صفحه 3 از 66 نخست 1234561353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 651

موضوع: بورسی, ورزش و ....

عضو فعال ampour آواتار ها
    تشکر شده 3,061 بار در 1,060 ارسال
    چو عضوی به درد آورد روزگار - دگرعضوهارانماندقرار

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده است:

ديدار فينال جام قهرمانان بينالمللي گينس بامداد امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه سانلايف واقع در ميامي آمريکا، در حضور بيش از 67 هزار تماشاگر بين دو تيم رئالمادريد و چلسي برگزار شد.

به گزارش تسنيم،اين ديدار حساس را در نهايت رئالمادريد با نتيجه 3 بر يک به سود خود به پايان برد تا ژوزه مورينيو مغلوب انديشههاي کارلو آنچلوتي سرمربي جديد مادريديها و شاگردان پيشينش شود.

در اين ديدار ابتدا مارسلو در دقيقه 14 رئالمادريد را پيش انداخت ولي 2 دقيقه بعد راميرز دروازه کهکشانيها را گشود تا نتيجه به تساوي کشيده شود اما پيش از اينکه نيمه نخست به اتمام برسد کريستيانو رونالدو، سوپراستار کهکشانيها با يک ضربه ايستگاهي زيبا گل دوم رئال را در دقيقه 31 وارد دروازه آبيپوشان لندني کرد.

در نيمه دوم اين ديدار، رونالدو روي پاس ايسکو بار ديگر دروازه پتر چک را گشود تا دومين گل خود و سومين گل رئال در دقيقه 57 بازي به ثبت برسد.

ساعاتي پيش از ديدار فينال در ديدار ردهبندي اين رقابتها نيز تيم ميلان موفق شد در ورزشگاه سانلايف با نتيجه 2 بر صفر بر لسآنجلس گلکسي غلبه کند و به عنوان سومي اين جام برسد. براي ميلان در اين ديدار ماريو بالوتلي (17) و اِمباي نيانگ (40) گلزني کردند.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده است:

هفته سوم رقابتهاي ليگ برتر شب گذشته با برتري پرسپوليس مقابل مس کرمان به پايان رسيد.

به گزارش فارس،پس از برگزاري سه هفته ابتدايي رقابتها تيمهاي مدعي ليگ سيزدهم يعني اس تق لال، پرسپوليس، سپاهان و فولاد از همين ابتداي کار يک سر و گردن بالاتر از ساير تيمها نشان داده و از همين حالا رقابت را براي قهرماني آغاز کردند، ضمن اينکه تراکتورسازي نيز پس از کسب نتايج نااميد کننده در دو هفته اول رقابتها در اصفهان به يک پيروزي پرگل دست يافت تا اين تيم آرام آرام به روزهاي خوبش نزديک شود.

نکته قابل توجه اينکه در هفته اول رقابتها تعداد اخراجيها زياد بود و در هفته دوم تعداد پنالتيهايي که داوران براي تيمها زياد گرفتند تا به اين ترتيب هفته اول رقابتهاي ليگ برتر را هفته اخراجيها و هفته دوم را هفته پنالتيها نامگذاري کنيم، اما با پايان هفته سوم، قصد داريم از اين هفته بازيها را موشکافانهتر مورد بررسي قرار داده و مانند فصل گذشته ترينهاي هر هفته از رقابتها به تفکيک مشخص کنيم.
    پيام صادقيان از پرسپوليس در ديدار مقابل مس کرمان هر کاري دلش ميخواست کرد و در نهايت هم به قولش مبني بر گلزني مقابل تيم محمود ياوري جامه عمل پوشاند تا به عنوان بهترين بازيکن هفته انتخاب شود.

آندرانيک تيموريان براي اس تق لال و کريم انصاريفرد هم در ترکيب تراکتورسازي بازيهاي قابل توجهي را از خود ارائه کردند.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی هم بازی آواتار ها
    تشکر شده 281 بار در 63 ارسال
    سلام منا جون ، من کمتر وقت میکنم مثل شما پیگیر همه بازیها باشم ولی نود درصد بازیهای قهرمان دو ستاره لیگ استقلال رو نگاه میکنم. امیدوارم حداقل امسال تیم شما هم کمی بیاد بالا و جز 6 تیم بالای جدول باشه و کمتر خون به دل هواداراش بکنه. (ببخشید دیگه یکمی کل کل بود

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید هم بازی از ایشان تشکر کرده اند:

مخلص آقاعلیرضا جمالی هم هستیم - داداش گلم از بعداز تعطیلات دختران وراج مثل خودم که اکثراً تک سهم هستن میان اینجا - با اجازه شما و جناب آقای فنسر عزیز - حدود 20 نفر از بروبچ مسافرت هستن - دوست دارم این تاپیک هم مثل شبندر رونق بگیره - میدونم خیلی از بچه های شبندری الان هم دارن مطالبم رو میخونن - براشون آرزوی سلامتی و سودمندی میکنم - آلن جون اگه سری به ما زدی خوشحال میشم (البته سرت شلوغه و همش داری گزارش مینویسی) یاعلی

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال FENCER آواتار ها
    تشکر شده 3,243 بار در 610 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ampour نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت جناب آقای مدیر (آقای فنسر عزیز) - اگه صلاح بدونید دوستامو بیارم توی این فروم
    شما بزن بریز بپاش بکوب ، هرجور عشق نازنینت می کشه
    شخصیت مرد سرنوشت اوست

