صفحه 6 از 90 نخست ... 34567891656 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 894

موضوع: تكنوتار ( تكنو )

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    شركتا هميشه 2 تا گزارش ميدن يكي صورت سود و زيانه يكيم پيشبيني درآمدشونه...... صورت سود و زيان قبل از پيشبيني مياد و نشون ميده شركت چقد سود يا زيان ساخته...اگه سود وزيان ساخته شده مشمول تعديل بشه نماد شركت بسته ميشه تا شركت پيشبيني جديد بده....در مورد تكنو چون زيان پوشش داده شده از پيشبيني بيشتر بوده الان بستنش تا پيشبيني جديد بده
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 561 بار در 153 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    شركتا هميشه 2 تا گزارش ميدن يكي صورت سود و زيانه يكيم پيشبيني درآمدشونه...... صورت سود و زيان قبل از پيشبيني مياد و نشون ميده شركت چقد سود يا زيان ساخته...اگه سود وزيان ساخته شده مشمول تعديل بشه نماد شركت بسته ميشه تا شركت پيشبيني جديد بده....در مورد تكنو چون زيان پوشش داده شده از پيشبيني بيشتر بوده الان بستنش تا پيشبيني جديد بده
    دوست گرامی
    من هم به دوستان گفتم شواهد و قرائن حاکی از تعدیل منفی است (روال گزارش این را تایید می کند) ولی می دانید شرکتهای این چنینی به راحتی می توانند به بهانه اخذ یک قرارداد جدید جهت تعدیل بسته شوند. و مطمئن باشد اگر هم باز بشه همان حوالی باز میشه (کف 114 تومان) چرا که عده زیادی منتظرند پایین باز بشه و سوار سهم بشند در ضمن کسی این سهم را نداره که بفروشه جز چند سهامدار بسیار قدیمی که آنها هم منتظر اضافه کردن در قیمتهای پایین هستند آن یک درصدی دوست من هست که منتظر افزایش حداقل به 3 الی 4 درصد هست و بسیار اعتقاد به سهم دارد. خودش و خانواده اش هم حدود 3 درصد شرکت را دارند و عمده هم به راحتی می دونه که بچه های..... را این بنده خدا خط میدهد.
    به قول دوستمان منتظر می مانیم. انشاا.. که منفی باشه و اضافه کنیم

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سعید راد از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,997 بار در 19,077 ارسال
    جناب ساده جان شاید سود غیر عملیاتی ساخته یا اینکه در 3 ماه اخر به سود میرسه.حتما یه دلیل داشته که نماد رو بستن یا تعدیل منفی خفن یا تعدیل مثبت خقن
    این گزارش که میگه تعدیل منفیه ولی این گزارش پیش بینی درامد هر سهم نیست و میتونه قابل پیش بینی نباشه
    در کل اگه تعدیل منفی باشه باید شرکت رو سرشون خراب کرد با اون دروغ هاشون

البته به نظرم تعدیل منفیه چون اگه مثبت بود سایت تکنوتار الان هزار بار تبریک میگفت به سهامداران
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/02/03 در ساعت 12:57
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    جناب ساده جان شاید سود غیر عملیاتی ساخته یا اینکه در 3 ماه اخر به سود میرسه.حتما یه دلیل داشته که نماد رو بستن یا تعدیل منفی خفن یا تعدیل مثبت خقن
    این گزارش که میگه تعدیل منفیه ولی این گزارش پیش بینی درامد هر سهم نیست و میتونه قابل پیش بینی نباشه
    در کل اگه تعدیل منفی باشه باید شرکت رو سرشون خراب کرد با اون دروغ هاشون

البته به نظرم تعدیل منفیه چون اگه مثبت بود سایت تکنوتار الان هزار بار تبریک میگفت به سهامداران
    قطعا دليل داشته كه سهمو بستن و دليلشم كاملا مشخصه دوست من اگه سود غير عملياتي ميساخت تو همون لينكي كه گذاشته بودم ميومد

گزارش پيشبينيشون با توجه به همين گزارش تنظيم ميشه و كاملا قابل پيشبينيه حالا رقم زيانو چقد اعلام كنن من كار ندارم

