صفحه 6 از 78 نخست ... 34567891656 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب خدمت استاد عزیزم
    در مورد انتقال تحلیل های ناب شما ؛ انجام وظیفه است
    و در حضور اساتیدی چون شما و و اقایان جمالی وبابک پناهی و حجت و برادران و انالیست
    و پانی عزیزم
    شاگردی لذت بیشتری داره
    و سکوت شایسته تره

از لطفی که به این حقیر دارین واقعا سپاسگزارم.......
    بوف عزیز در این که دوستانی که نام بردین -البته بانضمام شما و تعدادی از اساتید عزیز دیگه - همگی استاد بنده هستند شک نیست ،اما جنابعالی از بابت علم تکنیکال از اساتید مبرز این فروم هستین و بارها با دیدن تحلیلهاتون علم شما آفرین گفتم ....
    اما از منظر دیگر بقول جناب بزرگمهر همه چیز را همه گان دانند و از تشریک مساعی تمام دوستان هست که به نظرات جالب توجه میرسیم و خلاصه اینکه قطعه ای از پازل سایت بورسی در نبود تحلیلهای زیبای شما کم هست ،ازتون خواهش میکنم ،هر زمان صلاح دونستین کاملش کنین .......

با تشکر و تقدیم احترام

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,429 بار در 255 ارسال
    هولی جان شاخص کل درمقیاس هفتگی واگرایی منفی داره وrsi سروشونه تشکیل داده که خط گردن آنرا شکسته وپولبک انجام شده .حقیقتش اینه که احساس خطر میکنم .نظرشما وبقیه دوستان چیه ؟

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید amir3236 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    با سلام خدمت جناب آریو عزیز
    آریو جان از لطف شما بسیار سپاسگزارم و ممنونم که به یاد این نمودار بودین .......
    چون جنابعالی و جناب جمالی امر فرمودین ،اطاعت میکنم و در فروم قرار میدم ...

توضیح اینکه چون این نمودار مربوط به گذشتست ،تعدادی کندل در آخرش اضافه شده که من آپدیت نکردم ولی ازون جایی که میان مدت و میان مدت به بالا محسوب میشه این چند کندل تاثیری در کل تحلیل نداره .....
    تقدیم به دوستان عزیز

نمودار بالا western texas بود و نمودار پایین فقط بخش انتهایی کرود اویل (که خوب تفاوت چندانی جز ریزموجها و همچنین قیمت نداره)

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    سلام بر استاد بزرگوارم جناب holy عزیز
    گفتم حالا که آن هستید عرض ادبی کرده باشم.
    کلی سوال تکنیکال دارم که اگر اجازه بدید در روزهای آینده همینجا مزاحم بشم
    امیدوارم که سالم و سرحال باشید.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir3236 نمایش پست ها
    هولی جان شاخص کل درمقیاس هفتگی واگرایی منفی داره وrsi سروشونه تشکیل داده که خط گردن آنرا شکسته وپولبک انجام شده .حقیقتش اینه که احساس خطر میکنم .نظرشما وبقیه دوستان چیه ؟
    سلام امیر عزیز
    امیر جان از بابت تحلیل زیباتون سپاسگزارم ،در ارتباط با این که اوضاع بورس خیلی مساعد نیست با شما موافقم .
    امیر عزیز ،مشغول کار برروی شاخص هستم ،همونطور که میدونین برای بررسی دقیق شاخص باید نمودارهای زیادی رو علاوه بر نمودار اصلی شاخص بررسی کرد که این یه مقدار کاررو طولانی کرده ،به محض اینکه به نتیجه قابل قبولی برسم تقدیم خواهم کرد ....
    موفق باشی دوست عزیزم

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    سلام بر استاد بزرگوارم جناب holy عزیز
    گفتم حالا که آن هستید عرض ادبی کرده باشم.
    کلی سوال تکنیکال دارم که اگر اجازه بدید در روزهای آینده همینجا مزاحم بشم
    امیدوارم که سالم و سرحال باشید.
    سلام مسلم عزیز
    از لطف شما سپاسگزارم
    آقا من قولی که برای آخر هفته داده بودم کاملا در ذهنم هست در پی ام تا شب تقدیم میکنم

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط holy نمایش پست ها
    سلام مسلم عزیز
    از لطف شما سپاسگزارم
    آقا من قولی که برای آخر هفته داده بودم کاملا در ذهنم هست در پی ام تا شب تقدیم میکنم
    دکتر فرزاد عزیز
    خدا شاهده قصدم فقط عرض ادب بود..........فکر کنم بد موقع عرض ادب کردم
    ویرایش توسط مسلم : 2011/05/27 در ساعت 13:38

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    دکتر فرزاد عزیز
    خدا شاهده قصدم فقط عرض ادب بود..........فکر کنم بد موقع عرض ادب کردم
    نه دوست عزیزم ،شما بسیار بزرگواری و خیلی خیلی لطف کردی حال منو پرسیدی و من واقعا ازت ممنونم
    اگه هم اشاره به اون موضوع کردم به هیچ وجه ارتباطی با پست فعلی شما نداشت ،بلکه فقط چون دیدم شما در سایت حضور داری ،خواستم عذرخواهی ضمنی کرده باشم

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب آریو عزیز
    آریو جان از لطف شما بسیار سپاسگزارم و ممنونم که به یاد این نمودار بودین .......
    چون جنابعالی و جناب جمالی امر فرمودین ،اطاعت میکنم و در فروم قرار میدم ...

