صفحه 3 از 78 نخست 1234561353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    حضور مجدد استاد مسلم اخلاق و بورس را خير مقدم عرض مي كنم براي آن بزرگوار آرزوي صحت و سلامت و براي دوستان توفيق فراگيري دانش در محضر ايشان را از درگاه ايزد منان خواستارم

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mohseni1353 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال

شب رفت صبوح آمد، غم رفت و فتوح آمد

خورشید درخشان شد، تا باد چنین بادا

از دولت محزونان وز همّت مجنونان

آن سلسله جنبان شد، تا باد چنین بادا

عید آمد و عید آمد، یاری که رمید آمد

عیدانه فراوان شد، تا باد چنین بادا

درویش فریدون شد، هم کیسة قارون شد

همکاسة سلطان شد، تا باد چنین بادا

از اسلم شیطانی شد نفس تو ربانی

ابلیس مسلمان شد، تا باد چنین بادا

آن ماه چو تابان شد، کونین گلستان شد

اشخاص همه جان شد، تا باد چنین بادا

بر روح بر افزودی، تا بود چنین بودی

فرّ تو فروزان شد، تا باد چنین بادا

قهرش همه رحمت شد،زهرش همه شربت شد

ابرش شکر افشان شد، تا باد چنین بادا

خاموش که سر مستم، بربست کسی دستم

اندیشه پریشان شد، تا باد چنین بادا

جناب جمالی عزیز خوب من نمی تونم بیام تو سایت خیلی اذیت می شم دلیلش چیه ؟

4. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Amo Hoseian آواتار ها
    تشکر شده 1,130 بار در 187 ارسال
    خش خش برگها زیر قدم هایم می گویند بگذار فرو افتی ، آنگاه راه آزادی را باز خواهی یافت. "شاملو"

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها

جناب جمالی عزیز خوب من نمی تونم بیام تو سایت خیلی اذیت می شم دلیلش چیه ؟
    سلام
    تو پيام خصوصي يا تاپيك شما بگوييد مشكل رو بگيد تا ببينيم چه بايد كرد...
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تحلیل فاراک از جناب holy :

با عرض ارادت خدمت دوستان عزیز......

در ارتباط با فاراک به اونجا رسیده بودیم که چون توقع داریم مومنتوم در موج 5 کمتر از موج سوم باشه و در آخرین موج ما مومنتوم بیش از موج قبلیست پس نمیتونه موج آخر انتهای موج 5 باشه و میتونه موج 5 ما اکستند باشه که تازه موج یک اون به پایان رسیده و در موج دوم قرار داریم و این موج شماری هنوز بر قوت خود باقیست الا اینکه قیمت از 2023 کمتر بشه ........

اما این بین به دنبال موجشماری آلترناتیوی نیز برای فاراک بودم تا درصورت لزوم بتونیم از این موج شماری هم استفاده کنیم ،منتها این موج شماری به اعتقاد بنده باید موضوع مومنتوم رو در حتما در خودش جای بده ،

همونطور که دوستان بهتر از بنده میدونند موج شماری الیوت رو به سبکهای مختلف میشه انجام داد ولی بنده بر سبک دکتر بیل ویلیامز تاکید بیشتری دارم چون احساس میکنم این سبک قانونمندتره ،البته این نظر کاملا شخصی هست و نظرات تمام دوستان عزیز برای بنده کاملا محترم هست.
    دوستان عزیز به نمودار زیر عنایت بفرمایید :

طبق این موج شماری بعد از به انتها رسیدن موج سوم نمودار یک سه موج جهت تشکیل موج A طی میکنه و مجددا برای موج B صعود میکنه تا یک موج ایریگولار فلت یا اکسپندینگ فلت رو بسازه و بعد از رسیدن به حد فوقانی (که طبق گاید لاین این حد معمولا زیر 140٪ موج A هست )نزول برای موج C رو اغاز میکنه که این موج ما طبق قوانین یک 5 موجه باید باشه اما یه سری نکات در تصویر وجود داره ،اول اینکه طبق تعریف جناب نیلی اگه خطی از انتهای موج دوم به انتهای موج چهارم وصل کنیم و ادامه بدیم این خط نباید نمودار رو تا بعد از رسیدن به سقف قبلی قطع کنه و در صورت اینکه نمودار توسط این خط قطع بشه باید محل موج چهارم به سمت راست منتقل بشه ،پس با این تعریف موج چهارم ما نمیتونه در محل موج A فعلی باشه ،اما این قانون ، قانون جناب نیلی است اگر کسی سبک ایشون رو قبول نداشته باشه میتونه این قانون رو هم قبول نکنه و بگه من اصرار دارم موج چهارم در محل موج A فعلی خاتمه پیدا میکنه (مطابق تحلیل قبلی بنده)،در اون صورت بنده وارد بخش دوم عرایضم میشم و از نظر دکتر ویلیامز استفاده میکنم ،طبق نظر ایشون اکثرا موج چهارم از دید زمانی در محلی بین 1.38 تا 1.618 فاصله بین دو پیک موج اول و سوم (انتهای یک تا انتهای سوم) به اتمام میرسه که باز بخش A در اون بخش زمانی قرار نداره(رجوع شود به کتاب تریدینگ کی آس)
    اما اگر شخصی از دوستان بگه علیرغم این دو دلیل باز هم من این موضوع رو قبول ندارم ،چون دکتر ویلیامز گفته اکثرا و نگفته همیشه تنها پاسخ من این خواهد بود که در تکنیکال و علی الخصوص الیوت ما بر مبنای احتمالات گام برمیداریم و نه قطعیت و به اعتقاد من و با استفاده از نظر این دو استاد بزرگ ،موج شماری فوق ،موج شماری بدی به نظر نمیرسه ،علی الخصوص که در بخش موج B ما یک AB=CD کامل داریم که تاحدی کمک کننده به تایید موج بی میباشد و از همه مهمتر موضوع مومنتوم بزرگتر در موج آخر نیز با این موشماری کاملا لحاظ شده ........
    اما در این بین بنده کل موج چهارم رو به شکل ABC مطرح کردم و تصورم اینه که به همین شکل کفایت میکنه و ما مجموعا با یک راننینگ فلت سرو کار داریم ،اما اگر احیانا رفتار بخش انتهایی مقداری پیچیده تر از یک سی معمولی باشه میتونیم تنها نام گذاری رو به WXY تغییر بدیم که خوب بحث دیگریست،اما از انجایی که از دید زمانی فرصت زیادی برای تشکیل بخش انتهایی پیچیده وجود ندارد بنده بیشتر با همان شکل ABC ساده موافقترم.

اما نکات کاربردی این تحلیل :

1- زمان به انتها رسیدن موج نزولی و شروع موج صعودی نزدیک است و طبق تعریف دکتر ویلیامز این زمان از امروز تا نهایت 17 jun میباشد البته تاکید میکنم این کف میتواند از همین امروز یا فردا یا ....نهایت 17 june تشکلیل گردد و سپس صعود فرابرسد

2- نکته خوشایند این تحلیل این استکه اصولا برخلاف زیگزاگ امواج اصلاحی وقتی فلت باشد موج بعد از آنها موج قوی خواهد بود و نکته مهمتر اینکه در بین فلتها اگر اصلاح رانینگ فلت باشد موج بعدی بسیار قوی خواهد بود و توان ساختن سود زیادی دارد

اما تنها مورد باقیمانده این استکه موج C به انتها برسد تا صعود آغاز شود ..........

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    عرض درود و تشکر ویژه دارم خدمت
    فرهاد1361 عزیز ،پانی عزیز و بزرگوار ،محسنی 1353 عزیزم ،بوف با محبت و عزیز (از شعر زیباشون بسیار ممنونم)همینطور از دوست عزیزم عمو حسین (از طرح زیبایی که تهیه کردن بسیار سپاسگزارم)
    اما یه تشکر مجدد هم از بوف عزیز دارم از بابت اینکه تحلیل فاراک رو اینجا منتقل کردند .
    دنیا به کام تمام دوستان و عزیزان

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    با عرض سلام و ارادت بی حد خدمت دوستان که نه ،عزیزانم
    همچنین ،
    عرض ارادت صمیمانه دارم خدمت استاد ارجمندم طیب عزیز که در نبود بنده الطاف بسیار در حق من داشتند و برادر مهترم مهربان عزیز که هرچه در وصف قلب مهربان و قلم تواناش بگم باز یکی از هزار نخواهد بود و همیشه ارادتمند و دوستدارش بوده و هستم و به امید خداوند تا جان در بدن باشد خواهم بود ......
    همچنین

عرض ارادت دارم خدمت بوف عزیز و بزرگوار و همچنین پانی عزیز که لطف این عزیزان نیز در حق بنده حقیقی بوده و هست و از محبت بیکرانشون سپاسگزارم و همچنین تشکر ویژه از بوف عزیز در برپایی این تاپیک .....

همچنین

عرض ارادت دارم خدمت دوست عزیزم آریو و کاپیتان نمو گرامی و علامه بزرگوار و فرهاد61 عزیز و ایکیوسان بزرگوار و اراک بورس عزیز که در این تاپیک بر بنده منت گذاشتند و امیدوارم شاد و سلامت باشند

همچنین
    عرض ارادت و احترام دارم خدمت دوست باوفا و عزیزم mohseni 1353 همچنین دیزل عزیز

همچنین
    عرض ارادت دارم خدمت اساتید بزرگ تکنیکال ،بابک عزیز و دوستداشتنی و راشین محترم و مهربان ..... و همچنین استاد فاندامنتال محترم جناب نظری

همچنین

عرض ارادت دارم خدمت دوست بسیار عزیزم ادمین محترم سایت که مسئولیت سلامت بنده نه تا امروز که تا زمان حضور در سایت با ایشونه :-) و همچنین آمن عزیز ،گرگین عزیز و بزرگوار و آنالیست عزیز و حجت گرامی و جمیعا مدیران محترم و عزیز سایت ........

همچنین
    عرض تشکر صادقانه ،خالصانه دارم خدمت مدیر توانا و بسیار عزیز ناهید بزرگوار و مهربان که به حق وجودشون در سایت از دید بنده نه تنها کمک کننده که برای ادامه سایت واجب است .....

همچنین
    عرض ادب و احترام دارم خدمت تمام عزیزانی که در نبود بنده به نحوی از این حقیر یاد کردند هرچند که حضور بنده در جمع دوستان این سایت چون حضور سایه لرزانی در مقابل پرتو پرتوان خورشید است ولی با این وجود لطف این عزیز باعث شد تا گهگاهی به یاد این حقیر نیز باشند که جای قدردانی و تشکر بسیار دارد

همچنین
    عرض ادب و احترام دارم خدمت تک تک اعضاء این فروم و براشون روزهای شاد و پرسودی رو آرزومندم و این شعر از مولانا رو تقدیم میکنم به تمام این عزیزان

عاشقی پیداست از زاری دل ××× نیست بیماری چو بیماری دل

علت عاشق ز علتها جداست ×××عشق اصطرلاب اسرار خداست

عاشقی گر زین سر و گر زان سرست ××× عاقبت ما را بدان سر رهبرست

هرچه گویم عشق را شرح و بیان ××× چون به عشق آیم خجل باشم از آن

گرچه تفسیر زبان روشنگرست ××× لیک عشق بیزبان روشنترست

چون قلم اندر نوشتن میشتافت ×××چون به عشق آمد قلم بر خود شکافت

و اما ...........

دکتر فرزاد عزیز
    نبودنتان در سایت به حدی حس می شد که شاید باورتان نشود
    وجود شما دراین سایت گوهری است که نصیب هرکسی نخواهد شد و ما کاربران این سایت به خود می بالیم که چنین گوهربا ارزشی که سرشار از توانایی ، ادب ، مهر ، ازخودگذشتگی ووووووووورا در کنارمان داریم و امیدوارم همیشه در کنارمان باشید
    آنچه که در مورد بنده فرمودید فقط میتوانم بگویم نظر لطف شماست و من هیچم
    آرزوی سلامتی و بهروزی در کنار خانواده محترمتان برایتان دارم
    شاد و پیروز باشید
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناهید نمایش پست ها
    دکتر فرزاد عزیز
    نبودنتان در سایت به حدی حس می شد که شاید باورتان نشود
    وجود شما دراین سایت گوهری است که نصیب هرکسی نخواهد شد و ما کاربران این سایت به خود می بالیم که چنین گوهربا ارزشی که سرشار از توانایی ، ادب ، مهر ، ازخودگذشتگی ووووووووورا در کنارمان داریم و امیدوارم همیشه در کنارمان باشید
    آنچه که در مورد بنده فرمودید فقط میتوانم بگویم نظر لطف شماست و من هیچم
    آرزوی سلامتی و بهروزی در کنار خانواده محترمتان برایتان دارم
    شاد و پیروز باشید
    سلام ناهید جان
    خوش اومدید و امیدوارم همیشه شاهد حضور سبزتان باشیم

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    سلام ناهید جان
    خوش اومدید و امیدوارم همیشه شاهد حضور سبزتان باشیم
    مرسی زهره عزیزم
    ممنون که در این مدت به یاد من هم بودی
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 764 بار در 235 ارسال
    تحلیل فاراک از جناب holy :

با عرض ارادت خدمت دوستان عزیز......

در ارتباط با فاراک به اونجا رسیده بودیم که چون توقع داریم مومنتوم در موج 5 کمتر از موج سوم باشه و در آخرین موج ما مومنتوم بیش از موج قبلیست پس نمیتونه موج آخر انتهای موج 5 باشه و میتونه موج 5 ما اکستند باشه که تازه موج یک اون به پایان رسیده و در موج دوم قرار داریم و این موج شماری هنوز بر قوت خود باقیست الا اینکه قیمت از 2023 کمتر بشه ........

اما این بین به دنبال موجشماری آلترناتیوی نیز برای فاراک بودم تا درصورت لزوم بتونیم از این موج شماری هم استفاده کنیم ،منتها این موج شماری به اعتقاد بنده باید موضوع مومنتوم رو در حتما در خودش جای بده ،

همونطور که دوستان بهتر از بنده میدونند موج شماری الیوت رو به سبکهای مختلف میشه انجام داد ولی بنده بر سبک دکتر بیل ویلیامز تاکید بیشتری دارم چون احساس میکنم این سبک قانونمندتره ،البته این نظر کاملا شخصی هست و نظرات تمام دوستان عزیز برای بنده کاملا محترم هست.
    دوستان عزیز به نمودار زیر عنایت بفرمایید :

طبق این موج شماری بعد از به انتها رسیدن موج سوم نمودار یک سه موج جهت تشکیل موج A طی میکنه و مجددا برای موج B صعود میکنه تا یک موج ایریگولار فلت یا اکسپندینگ فلت رو بسازه و بعد از رسیدن به حد فوقانی (که طبق گاید لاین این حد معمولا زیر 140٪ موج A هست )نزول برای موج C رو اغاز میکنه که این موج ما طبق قوانین یک 5 موجه باید باشه اما یه سری نکات در تصویر وجود داره ،اول اینکه طبق تعریف جناب نیلی اگه خطی از انتهای موج دوم به انتهای موج چهارم وصل کنیم و ادامه بدیم این خط نباید نمودار رو تا بعد از رسیدن به سقف قبلی قطع کنه و در صورت اینکه نمودار توسط این خط قطع بشه باید محل موج چهارم به سمت راست منتقل بشه ،پس با این تعریف موج چهارم ما نمیتونه در محل موج A فعلی باشه ،اما این قانون ، قانون جناب نیلی است اگر کسی سبک ایشون رو قبول نداشته باشه میتونه این قانون رو هم قبول نکنه و بگه من اصرار دارم موج چهارم در محل موج A فعلی خاتمه پیدا میکنه (مطابق تحلیل قبلی بنده)،در اون صورت بنده وارد بخش دوم عرایضم میشم و از نظر دکتر ویلیامز استفاده میکنم ،طبق نظر ایشون اکثرا موج چهارم از دید زمانی در محلی بین 1.38 تا 1.618 فاصله بین دو پیک موج اول و سوم (انتهای یک تا انتهای سوم) به اتمام میرسه که باز بخش A در اون بخش زمانی قرار نداره(رجوع شود به کتاب تریدینگ کی آس)
    اما اگر شخصی از دوستان بگه علیرغم این دو دلیل باز هم من این موضوع رو قبول ندارم ،چون دکتر ویلیامز گفته اکثرا و نگفته همیشه تنها پاسخ من این خواهد بود که در تکنیکال و علی الخصوص الیوت ما بر مبنای احتمالات گام برمیداریم و نه قطعیت و به اعتقاد من و با استفاده از نظر این دو استاد بزرگ ،موج شماری فوق ،موج شماری بدی به نظر نمیرسه ،علی الخصوص که در بخش موج B ما یک AB=CD کامل داریم که تاحدی کمک کننده به تایید موج بی میباشد و از همه مهمتر موضوع مومنتوم بزرگتر در موج آخر نیز با این موشماری کاملا لحاظ شده ........
    اما در این بین بنده کل موج چهارم رو به شکل ABC مطرح کردم و تصورم اینه که به همین شکل کفایت میکنه و ما مجموعا با یک راننینگ فلت سرو کار داریم ،اما اگر احیانا رفتار بخش انتهایی مقداری پیچیده تر از یک سی معمولی باشه میتونیم تنها نام گذاری رو به WXY تغییر بدیم که خوب بحث دیگریست،اما از انجایی که از دید زمانی فرصت زیادی برای تشکیل بخش انتهایی پیچیده وجود ندارد بنده بیشتر با همان شکل ABC ساده موافقترم.

اما نکات کاربردی این تحلیل :

1- زمان به انتها رسیدن موج نزولی و شروع موج صعودی نزدیک است و طبق تعریف دکتر ویلیامز این زمان از امروز تا نهایت 17 jun میباشد البته تاکید میکنم این کف میتواند از همین امروز یا فردا یا ....نهایت 17 june تشکلیل گردد و سپس صعود فرابرسد

2- نکته خوشایند این تحلیل این استکه اصولا برخلاف زیگزاگ امواج اصلاحی وقتی فلت باشد موج بعد از آنها موج قوی خواهد بود و نکته مهمتر اینکه در بین فلتها اگر اصلاح رانینگ فلت باشد موج بعدی بسیار قوی خواهد بود و توان ساختن سود زیادی دارد

اما تنها مورد باقیمانده این استکه موج C به انتها برسد تا صعود آغاز شود ..........
    با تشکر از تحلیل خوبی که کردید سوالی داشتم که اگر پیش پا افتاده است ببخشید چون من تکنیکال کار نیستم و سئوالی برام پیش آمده

فاراک چه قیمتی را باید پشت سر بگذاره تا مطمئن بشیم که موج c به طور کامل به انتها رسیده و صعود آغاز شده؟
    این تحلیل در چه صورتی fail خواهد شد (چه قیمتی )؟

با تشکر

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید aminaran از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 78 نخست 1234561353 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)