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید FENCER از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط هم بازی نمایش پست ها
    سلام منا جون ، من کمتر وقت میکنم مثل شما پیگیر همه بازیها باشم ولی نود درصد بازیهای قهرمان دو ستاره لیگ استقلال رو نگاه میکنم. امیدوارم حداقل امسال تیم شما هم کمی بیاد بالا و جز 6 تیم بالای جدول باشه و کمتر خون به دل هواداراش بکنه. (ببخشید دیگه یکمی کل کل بود
    سلام و شب بخیر کاکا - من عاشق کل کل با شما اس تق لالی هام البته ازنوع مودبانه - اگه یه سر کوچیک بزنی به تاپیک شبندر موضوع رو میفهمی - نه فکر کنی از ترس برادران غیرتی ام نه - اونها بهم اعتماد دارن و با کل کل کردن با آقایون هم مشکلی ندارن (بعضی موقع ها البته فقط تعداد کمی از پسران بد که از خط قرمز رد میشن , کتک اش من میخورم - (چیکار کنیم دیگه - مجردی همینه) اما یه چیز بگم ناراحت نشی ها - شما اگه آبی آبی باشی پس چرا 90% ؟؟؟؟؟؟؟ اگه پسر بدنیا اومده بودم شک نکن الان جای سید صالحی بودم - تمام دوستام(از همین جا بهشون سلام میکنم) پرسپولیسی دو آتیشه هستن - ما عضو کانون هواداران پرسپولیس عزیز هستیم و به عشق تیم ماهیانه مبلغ ناچیزی در حدود 20 یا 30 هزار تومان بحساب باشگاه میریزیم (به میل خودمون و با عشق تمام) امروز هم که مصاحبه سردار (رویانیان) رو گوش کردی یا نه ؟ اگه اعلام کنه برای برگشتن خلعتبری نفری یک میلیون هم میدیم - بندر شنبه شب اینجا کنسرت داره(احسان خواجه امیری ) اما من باید بازی تیم شما رو از تلویزیون زنده ببینم تا کمی بخندم (بازی استقلال شبیه خیمه شب بازیه نه فوتبال) مخصوصاً که این روزها گل های خوبی میخورید(گل گسترش فولاد یادته دیگه از وسط زمین ................. اوه اوه اوه حال کردم) - دختران خوب و خونگرم جنوب + شهلاخانم ریاحی از تبریز+ آزاده خانم کمال زاده از شیراز + فهیمه خانم از آبادان و...............................همه عضو کانون هستند که هفته دیگه قراره بیان اینجا - البته هفته بعداول قرص سردرد باید بخوری بعدش تاپیک باز کنی - مخلص همه دوستان هستم - یا علی در ضمن من اینجا غیر بومی هستم (بخاطر کار پدرم 14 ساله اومدیم بندر)
    ویرایش توسط ampour : 2013/08/09 در ساعت 01:21

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط FENCER نمایش پست ها
    شما بزن بریز بپاش بکوب ، هرجور عشق نازنینت می کشه
    ممنون جناب مدیر - ما خیلی مخلصیم - هرموقع وقت کردی یه خرده در رابطه با رشته ورزشی خودت کمی برامون بنویس - البته این رشته فکر کنم مال بچه پولدارهاست - اینطور نیست ؟ والله من چیز زیادی ازش نمیدونم - هفته بعد که دختران خوب و خونگرم شیرازی اومدن ازشون سئوال میکنم(آزاده یا الهام ) - شب بخیر داداش گلم

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط ALEN نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    چرا دیگه اینجا چیزی نمینویسی ؟
    کسی حرفی زده یا ناراحتت کرده بگو حمایت کنیم ما هم دیگه پست نزنیم تا دلجویی کنه !
    سلام آلن جون - نه والله - خسته شدم از شبندر - بابام چیزی نمیگه داداش هام ول نمیکنن - خوبه که سرمایه مال اونها نیست والا پوستمو میکندند - تاپیک شبندر سردو بی روح شده - هفته بعد قراره دوستان بیان اینجا - فکر کنم میشه دوباره همه دور هم جمع شیم - خودت که دیدی جدیداً یک مشت بچه خرده می اومدن پست های الکی و اعصاب خرد کن میزدند و میرفتند - صبرو تحمل هم حدی داره - چند ماهه که خبری از لیدر نیست - خودت شاهدی که تک سهمی چه بلایی سرم در آورده - الان هم دارم با ده دوازه م خریدوفروش های الکی و کوچیک و بدون تحلیل میخرم - بعضی هاشون شانسی سود میدن (مثل ذوب آهن) یه نیم نگاهی هم به فمراد دارم که هر روز داره 4%+ میخوره - پول هم ندارم شپاس بخرم - منتظرم لیدر برگرده حداقل یه صد تایی دستم بیاد انشاءالله اگه خدا خواست سه تا 50 هزار تا شبریز +شپنا+شراز بخرم نظرت چیه؟

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده است:

اس تق لالی های عزیز توجه داشته باشند :
    ديدار استقلال و صباي قم در روز شنبه 19مرداد به جاي ساعت 20 و 30 دقيقه در ساعت 21 و 15 دقيقه برگزار مي شود.
    پرسپولیسی های عزیز توجه داشته باشند
    ديدار سايپا و پرسپوليس در روز يکشنبه 20 مرداد به جاي ساعت 19:30 ساعت 20 و 30 دقيقه برگزار مي شود.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 3 از 66 نخست 1234561353 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع