سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 47 از 78 اولین ... 374445464748495057 ... آخرین
نتایج از شماره 461 تا 470 از مجموع 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    ارسال
    123
    تشکر شده 614 بار در 134 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش ارسال ها

سلام علیمردان عزیز
    از شما عذرخواهی میکنم که پستتون رو دیر دیدم وهمچنین ،بسیار از شما سپاسگزارم که زحمت جمع آوری این چند تحلیل رو تقبل کردین ،
    حتما دوست عزیز و محترم ،با توجه به اینکه به آخر هفته رسیدیم پیش از باز شدن بازارهای شنبه هر اونچه که به ذهنم میرسه رو از این سهم تقدیم خواهم کرد .
    (اما فعلا چیزی که میتونم عرض کنم اینه که برروی حمایت قرار داریم واگر کسی از قیمت بالا با سهم بوده الان فروشش اصلا توجیه نداره برای اینکه بر منطقه حمایتی هستیم) اما بعد از بررسی دقیق حتما بیشتر از این سهم عرض خواهم کرد
    باز هم عذرخواهی میکنم که متوجه پستتون نشده بودم
    برای شما سلامت و سود آرزومندم
    سلام جناب عمادی ضمن تشکر از لطف شما بیصبرانه منتظر هستیم
    اجازه بدهید با این پست برگی تازه و انشالله افق روشنتری را در صدرا شاهد باشیم.زیرا که به باور اکثر قریب به اتفاق اهالی بازار صدرا بسیار به سهامداران صبور خود بدهکار است.
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    ارسال
    123
    تشکر شده 614 بار در 134 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليمردان نمایش ارسال ها
    سلام جناب عمادی ضمن تشکر از لطف شما بیصبرانه منتظر هستیم
    اجازه بدهید با این پست برگی تازه و انشالله افق روشنتری را در صدرا شاهد باشیم.زیرا که به باور اکثر قریب به اتفاق اهالی بازار صدرا بسیار به سهامداران صبور خود بدهکار است.
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    تشکر شده 19,283 بار در 1,212 ارسال
    با سلام خدمت دوستان :
    اما دوستان عزیز حیفم میاد قبل از شروع تحلیل این مطلب رو اضافه نکنم ، البته این موضوع یک اصل کلی هست و باید و باید در مورد تمام سهام رعایت بشه اما در ارتباط با صدرا شاید بشه گفت صد چندان مصداق داره و اون این هست که برای همراه بودن با سهام باید از قبل از خرید ما برنامه داشته باشیم ،پیش از اون که گوشی تلفن رو برداریم و به کارگزار زنگ بزنیم حداقل باید دو موضوع رو کامل بدونیم اول قیمت دقیق خرید (با تلورانس چند تومن) دوم قیمت دقیق حد ضرر اما به علاوه این دو موضوع حد سود اولیه رو هم باید دونست ،حد سود قطعی نمیگم چون به قول دوست بسیار عزیزی هیچ انسان عاقلی برای خودش حد سود نمیزاره و سود رو محدود نمیکنه بلکه صرفا باید یک حد سود ابتدایی داشت و بعد از رسیدن قیمت به اونجا کم کم حد ضرر رو بالا بیاریم و به قیمت سهم نزدیک کنیم تا بالاخره با یک نوسان منفی از بازار خارج بشیم اما تا اونجا که سهم بتونه بالا بره ما هم باید با اون همراه باشیم ،البته این بحث حد سود اولیه و لغزوندن حد ضرر جای صحبت زیاد داره کل عرض بنده در این مرحله مربوط به زمان خرید بود که باید در اون لحظه ما قیمت خرید ، حد ضرر و حد سود اولیه رو کاملا در ذهن داشته باشیم ،ما باید بدونیم این سهمی که داریم معامله میکنیم اگر طبق پیش بینی ما شرایطش پیش نرفت چه کاری باید انجام بدیم ،اما اگر تا امروز این کار رو انجام ندادیم ،حداقل سعی کنیم از امروز این کار رو انجام بدیم ........
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    تشکر شده 19,283 بار در 1,212 ارسال
    تقدیم به علیمردان عزیز ،

دوست عزیزم متاسفانه من تا منزل برسم و سهم رو تحلیل کنم و بخوام تقدیم کنم طبیعی هست که مقداری طول خواهد کشید به همین دلیل هم عرض کردم قبل از باز شدن بازارهای شنبه که هر تا هر ساعتی شد بتونم کار رو به انجام برسونم و خدایی نکرده خلف وعده نکنم ،اما بازهم اگر مزاحم خواب و استراحت شما شدم و زیاد منتظر شدید عذرخواهی من رو بپذیرین ،

اما در ارتباط با صدرا طبق پستی که چند روز قبل تقدیم کردم عرض کردم برروی حمایت قرار داریم و حمایت ما هم در سطح 160-170 تومن حمایتی قویست و خوشبختانه بعد از اون پست قیمت افت نکرد و در بازار به شدت منفی فعلا سهم تونسته خودش رو نگه داره ،اما دلایلی که برای اهمیت حمایت به قرار زیر هست ،
    به نمودار صدرا توجه بفرمایید ،

ما چنگال قرمز رنگی داریم که البته در تحلیل قبلی من از دوخط فوقانی اون به صورت کانال استفاده کردم و به دلیل موازی بودن خطوط چنگال کاملا میشه به شکل کانال از اون استفاده کرد ،اما اگر خط میانی این کانال رو رسم کنیم (خط چین نارنجی) کدر محل فعلی قیمت برای ما حمایت ایجاد میکند ،اما حمایت بعدی ،حمایت کانال قرمز رنگ هست ،
    این کانال که نوع خاصی از کانال هست(امیدوارم دوستانی که صرفا با کانال کلاسیک کار میکنند بر من خرده نگیرند ،این کانال نوع خاصی از کانال هست که کاربرد خاص خودش رو داره ،صرفا جهت آشنایی دوستان علاقمند رسم کردم ،اگر دوستی به این کانال اعتماد نداره این مورد رو از لیست حمایتها در ذهنش حذف کنه ) که در نقش حمایت ظاهر شده اما علاوه بر موارد بالا طبق شکل زیر ،

در محدوده 160-170 حمایتهایی که داریم که به قرار زیر هست ،
    اول ،فیبو ریتریسمنت 78.6٪
    دوم،فیبو پروجکشن یا به قول جناب ماینذ آلترناتیو پرایس پروجکشن 61.8٪
    سوم اکسترنال ریتریسمنت یا فیبو اکستنشن 200٪
    که این سه فیبو در محدوده ایی به وسعت حدود 5 تومن حمایت قوی ساختند
    اما چهارم حمایت هاریزنتال که با رنگ آبی نفتی
    وپنجم ، گن لاین به رنگ صورتی که در همون نقطه تقاطع داره

اما علاوه برعرایض بالا ما در بالینگر باند هم درتایم هفتگی برخورد با خط تحتانی داریم و البته در تایم روزانه که همراهش ار اس ای هم زیر 30 هست (استراتژی ترکیبی بالینگرو آراس)
    و در آر اس ای روزانه حمایت داریم و همچنین در آر اس آی هفتگی تقریبا به حمایت نزدیک هستیم که با چند تومن افت(حدود 160تا 165) به حمایت کامل میرسیم که حمایت قوی هست و تاکیدی هست بر این منطقه حمایتی

اما در سی سی ای هم حمایت داریم و در مومنتوم روزانه هم حمایت مشهود است و همچنین تعدادی ایندیکیتور دیگر

مجموعه این علائم علائم به ما این رو میگه که اگر دوستی از قیمتهای بالا با سهم بوده در حال حاضر در حمایت قرار داریم و فروش اصلا به صلاح نیست و در این حالت باید برای خودمون حد ضرر تعیین کنیم و با سهم بمونیم تا درصورت صعود سهم از عوایدش بهره من بشیم که در انتهای بحث راجع به اون صحبت خواهیم کرد ........
    اما در ارتباط با بحث الیوتی سهم ،
    همونطور که در تحلیل قبلی هم ذکر کرده بودم ،موج سوم ما نباید بیش از 7 برابر موج یک از نظر قیمت طول داشته باشه ،لذا شمارش این سهم با اونچیزی که به شکل مرسوم دیده میشه مقداری تفاوت داره ؛جناب لرد ارشیا عزیز هم زحمت کشیدند بر مبنای همین قانون موج شماری خوبی ارائه دادند که از ایشون تشکر میکنم ،من هم آلترناتیو دیگه ایی از این موج شماری رو ارائه خواهم داد و در ضمن علرغم اینکه ایشون پاسخ ایرادات رو دادند و کاملا پاسخشون از دید بنده زیبا و قطعی بود من هم یک سری دلایل دیگر رو مطرح خواهم کرد که شبهه ایی باقی نمونه ،اما این کار یک مقدار زمان میبره و متاسفانه ساعت الان 4:50 دقیقه صبح هست ،از دوستان اجازه میخوام بقیه تحلیل رو فردا شب(شنبه شب) به پایان ببرم که البته یه مقدار طولانی خواهد بود .
    با آرزوی موفقیت دوستان صدرایی
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو فعال کیوان آواتار ها
    ارسال
    4,179
    تشکر شده 19,862 بار در 3,912 ارسال
    اینهمه تحلیل صدرا در همه سایتها هست هیچکدام به این اندازه موشکافانه نبود. جناب هالی بسیار ممنون از بابت زحماتی که می کشید

