صفحه 2 از 19 نخست 1234512 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 185

موضوع: دیتا روزانه بورس

عضو فعال farhad61 آواتار ها
    تشکر شده 2,058 بار در 521 ارسال
    سالم
    بررسی کردم پروکسی فعال نبود چند مسئله

اول اینکه درایو c من پر شده و دایم آلارم میده الیته هنوز 140 مگابایت فضا داره ولی باز دایم داره میگه درایو پر شده ! میگم نکنه مال این قضیه باشه
    دوم من با نصب ویندوز چند .net با ورژن های مختلف روی سیستمم نصب شده بود که خودم هم برای راحتی خیالم ورژن 4 رو هم نصب کردم بعد با خودم گفتم حال که ورژن 4 رو دارم بزار ورژن های دیگه رو پاک کنم تا فضا برای درایو c آزاد کنم البته بعد از چند ثانیه سیستم پیغام داد که این نرم افزار قابل پاک شدن نیست و من هم بیخیالش شدم میگم مال این نباشه و اگه هست باید چیکار کنم

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

سلام اقا کسی که جواب ما رو نداد ولی من ناامید نمی شم و یه سوال دیگه میپرسم
    توی یه فرمی یکی از اساتید یه راهنمایی در مورد گرفتن دیتا کرده که یه قسمتش رو من نفهمیدم و وقتی اجرا کردم داده ها به سال 2010 برگشت یه راهنمایی بکنید.

این مشکلی است که زیاد با آن رودرو میشوند.علت آن نمیدانم چیست؟! علی ایحال اول اینرا بگویم که دریافت اطلاعات از این نرم افزار کمی زمان میبرد و صفحه مربوط به نرم افزار گاهی به حالت خواب میرود!که بایست صبور بود تا دریافت اطلاعات تکمیل شود.اما یک دلیل مشکل میتواند نرم افزارهای security یا firewall باشد که بایست درست تنظیم یا غیرفعال شوند تا بتوانید اطلاعات را بگیرید.مشکل دیگر میتواند این باشد که لیست نمادهای شما بدلیلی پاک شده است پس قبل اجرا دستور«دریافت اطلاعات جدید» سری به قسمت «نمادها» بزنید اگر بخش « selected instrument» خالی بود گزینه «انتخاب همه» را بزنید تا لیست پر شود.گاهی مواقع هم مشکل دراینست که بخش «تنظیمات» شما غیر تنظیم هست!پس آنجا را هم کنترل کنید.تا اینجا اگر مشکل حل نشد از بخش <عملیات> گزینه «بازنشانی بانک اطلاعاتی» را انتخاب کنید و بعد دوباره دستور دریافت اطلاعات را بزنید.باز اگر مشکل پابرجا بود از همان بخش <عملیات> گزینه «حذف کلیه فایلها» را بزنید تمامی اطلاعات قبلی پاک میشود و دوباره بایست مراحل انتخاب لیست نمادها >ایجاد فایلهای معاملات>دریافت اطلاعات جدید به ترتیب انجام شود.شخصا این آخری* را انجام میدهم دیگر مشکلی ندارم!اما اگر هیچ کدام افاقه نکرد کلا نرم افزار و مسیر مربوطه و هر چه فایل مربوط به آن هست را از روی سیستم خود حذف(مسیر فایلها را با search پیدا کنید) و سپس نرم افزار مربوطه را دوباره نصب کنید...

* این توضیح لازم است برای اینکه هر باری که « حذف کلیه فایلها» را انتخاب میکنید مجبور نباشید اطلاعات سال ۸۰ به بعد را مجدد بگیرید آخرین اطلاعات دریافتی تا تاریخ امروز را در یک پوشه جداگانه قرار دهید و روز بعداز بخش «تنظیمات» تاریخ شروع را از همان روز گذاشته و پوشه جدیدی برای آن تعریف کنید.هردفعه مشکلی پیش آمد این اطلاعات را پاک کنید نه پوشه قبلی را...