من با اين بحثايي كه تو اين تاپيك ديدم متوجه شدم خيلي از دوستان اطلاعات كافي از گزارش شركتا ندارن و اين در آينده واسشون مشكل ساز ميشه........شركتي كه زيان بالاتر از پيشبيني پوشش داده چطور بسته واسه تعديل مثبت؟اونايي كه اين شايعات رو راه انداختن بايد جوابگو باشن..يه عده اي كه تنها منبع اطلاعاتيشون همين سايتاست بدون توجه به گزارش فردا كه نماد شركت باز ميشه شروع به خريد ميكنن بعد ميبينن اي دل غافل چرا سهم با وجود تعديل مثبت صف فروش شده در حالي كه اصلا تعديل مثبتي در كار نبوده.......من خودمم معتقدم حساباش دستكاري شده ولي بايد فقط منتظر رو كردن يه آس از سهم باشيد

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 74 بار در 42 ارسال
    جناب آذريان اون لينكي كه بالا گذاشتمو ديديد؟شركت از پيشبيني 296 رياليش تو 6 ماهه اومده تو 9 ماهه 325 ريال زيان پوشش داده...اين تابلو هست كه تعديلش منفيه چرا قبول نميكنيد؟ البته به خودتون مربوطه ولي اين چيزي نيست كه نياز به اثبات داشته باشه ...اي كاش بقيه دوستانم اين تاپيكو نگا ميكردن نظرشونو ميدادن
    عزيزم
    بنده بنا ندارم كه بحث رو زياد كش بدم.
    فعلا كه نماد بسته هستش و هيشكي نميتونه كاري كنه .
    اما شركتها وقتي گزارش 6ماهه يا 9 ماهه ميدن اين 6 سالي كه ما در بورس بوديم هميشه اينطوري بوده كه اگه شركت تعديل منفي داشته با توجه به عملكردش ؛ نماد بسته ميشد؛ گزارش تعديل رو هم ميداد و بعدش نماد رو باز ميكردن؛ شركت وقتي گزارش 9ماهه داد و325ريال زيان اعلام كرد نبستنش؛ فلذا الان براي مطلب ديگه اي بستنش.
    از طرفي دوستان ميان و مطالب رو ميخونن ؛ بعد گزارش و باز كردن نماد ؛ دوستان روي گزارش ارسالي تصميم گيري ميكنن نه روي حرف من و شما.
    به اين خاطر آيا بهتر نيست منتظر بمونيم.
    فحواي كلام من اينه كه: شركت اون آسه رو رو كرده.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید AZARIAN از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط AZARIAN نمایش پست ها
    عزيزم
    بنده بنا ندارم كه بحث رو زياد كش بدم.
    فعلا كه نماد بسته هستش و هيشكي نميتونه كاري كنه .
    اما شركتها وقتي گزارش 6ماهه يا 9 ماهه ميدن اين 6 سالي كه ما در بورس بوديم هميشه اينطوري بوده كه اگه شركت تعديل منفي داشته با توجه به عملكردش ؛ نماد بسته ميشد؛ گزارش تعديل رو هم ميداد و بعدش نماد رو باز ميكردن؛ شركت وقتي گزارش 9ماهه داد و325ريال زيان اعلام كرد نبستنش؛ فلذا الان براي مطلب ديگه اي بستنش.
    از طرفي دوستان ميان و مطالب رو ميخونن ؛ بعد گزارش و باز كردن نماد ؛ دوستان روي گزارش ارسالي تصميم گيري ميكنن نه روي حرف من و شما.
    به اين خاطر آيا بهتر نيست منتظر بمونيم.
    فحواي كلام من اينه كه: شركت اون آسه رو رو كرده.
    جناب آذريان قربونت بشم دوست من منم نميخام كش بدم......نگاه كنيد بعضي شركتا وقتي گزارش تعديلشون به بورس اعلام ميشه چون گزارششون نياز به بررسي داره هم صورت سودو زيان هم پيشبينيشون رو كدال نمياد و نماد شركتو ميبندن مثه كمنگنز......بعضي ديگه نياز به بررسي ندارن و گزارش سودو زيان سريع مياد رو كدال و اگه گزارش مشمول تعديل باشه براي اعلام پيشبيني جديد روز بعد يا چند روز بعد نماد شركت بسته ميشه مثه چفيبر و غپينو.....چفيبر بعد از اومدن گزارش سودو زيان 10 15 روز بعد بستش....الان تكنو هم همين شرايطو داره.....صورت سودو زيانش اومده و الان بستنش واسه تعديل....دوست من تعديل تو گزارش پيشبيني لحاظ ميشه نه صورت سودو زيان......اين گزارش 325 ريالي گزارش عملكرد شركته و گزارش پيشبيني مهمه

