سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 5 از 78 اولیناولین ... 23456781555 ... آخرینآخرین
نتایج از شماره 41 تا 50 از مجموع 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو جدید
    ارسال
    4
    تشکر شده 15 بار در 5 ارسال
    درود بر استاد holyگرامی

از لطف شما سپاسگذارم.منتهی من الان شهرستانم و تا 10 روز دیگر به نمودار دسترسی ندارم.پوزش مرا بپذیرید

روز وروزگار بر شما خوش باد

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید SHAHBOD از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    ارسال
    1,425
    تشکر شده 12,995 بار در 1,466 ارسال
    تحلیل صدرا از جناب holy:

بنام خدا
    متاسفانه در ارتباط با مشکلات و مسائلی که پیش اومده این بین تجهیزاتیها و علی الخصوص سه سهم صدرا فاذر فاراک خیلی از لحاظ قیمتی افت کردند افت قیمتی که واقعا حقشون نبود ،شما در ارتباط با صدرا عنایت کنید ،این همون سهمی هست که قبل از عید مشکل بدهیش بقول مسئولینش هیچ اقدامی براش نشده بود ؛ای پی اسش خیلی کمتر از الان بود ،بقول خودشون جرثقیلش از بین رفته بود ،باز طبق شایغات ریخته بودند اموالش رو تاراج کنند ،در مناقصه پل خلیج فارس هم برنده نشده بود و با این تفاسیر قیمتش ار بالای 210 تومن برگشت ........ حالا همین سهم در حال حاضر مشکل بدهیش اگه نگیم حل شده نزدیک به حل هست ،کسی نمیخواد اساس ساختمون مرکزیش رو تاراج کنه ،پیش پرداختها رو گرفته ،کلی کلیم گرفته و کلی دیگه صحبت از گرفتن هست تو پروژه پل خلیج هم دعوت شده اما قیمتش اومده زیر 210 ..... قضاو
    ت و علت و دلیل با خود دوستان ،البته در ارتباط با ارزش داشتن یا نداشتن سهم اساتید بنیادی اظهار نظر کرده اند ولی این مقایسه صرفا به ذهنم رسید گفتم مطرح کنم ........

اما بریم سر وقت تکنیکال سهم ،اهداف ریزش و پایین رو اکثرا دوستان زحمت کشیدن گفتند من نمیخوام دوباره کاری کنم دوتا حمایت از بالا میگم و سعی میکنم از زاویه دیگه ایی باشه که تکراری نشه ......

اولین حمایت سهم رو 206 تومن میبینم که البته بابک عزیز هم خیلی تاکید داشتند و همونطور که میدونین تا سه درصد زیر این قیمت هنوز این حمایت قابل قبول هست که حدود 200 تومن خواهد شد،دلیل این حمایت رو علاوه بر تمام دلایل موجود و با تاکید بر خط حمایت افقی بسیار قوی وجود پترن RSI BAMM جناب اسکات کارنی (از کتاب دوم ایشون که تالیف 2010 هست)میبینم که6-5 مولفه باید در این پترن رعایت بشه تا این پترن قوی شکل بگیره که اینجا وجود داره .....

و اما حمایت دوم رو حدود 190 تومن با چند تومن تلورنس که این حمایت هم بسیار قویی هست و دلایل متعدد داره و از دلایل متعددش برای تکراری نبودن من به تریپل کرون زون جناب دریک هابز اشاره میکنم ......

امیدوارم هرچه سریعتر بازار حرکتش رو شروع کنه و حقوقی ها حمایتشون رو از کل بازار (به جای تخریب)شروع کنند تا به یمن این حرکت تجهیزاتیها هم جهش کنند و دوستانی که سهام تجهیزاتی دارند رو شاد ببینیم ،به امید خداوند .......
    با آرزوی موفقیت برای دوستان

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    44
    تشکر شده 145 بار در 46 ارسال
    دوستان سلام
    معمولا بعد از اتمام موج 5 چه اتفاقاتي مي افتد؟
    موج يك چه مدت زماني بعد از موج 5 شروع مي شود؟
    از راهنمايي دوستان پيشاپيش متشكرم

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید rend72 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    تشکر شده 19,283 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHBOD نمایش ارسال ها
    درود بر استاد holyگرامی

از لطف شما سپاسگذارم.منتهی من الان شهرستانم و تا 10 روز دیگر به نمودار دسترسی ندارم.پوزش مرا بپذیرید

روز وروزگار بر شما خوش باد
    اختیار دارین دوست من
    تحلیل خوبی بود براتون هرجا هستین آرزوی موفقیت دارم........

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend72 نمایش ارسال ها
    دوستان سلام
    معمولا بعد از اتمام موج 5 چه اتفاقاتي مي افتد؟
    موج يك چه مدت زماني بعد از موج 5 شروع مي شود؟
    از راهنمايي دوستان پيشاپيش متشكرم
    سلام دوست من
    بعد از 5 موج صعودی باید امواج اصلاحی رو به پایان برسونیم تا مجددا وارد صعود بعد بشیم
    اما برای اینکه این امواج اصلاحی یا کارکشن به پایتن برسند زمانی باید صرف بشه که نسبت به زمان صرف شده برای 5 موج صعودی اول سنجیده میشه ،این نسبت بطور معمول از حداقل 38.2٪ تا حداکثر 161.8٪ خواهد بود
    اما اگر بخوایم طبقه بندی کنیم ،اگه امواج ما یک abc ساده (سه موجه ساده) باشه معمولا 38.2٪ تا 61.8٪ زمان پنج موج صعودی خواهد بود ولی اگر این اصلاح کمپلکس بشه (امواج ترکیبی و ...ایجاد بشه) از 61.8٪فراتر میره و معمولا تا 100٪ به پایان میرسه ولی در حالت غیر معمول میتونه تا 161.8٪ زمان پنج موج صعودی هم ادامه پیدا کنه ..........
    موفق باشین

10. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش ارسال ها
    سلام دوست من
    بعد از 5 موج صعودی باید امواج اصلاحی رو به پایان برسونیم تا مجددا وارد صعود بعد بشیم
    اما برای اینکه این امواج اصلاحی یا کارکشن به پایتن برسند زمانی باید صرف بشه که نسبت به زمان صرف شده برای 5 موج صعودی اول سنجیده میشه ،این نسبت بطور معمول از حداقل 38.2٪ تا حداکثر 161.8٪ خواهد بود
    اما اگر بخوایم طبقه بندی کنیم ،اگه امواج ما یک abc ساده (سه موجه ساده) باشه معمولا 38.2٪ تا 61.8٪ زمان پنج موج صعودی خواهد بود ولی اگر این اصلاح کمپلکس بشه (امواج ترکیبی و ...ایجاد بشه) از 61.8٪فراتر میره و معمولا تا 100٪ به پایان میرسه ولی در حالت غیر معمول میتونه تا 161.8٪ زمان پنج موج صعودی هم ادامه پیدا کنه ..........
    موفق باشین
    جناب هولي از توضيحات شما متشكرم
    آيا اين مقدار اصلاحي (مقياس) كه در مورد زمان فرموديد، در مورد اصلاح قيمت هم صادق است؟ يا در اصلاح قيمت مقياس ديگري وجود دارد؟

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید rend72 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend72 نمایش ارسال ها
    جناب هولي از توضيحات شما متشكرم
    آيا اين مقدار اصلاحي (مقياس) كه در مورد زمان فرموديد، در مورد اصلاح قيمت هم صادق است؟ يا در اصلاح قيمت مقياس ديگري وجود دارد؟
    سلام دوست من
    برای اصلاح قیمتی مینیمم 20٪ و ماکزیمم 100٪ رو داریم به عنوان مثال اگر موج یک ما از نقطه صفر شروع بشه و موج 5 در نقطه 100 خاتمه پیدا کنه ،امواج اصلاحی میتونه از نقطه 80 (20 درصد عدد 100) تا نقطه صفر (100٪)خاتمه پیدا کنه ،اما بیشترین احتمال خاتمه امواج اصلاحی در حد بین 50 تا 61.8 درصد از 65 موج صعودیست (که در مثال فوق بین عدد 50 تا 31.2 خواهد بود)
    موفق باشین

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    درود و سلام بر بوف عزیز
    بوف عزیز ،از لطفتون جهت انتقال تحلیل صدرا بینهایت سپاسگزارم ،
    بوف عزیز خیلی وقته مارو از مطالب و تحلیلهای بسیار خوبتون محروم کردین ،ما همگی منتظر تحلیلهای عالی شما هستیم .............

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    ارسال
    1,425
    تشکر شده 12,995 بار در 1,466 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش ارسال ها
    درود و سلام بر بوف عزیز
    بوف عزیز ،از لطفتون جهت انتقال تحلیل صدرا بینهایت سپاسگزارم ،
    بوف عزیز خیلی وقته مارو از مطالب و تحلیلهای بسیار خوبتون محروم کردین ،ما همگی منتظر تحلیلهای عالی شما هستیم .............
    عرض سلام و ادب خدمت استاد عزیزم
    در مورد انتقال تحلیل های ناب شما ؛ انجام وظیفه است
    و در حضور اساتیدی چون شما و و اقایان جمالی وبابک پناهی و حجت و برادران و انالیست
    و پانی عزیزم
    شاگردی لذت بیشتری داره
    و سکوت شایسته تره

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    44
    جناب هولي ضمن آرزوي شادكامي روز افزون براي شما
    اگر امكان دارد در مورد ميزان اصلاح موج 4 از نظر مقياس زماني و قيمتي هم توضيح بفرماييد.

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید rend72 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 78 اولیناولین ... 23456781555 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)