توضیح اینکه چون این نمودار مربوط به گذشتست ،تعدادی کندل در آخرش اضافه شده که من آپدیت نکردم ولی ازون جایی که میان مدت و میان مدت به بالا محسوب میشه این چند کندل تاثیری در کل تحلیل نداره .....
    تقدیم به دوستان عزیز

نمودار بالا western texas بود و نمودار پایین فقط بخش انتهایی کرود اویل (که خوب تفاوت چندانی جز ریزموجها و همچنین قیمت نداره)

با سلام و درود خدمت استاد فرزاد عزیز

استاد ما زودتر از اینا منتظر این تحلیل جالب شما از نفت بودیم ...بسیار ممنونم که تو تاپیک خودتون قرار دادین

قیمت نفت تو این چند ساله به حدی با شاخص ما پیوند خورده که یک نگاه ما همیشه باید دنبال تحلیل های تکنیکال و بنیادی قیمت نفت باشه .

آخرین تحلیل و گزارش های بین المللی قیمت نفت رو که پشتوانه تحلیل تکنیکال شما هست رو اینجا قرار میدم

درمیان نشانه های کاهش تقاضا برای سوخت در آمریکا، دیروز، چهارشنبه، قیمت نفت به کمتر از بشکهای 99 دلار کاهش یافت.
    در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک بهای نفت خام برای تحویل در ماه جولای به 86/98 دلار در هر بشکه رسید. در پایان معاملات روز سهشنبه ارزش قراردادها 89/1 دلار افزایش یافت و در رقم 59/99 دلار ثابت شد.

در لندن نفت خام برنت برای تحویل در ماه جولای 79/111 دلار در هر بشکه معامله شد. ویکتور شام، تحلیلگر مرکز مشاوره انرژی پوروین اند گرتز، میگوید آمار منتشر شده در اواخر روز سهشنبه توسط موسسه نفت آمریکا مبنی بر افزایش ذخایر بنزین، نشان میدهد آمریکاییها کمتر رانندگی میکنند. او اضافه کرد: «به فصل تابستان نزدیک میشویم که فصل اوج مصرف بنزین است. بنابراین گزارشها مبنی بر افزایش میزان ذخایر نشاندهنده کاهش تقاضا برای سوخت در آمریکا است.» قیمت نفت نسبت به رکورد 30 ماهه یعنی رقم حدود 115 دلار که در تاریخ 2 مه به آن رسید، کاهش یافته است. اما روز سهشنبه قیمت نفت با افزایش روبرو شد، زیرا بانکهای گلدمن ساکس، جیپی مورگان و مورگان استنلی اعلام کردند با توجه به این که درگیریهای لیبی به تولید جهانی نفت لطمه زده است، قیمت نفت اواخر سال جاری رشد میکند. گلدمن ساکس پیشبینی کرد تا پایان سال 2012 قیمت نفت خام آمریکا به 135 دلار خواهد رسید. در دیگر معاملات بورس نیویورک برای ماه ژوئن، قیمت بنزین به 96/2 دلار در هر گالن رسید و گاز طبیعی 37/4 دلار در هر 1000 پای مکعب معامله شد

دو موسسه معتبر مالي از كشور امريكا در اين هفته پيشبينيهاي اميدواركنندهاي را در زمينه چشم انداز قيمت مواد خام منتشر كردند. بانك آمريكايي گلدمن ساكس كه در بين موسسات تحليلي، پيشبينيهاي معتبري در خصوص چشم انداز بازارهاي كالايي را ارائه ميكند در روز سهشنبه هدف قيمتي نفت خام در بازه يك ساله را از 107 دلار در هر بشكه به 130 دلار افزايش داد.
    اين موسسه همچنين به سرمايه گذاران خود پيشنهاد كرد كه به خريد مس و روي در بين فلزات اساسي بپردازند زيرا امكان كاهش معنادار قيمتها از سطوح فعلي محدود است. با توجه به نقش قابل توجه اين بانك در معاملات بورسهاي كالايي، توجه به اظهار نظر مزبور براي كارشناسان حائز اهميت است. از سوي ديگر، بانك آمريكايي مورگان استنلي پيشبيني رشد قيمت 20 درصدي نفت تا پايان سال ميلادي را مطرح كرده است. در بازار چين نيز بازگشت خريداران باعث غلبه تقاضا و كاهش سطح موجودي مس به تقريبا پايينترين سطح در يك سال گذشته شده است.

پيش بيني قيمت نفت(زوایای مثبت و منفی قیمت نفت)
    قيمتهاي نفت خام در هفته گذشته در دامنه محدودي نوسان كردند و روند افزايشي يا كاهشي خاصي را نداشتند. دامنه نوساني نفت WTI در محدوده 96 تا 105 دلار قرار داشت؛ به طوري كه حمايت چهارم ماهانه مانع كاهش بيشتر و حمايت سوم كه فعلا به صورت مقاومت عمل ميكند مانع افزايش بيشتر آن شد. اين در حالي است كه در هفته جاري با فشاري كه بر قيمت وارد ميشود ميبايست اين دامنه از يك طرف شكسته شده و مسير جديدي آغاز شود كه بدين منظور نياز به اخباري است كه توانايي لازم را ايجاد كند. در هفته گذشته آمار نامناسب اقتصادي آمريكا موجب شد فشار كاهشي بر قيمت وارد آيد و افزايش ارزش دلار در روز جمعه نيز بر اين فشار افزود. آمار بخش مسكن آمريكا كمتر از حد مورد انتظار بود و همچنين اعتماد اقتصادي كاهش نشان داد. وضعيت اقتصادي اروپا نيز مناسب نبود و هنوز ريسك بدهيها در اين منطقه وجود دارد و اقتصاد آنها را تهديد ميكند. ذخيرهسازيهاي نفت خام و بنزين آمريكا نيز تغيير خاصي نداشتند و اين عوامل نيز فشار خاصي را روي قيمت وارد نكردند. بحران منطقه خاورميانه تنها عواملي است كه فشار افزايشي بر قيمت نفت وارد ميكند و موجب شده است قيمتهاي نفت در سطوح افزايش يافته فعلي به تثبيت وضعيت خود بپردازند. در هفته جاري فشار روي قيمت نفت براي خروج از دامنه تثبيتي فعلي بيشتر ميشود و ميتوان انتظار داشت قيمت نفت WTI از دامنه 96 تا 102 دلار خارج شود كه در اين زمينه اخبار منتشره ميتواند فشار لازم را به وجود آورند؛ با توجه به روند افزايشي قبلي انتظار بر ادامه روند مذكور ميرود.

منبع: سايت موسسه مطالعات بين المللي انرژي (www.iies.org
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend72 نمایش پست ها
    جناب هولي ضمن آرزوي شادكامي روز افزون براي شما
    اگر امكان دارد در مورد ميزان اصلاح موج 4 از نظر مقياس زماني و قيمتي هم توضيح بفرماييد.
    با سلام
    دوست من ،موج چهارم دارای خاصیست که میتواند از یک اصلاح ساده تا پیچیده ترین فرم ممکن یک موج اصلاحی باشد ،جمله ای است از دکتر ویلیامز بزرگ که ایشون در کتابشون گفتند ،اگر از خواب بیدارشدید و دیدین نمودارتون در موج چهارم هست دوباره به رختخواب بازگردین یا جای دیگه در همون کتاب گفتند که اگر دیدین یه موج اصلاحی رو نمیتونین بشمارین بدونین درموج چهارم هستین که اینها همه دلالت بر احتمال وجود پیچیدگی موج چهارم میکنه .
    اما از نظر قیمتی اصلاح موج چهارم بین 38.2 تا 50% موج سوم مرسوم ترین نقطه برای خاتمه اش هست اما میتونه از حداقل 23.6 و یا حتی درمواقع قدرت موج در 14% موج سوم هم به پایان برسه و حد تحتانی اون هم 61.8% موج سوم هست ،در این بین قانونی که نباید نقض بشه اینه که موج چهارم نباید وارد محدوده موج اول بشه (در بازارهای بدون لوریج(ضریب اهرمی)مثه بازار ما)
    اما از بابت زمان موج چهارم ،زمان دقیقی رو من در خاطر ندارم بجز اینکه باید هماهنگی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمانی بین موج 2و4 وجود داشته باشه و تا اونجا که یادمه در جدول کتاب اول جناب ماینر که جناب کمالخانی عزیز به شکل پی دی اف این جدول رو در اختیار دوستان قرارداده بودند ذکر شده بود از نظر زمانی موج 4 بیش از زمان موج 3 و حتی بیش از زمان موج 1-3 خواهد بود
    اما دکتر ویلیامز برای زمان سنجی موج چهارم ،فاصله انتهای موج اول تا انتهای موج سوم رو محاسبه میکنند(عدد اول) سپس اون رو در 1.38 ضرب میکنند (عدد دوم)و دو نقطه یکی به اندازه عدد اول و یکی به اندازه عدد دوم از انتهای موج دوم رسم میکنند و عقیده دارند موج چهارم در بین این دونقطه معمولا خاتمه میابد.
    موفق باشین دوست عزیز
    ویرایش توسط HOLY : 2011/05/27 در ساعت 14:25

20. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 78 نخست ... 34567891656 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)