قسمت قرمز رنگ رو درست متوجه نمیشم

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال analyst آواتار ها
    تشکر شده 2,486 بار در 329 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad61 نمایش پست ها
    سلام چند روزه که من نمیتونم دیتای بورسم رو آپدیت کنم و خطای زیر رو دریافت میکنم میتونید راهنمایی کنید
    سلام، عکسی که گذاشتید نمایش داده نمیشه چون سایت خدمات دهنده تون فیلتر هست.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید analyst از ایشان تشکر کرده اند:

میشه سوال آخرم رو جواب بدین چون جواب سوالات قبلی هم پاسخ داده میشه

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

یکی محظ رضای خدا کمک کنه

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad61 نمایش پست ها
    یکی محظ رضای خدا کمک کنه
    دوست من سئوال شما برای من مشخص نیست ،لطفا مجدد بفرمایید تا در حد توان پاسخگو باشم

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

سلام از اینکه پاسخگوی مشکل من هستید سپاسگزارم
    اولین و بزرگترین مشکل من عدم دریافت داده های جدید برنامه tse هست حتی ویندوزم رو دوباره نصب کردم و برنامه رو ( البته ورژن 1.1 ) نصب کردم چند روز مثل آدم اطلاعات رو دریافت می کنم ولی یه دفعه بدون هیچ error خاصی دیگه به هیچ وجه اطلاعات جدید آپدیت نمیشه اینم عکسش

سوال دوم رو توی پست 15 با قرمز مشخص کردم لطفا راهنمایی کنید

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    اول پاسخ سئوال دوم شما رو عرض میکنم(بخش قرمز رنگ)
    ببینید شما ابتدا که نرم افزار رو نصب میکنین و دکمه ایجاد فایلهای معاملاتی رو میزنید علاوه بر ساخت فایل اطلاعات هر نماد دیتا از سال 80 تا چند ماه قبل را نیز دریافت میکنید سپس دکمه دریافت داده های جدید را میزنید که بروز رسانی میشود و داده های جدید تا همان زمان را برایتان دانلود میکند حالا میتوانید در این موقع تمام این فایلهارا که اطلاعات آن به روز است را در پوشه ای جدا کپی کنید که اگر بعدا باز دچار مشکل شدید نیاز به انجام دو مرحله قبل نباشد و همان کپی که از اطلاعات دارید را به پوشه اصلی منتقل کنید
    اما مشکل اول : خیلی از مواقع در طول روز سرور سایت امکان ارسال داده ندارد و پیغام خطا می آید و چند ساعت بعد رفع میشود علی الخصوص این مورد روزهای چهارشنبه زیاد اتفاق میوفتد که بعضا تا جمعه اواخر شب هم ادامه دارد ولی اگر موضوع این مورد نبود یک راهی که در ارتباط با مشکل اولتان به ذهن من میرسد و من خودم استفاده میکنم این استکه که قبل از هر دریافت جدید (هر روز قبل از دریافت دیتا)ابتدا وارد بخش نمادها میشوم و سپس دکمه عدم انتخاب همه را می زنم و صبر میکنم نیمه بالایی صفحه کاملا خالی شود و سپس دکمه انتخاب همه را میزنم و صبر میکنم نیمه تحتانی صفحه کاملا خالی شود ،سپس وارد بخش تنظیمات میشوم و دکمه ثبت تنظیمات رامیزنم و بعد وارد بخش اصلی میشوم و دیتارا دریافت میکنم و اینگونه مشکلم را حل میکنم
    امیدوارم مشکل شما نیز حل شود..........
    موفق باشید

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    هیچ رقمه جواب نمیده در هر وقت وزمانی که بگید آپدیت رو زدم ولی مثل اینکه هیچ فرقی نکرده والا نمیدونم چیکار کنم
    ویندوزم رو هم عوض کردم فقط چند روز آپدیت شد
    موندم به خدا چیکار کنم

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    دوتا تا راه دیگه غیر از سایت نرم افزار اصلی بورس به ذهنم میرسه ،یکی نرم افزار مبنا هست(ره آورد نوین) البته اگه دیتاش رو بخواین خارج از برنامه استفاده کنین حتما روز اول بهشون بگین چون هزینه اون بالاتره(250 تومن سالی)
    و راه دیگه گرفتن دیتا از آریا سهم هست که اونا سالی 60 تومن دیتا رو میدن منتها بدون اعمال افزایش سرمایه و سود نقدی
    یک نرم افزاری هم یکی از دوستان تو سایت بورکس معرفی کرده بود (خیلی قدیما،قبل از نرم افزار سایت تی اس ای که همه از اون استفاده میکردن ،منتها متاسفانه اسمش رو فراموش کردم و نمیدونم الان هم کار میکنه هنوز یا نه
    امیدوارم مشکلتون حل بشه

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 19 نخست 1234512 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)