صفحه 10 از 10 نخست ... 78910
نمایش نتایج: از 91 به 96 از 96

موضوع: //آموزش زبان//

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    ♥♥ Love+ Care = Mother
    ♥♥ Love + Fear = Father
    ♥♥ Love + Help = Sister ♥♥ Love +Fight = Brother
    ♥♥ Love + Life = Wife/ Husband
    &

♥♥♥♥ Love + Care +Fear + Help + Fight + Life = Frien
    اشتیاق سوزان، تلاش و پشتکار، اراده آهنین،صروتحمل، درس و عبرت، تمرین و تمرین و.... فروتن باش

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    [B]Shakespeare said :
    shakespeare

I always feel happy, You know why? Because I don't expect anything from anyone, Expectations always hurt.. Life is short.. So love your life.. Be happy.. And Keep smiling.. Just Live for yourself and

‎​Before you speak »Listen
    Before you write »Think
    Before you spend »Earn
    Before you pray »Forgive
    Before you hurt »Feel
    Before you hate »Love
    Before you quit »Try
    Before you die »Live

That's Life...Feel it, Live it & Enjoy it[/B]
    اشتیاق سوزان، تلاش و پشتکار، اراده آهنین،صروتحمل، درس و عبرت، تمرین و تمرین و.... فروتن باش

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط تام آی نمایش پست ها
    خیلی وقت ها هستش به این تاپیک سر نزدم!
    کلا واسه آموزش یک زبان خارجی تو ایران روش چندان درتسی وجود نداره وتمامی این روشها استاد محور هستش و اکثریت مکالمه واقعه تو کلاس انجام نمیگیره
    یادم میاد چند سال پیش که میخواستم المانی یاد بگیرم، از سایت دویچه وله، یک سری فایل آموزشی تو 4 فصل 30 قسمتی بود. فایل صوتی که هر کدوم حدود 20 دقیقه به همراه فایل pdf
    رویکرد بسیار جالبی داشت! مثل یادگیری یک زبان توسط کودک تازه متولد شده! به مرور بدون این که شما شناختی از گرامر و چگونگی نوشتن کلمات و غیره بلد باشید به راحتی تو کمترین فرصت زبون مادری رو یاد میگیرم! این رویکرد تو آموزش زبان آلمانی هم بود! من به خاطر اون سایت واقعا ممنونم! که باعث یادگیری سریع و تغییر دیدگاه من برای یادگیری زبان جدید شد.
    روشی جالب و بدون خسته کردن رد. شاید با روزی حدود نیم ساعت گوش کردن و مرور کردن.
    اگر تو دوران مدرسه هم آموزش عربی و انگلیسی به چنین روشهای پیشرفته ای انجام میشد مطمینم که بیشتر دانش اموزها بعد از دوران تحصی به راحتی میتونستند با این دو زبان فوق العاده مهم ارتباط برقرا کنند.
    http://www.emdad.ir/amoozesh/german.asp

این هم لینکش . دوستان اگرخواستند دانلود بکنند .این چیزها با توجه به ÷ی لتربودن سایتهای خارجی کمترگیر می آید .
    من خودم هم کمی آلمانی خواندم .
    شما فقط آدرس سایت دانلود را نگاه کنید . دانلودهایش هم کم حجم اند .
    خوشحالم شما هم مثل من هم به زبان ترکیه وآلمانی علاقمند هستید .
    ویرایش توسط PASHA : 2012/03/04 در ساعت 22:54

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    می خواستم چند سایت آموزش رایگان معرفی بکنم .ولی حجم دانلودها را که دیدم ÷شیمان شدم .
    بااین سرعت پدرآدم درمی آید .
    اما درقسمت فروم قیمتها دربخش منابع آموزشی که من درگوگل سرچ کردم .بچه های آن تالار منابع ارزشمندی را جمع کرده اند که علاقمندان دریافت با سرعت بالا می توانند به آن سایت مراجعه نمایند .
    این هم لینکش

http://forum.gheymatha.com/showthrea...t=20244&page=4
    ویرایش توسط PASHA : 2012/03/04 در ساعت 22:55

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    آزمون آیلتس گران شد

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد با توجه به اینکه بر اساس اعلام مراکز برگزار کننده آزمون آیلتس در ایران، امکان ادامه برگزاری آزمون با شهریههای فعلی در کشور وجود ندارد، شهریه ثبتنام داوطلبان تا اطلاع ثانوی 450 هزار تومان تعیین شد.
    to continue, please follow me on my page

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تام آی نمایش پست ها
    خیلی وقت ها هستش به این تاپیک سر نزدم!
    کلا واسه آموزش یک زبان خارجی تو ایران روش چندان درتسی وجود نداره وتمامی این روشها استاد محور هستش و اکثریت مکالمه واقعه تو کلاس انجام نمیگیره
    یادم میاد چند سال پیش که میخواستم المانی یاد بگیرم، از سایت دویچه وله، یک سری فایل آموزشی تو 4 فصل 30 قسمتی بود. فایل صوتی که هر کدوم حدود 20 دقیقه به همراه فایل pdf
    رویکرد بسیار جالبی داشت! مثل یادگیری یک زبان توسط کودک تازه متولد شده! به مرور بدون این که شما شناختی از گرامر و چگونگی نوشتن کلمات و غیره بلد باشید به راحتی تو کمترین فرصت زبون مادری رو یاد میگیرم! این رویکرد تو آموزش زبان آلمانی هم بود! من به خاطر اون سایت واقعا ممنونم! که باعث یادگیری سریع و تغییر دیدگاه من برای یادگیری زبان جدید شد.
    روشی جالب و بدون خسته کردن رد. شاید با روزی حدود نیم ساعت گوش کردن و مرور کردن.
    اگر تو دوران مدرسه هم آموزش عربی و انگلیسی به چنین روشهای پیشرفته ای انجام میشد مطمینم که بیشتر دانش اموزها بعد از دوران تحصی به راحتی میتونستند با این دو زبان فوق العاده مهم ارتباط برقرا کنند.
    دوست عزیز من هم با نظر شما موافقم.کلا آموزش یک زبان خارجی باید دقیقا به صورت یادگیری زبان مادری باشد.یعنی همان طوری که زبان مادری را یاد گرفتیم به همان روش یک زبان خارجی رو یاد بگیریم. با تشکر

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mahboube_mv از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 10 از 10 نخست ... 78910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع