سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 59 از 78 اولین ... 9495657585960616269 ... آخرین
نتایج از شماره 581 تا 590 از مجموع 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

Banned
    ارسال
    1,425
    تشکر شده 12,995 بار در 1,466 ارسال
    استاد عزیزم ؛ بی نهایت کامل و جامع بود
    خواستم خسته نباشیدی عرض کرده باشم

آخرین ویرایش توسط بوف کور ، ۱۳۹۰/۱۰/۲۱ در ۱۲:۵۶.

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    تشکر شده 19,283 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش ارسال ها
    استاد عزیزم ؛ بی نهایت کامل و جامع بود
    خواستم خسته نباشیدی عرض کرده باشم

ممنونم استاد تدین عزیز و لطف شما بر این حقیر مستدام باد ....

البته به خوبی مطالب آموزشی و تحلیلی شما نبود ،اما سعی کردم انجام وظیفه کنم ........

برایتان روز و روزگاری همراه با شادی و موفقیت از خداوند منان آرزومندم .

سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    15
    تشکر شده 58 بار در 14 ارسال
    با سلام و عرض ارادت خدمت جناب استاد holyعزیز
    چطور می تونم به نمودار تغییرات قیمت سکه آتی دسترسی داشت
    ممنون از لطف شما

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam2 نمایش ارسال ها
    با سلام و عرض ارادت خدمت جناب استاد holyعزیز
    چطور می تونم به نمودار تغییرات قیمت سکه آتی دسترسی داشت
    ممنون از لطف شما
    سلام بهنام جان عزیز

من در ره آورد نوین این نمودار رو دیدم (مبنا) امکان داره جای دیگه هم بشه پیدا کرد اما من از اینجا چک میکنم.
    البته متاسفانه تعدیل دیتاش اصلا خوب نیست(تعدیل دیتا بورس رو عرض میکنم) اما مزایای اینچنینی داره که باعث شده بیش از یک سالیه ازش استفاده کنم .
    بعنوان نمونه از مزایاش نمودار پی به ایی هست یا حجم شاخص یا زمان و میزان افزایش سرمایه و ....
    برای بهنام عزیز سود و سلامت آرومندم

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش ارسال ها
    سلام بر استاد خودم جناب هولی

استاد من هر چی این غپینو را برسی میکنم یک رقمهای بالایی در میاد که باورم نمیشه
    میشه یک قبول زحمت کنید ببینید
    من این اعداد را اشتباه در اوردم
    یا واقعا قراره رقمهای بالای 300 را هم ببینه
    به به سلام جناب باربد بسیار عزیز
    حال و احوال شما ،خوب هستین ایشالا ........
    چشم جناب باربد عزیز ،ایشالا تا قبل از گشایش بازار (قبل از 8 صبح شنبه) تقدیم میکنم.
    درود بر شما باربد بسیار عزیز

عضو فعال HOLY آواتار ها
    ارسال
    1,101
    نقل قول نوشته اصلی توسط vm511 نمایش ارسال ها
    سلام و عرض ادب

در مورد اندیکاتور الیگیتور و گیتور سوالی داشتم با توجه به مطلب ذیل آیا میشود از این 2 به صورت خاص سیگنال گرفت و یا فقط میشه تشخیص روند داد . من اونو در مفید تریدر 5 تست کردم همیشه مثل این تصاویر شما نیست با ریسک خیلی بالاتری همراه است.(آیا کارکردن تنها با اون مفید واقع میشه)
    نوشته اصلی توسط ; اندیکاتور گیتور و الیگیتور اندیکاتور هایی هستند که به همراه ac و ao و MFIو fractals در سیستم معاملاتی NTD که دکتر ویلیامز اونو پایه گذاری کرده استفاده می شه و کار کردن تنها با اونها شما را دچار اشتباه خواهد کرد امیدوارم این نکته را مد نظر قرار دهید به همین خاطر نمی توان به صورت کلی در مورد سیگنال های این 2 اندیکاتور نظر داد زیرا بیشتر اینها حالت همراهی با روند دارند نه گرفتن سیگنال و پوزیشن .

سلام دوست بسیار عزیز من

ببینین ،بیاین موضوع رو اول خیلی وسیع نگاه کنیم و از سیستم شروع کنیم ،مرسومه که ما سیستم برنده نداریم بلکه تریدر برنده داریم و علت هم اینه که همه چیز در سیستم خلاصه نمیشه و تنها یک سوم بار بدوش سیستم هست و بحث شخص تریدر و ارتباطی که با سیستم داره همچنین روانشناسی فردی و ام ام همه بسیار تاثیر گذار و مهمه ......

اما در یک سطح پایینتر از سیستم به ایندیکیتور میرسیم ،نه این دو ایندیکیتور و نه هیچ ایندیکیتور دیگری هالی گریل نخواهد بود بلکه هر کدوم از اونها به مثابه چراغی میمونن که مقداری از راه رو برای ما روشن میکنند ،بطور کلی ایندیکیتور ها به چند دسته تقسیم میشن که عده ای در بازار رنج کارایی بهتری داره مثل اسیلاتورها و عده ایی در بازارهای روند دار که مثلا مووینگها از این نوع هستند و الیگیتور هم جرو اونها ،یعنی اینکه هر ایندیکیتوری خصلت پوشش در یک بازار رو داره و این کاملا هم حقیقت هست و هم طبیعیست و اینجاست که سیستم ما به کمک میاد که باعث میشه در بازار رنج اگر از مووینگ استفاده میشه سیگنالها فیلتر بشن و اجاره پوزیشن گیری نداشته باشیم و بالعکس پس سیستمی که داریم استفاده میکنیم بسیار مهمه که با ایندیکیتورمون مچ بشه ،

اما اگر معاملات ما بر مبنای آنالیز خطیست و خیلی موارد رو باهم چک میکنیم کاملا به عنوان یک مورد از 7-8 مورد الیگیتور کارایی داره و کمک کنندست ،من شخصا بسیار سود بردم از این ایندیکیتور اما همونطور که عرض کردم هالی گریل نیست نه این ایندیکیتور و نه ایندیکیتورهای دیگه ،اگر توقع متوسط تا خوبی از این ایندیکیتورداشته باشیم مایوسمون نمیکنه و کمک کننده هست اما حداقل در دوسیستم معروف ntd , کی آس دو از اینها میشه استفاده کرد و بزرگترین اشتباهی که در استفاده از ان تی دی وجود داره استفاده از اون در تایمهای پایینتره ،ببینید دوست من ما سیستمهاییمون که ترند فالور هستندباید ترد شکل بگکیره تا سود خوبی بده و قطعا در تایم بالاتر ترندهای بسیار بهتری شکل میگیره پس بهتر استفاده از اون در تایمهای بالاتر هست البته عرض من نافی کاربرد این ایندیکیتوردر تایم پایین نیست بلکه میخوام بگم نقطه ایتیمم اون به سمت تایمهای بالاتر جابه حا شده .

اما بریده متنی که نقل قول فرموده بودین نمیدونم نوشته کدامیک از دوستان و اساتید هست که خوب حتما تجربه شخصی ایشون رو دنبال خودش داره اما عرض من اینه نه به گفته بنده که به اذعان بزرگان دنیای تکنیکال
    دکتر بیل ویلیامز از نوابع تکنیکال جهان و ایندیکیتورالیگیتور ایشون از شاهکارهاشون هست ،یعنی به هیچ عنوان این ایندیکیتور یک ایندیکیتور معموالی نیست بلکه تستهای بسیار زیادی رو پشت سر گذاشته و به عنوان هسته اصلی از اعداد فیبوناچی هم بهره میگیره که خوب بهتر میدونین حقیقتیست جهانی حال اینکه شاید عزیزمون که متن مال ایشون هست نتونستند ارتباط نزدیکی با این ایندیکیتورایحاد کنند اما در بررسی اورال میشه گفت سوای نظر تریدرهای جهانی چه به تجربه خودم و چه با صحبت با دوستان مجرب بسیار این ایندیکیتور کاراست و اگر مدتی با اون کار کنیم و ریزه کارهاشو بدست بیاریم خیلی کمک کننده خواهد بود ....

اما سوای تمام عرایض بالا هم نظر دوستمون که مطلبشون رو نقل قول فرمودین و هم نظر جنابعالی برای بنده کاملا محترم هست .

برای دوست خوبم آرزوی سلامت و موفقیت دارم .

عضو عادی
    ارسال
    15
    تشکر شده 58 بار در 14 ارسال
    استاد ممنون هستم از لطف و محبت شما

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam2 از ایشان تشکر کرده اند:

تحلیلگر VM511 آواتار ها
    ارسال
    109
    تشکر شده 1,258 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش ارسال ها

سلام دوست بسیار عزیز من

ببینین ،بیاین موضوع رو اول خیلی وسیع نگاه کنیم و از سیستم شروع کنیم ،مرسومه که ما سیستم برنده نداریم بلکه تریدر برنده داریم و علت هم اینه که همه چیز در سیستم خلاصه نمیشه و تنها یک سوم بار بدوش سیستم هست و بحث شخص تریدر و ارتباطی که با سیستم داره همچنین روانشناسی فردی و ام ام همه بسیار تاثیر گذار و مهمه ......

اما در یک سطح پایینتر از سیستم به ایندیکیتور میرسیم ،نه این دو ایندیکیتور و نه هیچ ایندیکیتور دیگری هالی گریل نخواهد بود بلکه هر کدوم از اونها به مثابه چراغی میمونن که مقداری از راه رو برای ما روشن میکنند ،بطور کلی ایندیکیتور ها به چند دسته تقسیم میشن که عده ای در بازار رنج کارایی بهتری داره مثل اسیلاتورها و عده ایی در بازارهای روند دار که مثلا مووینگها از این نوع هستند و الیگیتور هم جرو اونها ،یعنی اینکه هر ایندیکیتوری خصلت پوشش در یک بازار رو داره و این کاملا هم حقیقت هست و هم طبیعیست و اینجاست که سیستم ما به کمک میاد که باعث میشه در بازار رنج اگر از مووینگ استفاده میشه سیگنالها فیلتر بشن و اجاره پوزیشن گیری نداشته باشیم و بالعکس پس سیستمی که داریم استفاده میکنیم بسیار مهمه که با ایندیکیتورمون مچ بشه ،

اما اگر معاملات ما بر مبنای آنالیز خطیست و خیلی موارد رو باهم چک میکنیم کاملا به عنوان یک مورد از 7-8 مورد الیگیتور کارایی داره و کمک کنندست ،من شخصا بسیار سود بردم از این ایندیکیتور اما همونطور که عرض کردم هالی گریل نیست نه این ایندیکیتور و نه ایندیکیتورهای دیگه ،اگر توقع متوسط تا خوبی از این ایندیکیتورداشته باشیم مایوسمون نمیکنه و کمک کننده هست اما حداقل در دوسیستم معروف ntd , کی آس دو از اینها میشه استفاده کرد و بزرگترین اشتباهی که در استفاده از ان تی دی وجود داره استفاده از اون در تایمهای پایینتره ،ببینید دوست من ما سیستمهاییمون که ترند فالور هستندباید ترد شکل بگکیره تا سود خوبی بده و قطعا در تایم بالاتر ترندهای بسیار بهتری شکل میگیره پس بهتر استفاده از اون در تایمهای بالاتر هست البته عرض من نافی کاربرد این ایندیکیتوردر تایم پایین نیست بلکه میخوام بگم نقطه ایتیمم اون به سمت تایمهای بالاتر جابه حا شده .

اما بریده متنی که نقل قول فرموده بودین نمیدونم نوشته کدامیک از دوستان و اساتید هست که خوب حتما تجربه شخصی ایشون رو دنبال خودش داره اما عرض من اینه نه به گفته بنده که به اذعان بزرگان دنیای تکنیکال
    دکتر بیل ویلیامز از نوابع تکنیکال جهان و ایندیکیتورالیگیتور ایشون از شاهکارهاشون هست ،یعنی به هیچ عنوان این ایندیکیتور یک ایندیکیتور معموالی نیست بلکه تستهای بسیار زیادی رو پشت سر گذاشته و به عنوان هسته اصلی از اعداد فیبوناچی هم بهره میگیره که خوب بهتر میدونین حقیقتیست جهانی حال اینکه شاید عزیزمون که متن مال ایشون هست نتونستند ارتباط نزدیکی با این ایندیکیتورایحاد کنند اما در بررسی اورال میشه گفت سوای نظر تریدرهای جهانی چه به تجربه خودم و چه با صحبت با دوستان مجرب بسیار این ایندیکیتور کاراست و اگر مدتی با اون کار کنیم و ریزه کارهاشو بدست بیاریم خیلی کمک کننده خواهد بود ....

اما سوای تمام عرایض بالا هم نظر دوستمون که مطلبشون رو نقل قول فرمودین و هم نظر جنابعالی برای بنده کاملا محترم هست .

برای دوست خوبم آرزوی سلامت و موفقیت دارم .
    سلام خدمت شما استاد گرامی و ارجمند ، خیلی خوشحالم که با نوشته های شما آشنا و از اونا استفاده میکنم

مطمئنا" این تلاش شما برای بالا رفتن علم دوستان و بنده ستودنیست و بدون اجر نمی ماند.

سپاس و تشکر

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید VM511 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    ارسال
    2
    تشکر شده 9 بار در 1 ارسال
    سلام بهنام جان عزیز

من در ره آورد نوین این نمودار رو دیدم (مبنا) امکان داره جای دیگه هم بشه پیدا کرد اما من از اینجا چک میکنم.
    البته متاسفانه تعدیل دیتاش اصلا خوب نیست(تعدیل دیتا بورس رو عرض میکنم) اما مزایای اینچنینی داره که باعث شده بیش از یک سالیه ازش استفاده کنم .
    بعنوان نمونه از مزایاش نمودار پی به ایی هست یا حجم شاخص یا زمان و میزان افزایش سرمایه و ....
    برای بهنام عزیز سود و سلامت آرومندم
    باسلام خدمت استاد هالي عزيز
    اگه ميشه در مورد اين نمودار پي بر اي توضيح بيشتري بديد.
    آيا براي تك تك سهام بورس نمودار تغييرات پي بر اي رو ارائه ميده يا براي كل بازار بورس؟ضمنا اين نمودار حاوي اطلاعات چند دوره يا سال است ؟

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید vbi363 از ایشان تشکر کرده اند:

تحلیلگر VM511 آواتار ها
    ارسال
    109
    تشکر شده 1,258 بار در 115 ارسال
    بنام خدا

متاسفانه وضعیت کاری بنده تغییراتی کرده که لاجرم در ماه نمیتونم بیش از 14 روز در مشهد در خدمت عزیزانم باشم

مدت زمان کوتاهی از رسیدن بنده به مشهد نمیگذره

سلام مجدد خدمت استاد گرانقدر

می خواستم بپرسم که چگونه میشه در مشهد از محضر شما استفاده کرد ؟

پیشاپیش جسارت بنده را ببخشید

با تشکر

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید VM511 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)