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال esi_mohammadi آواتار ها
    ارسال
    883
    تشکر شده 5,442 بار در 839 ارسال
    سلام آقای عمادی
    اگر اجازه بفرمایید بنده هم نظرمو اعلام کنم و دوست دارم نظره شما و دیگر دوستان را هم در مورد این تحلیل بدونم
    تایم ماهیانه:
    من فکر میکنم ببخشیدا صدرا یه ملت را گذاشته سره کار و اصلا موج پیشروی صعودی در کار نبوده که خیلی ها دنباله موج سه یا موج اصلاحیه دومش هستند . رشد سهم در این چند سال اخیر به نظره من یه ABC اصلاحی ( موج چهار از یه ساختار 5 موجه پیشرو نزولی ) بوده که همکنون در این موج 5 نزولی این ساختار هستیم و این نزول ادامه داره تا این ساختار و این سیکل 5 موجه تکمیل گردد .
    تاییدشم میشه از الیوت اسیلاتور گرفت که هیچگاه موج 5 پیشرو بر روی الیوت اسیلاتور پیک قیمتی نمیزنه بلکه همیشه پیک هیستگرام الیوت اسیلاتور را روی موج سه داریم . در ضمن اگر به الیوت اسلاتور در فاز منفی نگاه کنیم اوون پیک که در فاز منفی زده شده به احتمال زیاد سه نزولی هست . من شخصا اعتقاد دارم موج شماری حتما باید اسیلاتور ها و اندیکاتور ها فیلتر گردد چون اینجوری هر کسی میتونه به سلیقه خودش موج ها را بشماره و اختلاف بین تحلیلگران پیش میاد یا امکان دارد تحلیل ها فیل شود .
    مورده دیگه اینکه رشده اخیر سهم نیز از 145 تا 286 تومان نیز بر اساس یه واگرایی مخفی مثبت در استوکاستیک صورت گرفته و به یقین نمیتونیم بگیم حتما این موج پیشرو بوده و اسمش را یک بزاریم هر چند که بر خلاف نظره خیلی ها بنده این موج را پیشرو نمیدونم چون سه موجه هست .
    همچین موردی در سهام سایپا و چند سهم بزرگ دیگه بازار هم دیده میشه که همچین ساختار مشابه صدرا دارند .
    حال این ساختار میتونه در بدترین شرایط کف تاریخیه سهم را هم بزنه یا موج 5 از 5 بزرگ اوون تا تراز 61 درصد موج قبلی بیاد و موج انتهایی ناقص شود .
    به هر حال این نظره بنده حقیر بود و نظره شما و دیگر دوستان نیز صد در صدمحترم و به نظره بنده ، مقدم است.

لینک تصویر

ببخشید اگر پر حرفی شد
    موفق و پیروز باشید
    (رابرت کیوساکی ) : مهم نیست چه مقدار سود کسب می کنی، مهم این است که چه مقدارش را حفظ می کنی.
    (ژورف کندی ) : اصرار بر بالاترین قیمت ، کار احمق هاست . فقط یک احمق به انتظار اوج قیمت جنسش می نشیند.
    (قانون پارکینسون) : هر کاری تا آنجا طول می کشد که زمانی را که برایش در نظر گرفتید پر کند.

امواج زندگی را بپذیر ، حتی اگر گاهی تورا به عمق دریا ببرند. آن ماهی آسوده که همیشه بر سطح آبها میبینی مرده است.

10. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید esi_mohammadi از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    ارسال
    766
    تشکر شده 2,166 بار در 670 ارسال
    جناب هولی ( نمی دونم اینجا جا درستی برای این سئوال من هست یا خیر)

(این پری ها هم با تعریفی که شما فرمودید همش رفتن تو فکر من وبیرون نمی ایند)
    یه سئوالی راجع به پریها ی خویش وقوم برای من بوجود اومده.

اگر پری اول که دارای ناخنهای زشت هم بود فرض کنیم مبلغی که به برنده تعلق می گیرد را 5000000 در نظر بگیرد
    بعد از عدم قبول شرط توسط من پری دوم ( که احتمالا زیبا تر هم هست) وارد میشه و فقط به من اجازه می ده که از شرایط مسابقه تعداد توپها را مشخص کنم
    درحالت پیش فرض 40 توپ قرمز و60 تو پ سبز وجودداشت ( 60 درصد احتمال برد)

چه درصد توپ سبز را باید در نظر گرفت تا بتوان به افزایش دسترنج 30 ساله کمک نمود؟
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی lord arshiya آواتار ها
    ارسال
    81
    تشکر شده 913 بار در 85 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط esi_mohammadi نمایش ارسال ها
    .
    درود بر اسی عزیز
    چارت بسیار زیبا و پر مغزی ارائه دادی از شما بخاطر این چارت زیبا و چارتهای دیگه شما که یک دنیا فکر و حرف پشتش هست تشکر می کنم ولی چند مورد هست که خواستم نظرم رو بیان کنم
    اولا در چارت شما چون از دید ماهانه نگاه کردیدیکسری از کندلها رو که قبل از موج یک وجود داشت را جا انداختید که اونها هم باید لحاظ شوند
    دوما در چارت شما افزایش سرمایه ها و تعدیل ها لحاظ نشوده که این باعث می شه که چارت قابلیت تحلیل رو نداشته باشه
    سوما خوب بود که ادامه موج سی بزرگ تون رو تحلیل می کردید، ولی یه چیزایی رو میشه حدس زد یکیش اینه که حتما بعد از موج سی باید ایمپالسی باشد (که در این قسمت با هم مشترک و هم نظر هستیم)
    (اگر درست حدس زده باشم)
    با توجه به اسیلاتورهایی که در پایین چارت گذاشتید ، در اسیلاتور استوکاستیک وارد ناحیه oversold یا ناحیه حمایتی زیاد می شویم و در اسیلاتور موینگ اورج 5،35 که اسیلاتور فوق العاده ای در مورج شماری هست و یکی از ابزارهای اصلی جناب ویلیامز برای موج شماری بود به خط حمایتی صفر نزدیک می شود که با توجه به سفارش جناب ویلیامز که باید بین هیستوگرامهای موج سه و پنج (بر اساس نظر شما) باید واگرایی رخ دهد. ساخت واگرایی (که حتما باید به وجود آید) لازمش ریزش شدید صدرا هست که این قابلیت ریزش شدید را در صدرا نمی بینم
    در ثانی بر اساس همین اسیلاتور و موج شماری شما ، هیستوگرامهای موج چهار خیلی بزرگتر از آن مقداری که باید باشد هست (حد اکثر مجاز رشد هستیوگرام در موج چهار بر اساس موج سه باید چهل در صد در خلاف جهت باشند )
    لذا من امکان این آلترناتیو را ضعیف می دونم . دلیلشم وارد نکردن افزایش سرمایه و تعدیلها می دانم.
    البته این نظر من بود و بی صبرانه منتظر موج شماری استاد بزرگوار هالی عزیز هستیم
    آخرین ویرایش توسط lord arshiya ، ۱۳۹۰/۰۹/۰۵ در ۱۹:۲۱.
    او گفت: "بیا لبه پرتگاه"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها آمدند
    او هل داد
    آنها پرواز کردند.
    "Guillaume Appolinaire"

14. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید lord arshiya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    ارسال
    2,018
    تشکر شده 20,308 بار در 1,999 ارسال
    درود بر استاد عزیز جناب HOLY:

استاد در باب موج شماری فاراک نظری از یکی از بزرگان دیدم خیلی خوشحال میشم نظر شما رو بدونم که آیا این تحلیل و موج شماری اساسا میتونه درست باشه؟!

متن تحلیل:

نمودار فاراک یک 5 موجی نزولی داره . کسی که اشنایی کافی به الیوت داره میدونه که یک 5 موجی نمیتونه انتهای روند نزولی باشه و بعد از موج صعودی به دنبال این 5 موجی باز هم شاهد افت خواهیم بود .
    نمودار صدرا و فاذر هم شبیه همینه با کمی تفاوت ظاهری .

[IMG][/IMG]

16. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    ارسال
    2,018
    تشکر شده 20,308 بار در 1,999 ارسال
    استاد بنظر بدبینانه ترین ایمپالسیو فاراک میتونه اتمام 5 موج در سهم باشه که با اون دید سهم فعلا در موج اصلاحی c هست که البته با شکست 142-144 نک لاینش رو میشکنه و ....

ولی اگه فاراک این حمایت رو بشکنه تکلیف صدرا چی میشه؟...

در ضمن فاراک فعلا در مکدی و ار اس ای در تایم هفتگی واگرایی مثبت داره.

با اجازتون یکسری کانال هم تو تایم هفتگی کشیدم که شکست کانال ابی خیلی بد بوده ولی سهم هنوز حمایت خوب کف کانال قرمز رو از دست نداده.منتظر نظرتون میمونم

[IMG][/IMG]

18. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)