صفحه 52 از 216 نخست ... 2424950515253545562102152 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 2157

موضوع: پارس خودرو ( خپارس )

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

پاسخ : پارس خودرو ( خپارس )

اقا منم خریدم

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

دیروز پیش دوستی بودم یهو کدال باز کرد گفت ا شفاف سازی خپارس برم بخونم گفتم نخونده میگم برا نرخ ارزه
    بعد که بازش کرد گفت نوشته ارز تغییری رو سود نداره گفتم اره برای تولید و قطعات داخل اره اما برای وارداتش داره

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال

نهایت اصلاح سهم به نظر من بین 218-232 تومن خواهد بود و بعد حرکت برای شکستن سقف تاریخی و صعود با تارگت 400...

در صورت افت تا 218 و برگشت مقاومت ها(مهم و غیر مهم) میشه 232-255-288-310-350-400...
    تمام سال من بی تو...

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    کیانوش جان من شما رو با شبندر 1000 تومنی میشناسم،یادش به خیر،حتی خود من هم حرفای شما رو اونموقع باور نمیکردم،ولی شما با چه ایمانی صحبت از 5 برابر شدن سهم میکردی...

حالا در مورد خپارس هم تکنیکالی تارگت 350-400 دیده میشه برای بازه ی 3-4 ماهه نهایتا...
    درود بر شما
    از اينکه دوباره با جنابعالي و بقيه رفقا تو خپارس هم رزم شدم بسيار خرسندم.
    خپارس 240درصد افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي داره
    پس هر سهم ما ميشه 3.4سهم
    اگر بعد از افزايش سرمايه 100تومان قيمت بخوره پول ما بدون دغدغه ميشه 340تومان
    اين در بدترين حالت بود.
    ..........................................
    حالا اگر تعديل مثبت بده و داستان معامله بلوکيش رديف بشه چي ميشه.
    اگر مذاکرات به نتيجه برسه که خپارس خودش يک پا شبندر سالهاي پيش ميشه.
    ..........................................
    با تمام قوا بريم تو خپارس که اين سهم بهترين بازاره.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کيانوش نمایش پست ها
    با شعور سهامداران بازي نکنيد.
    انها شما را در صفهاي تقاضا خرد خواهند کرد.
    اهاي فروشنده
    جرات داري 100ميليون سهم بزار رو ميز تا بازار همه رو درو کنه.
    .....................................
    بيخود جلوي سيل عظيم تقاضا نايست.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

به نقل از پرشین تحلیل:

با توجه به عملکرد پارس خودرو چطور از مردم انتظار صداقت دارید؟

روزهای آخر ثبت نام یارانه نقدی در سامانه رفاهی دات آی آر بود، یکی از آشنایان از من در خواست کرد که در ثبت نام در این سامانه کمکش کنم؛ خوب ما هم وارد سامانه شدیم و شروع کردیم به درج اطلاعات ایشون و مرحله به مرحله بعد از درج از ایشون تایید می گرفتم تا اینکه رسیدیم به مرحله درج میزان درآمد، باشناختی من از ایشون داشتم،می دونستم آدم کم در آمدی نیست .

اگر قرار بود که وضعیت درآمدی ایشون رو بنده دسته بندی کنم، قطعا جزو دسته درآمدی بالای دو میلیون وپانصد هزار تومان می گذاشتم ولی این دوست عزیز اصرار شدیدی داشت که بنده ایشون رو جزو دسته 600 هزا تا یک میلیون قرا بدم .

حالا بالا ،پایین ،قسم ، آیه که بابا عزیز من این کار تو از نظر اخلاقی، عرفی، شرعی، اجتماعی، اقتصادی و ... مشکل داره ، ما باید یاد بگیریم که در تقابل با دولت صداقت داشته باشیم، اصلا این صداقت ماست که به دولت کمک می کنه بهتر کار کنه و... خلاصه از ما اصرار از ایشون انکار در نهایت هم مثل همیشه اخلاقیات شکست خورده و به قول خودشون "زرنگی" پیروز شد .

من از این موضوع و از کاری که کرده بودم خیلی ناراحت بودم و یه جوایی عذاب وجدان داشتم که چرا در این کار مشارکت کردم؛ از طرف دیگه با خودم گفتم نکنه بقیه هم مثل این بابا عمل کرده باشن و یه جورایی افسوس می خوردم به حال این مردم واین مملکت، .

تو تمام این مدت هم که تلویزیون، رادیو، اخبار ، روزنامه و .... همش از تهدیدات مسئولین مبنی بر راستی آزمایی خود اظهاری ها و ... می گفتند و مخصوصا این جمله وزیر اقتصاد دولت محبوبمون که فرموده بودند :

"دولت مجاز است که با تمامی ابزارهای موجود نسبت به راستی‌آزمایی افراد متقاضی دریافت یارانه استفاده کند و چنانچه اظهارات این افراد صحت نداشت تا سه برابر مبلغ یارانه جریمه می‌شوند ."

در نهایت این ماجرای ثبت نام یارانه بگیران تمام شد و رفت ولی این خاطره تلخ تو ذهن من به صورت یک "چرا" ی گنده باقی موند .

اندر احوالات پارس خودرو

تقریبا فکر می کنم دیروز عصر بود که تو سایت کدال نامه ای مبنی بر شفاف سازی شرکت پارس خودرو منتشر شد که در آن مدیر عامل شرکت پاس خودرو اظهار فرموده بودند که تخصیص ارز مبادله ای بر سودآوری شرکت به دلیل موجودی های قبلی، اعتبارات اسنادی گشایش یافته و احتمال تغییر در تعداد تولید محصولات دارای نیاز ارزی به نفع خودروهای داخلی، اثری ندارد و تصمیم وزارت صنعت و معدن مبنی بر تخصیص این ارز به خودرو سازان بر وند سودآوری شرکت مذکور بی اثر خواهد بود .

همینجا یک سوال اساسی برام پیش اومد و اون اینکه براساس اطلاعات مالی مربوط به پیش بینی درآمد سال مالی 93 شرکت پارس خودرو، با استناد به بخش مصارف ارزی این شرکت در سال 93، "خپارس" مبلغ 349 میلیون و 267 هزار و 800 دلار برای سال مذکور برآورد مصارف ارزی داشته که کلیه این رقم را با نرخ ارز 3000 تومانی به ازای هر دلار در صورت های مالی در نظر گرفته و انتشار داده ، حالا چه طور شده که الان اومده میگه این مبلغ ارز در روند سود آوری تاثیر ندارد .

اصلا مگه صورت های مالی این شرکت توسط وزارت صنعت ومعدن بررسی نشده و بعد تصمصم بر این شده که در جهت کمک به سود آوری این شرکت ارز مبادله ای بهشون تخصیص داده بشه؟!! این وسط یا دولت و وزارت خانه کار غیر کاشناسی انجام دادن یا اینکه مستنداتی که در صورت های مالی این شرکت درج شده همه ...

حالا سوال بنده از دولت تدبیر و امید و همچنین وزیر محترم ایشان اینه که وفتی شرکت های زیر مجموعه وزات خانه تان هنوز در انتشار صورت های مالیشان صداقت به خرج نمی دهند و به قول خودشان این تخصیص اعتبار در روند سود آوریشان بی تاثیر خواهد بود؛ چه طور از مردم و افراد جامعه انتظار دارید که در خود اظهاریشان اصل صداقت وشفافیت را به خرج دهند؟

جناب آقای وزیر محترم؛ که قرار از تمامی ابزارهای موجود نسبت به راستی‌آزمایی افراد متقاضی دریافت یارانه استفاده کنید تا خدایی ناکرده یه بنده خدایی از افراد این جامعه مبلغ چهل یا 50 هزار تومان بیشتر از حقش نگیرد، یک دهم اون ابزاهاتون رو به کار بگیرید و راستی آزمایی شرکت هایی که اینگونه با مال وسرمایه مردم بازی می کنند بسنجید .

چه کسی واقعا جوابگوی سرمایه گذارانی مثل من هستند که بر اساس مستندات مالی منتشر شده توسط اینگونه شرکت ها اقدام به سرمایه گذاری کرده و در نهایت .....

بگذریم درد دل زیاد است و بیان حقیقت تلخ ولی خوبی اتفاق دیروز این بود که جواب آن "چرا" که در مواجه با آن دوست عزیز برایم ایجاد شده بود را گرفتم.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شبندر آواتار ها
    تشکر شده 4,913 بار در 2,324 ارسال

حجم امروز خيلي عالي بود اما بعد از اين حجم يه مقدار سهم درجا ميزنه و كند پيش ميره تا يه مقدار نفس بگيره سپس دوباره حركت شروع ميشه
    حسن خودرويي ها اينه كه هيچكس جا نميمونه و هميشه ميتونه وارد بشه خدا را شكر
    دوستاني كه مطالب بنده را براي اولين بار ميخوانند با تحقيق و مشورت با افراد متخصص، تريد كنند

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران (econews.ir ) غلامرضا شافعی در حاشیه بازدید از سایپا افزود: در زمینه قیمت گذاری خودروهای تولید داخل، چنانچه دولت به تکالیف قانونی که در ماده 101 قانون برنامه پنجم توسعه پیش بینی شده، عمل کند بسیاری از مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

وی ادامه داد: در این ماده قانونی تاکید شده که کالاهای تولید داخل، عموما از قیمت گذاری معاف خواهند بود و اگر دولت تشخیص دهد که کالایی را قیمت گذاری کند باید مابه التفاوت آن را پرداخت یا از بدهی شرکت تولیدکننده به دستگاه های دولتی تهاتر کند .

شافعی گفت: تلاش مجموعه مدیریتی سایپا بر این است که مشکلات بوجود آمده از گذشته را بطور حرفه ای مرتفع کند و مشکلات موجود را با کار مضاعف و کارشناسی از بین ببرد .

رییس هیات عامل ایدرو اظهار داشت: با تدابیری که اتخاذ شده، امسال سال خوبی در انتظار سایپا خواهد بود .

وی افزود: گروه سایپا در طی مدت اخیر برنامه های متعددی را در نظر گرفته که به طور قطع طی امسال بخشی از این برنامه ها به بار خواهد نشست و نتایج بسیار خوبی را برای صنعت خودرو و سایپا به بار خواهد آورد .

شافعی محصولات سایپا را متنوع خواند و گفت: مدیریت این شرکت تمام تلاش خود را در جهت رضایت مصرف کنندگان و بهبود بازار خودرو بکار گرفته است که امیدواریم این اتفاق هرچه سریعتر رخ دهد.

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

فروشنده ها ار کجا میارن؟

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 357 بار در 153 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط zereshkkk نمایش پست ها
    فروشنده ها ار کجا میارن؟
    منم تو این موندم جریان چیه
    اینا احتمالن نوسانگیرایی هستن که 180-190 خرید دارن

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید خسته از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع