صفحه 60 از 216 نخست ... 10505758596061626370110160 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 2157

موضوع: پارس خودرو ( خپارس )

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

پاسخ : پارس خودرو ( خپارس )

نقل قول نوشته اصلی توسط نجاT... نمایش پست ها
    استاد خبر موثقه؟
    مخلصيم.
    موثق موثقه.
    240درصد افزايش سرمايه حتمي و قطعي هست همين مسله هم باعث شد انهايي که بايد مي خريدند خريدند تا همه با هم سود کنيم.
    معاملات سهم هم اين را نشون ميداد.بازش نمي کنم .
    ..................................................
    فردا خپارس از قيمت تاريخي خود عبور خواهد کرد و دور جديدي از مناسبات قيمتي را تجربه خواهد کرد حالا سهم ميتونه 2برابر قيمت تاريخي خود حداقل رشد کنه يعني 560تومان را.
    به اميد خدا با توافق هسته اي و خريد قسمتي از سهام خپارس از سوي رنوي فرانسه و قسمتي ديگر شرکت چيني يا امريکايي کيانوش به چشم اندازهاش برسه.
    نزديک به يکسال سهامدارم.از قيمت 107تومان
    .................................................. .......
    به صحبتهاي مدير عامل خودرو دقت کنيم تا بيشتر با سياستهاي جديد شرکتهاي خودرويي اشنا بشيم.

جبران زیان ایران با سرمایه‌گذاری مشترک

وی در پاسخ به این سوال فارس که آیا صحبتی در مورد جبران زیان وارد شده به ایران بر اثر خروج شرکت پژو نیز با مدیر عامل این شرکت داشتید، گفت: در صورت سرمایه‌گذاری شرکت پژو در ایران و تولید مشترک، این زیان نیز جبران خواهد شد.

وی تأکید کرد: به مدیر عامل پژو اعلام کردیم که این شرکت تنها شریک خارجی ایران خودرو نخواهد بود و علاوه بر آنها، یک شریک تجاری غیرفرانسوی قوی نیز خواهیم داشت.

وی افزود: اشتباه تاریخی‌ که قبلاً صورت گرفت و در کنار شرکت پژو، یک شریک فرانسوی دیگر نیز در کنار ایران خودرو قرار گرفت، تکرار نخواهد شد و از یک شریک غیرفرانسوی استفاده خواهیم کرد.
    .................................................. ....................
    پس يک شريک فرانسوي يکي هم غير فرانسوي در ايران خودرو
    حتي در ايران خودرو ديزل هم قرار هست در کنار بنز المان از مشارکت هيونداي کره يا يک شرکت چيني هم استفاده بشه.
    مثلا 2تا 15درصد يا ........
    بعد از توافق هسته اي ايران به ميدان بزرگ رقابت شرکتهاي اروپايي امريکايي چيني تبديل خواهد شد.
    قدر سهام خودتان را بدانيد.

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 945 بار در 298 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کيانوش نمایش پست ها
    مخلصيم.
    موثق موثقه.
    240درصد افزايش سرمايه حتمي و قطعي هست همين مسله هم باعث شد انهايي که بايد مي خريدند خريدند تا همه با هم سود کنيم.
    فردا خپارس از قيمت تاريخي خود عبور خواهد کرد و دور جديدي از مناسبات قيمتي را تجربه خواهد کرد حالا سهم ميتونه 2برابر قيمت تاريخي خود حداقل رشد کنه يعني 560تومان را.
    به اميد خدا با توافق هسته اي و خريد قسمتي از سهام خپارس از سوي رنوي فرانسه و قسمتي ديگر شرکت چيني يا امريکايي کيانوش به چشم اندازهاش برسه.
    نزديک به يکسال سهامدارم.از قيمت 107تومان
    .................................................. .......
    به صحبتهاي مدير عامل خودرو دقت کنيم تا بيشتر با سياستهاي جديد شرکتهاي خودرويي اشنا بشيم.

جبران زیان ایران با سرمایه‌گذاری مشترک

وی در پاسخ به این سوال فارس که آیا صحبتی در مورد جبران زیان وارد شده به ایران بر اثر خروج شرکت پژو نیز با مدیر عامل این شرکت داشتید، گفت: در صورت سرمایه‌گذاری شرکت پژو در ایران و تولید مشترک، این زیان نیز جبران خواهد شد.

وی تأکید کرد: به مدیر عامل پژو اعلام کردیم که این شرکت تنها شریک خارجی ایران خودرو نخواهد بود و علاوه بر آنها، یک شریک تجاری غیرفرانسوی قوی نیز خواهیم داشت.

وی افزود: اشتباه تاریخی‌ که قبلاً صورت گرفت و در کنار شرکت پژو، یک شریک فرانسوی دیگر نیز در کنار ایران خودرو قرار گرفت، تکرار نخواهد شد و از یک شریک غیرفرانسوی استفاده خواهیم کرد.
    .................................................. ....................
    پس يک شريک فرانسوي يکي هم غير فرانسوي در ايران خودرو
    حتي در ايران خودرو ديزل هم قرار هست در کنار بنز المان از مشارکت هيونداي کره يا يک شرکت چيني هم استفاده بشه.
    مثلا 2تا 15درصد يا ........
    بعد از توافق هسته اي ايران به ميدان بزرگ رقابت شرکتهاي اروپايي امريکايي چيني تبديل خواهد شد.
    سلام به کیانوش عزیز
    یاد شبندر ..................185 تا 300 بخیر ابان 91 ................ حجم معاملات خپارس منو یاد معا ملات شبندر میندازه
    فعلا که سوار خاور خساپا خپارس و خودرو هستیم با گروه خودرو تا خرداد 94 امیدوارم گین 7 برابری شبندر برامون تکرار بشه

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mehr_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی heaven_smile77 آواتار ها
    تشکر شده 760 بار در 210 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کيانوش نمایش پست ها
    مخلصيم.
    موثق موثقه.
    با سلام. تحلیل های شما رو در تاپیک شبندر سال قبل دنبال می کردم و خوشبختانه با واقعیت همراه شد. در خصوص این سهم هم شما خیلی خوشبین هستید.
    میشه لطف کنید اثراتی رو که یک افزایش سرمایه 240 درصدی بر خپارس خواهد گذاشت رو بررسی کنید؟
    چون شخصاً خاطره خوبی از اینگونه افزایش سرمایه ها ندارم . وتجارت که به تازگی یک افزایش سرمایه 161 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی داشت, پس از این افزایش سرمایه اوضاع خوبی نداره و به سهامدارانی که در این افزایش سرمایه شرکت داشتند تا به حال ضرر زده.
    حالا می خوام ببینم شما چه تحلیلی از این افزایش سرمایه خپارس دارید؟ و لطفاً بازه های زمانی مدنظر خودتون رو هم بفرمایید.
    ممنونم

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید heaven_smile77 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط heaven_smile77 نمایش پست ها
    با سلام. تحلیل های شما رو در تاپیک شبندر سال قبل دنبال می کردم و خوشبختانه با واقعیت همراه شد. در خصوص این سهم هم شما خیلی خوشبین هستید.
    میشه لطف کنید اثراتی رو که یک افزایش سرمایه 240 درصدی بر خپارس خواهد گذاشت رو بررسی کنید؟
    چون شخصاً خاطره خوبی از اینگونه افزایش سرمایه ها ندارم . وتجارت که به تازگی یک افزایش سرمایه 161 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی داشت, پس از این افزایش سرمایه اوضاع خوبی نداره و به سهامدارانی که در این افزایش سرمایه شرکت داشتند تا به حال ضرر زده.
    حالا می خوام ببینم شما چه تحلیلی از این افزایش سرمایه خپارس دارید؟ و لطفاً بازه های زمانی مدنظر خودتون رو هم بفرمایید.
    ممنونم
    من در مورد خپارس در 10ماه گذشته خيلي صحبتها کرده ام و در اصل همه مطالب را بارها و بارها تکرار کرده ام .
    من خريدهاي خود را در خپارس از 107 تومان و خاور را 92تومان اغاز کردم و در اصل شبندر هاي 114توماني و بالاتر را به 1400تومان فروختم و در اين دو سهم زيانده سرمايه گذاري کردم به ديد حداقل 1.5ساله با چشم انداز 800تومان.لذا من الان در متوسط سود 150درصدي هستم.
    .................................................. .................................................. .................................................. ......
    اگر هر سهم خپارس بعد از افزايش سرمايه بشه 3.4سهم و 100تومان قيمت بخوره ما صاحب 340تومان خواهيم شد.خپارس بعد از افزايش سرمايه چند ريال سود دارد و قطعا از خکاوه با 43تومان زيان بايد بيشتر قيمت بخورد خکاوه 90تومان هست لذا خپارس را 100تومان در نظر بگيريم.
    افزايش سرمايه خپارس دارايي خپارس را بنفع جيب سهامدار مصادره خواهد کرد.
    .................................................. .................................................. .................................................. ...
    حالا تصور کنيد خپارس 100تومان شده است و مذاکرات مثبت باشد.
    انوقت بورس مقر و ماواي همه مردم خواهد شد.مردم عاشق سهامهاي 100توماني هستند.همانجوري که خکاوه را تا 170تومان بالا بردند خپارس را بالا خواهند برد و صادرات و تجارت را
    .........................
    با محاسبات من با لغو تحريمها خپارس حداقل 200تومان سود خواهد ساخت.پي به اي 5ان ميشه 1000تومان
    ....................
    اگر خارجيها بخواهند بلوکي از خپارس
    را بخرند خپارس 100توماني حداقل تا 250تومان رشد خواهد کرد.
    .......................
    تحليل من بر اسال چشم اندازهايم شکل ميگيره .چشم اندازهايي بر مبناي واقعييتهاي موجود سياسي-اقتصادي-روانشناختي و.....

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال

ایا صندوق توسعه صف را داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در اینصورت دوباره صف خرید میشوند

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 357 بار در 153 ارسال

آقا کیانوش این بیمه ایران وضعش مشخصه
    اما شما نظرت چیه سهامدار عمده دیروز چرا 12 میلیون فروخته؟؟؟؟

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید خسته از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط خسته نمایش پست ها
    آقا کیانوش این بیمه ایران وضعش مشخصه
    اما شما نظرت چیه سهامدار عمده دیروز چرا 12 میلیون فروخته؟؟؟؟
    سهامدار عمده فروخت به عزيزان بهتر از جان.
    نگران نباش برو حالش رو ببر.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 92 بار در 38 ارسال

عرض سلام خدمت اساتید گرامی
    آقا کیانوش من مقداری خپارس دارم.خواستم نظرتون رو در مورد اضافه کردن تو این قیمت بدونم

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید murchehh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط murchehh نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت اساتید گرامی
    آقا کیانوش من مقداری خپارس دارم.خواستم نظرتون رو در مورد اضافه کردن تو این قیمت بدونم
    اگر سهامداري کني خوبه.
    ولي تصميم هر کاري با خودته.
    بازار بورس يعني ريسک.
    ايا واقعا 100درصد مذاکرات به نتيجه خواهد رسيد.؟
    اگر مطمن بودم خونه ام را ميفروختم ميريختم تو خودروايها.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اگر از نيويورک يک خبر خوب بياد صف خريد خودرو و گروه خودرو بالاي 100ميليون خواهد رفت و قفل خواهند شد.

.................................................. ......
    شايد امروز فرصت خريد خوبي باشه.چون خبرهاي خوب تا شنبه مياد.
    .................................................. ......
    جالب اينکه با ضرب و زور دارند تو گروه خودرويي رنج منفي مي کشند تا بتونند گروه خودرواي را مهار کنند .
    فرض اينکه امروز هم اين کار را کرديد شنبه ميخواهيد چکار کنيد.
    بلاخره اين اسب ياغي را نخواهيد توانست کنترل کنيد.
    .................................................. .
    فرداي روز توافق از در و ديوار اين کشور سرمايه گذاران داخلي و خارجي گروه خودرواي را قورمه قورمه خواهند کرد.
    فرانسويها-چينيها-المانيها-کره ايها-ژاپنيها و در اخر هم امريکاايها که از غافله جاموندند.
    قبلا خپارس مال امريکاايها بود جنرال موتور و خاور مال المانها مرسدس بنز و.......

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع