صفحه 4 از 78 نخست 12345671454 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو جدید fery0ati آواتار ها
    تشکر شده 30 بار در 5 ارسال
    عرض سلام دارم به جناب هولی و سایر دوستان که با بحثهای بسیار پربارشون به کیفیت و غنای سایت بسیار کمک میکنند .
    من مدتیست خواننده مطالب بسیار زیبای جناب هولی هستم و به دانش تکنیکال ایشون بسیار اعتقاد دارم و میخواستم در همینجا ازشون تشکر کنم.
    در مورد فاراک و شمارش اخر ایشون همچنان یک سوال برای من باقیمانده مانده

اگر قرار باشه موج ای از 4 بزرگ را سه تایی و موج بی هم سه تایی فرض کنیم . برای شمارش موج سی (موج نزولی اخیر ) شمارشتون چگونه است ؟
    اگر موج سی 5 تایی فرض بشه الان در ریز موج 4 احتمالی هستیم و برای ریزموج 5 از سی بزرگ احتمالا خط روند بسیار پرقدرت 204 شکسته و به 180 تومان خواهیم رسید

نظر شخصی بنده اینست که موج 5 (همان موج بی شما ) بسیار کلاسیک و 5 موجی در صعود اخیر به پایان رسیده و الان در سه موج اصلاحی نزولی بزرگ هستیم و بعد از یک صعود سه تایی مجدد تا حدود 250 تومان (موج بی بزرگ ) وارد یک ریزش 5 موجه برای موج سی با هدف حدود 160 تومان خواهیم بود .
    البته در برابر بزرگان چنین اظهار نظری محلی از اعراب ندارد ولی خواستم چنین سناریویی نیز مد نظر دوستان باشه .
    یک استراتژی در مورد فاراک میتونه بدین صورت باشه منتظر تشکیل ریزموج 1 و 2 از 5 بزرگ بمانیم و در صعود موج 3 از 5 بعد از شکست پیک ریز موج 1 مترصد شکار موج 3 از 5 با حد ضرر بسیار کوچک باشیم

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید fery0ati از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    عرض درود و سلام دارم خدمت دوست عزیزم fery0ati عزیز
    دوست من ،بسیار آیدیتون برام آشناست و فکر میکنم در قیمتها یا فرابورس یا .... در خدمتتون بودم ،در هرصورت خیلی خوشحالم که الان در خدمتتون هستم
    دوست محترم و بزرگوارم ،از لطفی که به بنده دارین بسیار سپاسگزارم و خوشحالم که دستنوشته های بنده رو با دید بزرگواری خودتون میپسندین
    اختیار دارین دوست عزیزم ،نوشته های تمام دوستان و علی الخصوص جنابعالی برای بنده فوق العاده ارزشمنده و ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
    در ارتباط با تحلیل فاراک باید خدمتتون عرض کنم ،این موج شماری دوم بنده بود و اعتقاد به موج شماری دیگری نیز هنوز وجود داره که باید ببینیم گذشت زمان که بهترین قاضی هست کدوم رو اثبات میکنه .....
    اما در ارتباط با این موج شماری باید خدمتتون عرض کنم ،همونطور که فرمودین ما میتونیم در ریزموج چهارم از سی باشیم و همینطور حتی میتونیم در انتها یا نزدیکی انتهای موج 5 از سی باشیم (ازتون اجازه میخوام موج سی تکمیل بشه تا دقیقتر بتونم ریزموجهاشو خدمتتون تقدیم کنم ولی تا کنون حداقل دو سناریو در ذهن دارم که این احتمال رو میده موج 5 از سی نزدیک به انتها باشه ولی خوب بهتر از من میدونین تا مطمئن نباشم ذکر این سناریوها چندان مفید نیست)
    اما سوای موج شماری بنده ،در ارتباط با فرمایش جنابعالی باید عرض کنم بسیار از موج شماریتون ممنونم ، تنها مورد باقیمانده در این موج شماری وضعیت مومنتوم موج آخر نسبت به ما قبل اون هست یعنی اگر موج انتهایی رو موج 5 کامل(5 از 5) فرض کنیم و نه بی اون زمان ارتباط مومنتوم اون با موج سوم بهم میخوره ،چون بهتر از بنده میدونین که الیوتیسین ها برای این مورد فوق العاده اهمیت قائلند و جتی یادمه در یک تحلیل جناب پریچر از کمتر بودن مومنتوم موج 5 نسیت به موج 3 به عنوان امضاء موج 5 نام برد ،اما اگر بخواهیم بگیم هم ما موج 5 رو داریم و هم مومنتوم ما از سه بیشتره باید از اکستند بودن موج 5 استفاده کنیم و در اون صورت باید بگیم ما در موج 2 از 5 از 5 قرار داریم که به موج شماری اول بنده و جناب پناهی عزیز میرسیم و این همون موج شماری هست که در ابتدا پست خدمتتون عرض کردم موج شماری اول بود و موج شماری فعلی آلترناتیوی بر اون هست .......
    اما در پایان دوست گرامی من شما که تکنیالیست ماهری هستین بهتر از من میدونین که امواج الیوت در محیطی بخوبی جوابگوست که عمق بازار زیاد باشه و حرکت یک حقیقی یا حقوقی نتونه باعث تغییر جهت امواج و ایجاد موجهای حدید بشه که متاسفانه در بازار ما این وضعیت وجود نداره ،لذا احتمال داره در مواردی خیلی از قوانین الیوت رو بخوبی جایی مثل فارکس نبینیم و این مسئله مومنتوم یا خیلی مسائل دیگری که ما برروی اون حسایسم به سادگی توسط چند رنج مثبت یا منفی حقوقی بهم بخوره .....
    در هرصورت از راهنماییتون سپاسگزارم و امیدوارم دوستان فرمایش شما رو هم در ذهنشون داشته باشند و براتون آرزوی موفقیت دارم.

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناهید نمایش پست ها
    دکتر فرزاد عزیز
    نبودنتان در سایت به حدی حس می شد که شاید باورتان نشود
    وجود شما دراین سایت گوهری است که نصیب هرکسی نخواهد شد و ما کاربران این سایت به خود می بالیم که چنین گوهربا ارزشی که سرشار از توانایی ، ادب ، مهر ، ازخودگذشتگی ووووووووورا در کنارمان داریم و امیدوارم همیشه در کنارمان باشید
    آنچه که در مورد بنده فرمودید فقط میتوانم بگویم نظر لطف شماست و من هیچم
    آرزوی سلامتی و بهروزی در کنار خانواده محترمتان برایتان دارم
    شاد و پیروز باشید
    ناهید عزیز و بزرگوار ،لطف سرکار در مورد این حقیر بی حد بوده و هست و به هیچ عنوان خودم رو لایق اینهمه بزرگواری نمیبینم الا اینه که عرض کنم انسانیت و مهربانی زائد الوصف شماست که باعث میشه در بنده صفات مثبتی که وجود نداره به چشم شما بیاد،اما در ارتباط با جنابعالی بسیار خوشحالم که به عنوان مدیری لایق و توانا و البته مهربان در خدمتتون هستیم.
    بنده هم برای جنابعالی و خانواده محترمتون آرزوی سلامت و شادی دارم
    موفق باشین

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید fery0ati آواتار ها
    تشکر شده 30 بار در 5 ارسال
    جناب هولی گرامی در رابطه با فرمایشات شما چند نکته به نظرم رسید

1 - اول پوزش به این علت که میخواستم این پست را در تاپیک فاراک ارسال کنم ولی اشتباها در این تاپیک ارسال و موجب گسستگی در نظرات شما استاد گرامی گردید .

2 - منهم توسط بانوی تکنیکال راشین گرامی با این سایت و مطالب شما اشنا شدم ولی مطئنم در سایت قیمتها و سرمایه با ایدی دیگر با ادبیات و دانشتون تبادل نظر داشته و راهنمایی جسته ام . با احترام به تمام دوستان بورسی فکر میکنم دانش تکنیکالتون را در فارکس پرورش داده اید و از حالت خامی و تئوری خارج شده است

3 - با مطالعه و تلفیق تکنیکال در بورس ایران در سه سال اخیر معتقدم مومنتوم حرکت در موج 5 در بورس ایران محلی از اعراب ندارد به همان علتی که به زیبایی بیان فرمودید و ان همانا عمق نداشتن بازار و دستکاری در قیمتها و بازی قیمت سهامداران عمده میباشد . البته در اینمورد در دوسال اخیر حرکات خوبی انجام شده ولی اصلا کافی نیست . ولی اذعان میکنم بسیار دوست دارم این تحلیل شما با موفقیت همراه باشه و این اندیکاتور فراموش شده برای من در بورس ایران مجددا به صفحه نمودارم برگرده .
    4 - از اینکه برای پاسخ دقیق به دوستان دریغ نمیفرمایید ازتون سپاسگزارم . همواره موفق باشید

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید fery0ati از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط fery0ati نمایش پست ها
    جناب هولی گرامی در رابطه با فرمایشات شما چند نکته به نظرم رسید

1 - اول پوزش به این علت که میخواستم این پست را در تاپیک فاراک ارسال کنم ولی اشتباها در این تاپیک ارسال و موجب گسستگی در نظرات شما استاد گرامی گردید .

2 - منهم توسط بانوی تکنیکال راشین گرامی با این سایت و مطالب شما اشنا شدم ولی مطئنم در سایت قیمتها و سرمایه با ایدی دیگر با ادبیات و دانشتون تبادل نظر داشته و راهنمایی جسته ام . با احترام به تمام دوستان بورسی فکر میکنم دانش تکنیکالتون را در فارکس پرورش داده اید و از حالت خامی و تئوری خارج شده است

3 - با مطالعه و تلفیق تکنیکال در بورس ایران در سه سال اخیر معتقدم مومنتوم حرکت در موج 5 در بورس ایران محلی از اعراب ندارد به همان علتی که به زیبایی بیان فرمودید و ان همانا عمق نداشتن بازار و دستکاری در قیمتها و بازی قیمت سهامداران عمده میباشد . البته در اینمورد در دوسال اخیر حرکات خوبی انجام شده ولی اصلا کافی نیست . ولی اذعان میکنم بسیار دوست دارم این تحلیل شما با موفقیت همراه باشه و این اندیکاتور فراموش شده برای من در بورس ایران مجددا به صفحه نمودارم برگرده .
    4 - از اینکه برای پاسخ دقیق به دوستان دریغ نمیفرمایید ازتون سپاسگزارم . همواره موفق باشید
    دوست عزیزم
    از لطفی که به بنده دارین بسیار سپاسگزارم
    در ارتباط با تاپیک هم هیچ مشکلی نیست ،بقول شاعر "کرم نما و فرودآ که خانه خانه تست "
    در ازتباط با مومنتوم حرکت امواج باید عرض کنم همونطور که میدونین دکتر ویلیامز از مک دی 34و5 جناب پریچر از آر اس آی استفاده میکردند ،اما در ارتباط با اینکه مومنتوم امکان داره کارایش رو در بازار ما از دست داده باشه میتونم بگم احتمالش وجود داره و نظرتون کاملا محترم هست .....
    ودر آخر از استاد راشین محترم تشکر ویژه دارم که دوستان باعلم و شخصیت والایی چون جنابعالی رو به سایت معرفی میکنند تا بنده و دوستان هم بتونیم از علم و کمالاتشون استفاده کنیم.
    براتون آرزوی موفقیت روز افزون دارم

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
    با تشکر از تحلیل خوبی که کردید سوالی داشتم که اگر پیش پا افتاده است ببخشید چون من تکنیکال کار نیستم و سئوالی برام پیش آمده

فاراک چه قیمتی را باید پشت سر بگذاره تا مطمئن بشیم که موج c به طور کامل به انتها رسیده و صعود آغاز شده؟
    این تحلیل در چه صورتی fail خواهد شد (چه قیمتی )؟

با تشکر
    دوست عزیزم
    موجشماری اول ما در قیمت کمتر از 2023 نقض خواهد شد ،اما این موج شماری رو ازتون فرصت کوتاهی میخواهم تا بیشتر هم هدفش وهم جوانبش رو بررسی کنم و با احترام تقدیم شما دوست عزیز کنم .......

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 764 بار در 235 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    موجشماری اول ما در قیمت کمتر از 2023 نقض خواهد شد ،اما این موج شماری رو ازتون فرصت کوتاهی میخواهم تا بیشتر هم هدفش وهم جوانبش رو بررسی کنم و با احترام تقدیم شما دوست عزیز کنم .......
    خیلی ممنون از پاسختون وبا تشکر از زحمات شما....نظرات شما برای افرادتازه کاری مثل من بسیار راه گشا است .....

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aminaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 15 بار در 5 ارسال
    درود بر استاد HOLY گرامی
    خواهشمندم در صورت امکان یک تحلیل از خود شاخص ارایه فرمایید.فکر میکنم ما آنقدر درگیر درختان شده ایم که جنگل را فراموش کرده ایم.

خانم مارال صفا زحمت کشیده اند در وبلاگشان نمودار شاخص کل را تحلیل کرده, فرموده اند که پول بک به لبه بالایی کانال صعودی تمام شده وبازار مثبت خواهد شد اما من فکر میکنم که این لبه طی یک AB=CD شکسته شود و شاخص به inner trendline ی که از به هم وصل کردن انتهای امواج اصلاحی در 1.5 سال گذشته(از ابتدای 2010) به دست میآید respect کند (مثلا از اوائل تیر ماه) و فاز صعودی بعدی آنجا کلید بخورد.

پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم

لینک تصویر

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید SHAHBOD از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 15 بار در 5 ارسال
    آدرس تصویر:ravandbazar.blogfa.com

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید SHAHBOD از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHBOD نمایش پست ها
    درود بر استاد HOLY گرامی
    خواهشمندم در صورت امکان یک تحلیل از خود شاخص ارایه فرمایید.فکر میکنم ما آنقدر درگیر درختان شده ایم که جنگل را فراموش کرده ایم.

خانم مارال صفا زحمت کشیده اند در وبلاگشان نمودار شاخص کل را تحلیل کرده, فرموده اند که پول بک به لبه بالایی کانال صعودی تمام شده وبازار مثبت خواهد شد اما من فکر میکنم که این لبه طی یک AB=CD شکسته شود و شاخص به inner trendline ی که از به هم وصل کردن انتهای امواج اصلاحی در 1.5 سال گذشته(از ابتدای 2010) به دست میآید respect کند (مثلا از اوائل تیر ماه) و فاز صعودی بعدی آنجا کلید بخورد.

پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم

لینک تصویر
    سلام دوست من
    از لطفتون در اشتراک گذاشتن نمودار مارال عزیز ممنونم ،حقیقتش دوست گرامی من چندین بار مطلبتون رو مرور کردم و برروی چارت هم خطوطی رسم کردم ،فکر میکنم تاحدودی متوجه فرمایشتون شدم ،این هم به اعتقاد من دیدگاه خوبی هست البته در کوتاه مدت در تضاد با دیدگاه خانوم مارال قرار داره ولی در میان مدت مشترک خواهد بود ،خواهشم ازتون اینه که اگه امکان داره از جهت اینکه امکان داره برداشت من از نوشتارتون با چیزی که مدنظرتون هست مغایر باشه ممنون میشم نمودارتون رو هم ضمیمه بفرمایین ،بنده هم اطاعت امر میکنم تا آخر هفته حتما هم نمودار شاخص رو آپدیت میکنم و هم نمودار فاراک رو که دوستان دستور داده بودند پیوست میکنم .
    براتون آرزوی موفقیت دارم

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 78 نخست 12345671454 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)