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    من نميدونم چرا اينقد گمانه زني در مورد اين سهم زياده.....سهم واسه تعديل منفي 90 بسته شده اما ظاهرا چون ميخان اثرات اين تعديل منفي خنثي بشه ميخان همزمان گزارش 91 رو هم بدن....چون احتمال ميدم گزارش 91 گزارش خوبي باشه ميخان ذهن بازار رو به سمت گزارش 91 سوق بدن....گزارش 90 زياني در محدوده 40 اعلام ميشه و اگه كمتر از 40 اعلام بشه در 12 ماهه بازم تعديل منفي ميخوره پس منطقي اينه كه همين الان كل تعديل منفي رو رو كنن

اما گزارش 91 ميتونه اين تعديل منفي رو خنثي كنه

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره تکنوتار تغییر کردند

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس،طبق مصوبه مجمع سالانه 16 مرداد و جلسه هیئت مدیره شرکت 9.5 میلیارد تومانی تکنوتار (که در زمینه تولید انواع پمپ های توزیع سوخت و مونتاژ و تولید مخازن ذخیره گاز و دیسپنسر های گاز cng وساخت جایگاه سیار فعالیت می کند) اعضای هیئت مدیره و نمایندگان آنها به همراه مدیرعامل آن تغییر کردند.

براین اساس، علی اصغر مهریزاده در حالی به نمایندگی از سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان جانشین مرتضی زاغی در سمت عضو هیئت مدیره شد که با تصمیم سایر اعضاء ، وی به عنوان مدیرعامل جدید تکنوتار هم معرفی شد. مهریزاده پیش از این مدیرعامل کارگزاری اردیبشهت ایرانیان بوده و دارای سوابق کاری در سازمان صنایع ملی ایران،سرمایه گذاری توسعه صنعتی و کارگزاری مفید است.

همچنین امیر خرمی شاد از سرمایه گذاری دانایان پارس و مهدی عالی نژاد ازسرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران به جای حسین رستمی و علی دادمان در سمت رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره تکنوتار معرفی شدند.

سعید ذوالفقاری از سرمایه گذاری تدبیر گران آتیه ایرانیان هم جانشین غلامرضا کرمی شد تا کرمی به نمایندگی از سرمایه گذاری تجلی سامانه در هئیت مدیره حضور داشته باشد.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 561 بار در 153 ارسال

تکنو

من نميدونم چرا اينقد گمانه زني در مورد اين سهم زياده.....سهم واسه تعديل منفي 90 بسته شده اما ظاهرا چون ميخان اثرات اين تعديل منفي خنثي بشه ميخان همزمان گزارش 91 رو هم بدن....چون احتمال ميدم گزارش 91 گزارش خوبي باشه ميخان ذهن بازار رو به سمت گزارش 91 سوق بدن....گزارش 90 زياني در محدوده 40 اعلام ميشه و اگه كمتر از 40 اعلام بشه در 12 ماهه بازم تعديل منفي ميخوره پس منطقي اينه كه همين الان كل تعديل منفي رو رو كنن

اما گزارش 91 ميتونه اين تعديل منفي رو خنثي كنه
    سلام دوست من

فقط این را بگم تعدیل مثبت است و سال آینده افزایش سرمایه داره

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سعید راد از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید راد نمایش پست ها
    سلام دوست من

فقط این را بگم تعدیل مثبت است و سال آینده افزایش سرمایه داره
    90 يا 91؟

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 6 از 90 نخست ... 34567891656 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)