صفحه 8 از 47 نخست ... 56789101118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 467

موضوع: کاشی سعدی ( کسعدی )

عضو فعال حمید 70 آواتار ها
    تشکر شده 214 بار در 74 ارسال
    با سلام و خسته نباشید خدمت آقا باربد عزیز.
    من و برادرم (حسین دهقان) تا 4 5 ماه پیش داخل بورس کار میکردیم(ولی منتها انقدر ضرر کردیم و روزای دانشگاه زیاد بود که از بورس اومدیم بیرون
    وقتی چند روز پیش دیدیم شما هنوز تو سایت هستید واقعا خوشحال شدم.
    قصد از مزاحمت:در مورد کسعدی به نظرتون الان دیگه موقع مناسبیه این سهمو بخرم؟باسه ی چه مدت خوبه؟
    من به سمتی که توپ هاکی میرود اسکیت میکنم,نه جایی که الان در زمین قرار دارد.

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمید 70 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت آقا باربد عزیز.
    من و برادرم (حسین دهقان) تا 4 5 ماه پیش داخل بورس کار میکردیم(ولی منتها انقدر ضرر کردیم و روزای دانشگاه زیاد بود که از بورس اومدیم بیرون
    وقتی چند روز پیش دیدیم شما هنوز تو سایت هستید واقعا خوشحال شدم.
    قصد از مزاحمت:در مورد کسعدی به نظرتون الان دیگه موقع مناسبیه این سهمو بخرم؟باسه ی چه مدت خوبه؟
    کسعدی اهداف 340
    360 و 400 را فعلا دنبال میکند و باید دید تا کدام تارگت فعلا در کوتاه مدت صعود میکند
    با قیمتی که سهم شنبه میبینه
    جواب سوال شما بشدت سخت است
    اما باز هم بررسی با خود شما و در پولبکهای احتمالی با رعایت حد ضرر می توانید وارد شوید
    اما اینبار دیگه باید با قوانین درست وارد معامله شوید
    تا خدای نکرده بار دیگر از ضرر چند ماه دیگری خاطره ای نمانده باشد

3. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    در صورت عبور از 315 امکان رسیدن به رقمهای بالای 360 و 400 را هم دارد
    به کسعدی 340 تومنی باید سلام کرد

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حمید 70 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    خب دوستان بحث كسعدي داغه گفتيم يه نگاهي بهش بندازيم

كسعدي

خب وارد ترازنامه ميشيم و كاهش 86 درصدي سرمايه گذاري كوتاه مدت و افزايش 112 درصدي پيش پرداخت توجهه آدمو به خودش جلب ميكنه بايد ببينيم اين سرمايه گذاري كوتاه مدت براي چي كاهش پيدا كرده و پول حاصل از اين سرمايه گذاري كجا رفته

افزايش سنگين سود سهام پيشنهادي و پرداختني نشون ميده يه مقدار وجه حاصل ازسود سرمايه گذاريها قراره بين سهامداران توزيع بشه و افزايش 112 درصدي پيش پرداخت نشون ميده يه مقدار ازون سود به صورت پيش پرداخت ثبت شده و وقتي پيش دريافتهاي شركت
    رو ميبينيد كه عدد 0 جلوي اون هست مطمئن ميشيد كه تنها منبع پيش پرداخت سود حاصل از فعاليتهاي سرمايه گذاري بوده و ايرادي هم نداره
    اما ببينيم علت كاهش اين سرمايه گذاري چي بوده...شركت به نقدينگي نياز داشته و تصميم گرفته به جاي اسفاده از وام از سرمايه گذاريهاش استفاده كنه و ايرادي هم نداره

نداشتن پيش دريافت و افزايش ناچيز اسناد دريافتني نشون ميده شركت اهل چكو سفته و اين طور چيزا نيست و معاملات خودشو
    نقدي و پاياپاي انجام ميده به اين معني كه جنس ميده و پول ميگيره و اين از نقاط قوت كسعدي هست

شركت يه مقدار ديگه ازون وجه نقدو برده و يه سري سرمايه گذاري بلند مدت كرده كه افزايش 136 درصدي ساير داراييها اينو تاييد ميكنه

شركت در ترازنامه خيلي محتاط عمل كرده و نشون ميده مدير محتاطي داره واين احتياط باعث شده سود سال آينده رو پايين اعلام كنه

ترازنامه شركت شفاف هست و ايراد خاصي توش نميبينم اما پايين اعلام شدن سود سال آينده ريشه در صورت سود و زيان داره
    بريم و با توابع توليد وهزينه مچ مدير شركت رو بگيريم

خب ابتدا وارد صورت سود وزيان 9 ماهه ميشيم و با اعداد جالب تو رنج 70 تا 75 روبرو ميشيم...معني اين اعداد اينه كه سهامدار محترم ما قابليت تعديل سود نداريم...اما واقعيت چيز ديگه اي هست...

در حالي كه تابع توليد يك تابع درجه دوم صعودي با ضرايب مثبت هست اما توليدو فروش شركت اين رو تاييد نميكنه و نشون ميده در گزارش نه ماهه در ارقام توليد و فروش دست برده شده و توليد بالاتر از اين حرفا بوده....بهاي تمام شده معقول اعلام شده و تابع هزينه اينو تاييد ميكنه

هزينه اداري معقول اعلام شده ولي درآمد عملياتي 271 ميليون تومني با توجه به وضعيت عملياتي شركت خيلي كمه و منحني امكانات توليد اينو كاملا تاييد ميكنه...پس قابليت تعديل در اين سرفصل هم وجود داره

افزايش سنگين هزينه هاي مالي با ترازنامه همخواني نداره و نشون ميده شركت يه مقدار از وامهاشو تسويه كرده اما اين تسويه وام رو وارد ترازنامه نكرده و اين يك تخلف بزرگ در صورتهاي مالي محسوب ميشه...حالا واقعا نميدونم چرا اين تخلف در اين سرفصل رخ داده ونشون ميده حسابدارش حسابسازي بلد نبوده

درآمد حاصل از سرمايه گذاري و درآمد متفرقه پايين اعلام شده و بررسي صورت جريان وجوه نقد شركت اين رو به طور واضح
    نشون ميده.....

خب حالا بريم ببينيم علت تعديل منفي در پيشبيني 91 چي بوده كه بازار اونو با رشد سهم از 280 به 330 به تمسخر گرفت
    علت اين موضوع چيزي نيست جز پايين اعلام شدن تمام سرفصلهاي درآمدي و واقعي اعلام شدن هزينه ها....
    شركت بازارو خنگ فرض كرده و فروش پايين درآمد عملياتي پايين و غيره رو پايين اعلام كرده و فك كرده بازار نميدونه چه خبره...صورتهاي 91 شركت كلا با توابع سازگار نيست

شركت به بازار خارج احتياج 30 درصدي داره كه چون ماده استراتژيكي رو وارد ميكنه كه البته اسم اين ماده رو نميدونم لزا تحريم شركت رو با مشكل تامين مواد اوليه روبرو ميكنه لزا به ديد بلند مدت توصيه نميشه
    تراز ارزي شركت مثبت هست و تسعير ارز تعديل مثبت در صورتهاي مالي رو به همراه خواهد داشت

نتيجه نهايي:شركت در ترازنامه زياد موفق عمل نكرده و ترازنامه جالبي نداره و البته تخلفي هم در ترازنامه ديده نميشه اما در صورت سود و زيان تا جايي كه تونستن دست بردن تا بگن ما تعديل نداريم
    اما بررسي هاي من نشون ميده در گزارش 12 ماهه توانايي تعديل مثبت رو داره ولي اينقد ارقام دستكاري شده كه دقيقا
    نميشه گفت چقد اما پوشش 47 تومني با تلورانس 2 3 تومني بعيد نيست....گزارش 34 تومني 91 به هيچ عنوان مورد تاييد نيست و شركت توانايي ساختن 55 تومن سود براي 91 رو به راحتي داراست
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

7. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    چه پولي انداختن پشت كسعدي بحث از بنيادو اين طور چيزا گذشته
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    شاهرخ خان معاملات این سهم جالب شده اوضاع بنیادی خوبه و یک تعدیل مناسب غیر عملیاتی هم داره <حوالیه 40%> پست قبلیتون دقیقا یک هفته پیش زده شد در صورت امکان تحلیل جدیدتان را از این سهم بیان بفرمایین...

یادش بخیر 8 بهمن قیمتش 232 تومان بود....کسی هم از سود غیر عملیاتیش خبر نداشت....50% در یک ماه....خدا رو شکر.....40% رو صرف پر کردن حجم مبنا و همچنین فروش دیروز و امروز کردم با 60% بقییش فعلا میمانم....

یا حق

11. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    یادش بخیر 8 بهمن قیمتش 232 تومان بود....کسی هم از سود غیر عملیاتیش خبر نداشت....50% در یک ماه....خدا رو شکر.....40% رو صرف پر کردن حجم مبنا و همچنین فروش دیروز و امروز کردم با 60% بقییش فعلا میمانم....

یا حق
    الان دیگه باید به 360 سلام بده
    اما کمی استراحت هم نیاز داره
    دیگه داره تند میره

13. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال

یا حق
    مهران داداش من کلا خارج شدم دیگه؛ خدا بده برکت
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 210 بار در 34 ارسال
    امروز خارج شدم اما اگه پولبک کرد دوباره میخرم. اگه نکرد نوش جون خریدار جدید.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید برومند از ایشان تشکر کرده است:

الان دیگه باید به 360 سلام بده
    اما کمی استراحت هم نیاز داره
    دیگه داره تند میره
    امیدوارم استراحتش طولانی نشه!!!
    چرا اینجوری میفروشن آخه؟!

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حمید 70 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 47 نخست ... 56789101118 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)