه با صرف معرفی این آقا اقدام به خرید و فروش نکنید و از چند تا از با تجربه های تالار اراک که چند ساله توی بورس هستن مثل آقای عسگری و میکاییلیان مشورت بگیرید و خودتون هم کم کم اقدام به یادگیری مفاهیم بورس بکنید .
    دوستدار همه ی شما خلیج تا ابد پارس.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید خلیج فارس از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    نه كاپيتان جان تالار كارگزاري اراك دروازه تهران است. يه تابلو بزرگ بورس اوراق بهادار استان مركزي از همون جا ميدرخشد
    شما الان كجاييد؟
    اراک بورس جان
    من الان تهران هستم
    قرار بود با اقای سمیعی که از بچه های اراک هستند بیام بریم وفس که برنامه جور نشد
    اگر بیام اراک حتما میام خدمت شما جهت عرض ادب و ارادت دوست عزیز
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    درود بر خليج فارس عزيز
    نمي دونستم آقاي رضواني به كسي هم سهم معرفي مي كنه. راستي آقای عسگری و میکاییلیان تجربه واقعا بالايي دارند. من نميشناسم اين آقايون محترم را.
    راستي خليج فارس جان يه بار ديدم يه برگه تبليغات از يه تيم كه سهم با اس ام اس معرفي مي كنند روي درب ورودي كارگزار زده بودن. اونها يك تيم تيكنيكال هستند يا نه؟
    اينجا هم بيشتر بيا . سايت خوبي شده هم اينكه ببينيم ميتونيم بچه هاي گل شهر رو تو اي تايپيك جمع كنيم.
    خوشحال شدم اينجا ديدمت
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آرتمیس آواتار ها
    تشکر شده 1,728 بار در 300 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خلیج فارس نمایش پست ها
    سلام به همه ی سهامدارای اراکی بالاخص دوست خوبم امیر آقای گل و بهروز خان استاد طلا و فیوچرز ایران
    راستش دوستان اگه خاطرتون باشه تا همین 2 سال پیش که میرفتی تالار اراک نهایتا 10 نفر میومدن تالار که اونها هم همه باز نشسته بودن اکثرا و از سر پر کردن وقت و سرگرمی به تالار میومدن و نهایت حرفه ای بودنشون این بود که یه نگاهی به کدال بندازن ولی من همین عید که رفتم یه سری تالار هم فضای خیلی کوچک و اعصاب خورد کن تالار رو حدودا سه برابر کردن هم حدود 200 نفری اونجا بودن که من دهنم باز موند و فکر میکنم دلیلش تبلیغات خیلی مهیج صدا و سیما و تعریف و تمجیداتش از بورس و رشد روزانه اون بود که باعث شد جمعیت بساری از افراد مبتدی وارد بورس بشن که متاسفانه بعد از افت های شدید این چند روز چند نفر که من خودم میشناختم واقعا ضرر های زیادی کردن آقای رضوان پور هم که تازه اومدن متاسفانه چند تا سهم به این دوستان معرفی کرده بودن که واقعا ارزش چندانی از لحاظ بنیادی نداشتن و صرفا با سفته بازی بالا و پایین میشدن
    اینه که دوستانی که به تنها کارگذاری شهر اراک یعنی پاسارگاد مراجعه میکنه با صرف معرفی این آقا اقدام به خرید و فروش نکنید و از چند تا از با تجربه های تالار اراک که چند ساله توی بورس هستن مثل آقای عسگری و میکاییلیان مشورت بگیرید و خودتون هم کم کم اقدام به یادگیری مفاهیم بورس بکنید .
    دوستدار همه ی شما خلیج تا ابد پارس.
    بله دوست عزیز.... یادتونه.... اصلا کسی توی تالار پیدا نمیشد.... من از اون زمان مشتری تالار بودم که طبقه پایین بودند.... اما اون موقع هم با وجود اینکه مشتریها کم بودند تریدهای خوبی انجام نمیدادند و همین شد که من تصمیم گرفتم کارگزار را عوض کنم و خیلی هم از کارگزار فعلی راضی هستم و اگه تالار اراک تبدیل به وال استریت هم بشه بازم حاضر نیستم اندک سرمایه ای را که دارم بیارم و بدم دست پاسارگارد.... من 2هفته پیش چندتا سهم از سبد پسرم فروختم با کلی دردسر بعداز10روز بحساب واریز شد.... درصورتیکه با کارگزار خودم این مشکل را ندارم....
    درصورتیکه کار خرید سهام بدرستی انجام شود تفریبا زمان فروش آن هرگز فرانخواهد رسید

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آرتمیس از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط آرتمیس نمایش پست ها
    بله دوست عزیز.... یادتونه.... اصلا کسی توی تالار پیدا نمیشد.... من از اون زمان مشتری تالار بودم که طبقه پایین بودند.... اما اون موقع هم با وجود اینکه مشتریها کم بودند تریدهای خوبی انجام نمیدادند و همین شد که من تصمیم گرفتم کارگزار را عوض کنم و خیلی هم از کارگزار فعلی راضی هستم و اگه تالار اراک تبدیل به وال استریت هم بشه بازم حاضر نیستم اندک سرمایه ای را که دارم بیارم و بدم دست پاسارگارد.... من 2هفته پیش چندتا سهم از سبد پسرم فروختم با کلی دردسر بعداز10روز بحساب واریز شد.... درصورتیکه با کارگزار خودم این مشکل را ندارم....
    متاسفانه دوست عزي تالار پاسارگاد خيلي ازت امصا ميخوان براي هر كاري. اما الان بهتر شده كارشون.
    البته دليل داره چون سهامدارهاي تازه وارد زياد اونجا هست و ممكنه اگه ضرر كنند بيان يقه كارگزار رو بگيرند اونها طفلكي ها مجبور بودند اينظوري برخورد كنند. اما با بهتر شدن مشتري ها به نظرم روند بهتري پيدا خواهند كرد. از نظر واريز پول معمولا بعد از 4 روز به حساب ميريزن يه ابر هم كه ديدم فرداي روز درخواست وجه به حسابم ريختند.
    كاش ميشد كارگزارهاي ديگه هم نمايندگي ميزدند.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

جنبه مثبت کاهش قیمت جهانی مواد خام

دقایقی پیش اعلام شد احتمالا یونان از عضویت در بلوک یورو خارج خواهد شد. مقامات یونان به سرعت این احتمال را رد کردند، اما کاهش ارزش یورو در برابر دلار سبب شد قیمت مواد خام تااندازهای کاهش یابد. امروز همچنین اعلام شد میزان ایجاد شغل در بازار کار آمریکا در ماه گذشته میلادی ۲٤٤ هزار مورد و بیش ار پیشبینی اقتصاددانها بوده است و با آنکه در ماه آوریل نرخ بیکاری در این کشور از ٨.٨ درصد ماه مارس به ۹ درصد افزایش یافته است اما رشد بیش از انتظار فرصتهای شغلی جوی مثبت را در بازارها بوجود آورده و موجب رشد شاخصهای مالی در بازار آمریکا شده است. اما قیمت فلزات اساسی همچنان رو به کاهش است. در روزهای اخیر نوسان در بازار مواد خام جهان بسیار شدید است زیرا تعداد زیادی خبر با تاثیرات متناقض منتشر شده است. اما ژان کلود تریشه رییس بانک مرکزی اروپا در مصاحبه با شبکه خبری cnbc گفت: "کاهش قیمت مواد خام برای روند بهبود شرایط اقتصاد جهان و مهار شدن تورم مفید است. اگر چه ممکن است عدهای از سرمایهگذاران زیان ببینند اما بازگشت توازن با بازارها، در بلند مدت به سود تمام سرمایهگذاران خواهد بود. در هفتههای اخیر قیمت مواد خام عمدتا به دلیل کاهش ارزش دلار رشد کرده و انتظار میرفت تصحیحاتی رخ دهد. کاهش قیمت نفت به زیر ۱٠٠ دلار در هر بشکه برای رونق اقتصاد جهان بسیار مثبت است."

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

با تشكر از همه دوستان خوب و همدل و مهربانم كه ما رو مورد اظهار و لطف خودشون قرار مي دن و به اين تايپيك تالار بورس اراك سر ميزنند.
    از كاپيتان عزيز و جناب نعيمي بزرگوار و سركار خانم آرتميس گرامي و خليج فارس دوست خوبم بسيار سپاسگزارم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی گلادياتور آواتار ها
    تشکر شده 174 بار در 51 ارسال
    جناب اراك بورس به نظر من ايجاد يه تايپيك به اسم شهرتون ايده خوبيه من هم مي خوام يه تايپيك به نام تالار بورس مازندران درست كنم

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید گلادياتور از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط گلادياتور نمایش پست ها
    جناب اراك بورس به نظر من ايجاد يه تايپيك به اسم شهرتون ايده خوبيه من هم مي خوام يه تايپيك به نام تالار بورس مازندران درست كنم
    دوست خوب شمالي من سلام
    انشالله كه مازنداراني ها هم به شما بپيوندند. فقط شاليكاري را نندازيد اينجا كه آب تالار رو بگيره

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 4 ارسال
    نمیدونم این دوستانی که این حرفارو میزنن واقعا تو اراک معامله میکنن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یکی از مزخرفترین کارگزاری های ایران که سهامدار جزء اوقات فراقتشو پر میکنه.
    متاسفم برای دوستان
    واقعا هدفتون؟؟؟؟؟؟؟؟

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حقیقت از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 3 از 87 نخست 1234561353 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)