صفحه 3 از 90 نخست 1234561353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 894

موضوع: تكنوتار ( تكنو )

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    علت اصلی این اختلاف را بهای تمام شده کالای فروش رفته به خود اختصاص داده
    جالبه در گزارش فروش را 21013 میلیون ریال دیده و بهای تمام شده را 14041 میلیون ریال
    خوب این موضوع کاملا بدیهی است

اما در گزارش جدید فروش را همان مبلغ قبلی ولی بهای تمام شده را بشدت افزایش داده یعنی به نوعی حصولات را به ضرر انگار فروخته

در طرف مقابل زیان اقلام مترقبه در اصول حسابداری را بشدت افزایش داده و این موضوع بشدت برای شرکت جای تاسف دارد
    جالبه برای همه این موارد شرکت فقط دلیل جابجایی انبار را اورده
    مگر موجودی انبار در یک جابجایی می تواند این همه تغییر نشان دهد

جدا تو این جابجایی ها چه رخ میدهد که شرکت اینهمه تغییر را نشان میدهد
    جدا یک وقتهایی فکر میکنم علنا با اعداد دارند بازی میکنند و .......
    یا غگرجی که بلعکس این موضوع را انجام داد و یا صدرا که یکشبه ......افتادم
    فکر کنم کمی دیگه بررسی این صورتهای مالی سخت شده
    چون یکشبه یک هزینه از یک جایی سر باز میکنه و فرداش.......

اما باید اعتراف کنم تو این سهم بد رو دست خوردم
    البته من نخریدم اما از دید بررسی عرض میکنم
    اون سود قبل از اقلام غير مترقبه هست ودر اقلام غير مترقبه زيان شناسايي نكرده معمولا اقلام غير مترقبه در سر فصل جدا محاسبه ميشه 2 ميلياردتومن زيان كامل شركت هست منم با نظر شما موافقم گزارش مشكوك ميزنه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    195 ميليون تومن سود عملياتي به يك ميلياردو 800 ميليون تومن زيان عملياتي تبديل شد و اين يعني فاجعه و بايد منتظر اعلام اي پي اس جديد در محدوده 40 تومن زيان باشيم(البته در شرايط خاصي زيان ميتونه از اين رقم بيشترم باشه يه چيزي تو مايه هاي تپكو) يعني امسال قابليت ساختن حوالي40 تومن زيان رو داره(نميدونم چرا گزارش اينو ميبينم ياد فيبر ميفتم) نكته جالب گزارش بالا نبودن هزينه مالي شركته كه ميتونه تعديل خوبي رو در پايان سال مالي لحاظ بكنه ولي اينقد عملياتي ضعيف كار كرده(يا ضعيف خودشو نشون داده) كه تعديل تو سر فصل هزينه هاي مالي عملا سوخت ميشه....اميدوارم قيمتش افت نكنه
    زيان انباشته شركت به 6 ميليارد تومن افزايش پيدا كرده كه حولو حوش 65 درصد سرمايش هست و مشمول ماده 141 هست البته اين زيان انباشته تا پايان سال بازم بالا ميره با اينكه خودم اين سهمو دارم اما مطلقا به كسي توصيه ورود به سهمو نميكنم اگه شركت همينجوري بخاد پيش بره يه فروموليبدن ديگه داريم اميدوارم اين گزارشش دروغ باشه معمولا وقتي شركتا به اين نقطه ميرسن يه آسي رو ميكنن و اون فروش زمينه

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 6,975 بار در 1,056 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    جناب محمدی سلام
    میشه کمی بیشتر توضیح بدهید
    اگر کف 5 ساله سهم را 120 بدانیم
    ایا نفوذ یا ورود به زیر این محدوده را می توان با اصلاح بیشتر توجیه کرد یا.....
    پ

سلام باربد جان
    به هر حال اوون کف 1225 ریال را نباید بزنه وگرنه باید جوره دیگه به نمودارش نگاه کرد

لینک تصویر
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    [QUOTE=esi_mohammadi;78274]پ

سلام باربد جان
    به هر حال اوون کف 1225 ریال را نباید بزنه وگرنه باید جوره دیگه به نمودارش نگاه کرد

[URL="http://8205.2.img98.net/out.php/i169656_teknoo1.jpg"]

البته یه کف دیگه هم ساخته (1150 ریال) که آبان 84 بوده و حالا با این گزارش خیلی که بخواد بریزه در همین حدوده هر چند که بنظر من هم گزارش شبهه ناکه.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,521 بار در 26,655 ارسال
    به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت مهندسي تکنوتار طی نامه شماره مورخ 1390/10/12 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1390/12/29 با سرمایه 95,243 میلیون ریال مبلغ (296) ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

سهامداران تکنو توجه کنند که با قیمتهای پایین سهام خود را از دست ندهند. به مقاومتها و حمایتهای قبلی سهم دقت کنند. در شرایط بدتر از این گزارش هم قیمت پایینتر از 1150ریال نرفته است.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    سهامداران تکنو توجه کنند که با قیمتهای پایین سهام خود را از دست ندهند. به مقاومتها و حمایتهای قبلی سهم دقت کنند. در شرایط بدتر از این گزارش هم قیمت پایینتر از 1150ریال نرفته است.
    شاهد بودیم که مقاومت 6ساله اش را نشکست و تبدیل به حمایت شدو انتظار اینه که از فردا با رشد قیمت مواجه شود .بنظر من کسانی که امروز خریدند رو شانش بودند. من که نقدینگی نداشتم والا اضافه میکردم.الان میانگینم 1325 است.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    احمد جان يه چيزي رو دوستانه ميگم اميدوارم ناراحت نشي ولي شركت تو گزارش بعديش بازم تعديل منفي خواهد داشت من امروز يه مقدار فروختم و در روزهاي آيندم ميفروشم از سهم خارج ميشم رو 150 واسه فقط يه نوسان وارد شدم اما طمع كردم و در 180 نفروختم با اينكه ميدونستم سهم تعديل منفي ميده من همين الان قيمت سهمو زير 100 ميبينم مگر اينكه سهم حمايت بشه كه اون يه موضوع ديگس...واسه نوسان وارد سهم ميشيد بشيد ولي واسه نگهداري سهم خوبي نيست ... هرچند كه گزارشش مشكوكه....از گزارش تكنو مشكوك تر گزارش كربنه اما بازارو نگاه كنيد دست به كربن نميزنه تا گزارش 9 ماهش بياد... حواستونو جمع كنيد بازي نخوريد

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 74 بار در 42 ارسال

115تومان كف تكنو

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    شاهد بودیم که مقاومت 6ساله اش را نشکست و تبدیل به حمایت شدو انتظار اینه که از فردا با رشد قیمت مواجه شود .بنظر من کسانی که امروز خریدند رو شانش بودند. من که نقدینگی نداشتم والا اضافه میکردم.الان میانگینم 1325 است.
    [/URL]
    من فكر نكنم زير 115تومان بره.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید AZARIAN از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    احمد جان يه چيزي رو دوستانه ميگم اميدوارم ناراحت نشي ولي شركت تو گزارش بعديش بازم تعديل منفي خواهد داشت من امروز يه مقدار فروختم و در روزهاي آيندم ميفروشم از سهم خارج ميشم رو 150 واسه فقط يه نوسان وارد شدم اما طمع كردم و در 180 نفروختم با اينكه ميدونستم سهم تعديل منفي ميده من همين الان قيمت سهمو زير 100 ميبينم مگر اينكه سهم حمايت بشه كه اون يه موضوع ديگس...واسه نوسان وارد سهم ميشيد بشيد ولي واسه نگهداري سهم خوبي نيست ... هرچند كه گزارشش مشكوكه....از گزارش تكنو مشكوك تر گزارش كربنه اما بازارو نگاه كنيد دست به كربن نميزنه تا گزارش 9 ماهش بياد... حواستونو جمع كنيد بازي نخوريد
    1- یکی از دلایل اصلی وضعیت موجود انتقال محل کارخانه شرکت است که کاملا طبیعی است که در طی این انتقال و تا تثبیت موقعیت جدید از میزان تولید کاسته می شود .
    2- وابستگی به واردات مواد اولیه در حد 5% است که خیلی مهم نیست. (البته به شرطی که این مواد گلوگاهی نباشند).
    3- در گزارشات عملکرد 6ماهه 89 با پایان سال 89 تفاوت چشمگیری دیده می شود و امسال هم می تواند در نیمه دوم اتفاق بیافتد.
    بهرحال از راهنمایی ممنونم .

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 3 از 90 نخست 1234561353 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)